Kto z was pali?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.11.06 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ciekawie. Można stwierdzić, że odwrotna zależność. Normalnie "zimne dłonie/stopy" może powodować palenie, włącznie z chorobą Burgera i jej przykrymi konsekwencjami. Ja też miałem podobny problem i nadal mam, ale nigdy nie powiązałbym "zimnokrwistości" z paleniem. Moja matka ma podobnie, więc odp. jest dla mnie jasna. Pijesz dużo wody? Bieganie, a szczególnie pływanie? Spożywasz owoce? Sam nie wiem, ale papierosy raczej rujnują układ krążenia. Jeśli tylko kwestia psychiki, "wystarczyło" przetrzymywać. Wiadomo, że po n-latach palenia mogą być efekty uboczne. Płuca wracają do swojego stanu po ilu? Po 5 latach nałogowego? Ewentualnie można założyć, że niektórym papierosy nie szkodzą. Może idź do lekarza, który postawi taką diagnozę?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.11.06 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cover napisał:
Z tym smrodem jest dużo lepiej, kiedy palisz rzeczy lepszej jakości. Kartony z polską banderolką (czyli 95% szlug palonych na rynku) niemiłosiernie jebią nawet mi, ale po rzuceniu, kiedy czułem wyraźnie zapach papierosów, znajomi popalający skręty z dobrego tytoniu jakoś nie jebali jak kotłownia. Da się.

Jebiecie niemiłosiernie ZAWSZE obojętnie co palicie :]

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2016.11.06 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler napisał:
Spoko, przecież i tak mam cię w dupie.

Uff, już myślałem, ze jeszcze mi zostały jakieś resztki szacunku u ciebie, ale jeśli nie to mnie pocieszyłeś. :]

Ciężko by mi było zrezygnować z fajka na dobranoc, lepiej mi się wtedy śpi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2016.11.06 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Cover napisał:
Z tym smrodem jest dużo lepiej, kiedy palisz rzeczy lepszej jakości. Kartony z polską banderolką (czyli 95% szlug palonych na rynku) niemiłosiernie jebią nawet mi, ale po rzuceniu, kiedy czułem wyraźnie zapach papierosów, znajomi popalający skręty z dobrego tytoniu jakoś nie jebali jak kotłownia. Da się.

Jebiecie niemiłosiernie ZAWSZE obojętnie co palicie :]

Mam nadwrażliwość węchowo-słuchową, po niepaleniu przez kilka miesięcy byłem jeszcze bardziej wyczulony na zapach dymu, ale nadal nie czułem tego w takim stopniu, żebym mógł mówić o jebaniu. Oczywiście klasyczni palacze śmierdzą, mocno i równie bardzo irytuje chyba tylko większość damskich perfum (co autentycznie każe odejść na kilka metrów, takie odruchy mam tylko przy ekstremalnych palaczach), ale różnica w smrodzie w rozróżnieniu na jakość tytoniu jest zauważalna. I jak mówię, to jest spowodowane jakością. To gówno palone przez większość społeczeństwa to jakiś odpad z kartonu, normalny dym jest bardzo łatwo wyczuwalnym zapachem, czuję go z daleka od razu i tak właśnie pachną takie przykładowe LM. Dym z np. dobrej virginii miewa dla niepalących nawet przyjemny zapach, co słyszałem szczególnie czesto, kiedy z niego korzystałem.

Teraz mnie to zresztą mniej obchodzi. Po rzuceniu nadwrażliwość znowu podejdzie do takiego stopnia, że śmierdzieć będą mi prawie wszyscy, to już chyba wolę sam, bo jak słuchu to nie rusza, tak węch przytępia dość wyraźnie (nadal miewam z tym problemy, ale jest do życia, tak naprawdę spektrum problemu ujawniło mi właśnie dopiero rzucenie). Przez te kilka miesięcy naprawdę często musiałem wychodzić, przesiadać się kilka ławek dalej itd. żeby normalnie wysiedzieć z ludźmi, strasznie niekomfortowe.

czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.03.10 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odrzucają was te nowe paczki?

Palę już parę lat i nawet te ceny nie wywoływały u mnie zniesmaczenia jak te paskudne fotki i teksty na paczkach.

Na razie zaczynam przekładać do "czystej" paki,ale chyba faktycznie w tym roku czas pomyśleć by rzucić to cholerstwo bo i same fajki są bardziej paskudne niż parę lat temu.

Powrót do góry
Kamil121
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.03.10 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku mnie odrzucalo, ale już zdążyłem się przyzwyczaic. Teraż nauczyłem się na to nie zerkac, tylko szybko wkładam pety do japy; )

A co do cen, to kiedyś z nudów przeglądałem sobie ten temat i widziałem posty z przed 10 lat, gdzie ludzie pisali, że jak pety zdrozeja do 8-9zl to rzucają. Ciekawe czy się udało. Moje camera niebieskierowana aktualnie 15.30.

Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2017.04.24 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mistrzostwo marketingu Very Happy

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.04.24 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja pier*ole :lol2:

@Topic
Raz, dwa razy na tydzień. Lubię sobie czasem wyjść na balkon z muzyczką i zapalić, takie 5 minut totalnie dla siebie. Swoją drogą uważam, że od tytoniu samego w sobie, czy innych gówien tam zawartych, bardziej uzależniający jest tu ten rytuał, który sobie człowiek tworzy właśnie w takich chwilach. Pecik do kawki, pecik po robocie, pecik po seksie. Za to absolutnie staram się nie palić w towarzystwie/na mieście, bo sam wiem jaki mam odbiór tego zapachu.

"Rzucać" nie widzę sensu, bo nie uważam żeby te 2 razy na tydzień było cokolwiek regularne. A i świetna sprawa na zatwardzenie Very Happy

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2017.05.23 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Wy boty. :-)
W ostatnim tygodniu wypaliłem dwie fajki, wcześniej była to bodajże jedna w marcu i kilka podczas Sylwestra. Jakieś dwa lata temu kupiłem sobie całą paczkę, ale nie ciągnęło mnie do twgo specjalnie. Ot raz na jakis czas mogę zapalić, ale do kumpli, którzy są w stanie wypalić paczkę dziennie mi daleko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2017.05.28 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marihuanem na przykład

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.09.07 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałem gdzie wrzucić.

https://g.redditmedia.com/bTp7_M4iHn20zqtzqn0g9GlcH03BmvzPXftQRsrtN0c.gif?fm=mp4&mp4-fragmented=false&s=1705d0df20f0fe825838cdbf42000af0

https://www.theguardian.com/technology/2018/sep/07/tesla-chief-elon-musk-smokes-marijuana-on-live-web-show?CMP=Share_AndroidApp_Copy_to_clipboard

Co za życie, że multimilioner i jeden z geniuszów współczesnej inżynierii zaciąga się na wizji mieszanką tytoniu i marihuany, nie mijają 24 godziny i dinozaury z Guardiana już piszą o spadku akcji i odejściu kierowników z jego firmy Very Happy

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2018.10.31 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś od roku palę tylko MacBarena (chyba klasyczyny) - teraz Choice 1, i nie powiem uwielbiam go. Jednak czy jest ktoś w stanie mi polecić jakiś inny tytoń do spróbowania? Próbowałem np Pueblo, Virginie i może jeszcze kilka innych ale zawsze wracam do Choice'a, a spróbował bym czegoś nowego co mógłbym na przemian sobie kręcić.

Powrót do góry
Peluquero
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.11.03 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

carlitos94 napisał:
Do tych palących Camele.

Czy nie wydaje się wam, że ostatnio coś popsuły się te papierosy? Jakoś mi nie podchodzą ostatnio, na dodatek paczka ma inny zapach niż dawniej. Kiedyś w środku miała taki ładny zapach, a teraz czuć ją jak każdą inną.

Powiedzmy sobie szczerze, obecnie papierosy na rynku nie mają nic wspólnego z tymi które były tu 10-13 lat temu, to jest absolutne g...o za które w dodatku się jeszcze płaci jak za zboże (nienawidzę płacić podatków i omijam produkty z najwyższą akcyzą których nie mam przymusu kupować). Jeśli jarać to tylko rękodzieło z worka dobrego gatunkowo tytoniu bo w innym przypadku szanujesz swojego zdrowie niczym bej z obsikanym kroczem leżący na wznak w rynsztoku. Jeśli palisz fajki okazjonalnie skok jakość czuć jeszcze bardziej. Do pewnego momentu fajki są super, ale niektórzy tak jak ja po latach dochodzą do wniosku, że to najprymitywniejszy sposób na wszechstronne samookaleczenie nie tylko ciała, palenie nie powoduje w żadnym stopniu, że idziesz do przodu i mijasz lepszych od siebie - to nawet powiem górnolotnie nie idzie w parze z mentalnością Madridisty Smile

Powrót do góry
daniel443333
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.12.02 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dla każdego bardzo trudna sprawa. Moim zdaniem jak ktoś nie chce odpowiadać to niech nie odpowiada.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.12.02 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda boli ludzi na tym forum i dlatego zaraz Cię usuną.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54
Strona 54 z 54
Skocz do: