FC Barcelona --- Wróg nr 1 (cz. 12)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.01 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to to to.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.12.01 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, może źle to ująłem i rozumiem ten punkt widzenia. Chodziło mi o yo, że skupiam się na tym które aspekty gry mojej drużyny zawiodły a które przyczyniły się do przegranej. Jasne, że dopuszczam opcję, że przeciwna drużyna jest po prostu lepsza, albo na lepszy dzień, ale w mojej filozofii życiowej zawsze najpierw staram sie sprawdzic, czy wszystko sam dobrze zrobiłem, zanim zacznę szukać przyczyn na zewnątrz. Nie wiem czy klarownie przedstawiłen swoje zdanie, ale starałem się :p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.02 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utopia. Rozumiem, że chcesz by Barcelona co roku zdobywała wszystkie trofea, każdy transfer wyglądał jak ten Arthura, a La Masia rok w rok produkowała Xavich, Iniestów, Pujolów i Messich. Żeby piłkarze grali za przysłowiową złotówkę, bo zaszczyt przywdziewania tejże koszulki jest bezcenny, by wszystkie inne zespoły otwarcie mówiły, iż to FC Barcelona jest najlepszym, najpiękniej grającym zespołem i to oni są zawsze faworytem, by każdy piłkarz otwarcie przyznawał, że jego destynacją jest gra w Dumie Katalonii, tylko że... to jest nierealne. Żądasz niemożliwego. Nawet obecny Real, który jest prawdopodobnie najpotężniejszą drużyną w historii też ma swoje ogromne minusy, co przekłada się na ligę, czy CDR. Doceń to, co masz. Barcelona rok w rok zdobywa trofea, sprowadza genialnych piłkarzy, w każdych rozgrywkach, w których startuje jest jednym z głównych faworytów.
Na prawdę zgadzam się z Sicario. Spójrz na to z innej strony. Popatrz na taki Bayern - gdzie by byli, gdyby wiedzieli co to transfery? Juventus - gdyby miał budżet PSG? Real - gdyby uzupełniał braki w zespole na pozycjach, które ów uzupełnień wymagają?
Jesteś rozkapryszony i rozpieszczony - zejdź na ziemię.

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2018.12.02 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinienem wam tu wkleić wszystkie wypowiedzi z tematów o różnych zawodnikach, z tematów meczowych po meczach z Eibarem, Sevillą, Barceloną etc. Serio, niektórych tu dupa boli, bo w moim zachowaniu widzicie to co sami robicie i nagle jest to dla was ogromny problem.

Krytyka zespołu który aspiruje do miana najlepszego na świecie jest rzeczą normalną i sami ją uprawiacie na prawo i lewo niemalże co każdy mecz, wyzywając zawodników od bandy przepłaconych pizd, gówno wartych grajków, połowę składu sprzedajecie, kurwienie na Solariego po meczu z Eibarem było tylko trochę mniejsze niż to na Lopeteguiego po meczu z CSKA albo Barceloną.

I co najważniejsze, strasznie widzę ciężko jest Ci zrozumieć, że nigdzie nie napisałem, że
Cytat:
każdy transfer wyglądał jak ten Arthura

Chce by nie wyglądały jak ten Gomesa i Miny

Cytat:
La Masia rok w rok produkowała Xavich, Iniestów, Pujolów i Messich.

Jak na razie to od kilku lat nikt z La Masii nie przebił się do pierwszego zespołu, ponadto nikt nie dostaje szansy, ani Puig, ani Alena, ani Oriol, każdy z nich mógłby spokojnie się ogrywać, a dostają raz na sezon 5 minut pod koniec 1/16 CdR

Cytat:
Żeby piłkarze grali za przysłowiową złotówkę, bo zaszczyt przywdziewania tejże koszulki jest bezcenny,

Żeby zarząd zdrowo patrzył na drabinkę płacową, bo na razie jest najgorsza w całej Europie i sami to doskonale wiecie, bo nierzadko to porównujecie i uważacie, że działacie na tym polu znacznie lepiej niż my i ja się z tym zgadzam.

Cytat:
by wszystkie inne zespoły otwarcie mówiły, iż to FC Barcelona jest najlepszym, najpiękniej grającym zespołem i to oni są zawsze faworytem

Walisz w chochoła. Nic takiego nie napisałem, ani nie zasugerowałem. Masz jakiś ukryty kompleks, a ja sram na to, co inne zespoły czy kibice innych zespołów mówią Smile

Widzisz, Ty mówisz o jednej skrajności, gdzie Barca jest we wszystkim naj, a ja mówię o znalezieniu złotego środka, bo pod wieloma aspektami ten klub jest jednym z najgorszych na świecie i drabinka płacowa jest tutaj pierwszym aspektem. Drugim, jest sposób przeprowadzania transferów. Kiedyś robiłem takie podsumowanie jak wygląda ostatnie 6 sezonów pod względem transferów IN i transferów OUT, razem z sumarycznymi kosztami tego i ilu zawodników ze sprowadzonych przyjęło się przez te 6 okienek. Wyszło mi, że wyrzucone w błoto przez te 6 lat zostało jakieś 400 mln euro, na różne mniej lub bardziej chujowe transfery, podczas gdy te udane, to można na palcach jednej ręki policzyć. Pomijam fakt, że pieniądze z Neymara zostały wydane źle, bo niczym 10 letni bachor wpuszczony do sklepu z zabawkami mając w ręce czek in blanco. Zamiast rozsądku, jest narwanie i skłonność do przesady, a ja lubię balans i tego mi w drużynie brakuje.

Naprawdę, to nie są nierealne żądania, bo taki sezon 2012 skończyliśmy na 2 miejscu w lidze, na półfinale LM i z jednym trofeum CdR, a oglądało się to świetnie i co tydzień z wypiekami na twarzy czekałem na mecz. Teraz tego nie ma i nie mów mi, że oczekiwanie satysfakcji z gry własnej drużyny, to rozpieszczenie i rozkapryszenie, bo patrząc na wypowiedzi kibiców na tym forum, to nie znam bardziej rozkapryszonych i rozpieszczonych kibiców niż kibicę Realu i dobrze o tym wiecie, bo sami nierzadko zwracacie na to uwagę, gdy obelgi w stronę piłkarzy idą za daleko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.02 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz, ale ja jestem pod tym względem święty, więc mogę zwracać na takie rzeczy innym uwagę. Kot

drentwy
Kibic
Kibic

PostWysłany: 5 dni temu o 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtanowsky napisał:
Pomijam fakt, że pieniądze z Neymara zostały wydane źle, bo niczym 10 letni bachor wpuszczony do sklepu z zabawkami mając w ręce czek in blanco. Zamiast rozsądku, jest narwanie i skłonność do przesady, a ja lubię balans i tego mi w drużynie brakuje.

Zarząd Barcelony rozgrzesza nadzwyczajna sytuacja w Europie.
Real jako pierwszy klub obronił Ligę Mistrzów.
Barcelona musiała jakoś odpowiedzieć, a że rynek transferowy to obecnie jeden wielki żart, musiało się tak skończyć.

My po tragicznym sezonie 08/09, w którym Bar$a zdobyła ligę mistrzów, a w El Classico rozjebała nas sławnym 6:2, też zareagowaliśmy szałem zakupowym.
Tylko że te pieniądze były mądrzej wydane (tylko Kaka nie wypalił), ale rynek też był inny wtedy.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73
Strona 73 z 73
Skocz do: