REALne cytaty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 89, 90, 91

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.01.04 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to kto jest lepsiejszy. Chodzi o to, kto ma więcej powodów do swoich przesadzonych reakcji, a co za tym idzie, czyja postawa jest bardziej uzasadniona. Jeżeli koleś gra trzy lata gówno, to nie dziwię się, że czasem z rozpędu dostanie mu się za mecz w którym nie był fatalny, a tylko słaby/przeciętny. Z kolei gdy kolejny fanboj wyskakuje oburzony na jego krytykę, skoro jego idolowi udało się zagrać przeciętnie, to trochę budzi to moje politowanie.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.01.04 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wynika to z pociągu do dyskusji, który odczuwa każdy człowiek, zwłaszcza jeśli chodzi o przekonania, które są dla niego ważne. Bronimy ich i wykorzystujemy potknięcia w argumentacji rywala. Nie unikniemy tego, tak już jesteśmy zaprogramowani.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2019.01.04 18:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.01.04 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, to wynika z zapatrzenia i głupoty. Nie można mówić o pociągu do dyskusji, gdy większość tych fanbojów unika ich jak ognia, żeby wyskoczyć trzy razy do roku jak filip z konopii, gdy ich idol w końcu zagra wybitne spotkanie.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.01.04 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieee, mi się wydaje że to nie jest tak skomplikowane i podłe. Tongue Wiesz co, myślę, że nawet ja bym odpisał w temacie Benzemy coś w stylu "naprawdę myślicie, że to on był głównym winowajcą tego potknięcia? Nie widzieliście, co robiły tyły?", gdyby ktoś mu to zarzucił. Ale na naszym forum nikt nie rzucał się przede wszystkim do niego (co cieszy), więc udowodnić nie mogę.

Ten tweet Jarka był właśnie czymś w tym stylu. Był czymś w rodzaju "serio Benzema ponosi odpowiedzialność za ten remis? Zobaczcie, co dziś odpierdalał Marcelo!".

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.01.04 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie w tym rzecz że to w ogóle nie jest skomplikowane. Ty nie jesteś fanbojem Benzemy, więc jesteś przypadkiem zupełnie innym. Chodzi o tych wszystkich oświeconych znawców, którzy właśnie unikają dyskusji o grze swojego ulubieńca tylko po to, żeby raz na ruski rok wyskoczyć z wielkim oburzeniem na krytykę tego pozoranta, gdy tylko ktoś z drużyny zagra od niego gorzej.

Na całe moje szczęście obejrzałem tylko ostatnie ~30 minut wczorajszego spotkania i to tylko jednym okiem, więc coś mogło mi umknąć i nigdy w takich wypadkach nie komentuję gry poszczególnych zawodników. Nie wiem więc, jak wyglądała gra Benzemy i reszty zawodników w pozostałej części meczu, ale słysząc, że Marcelo zawinił przy pierwszej bramce, widząc spierdoloną sytuację przez Lucasa i wiedząc, że Benzema strzelił, przypuszczam, że nie był w naszej drużynie najgorszy. Czy to automatycznie oznacza, że zagrał dobrze, że nie zasłużył na krytykę? Oczywiście że nie. Czy gdybym jednak miał ocenić tylko te 30 minut w wykonaniu Francuza które widziałem, albo inaczej, wiedziałbym że grał tak cały mecz, czy uważałbym krytykę pod jego adresem za zasadną? Jak najbardziej. Ta oczywistość to jest coś nie do przeskoczenia dla większości jego zaślepionych wyznawców. Oni mają jedno podejście - ktoś zagrał gorzej? Nie ważcie się napisać o nim złego słowa. Przecież to jest absurd.

Zidanka5

PostWysłany: 2019.01.04 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
(...)Na całe moje szczęście obejrzałem tylko ostatnie ~30 minut wczorajszego spotkania i to tylko jednym okiem(...)

Odnoszę wrażenie, że większość spotkań tak właśnie oglądasz hefner, i być może dlatego jesteś stronniczy/mało obiektywny - jak zwał, tak zwał.
Z przeciwnikami Benzemy spokojna, rzeczowa dyskusja graniczy z cudem...

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.04 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xD xD xD

Tego się nie da inaczej skomentować.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.01.04 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź Zidanko z łaski swojej wróć do swojego, jak go masz w mniemaniu tematu i przestań wylewać z siebie te jałowe posty bez żadnej wartościowej treści na resztę forum, skoro i tak nigdy nie masz niczego do powiedzenia. Jesteś chyba ostatnią osobą na forum, która w ogóle powinna wypowiadać się o czymś takim jak rzeczowa dyskusja.

toomek13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.01.05 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Niektorzy nigdy nie zrozumieją, ze Benzema jto chyba jedyny zawodnik z atakujacych na swiecie ktory nie gra w zadnym stopniu pod siebie:) Co czyni go wyjatkowym. Strach pomyslec jakby on poszedl do barcy i mial okazje klepac z iniesta messim neymarem. W realu mial jasna funkcje. Grac po prostu to co potrafi.Czyli granie w pilke. Bo to jest najwazniejsz kto jak gra w pilke a nie kto ile bramek strzela. I uswiadomcie to sobie raz na zawsze janusze. Benzema To najwiekszy madritista. Dlaczego? Poniewaz benzema jako edyny zawsze pokazuje klase w wywiadach, zreszta malo ich udziela, nie dostaje kartek, niezalezy mu na slawie, na byciu najlepszym tylko na tym zeby Real madryt wygrywal mecze. A ronaldo mial zawsze na pierwszym miejscu swoje rezultaty a nie rezultaty druzyny. A tak na prawde bez benzemy nigdzie by tak nie blyszczal, bo z calym szczunkiem do niego, ale lewandowski aguerro zlatan i reszta nigdy by nie grali pod ronaldo, a benzema wolal zejsc na bok, dla dobra druzyny. Zreszta w tym sezonie widac doskonale, kto ma w dupie real madryt a kto gra swoje . benzema przez pol sezonu trzyma dobra forme , jak nie asysta to bramka, a w dodatku jeszcze bardziej niz we wczesniejszych sezona pomaga w rozegraniu. tylko z kim ma grac. Przykladowa sytacja z meczu z villarealem. Lucas mial setke na 3-1 na zamkniecie meczu. jestem przekonany ze widzial benzeme, a nawet jak nie widzial to powinnien sie rozejrzec. Ale chcial zostac bohaterem. Benzema w takiej sytacji by podawal bo byla to sytacja na zamkniecie meczu, a lucasik wolal samemu to rozwiazac. To sa te roznice ktore daje benzema'

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.05 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno to ja trolluję.

Powrót do góry
toomek13
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.01.06 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jinxed- zacznij ogladac mecze i naucz sie o co chodzi w pilce noznej, a dopiero potem mnie pouczaj bo nie wiele wiesz w tym temacie. Zreszta kogo obchodza statystyki tych grajakow. Gdyby byli takimi kotami to juz dawno by tutaj grali. Niech sobie strzelaja te bramki Benzema ze swoja marna skutecznoscia i zerowym wkladem nadal gra w najlepszym klubie na swiecie. Zdobywajac 4 lm w 5 sezonow, a chyba od 9 sezonow minimum polfinal. Mimo swojego strzau w druzynie, dalej ma checi na gre i dalej chce grac. Zreszta ile iniesta mial asyst? ile strzelal bramek? ilu jest takich pilkarzy ktorzy nie maja zadnych statystyk, a sa genialni w pilke. Taki mariano grajac w miejscu benzemy moze i strzelilby wiecej bramek, ale w tych ciezszych meczach gdzie trzeba cos pokazac jakis wyzszy lewel nic by nie zrobil to samo lewandowski, kane i inne wynalazki. zreszta jakby benzema przez te 10 lat strzelal z kazdej pozycji, wykonywal wszystkie karne, i nie iteresowalo by go nic tylko strzelanie bramek to tez by ich nastukal. zreszta gdzie byl ronaldo w pofinale i finale lm? nie bylo go tylko przeszkadzal, a w tym czasie benzema na tle silnych rywali udowadnial swoja klase. Kogo w naszej druzynie stac na takie akcje jak benzema z sevilla, atletico, czy takie asysty jakie potrafi podac. nikogo . jak beda skrzydlowi z topu i jakas swierzasc w druzynie to benzema nie bedzie musial sie cofac po pilke, vasqez, bale modric kroos , sa zbyt statyczni i przewidywalni i nie potrafia wypracowac wielu sytacji w meczu. i czymy gral u nas lewandowski czy inny gowno by to dalo, bo ci napastnicy musza miec sytacje ktorych real nie tworzy,

Dalsze mądrości.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 89, 90, 91
Strona 91 z 91
Skocz do: