Motoryzacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ryba1984
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2017.08.21 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałbym honde s2000...
Takie staruszki to dla kogoś bez doświadczenia mogą okazać się studnią bez dna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.09.19 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie kupujecie opony? Jest coś tańszego z dostawą niż oponeo.pl?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.09.21 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dziś na jeździe próbnej BMW M2.
Co za p o t w ó r.

Polecam każdemu.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.09.21 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś doświadczenie z autem w trasie? Typowy wózek do autostrady, cichy, wygodny w długiej jeździe, nie napierdala 3k przy 140 i nie żre 15 litrów przy 160.

Budżet? Mądry, co z tego, że kupię auto za 200k, jak to za 100k, czy używane za 50k posłuży mi tak samo, jak nie lepiej. Samochód nie jest dla mnie aktywem, w które warto inwestować, dlatego obojętnie jaka cena, ma spełnić swoją rolę i nie wymagać dofinansowania co miesiąc.

habera
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.09.21 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Byłem dziś na jeździe próbnej BMW M2.
Co za p o t w ó r.

Polecam każdemu.

Masz może porównanie z taką M4? Podobno M2 daje więcej frajdy z jazdy i lepiej się lata bokiem Very Happy

Behappy napisał:
Ma ktoś doświadczenie z autem w trasie? Typowy wózek do autostrady, cichy, wygodny w długiej jeździe, nie napierdala 3k przy 140 i nie żre 15 litrów przy 160.

Budżet? Mądry, co z tego, że kupię auto za 200k, jak to za 100k, czy używane za 50k posłuży mi tak samo, jak nie lepiej. Samochód nie jest dla mnie aktywem, w które warto inwestować, dlatego obojętnie jaka cena, ma spełnić swoją rolę i nie wymagać dofinansowania co miesiąc.

Może jakaś seria 5? E39 3.0d dają radę, są wygodne i jak kupisz zadbaną to i z psuciem się nie będzie problemu, tym bardziej że ciągle autostrada.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2019.01.04 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji, że jestem mega cienki w temacie aut, szukam wiedzy na temat tego, czym się kierować, gdy szukam samochodu w trasę (autostrada i krajówka, 700km, zależy mi na czasie i komforcie, ma być cicho i żebym czuł się bezpiecznie jak jadę 140-160), używane nie wchodzą w grę. Budżet do 150k.

Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2019.01.04 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy się zmieścisz w cenie, ale cicho znaczy, że odrzuciłeś wszystkie Skody i temu podobne auta.
Warto dodać, że przy 160 km/h w takiej cenie to nie ma pojęcia cicho. Jest tylko Bardzo głośno bądź głośno. Polecam trójeczkę BMW, ale nie wiem czy się zmieścisz w budżecie. Na pewno się jeździ lepiej niż Audi i to bez porównania, skrzynia w automacie robi robotę. Zero szarpnięć, przeciągnięć zbytnich (chyba, że potrzeba), bez porównania lepsza od dsg- ale kto co woli. Na autostradzie komfortowo jeżeli chodzi o głośność jest np w E klasie, nie jechałem klasą wyższa konkurencyjnych marek.

Sama podróż w trójce na „zwykłych” drogach czy autostradach jest komfortowa, chce się jechać.

Także ciężko doradzić, potencjalny Polak kupuje co chce, i oczywiście ma prawo do tego. Wiec chyba sugeruj się przekonanymi. Tylko nie przepłacaj za Opla czy innego rodzaju buble. Jeździłem wiem, że po 50 tys potrafią trzeszczeć plastiki w tej np. „Insygniiii” ;)
Kiedyś jeździłem Laguna II i o dziwo się nie psuła. Ale generalnie jazda i prowadzenie tego auta to tragedia. Każdy może odbierać inaczej.

P.s słyszałem że są wyprzedaże Lexa i IS można dostać
Za 140 tys zł i to na fajnym wyposażeniu z zielnikiem powyżej 200 KM. Nikgdy Toyota premium nie jechałem, ale powinno być fajnie.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.01.04 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy Lexus IS 300 (rocznik 2018) jest od 140 tys. zł.

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2019.01.04 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe. Słyszałem, że są wyprzedaże i duże rabaty na właśnie 2018 r. Możliwe, że coś w tych wieściach zostało pomylone Smile. Czyli BMW3 Smile

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.01.04 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale właściwie potwierdziłem to co napisałeś? Very Happy Oprócz tego Lexa przy tym budżecie warto byłoby też Volvo s60 wziąć pod uwagę.

Powrót do góry
ryba1984
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.04 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Volvo s60/v60

Może jeszcze Peugeot 508. Miałem jakiś czas temu 508 GT 2.2 i to był mój jeden z najlepszych aut w trasę zaraz po volvo v70.

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2019.01.04 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja...

Nie znam się, kiedyś widziałem Citroena na podnośniku i to zawieszenie. Możliwe, że i jest miękkie, ale takie eksperymenty to tylko Francuzi.

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.01.07 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre Volvo jak dla mnie również nie do przebicia ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.04.06 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, kupiłem dzis motor, Honde CBR 125, nie jeździłem ponad 10 lat, chce powoli do tego wrócić, a z czasem może wymienić na coś szybszego.
W każdym razie nie mam na razie nic ze stroju - a chce kupić na pewno rękawice, kask i kurtkę (na początek myślę że podstawa)

Poleci ktoś zaznajomiony z tematem w miaro dobrą jakościowo odzież i kask? Nie za miliony monet - powiedzmy żeby zmieścić się do 500 zł ze wszystkim (za te 3 rzeczy co wymieniłem).

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.04.07 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczeństwo jest w cenie ;) Od tego powinieneś "wychodzić", a nie kończąc i dokładać jako dodatek do nowej zabawki. Śmieszą mnie ziomeczki popierdalające na ścigaczach w krórtkich spodenkach chociażby.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: