Antonio Conte [bez klubu]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.10.29 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Conte chciał ten sezon i jeszcze dwa, Floren dawał TYLKO TEN. To tak jakby splunął mu w twarz. Ależ mnie wkurwia zarządzanie tym klubem, co za matoły.

A źródło to?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.10.29 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no Cube, teraz bronisz zarząd dla zasady.

Aktualną normą w świecie klubów jest kontrakt na 3 lata, bo tyle trwa zwykle 'cykl', o którym często mówił Allegri. Po tych trzech latach naprawdę ciężko jest znów ruszać.

Oczywiście niektórzy muszą wjechać na kontrakcie próbnym, to tak jak stażysta dostaje umowę na pół roku. Z reguły dot. to osób niesprawdzonych, nowych, o niewyrobionej reputacji.

Proponowanie komuś takiemu jak Conte, widząc jaki to typ człowieka, kontaktu na zasadzie "dokończ ten sezon" to splunięcie mu w twarz i nie ma co się dziwić, że nikt z reputacją, kto aktualnie nie musi niczego udowadniać (on nie musi, pamiętajcie, że liga 16/17 w Anglii miała być najbardziej wyrównaną z wyrównanych, Klopp już pół roku, Mou, Guardiola, Wenger, a tu wjechał Conte i ją rozjebał w pył) nie weźmie tego.

Bo i po co? Wdrożyć swoje - to trwa. Zdąży lub nie zdąży. Jeśli zdąży - super. Jeśli nie zdąży - od tego ma ten sezon, by w kolejnym wyjść na swoje i walczyć o wszystko. Natomiast jakby oferta miała dot. tego sezonu - to po co ryzykować swoją opinię?
Bo Real Madryt? Z takim myśleniem to do United, którzy już się przekonują powoli, że ich klub nie jest pocałowanym przez Boga i też będą mieli sezonowych trenerów i to taki sam biznes jak w każdej innej części sportu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.10.29 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikogo nie bronię 'dla zasady'. Absolutnie w chuju mam to co oferują Conte, czy plują mu w twarz czy nie. Przed sezonem nikt go tu nie chciał, a teraz nagle wielkie oburzenie, bo zły Real nie szanuje legendarnego trenera :lol2: Zapomnieliście już że endgame to Poczetino czy jak? Taki był zamysł od samego odejścia Zizou. Wtedy było za wcześnie bo dopiero odnowił kontrakt, a miesiąc czy dwa miesiące później sam Maurycy mówi że 'to nie zależy od niego' (czy coś w tym stylu). Sprawa się przedłuża, bo nawet się jeszcze na stadion nie przenieśli więc wszystkim jest niewygodnie. Więc czekamy, staramy się utrzymać w czwórce i płacimy Levy'emu. A kto przyjdzie w miejsce Julena ten przyjdzie.

PS Nigdzie nie wspomniałem o długości kontraktu i jestem pewien, że nie o samą długość się rozchodzi, a o raczej klauzulę należnej sumy którą Conte chce w przypadku zerwania kontraktu przez klub. hugh też wspominał że on, Wenger, ktokolwiek komu zależy na tym by Real traktował ich poważnie wrzuci astronomiczną kwotę do tego kontraktu.

@Gehu
Tym lepiej. Co to zmienia? I tak chciała go tutaj wyłącznie malutka klika fanów pamiętająca pojedyncze sezony świetności, a cała reszta miała wątpliwości.

Ostatnio zmieniony przez Goldschmidt dnia 2018.10.29 17:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.10.29 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież Conte był na kontrakcie z Chelsea. Jak Ty go chciałeś tutaj zakontraktować? Pod sam koniec okienka okazało się oficjalnie, że nowym będzie Sarri.Nie mógł z nikim podpisać zanim to nastąpiło.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.10.29 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Endgame to Poczetino". To przecież takie jednoznacznie oczywiste i nie podlegające dyskusji. Wszystko układajmy pod trenera, który ma kontrakt do 2023 roku. Trochę tych "sezonów przejściowych" jeszcze nas czeka.

Goldschmidt napisał:
hugh też wspominał że on, Wenger, ktokolwiek komu zależy na tym by Real traktował ich poważnie wrzuci astronomiczną kwotę do tego kontraktu.

Niczego takiego nie pisałem, ale mniejsza.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2018.10.29 17:41, w całości zmieniany 1 raz

Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.10.29 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onda cero i cope

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.29 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a) nikt tu nie mówi, że Conte jest legendarny
b) ale nie rozumiesz, że nie jesteśmy na początku sezonu i aktualnie jedynym topowym nazwiskiem jest Conte, jedynym post-potopowym jest Wenger, a jedynym potencjalnym topem jest Jardim?
c) to już trochę węższa pula niż 4 miesiące temu, gdy był wg. mediów możlwy choćby Loew, Allegri, Sarri czy nawet Ancelotti
d) Pochettino jako "endgame" (cokolwiek to znaczy w tym kontekście) to tylko Twoje zdanie. I tak, należę do jego sympatyków.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.10.29 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Goldschmidt napisał:
hugh też wspominał że on, Wenger, ktokolwiek komu zależy na tym by Real traktował ich poważnie wrzuci astronomiczną kwotę do tego kontraktu.

Niczego takiego nie pisałem, ale mniejsza.

Pisałeś o dumie. Przesłanie jest takie samo. Chcą bezpieczeństwa posady. Moglibyśmy im dać kontrakt nawet na 6 lat, a o niczym by to nie świadczyło gdyby można było go zerwać za paczkę fajek. Nie udawaj że nie wiesz o co chodzi.

I tak, to jest moje zdanie miXUE. Wg mnie wzięliśmy piątego trenera w kolejce listy życzeń nie bez powodu. Nie tylko dlatego że Allegri się wypiął (pewnie wiedząc że temat Crisa jest na rzeczy), a Poczetino za wcześnie. Gdyby było inaczej i mielibyśmy wyjebane na to kto ile kosztuje i ruszamy z nowym projektem z kimkolwiek za sterami to płacilibyśmy Czelsie i byłoby po sprawie, okres przejściowy załatwiony. A zostaliśmy z gościem, w którego klub raczej średnio wierzył ale dał mu szansę, oczekiwano przynajmniej top4 i w przypadku braku trofeów zwolnionoby go, a w międzyczasie cały rok ugłaskiwanie Totków i czekanie na rozwój sytuacji. Tak to widzę.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.10.29 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie jest takie samo. Nie napisałem słowa o wymogu astronomicznej kwoty odstępnego stawianego przez Conte, bo i o niczym takim nie mam pojęcia. Pisałem, że trener tej klasy nie zgodzi się na kontrakt na pół, czy półtorej roku, gdzie te pierwsze pół roku i tak jest właściwie stracone. To nie jest to samo.

Volfgang
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.10.29 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem mocno rozczarowany tym, że nie zastąpi Lopeteguiego. Czekam na inne nazwisko.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.10.30 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Behappy napisał:
Conte chciał ten sezon i jeszcze dwa, Floren dawał TYLKO TEN. To tak jakby splunął mu w twarz. Ależ mnie wkurwia zarządzanie tym klubem, co za matoły.

A źródło to?

Behappy napisał:
onda cero i cope

No nie wiem, przecież Conte to nie jest jakiś Juande Ramos żeby zarząd kompromitował się ofertą "do końca sezonu". O wiele bardziej prawdopodobnym powodem jest płacz kapitanów.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.10.30 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kumam. Zarząd myśłał, ze ktoś poważny przyjdzie na pół roku lub półtora max?

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.07 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawać go tu. Tak jak byłem na nie przed sezonem, tak teraz ktoś musi chwycić za jaja te gwiazdeczki.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.07 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie tak jak byłem sam na "nie" z jego trenowaniem Realu tak teraz nie mogę oprzeć się prostej myśli "Ale Ramos spierdolił".

No nic, naszym ratunkiem jest Pochettino latem.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: