Jak zdobyć bilet na mecz Realu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 149, 150, 151  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pinto z Rio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.12.31 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci Las za bardzo szybką odpowiedź, mam nadzieję, że Twoje przewidywania się sprawdzą ;)
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.01.11 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszli po rozum do głowy i obniżyli cenę biletów na Sevillę. Widocznie, chcą aby więcej ludzi przyszło na mecz. Bilety od 40 euro, przykładowo Valencia była od 55 euro a Sociedad od 45 euro a tam pojawiło się lekko ponad 50 tys ludzi. Więc frekwencja dramatyczna.

Pytałeś o Ajax tam bilety będą od 65 euro, na Barcelonę najtańsze 90-95 euro.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Pinto z Rio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.01.11 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ta cena już się nie zmieni? Myślałem, że po prostu socios/kibice z kartą kibica mają trochę niższą cenę.
Jeśli nie, to fantastycznie :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.01.12 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zmieni się, socio za 32 euro mają najtańsze ;) biletów od groma

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
olaolaolaola
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.01.13 10:39    Temat postu: bilety na mecz Real Madryt Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, odnalazłam forum, zarejestrowałam się w nadziei że ktoś będzie tak miły i mi pomoże / doradzi.
Marzeniem mojego chłopaka jest wyjazd na mecz jego ukochanej drużyny, a że w tym roku ma okrągłe urodziny postanowiłam spełnić jego marzenie.
Trochę poczytałam (w tym opis "jak wyjechać na mecz RM" na tym portalu), ale wciąż mam kilka wątpliwości:
1. Jak rozumiem bilety można kupić dopiero na tydzień przed spotkaniem ? a wcześniej ewentualnie przez pośredników wykupić sobie "gwarancję" że zdobędą dla nas bilet ?
2. Chciałam kupić bilety przez https://www.viagogo.pl, i jak rozumiem to jeden z pośredników który gwarantuje bilet ale automatycznie będzie on droższy ?
3. Znalazłam plan meczy rozpisany do 19.05, co później się dzieje ? Kiedy będą znane daty następnych ?
4. Czy można kupić bilet na kiepski mecz czy każdy mecz grany przez RM będzie ok ? Czy na któryś z poniższych meczy nie ma sensu kupować biletu ?
Real Madrid vs Sevilla FC
Real Madrid vs Deportivo Alaves
Real Madrid vs Girona FC
Real Madrid vs FC Barcelona - NA TEN MNIE NIE STAĆ NA PEWNO <płacze>
Real Madrid vs Celta Vigo
Real Madrid vs SD Huesca
Real Madrid vs SD Eibar
Real Madrid vs Athletic Bilbao
Real Madrid vs Villarreal
Real Madrid vs Real Betis

Jak widać jestem kompletnym laikiem w temacie (wiem... aż wstyd :P) i zwracam się z prośbą o radę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.13 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Tak, bilety trafiają do sprzedaży w poniedziałek poprzedzający weekend w którym rozgrywany jest mecz. W przypadku gdy mecz jest w środku tygodnia, to bilety powinny już być dostępne w poniedziałek półtora tygodnia przed (przynajmniej ja tak miałem półtora roku temu jak leciałem na Betis).

2. Viagogo to pośrednik, oczywiście bilety są droższe, ale masz pewność że je kupisz. Jednak biorąc pod uwagę frekwencję w tym sezonie, nie martw się biletami. O ile nie chcesz jechać na Barcelonę, to dostaniesz spokojnie miejsca obok siebie kupując tydzień przed meczem, wydrukujesz je w domu i po problemie.

3. 19 maja kończymy sezon ligowy, nic się nie dzieje wtedy więcej Smile Pamiętaj, ze na stronie masz podany orientacyjny dzień meczu, ale on jest zatwierdzany dopiero kilka tygodni przed meczem (na realmadrid.pl pojawiają się wtedy artykuły "Terminarz X kolejki La Ligi" - sprawdź sobie w archiwum na stronie na ile dni wcześniej zazwyczaj się to pojawia).

4. Zależy co rozumiesz przez kiepski mecz Smile Ostatnio prawie każdy jest w stanie wygrać z Realem, nawet na Bernabeu, więc niestety nie masz pewności że wygramy. Jeżeli Twój chłopak oprócz Realem interesuje się także piłką ogólnie, to wybierz mecz z Sevilla, ponieważ tam również są zawodnicy na wysokim poziomie i oprócz graczy Realu będziecie mieli też okazję podziwiać inną dobrą drużynę.

Pamiętaj, że to jest piłka nożna i wszystko się może zdarzyć, nikt Ci nie zagwarantuje że pojedziesz na dobry mecz czy też na wygrany mecz. Byłem trzy razy na meczu Realu i uważam że lepiej jechać na mecz z lepszym zespołem niż ze słabszym. Z drugiej strony jeżeli chcecie zobaczyć grad bramek, to większe prawdopodobieństwo jest jak pojedziecie na mecz z Huesca.

Powrót do góry
olaolaolaola
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.01.13 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję !!
Mecze które wybrałam są w niedziele ( oprócz pierwszego ), a jeśli data będzie przesuwana to chyba tylko wchodzi w grę sobota ? Chce kupić lot w piątek i powrót w poniedziałek i dla pewności o datę meczu i żeby trochę pozwiedzać.
Jeśli w tym sezonie nie ma problemu z frekwencją to gdzie mogę kupić bilety ?W przewodniku jak wyjechać na mecz Realu pisaliście o : https://www.ticketmaster.es czy tu najlepiej kupić bilety ?
Jeszcze mam pytanie o konkretny wybór miejsc. Wydaje mi się, że najlepszy widok jest na trybunach po dłuższych stronach boiska, czy nie ma to tak dużego znaczenia ??
Pytając o dobry mecz miałam nadzieje, że własnie uda mi się trafić na taki w którym Real wygra.... teraz to jednak nie ma znaczenia ważna jest atmosfera ;) Nowy sezon zaczyna się dopiero w styczniu ? Co robi Real Madryt po 19.05.2019 ( rozumiem że pytanie dość zabawne dla Was ale serio dla mnie to czarna magia :P ) ?

Powrót do góry
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.01.13 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na oficjalnej stronie Realu Madryt kupisz bilety. Zależy ile chcesz przeznaczyć na bilet. Na Estadio Santiago Bernabeu z każdego miejsca jest świetny widok, wiadome, na dole na liniach to już w ogóle super, ale bilety około 130 euro +

Nowy sezon rusza w ostatnim tygodniu sierpnia. Real ma wakacje, potem okres przygotowawczy, tournee po USA i innych krajach.

Powrót do góry
Maciex92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.01.13 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wie ktoś czy bilet kupiony na oficjalnej stronie można bilet wydrukować w domu czy istnieje opcja tylko odbioru w okienku koło stadionu?

Powrót do góry
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.01.13 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilety po kupnie na oficjalnej stronie Realu Entradas.es obecnie są dostępne w formie pliku na ekranie smartfona

1. Patrzysz na kalendarz meczy u siebie
2. Szukasz dogodnych cen lotów z Polski najlepiej piątek-poniedziałek z Modlina liniami Ryanair
2 Po kupnie biletów lotniczych rezerwujesz noclegi najlepiej na Booking
3. Bilety na mecz bez problemu kupisz j/w

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.13 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeszcze mam pytanie o konkretny wybór miejsc. Wydaje mi się, że najlepszy widok jest na trybunach po dłuższych stronach boiska, czy nie ma to tak dużego znaczenia ??

W przypadku pierwszego razu na Bernabeu polecam długie trybuny, ale nie za wysoko. Oczywiście wszystko zależy od Twojego budżetu, a do tego dla jednego najlepsze miejsca to te za bramką, a dla innego te na samej górze Smile Przejrzyj ten wątek, wiele osób pisało swoje wrażenia z różnych miejsc stadionu, więc powinnaś wyrobić sobie jakiś pogląd na sam stadion.

Moim zdaniem najlepsze miejsca do oglądania meczu, to drugi i trzeci rząd z obrazka poniżej, jednak te siedzenia będą najdroższe. Zaliczyłem oba, więc mogę polecić, jak jest wyżej to niestety nie wiem.

Mimo wszystko aż tak bym się tym nie przejmował, sam fakt zobaczenia tego stadionu oraz zawodników na żywo zostaje w pamięci na długo, więc kupując taki prezent na pewno nie możesz wybrać źle Smile

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Bilety kupisz na tych dwóch stronach:
www.entradas.com
www.ticketmaster.es

Cytat:

Mecze które wybrałam są w niedziele ( oprócz pierwszego ), a jeśli data będzie przesuwana to chyba tylko wchodzi w grę sobota ? Chce kupić lot w piątek i powrót w poniedziałek i dla pewności o datę meczu i żeby trochę pozwiedzać.

Tak, nie kojarzę czy w ogóle kiedyś graliśmy w piątek/poniedziałek, w interesie ligi jest żeby Barcelona i Real grały w weekend, bo wtedy frekwencja jest najlepsza.

Cytat:
A wie ktoś czy bilet kupiony na oficjalnej stronie można bilet wydrukować w domu czy istnieje opcja tylko odbioru w okienku koło stadionu?

Nie ma czegoś takiego jak oficjalna strona, są tylko te dwie powyżej. Możesz bilet wydrukować w domu i pojechać z nim do Madrytu Smile

Powrót do góry
gorny77
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.01.13 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilety na oficjalnej stronie Realu to obecnie tylko Entradas es
Na Ticketmaster już się na Real nie kupi

Powrót do góry
Las
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.01.13 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szefo89 nie wprowadzaj w błąd. Ticketmaster.es już nie aktualne. Drukowanie biletów też nie. Bilet pobierasz na telefon i to jedyna opcja by wejść na stadion przy zakupie online. Druga opcja zakup biletu w kasie

Oficjalna strona czyli realmadrid.com -> entradas/tickets i tam wybierasz jaki mecz

i zgadza się, że całą dystrybucją zajmuje się zewnętrzna firma entradas, dlatego za obsługę pobierają 2-2,5 e od biletu zakupionego online

Powrót do góry
nadebro_pl
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2019.01.13 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olaolaolaola napisał:
Dziękuję !!
Jeśli w tym sezonie nie ma problemu z frekwencją to gdzie mogę kupić bilety ?W przewodniku jak wyjechać na mecz Realu pisaliście o : https://www.ticketmaster.es czy tu najlepiej kupić bilety ?
Pytając o dobry mecz miałam nadzieje, że własnie uda mi się trafić na taki w którym Real wygra.... teraz to jednak nie ma znaczenia ważna jest atmosfera ;) Nowy sezon zaczyna się dopiero w styczniu ? Co robi Real Madryt po 19.05.2019 ( rozumiem że pytanie dość zabawne dla Was ale serio dla mnie to czarna magia :P ) ?

Cxesc
Z miłą chècią Ci pomogę z organizacjà oraz nawet pokojami na pobyt
Odezwij sie np poprzez youtube tam masz wszystkie kontakty bezpośrednio
https://m.youtube.com/channel/UCYBx1FOoruUrVSO-ZQcHJFA/videos

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.13 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szefo89 nie wprowadzaj w błąd. Ticketmaster.es już nie aktualne. Drukowanie biletów też nie. Bilet pobierasz na telefon i to jedyna opcja by wejść na stadion przy zakupie online. Druga opcja zakup biletu w kasie

Nie wiedziałem, kupowałem dwa razy bilety i za każdym razem drukowałem. To jak teraz wygląda zakup dla większej liczby osób? Wszystkie bilety na jednym telefonie czy na każdy telefon można ściągnąć bilet?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 149, 150, 151  Następny
Strona 144 z 151
Skocz do: