Liga Mistrzów 2018/19
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 89, 90, 91  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Któż to Ligę Mistrzów w sezonie 18/19 wygra?
Real Madryt
32%
 32%  [ 18 ]
FC Barcelona
17%
 17%  [ 10 ]
Juventus
14%
 14%  [ 8 ]
Liverpool
10%
 10%  [ 6 ]
Paris-Saint Germain
8%
 8%  [ 5 ]
Bayern Monachium
5%
 5%  [ 3 ]
Atletico Madryt
5%
 5%  [ 3 ]
Manchester City
3%
 3%  [ 2 ]
Arsenal
1%
 1%  [ 1 ]
Manchester United
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 56
Wszystkich Głosów : 56
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.12.19 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tyle, że jak go ostatnio widziałem, to sam był jechany przez emerytowanego skrzydłowego. W tym sezonie Carvajala nie oglądałem za bardzo, więc nie chcę wydawać pochopnych osądów, ale po formie Realu z tego sezonu wnioskuję, że nie jest to ten Carvajal z sezonu 16/17. Więc serio-serio.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.12.19 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carvajal w tym sezonie gra dobrze/bardzo dobrze i jest jednym z jasnych punktów w tonie tego gówna i na pewno jest w dużo lepszej formie niż w zeszłym sezonie, kiedy był tragiczny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lol1def
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.12.19 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ale już sobie wyrobił bardzo dużą markę. Jest najlepszy gdy jest w formie. Na tę chwilę jest ok ale jeszcze wraca do poziomiu sprzed dwóch lat.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.19 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carvajal w tym sezonie jest zajebisty.
Powiem więcej, zakładając, że nasze once de gala to Thibo; Marcelo-Ramos-Varane-Cava; CKM; Isco-Benzema-Bale to Carvajal jest najlepszym zawodnikiem w składzie.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.19 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze Once de Gala obecnie zakłada grę Lucasa Vazqueza. :] To mówi nam gigantycznie dużo na temat poziomu tego składu i marazmu w jaki popada ten klub. Przykro mi. Zwyczajnie mi kurwa przykro na to patrzeć. Płacze

ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2018.12.19 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W decydujących meczach w których walczyliscie o punkty w tamtym sezonie i chyba jeszcze sezon dalej Lucas był tym brakującym elementem u Zidana. Coś jak Pedro u Guardioli. Vazquez nigdy nie był jakimś wirtuozem ale dla takich również jest miejsce w składzie. Nawet u najlepszych. Zapierdzielał za dwóch w pressingu. Dawał bardzo dużo. Teraz gdy maszyna nie funkcjonuje tak jak trzeba to braki będziemy właśnie dostrzegać najbardziej u takich zawodników jaj Vazquez. Ale to moim zdaniem wcale nie znaczy źle o zaspole jako takim. Zespół to naczynia powiązane i moim zdaniem są piłkarze w Realu od których w takim momencie należy więcej wymagać i nie dawać na pierwszą stronę takich jak Vazquez.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.19 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry Gehu, ale podbijam rybę i jestem #teamvazquez. Mam zwyczajnie wrażenie, że ilekroć on wychodzi w pierwszym składzie to wygrywamy mecze. Gość jest nie do zdarcia, zapierdala za dwóch, dobrze czuje się na prawym skrzydle i na prawej obronie.

Mamy gości od błysku; Modrić, Kroos, cholera raz do roku to i Benzema, bardzo rzadko Gareth. I skoro ani Asensio ani Isco nie umieją błyszczeć częściej niż dwa razy na miesiąc - to wolę mieć kogoś bez błysku kto da ten balans ptorzebny ekipie.

Co więcej - Lucas w formie mógłby asystować i przy porodzie, mu czasem po prostu świetnie wchodzi to ostatnie podanie. Problem polega na tym, że gość w formie bywa tylko pół sezonu.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.19 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi chodzi jedynie o fakt, że Lucas to obecnie OdG. Tak nie powinno być, bo to nie poziom OdG Realu Madryt. O to mam żal do Pereza. To ze Lucas zapierdala za 2, tak jak Carvajal czy Nacho jak jest zdrowy i ostatnio Llorente jest wiadomo - to wychowanek jak by nie patrzeć klub dał mu szansę i się odpłaca tym zapierdalaniem. Na OdG to nie wystarczy. Widać niestety jak na dłoni.

Elesshar
Pezzonovante

PostWysłany: 2018.12.20 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesadzasz i dyskredytujesz Lucasa. Sam go często krytykuję, ale nie ma co walić sloganów, że to nie poziom OdG Realu i zapierdalanie nie wystarczy. Rok temu za Zidane'a gość był w OdG - wychodził na PSG w Paryżu, Bayern w Monachium i notował asysty. Gra tu cztery lata, ma +40 asyst. ryba dobrze zauważył, że Lucas jest jak Pedro. Nie będzie królem parkietu, ale często bywa nieoceniony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.20 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elesshar napisał:
Rok temu za Zidane'a gość był w OdG - wychodził na PSG w Paryżu, Bayern w Monachium i notował asysty.

To są słowa klucze. Teraz jest teraz i być nie powinien. Nie jest na takim poziomie. Z resztą podobnie jak wielu innych. :] Śpimy przez dwa lata, nie robimy transferów. To jest później efekt. Nie mamy kim grać i straszyć. Nie mamy "króla parkietu". :] W temacie Bale'a i Benzemy mam takie samo zdanie, z tym że oni nawet nie potrafią zapierdalać tyle co on. Przy czym mają jednak troszkę więcej skilla. Tak tyci tyci. Sytuacja w przedniej formacji Realu to jest katastrofa i trwa od 2 lat.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.01.11 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i kicha - Müller zawieszony na cały dwumecz z Liverpoolem - kto teraz wciśnie farfocla w 90. minucie na awans, to ja nie wiem. No ale w związku z tym, to teraz chyba wszystkie oczy zwrócone na Jamesa, hm?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
PearsonSpecter
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.11 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba Ci się sezony pomyliły albo spałeś przez ostatnie 3-4 lata. Muller od 2016 nie istnieje, a jego brak to jedynie wzmocnienie. Możliwe, że chociaż ma tą świadomość, że jest mierny i z tego powodu sam się wolał wykluczyć z 1/8. To chyba jego jedyny pozytyw ostatnich lat.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.01.11 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że jesteś kibicem Bayernu, a więc witam Cię pobratymcze! Razem przejmijmy to forum!

Co do postu - no dobra, ok, pogadamy jak Lewy będzie przez cały dwumecz praktycznie wyłączony z gry, a żeby dojść do piłki będzie musiał się wracać do linii środkowej boiska. Zapewne przesadzam, ale Mylla od 2016 miał tylko jeden tragiczny sezon (16/17 albo 17/18 - nie pamiętam, bo nie rozpamiętuję negatywnych rzeczy, pozytywny ze mnie typ), a to jak w tym sezonie fajnie się z Lewandowskim uzupełnia jest... fajne. Sam Robert mówił, że rozmawiał z Kovacem, o tym jak lepiej czuje się na boisku z Tomaszem, czego odzwierciedlenie widzimy w statystykach Polaka w tym sezonie. Więc jest to zdecydowane osłabienie - nawet jak okaże się, że James wrócił do formy i dopasował się do systemu Kovaca, to i tak w tym najlepszym wypadku tracimy świetnego piłkarza do wejścia z ławki, gdzie jeśli mamy wygrać ten dwumecz, to pewnie zadecydują o tym niuanse.

Powrót do góry
PearsonSpecter
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.12 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak pudło! Kibic Chelsea tutaj.

Wracając do Mullera. Uwielbiałem go odkąd pojawił się, pokazał temu wielkiemu światu. Genialne MŚ 2010, świetne wejście do składu Bayernu. Był takim bezczelnym młodym grajkiem od którego kipiało taką pozytywną boiskową arogancją. Po prostu zakochałem się w nim. Lubiłem w nim tą "wszechstronność". Generalnie, Muller nigdy nie był w czymś bardzo dobrym, ale jego cały warsztat piłkarski jest na dobrym poziomie. Strasznie ujął mnie ten zawodnik. Do czasu. W sprawach piłkarskich mogę się nazwać Antypolakiem. Mocno kibicuję reprezentacji Niemiec. Byłem przekonany, że dadzą radę wygrać ME w 2016. I na tym turnieju Thomas mnie piramidalnie rozczarował. Oglądam ten sport około 15 lat i żaden piłkarz mnie tak nie zawiódł. On tam nie istniał. W sumie do tej pory w reprezentacji nie istnieje. Kiedyś strzelał gola w finale LM z Chelsea, a teraz nie widzę, aby to powtórzył(czytaj mecz z Liverpoolem). W Champions League, jeśli chodzi o dalsze fazę pucharową stał się niewidoczny, w kadrze narodowej dno, Bundesliga mnie przestała interesować odkąd Bayern stał się monopolistą. O wiele bardziej wolałem czasy, gdy Bayern wygrywał ligę z Ballackiem, Makaayem, bądź Ze Roberto, lecz nie wygrywał jej w cuglach. Bundesliga była bardziej frapująca, gdy zaskakujące triumfy odnosiły w niej Stuttgart, Wolfsburg z genialnym Grafite i Dzeko na czele, bądź początkiem nonszalanckiej Borussi Jurgena Kloppa. Konkluzja jest taka, że Muller z mojej piłkarskiej sympatii stał się antypatią. Dlatego teraz, gdy się pojawia jego temat to wypowiadam się o nim czasami wręcz z przejaskrawioną awersją.

P.S. Żałuję, że to Real, a nie Bayern jako pierwsza drużyna obroniła Puchar Ligi Mistrzów.

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2019.01.12 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czego żałować, padło na najlepszego.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 89, 90, 91  Następny
Strona 16 z 91
Skocz do: