Sergio Ramos (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 204, 205, 206  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2018.12.05 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest na forum jakaś opcja "Ignoruj użytkownika" ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
vini639
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2018.12.05 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie ma, choć przydałaby się - na gości, którzy stawiają spację przed znakami interpunkcyjnymi. Wyjątkowo wkurwiające.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.05 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:

Mało powiedziane - Twój "żart" nie ma żadnego dna, jest mało śmieszny, żałosny i niepotrzebny i żeby Ci to uświadomić nie potrzebuję najeżdżać na Twą personę, czy przedstawiać swoją opinię na temat całokształtu Twojej twórczości w tym miejscu. A jeśli wciąż nie odszukałeś tego prawidłowego przesłania mojej wypowiedzi, to spójrz na post viniego i może na podstawie przykładu zrozumiesz, jak to co zrobiłeś było pozbawione sensu.

Wiesz jaka jest różnica między moim postem i Twoim odbiorem mojego posta, a postem viniego i moim odbiorem jego posta? To bardzo proste. Po prostu ja potrafię mieć na taki tekst wyjebane przejść obojętnie i zwyczajnie go olać - tak jak całą twórczość viniego (choć przyznam, że czasem można się pośmiać - a postem akurat sprytnie tutaj zripostował) Tobie za to skoczyło ciśnienie jak by faktycznie Ramos miał wygrać i było to już pewne. Zaczynasz drążyć i szukasz wyjaśnień - niepotrzebnie dałem się wciągnąć. Tak mi się ciśnie teraz na język trafnie: "Gadaj z dupą, to Cię osra".

Spokojnie - do czasu odebrania przez Ramosa ZP pewnie znajdziesz już kolegów i znikniesz z tego gnijącego miejsca.

Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.12.05 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaa, to o to się nie martw - bardzo mi tu przytulnie. I gdzie mi tu skacze ciśnienie? Kogo jak kogo, ale Ramosa szanuję, odnosiłem się jedynie do tego co napisałeś.
I przypominam, że to Ty tu jesteś jedynym, który w ramach swych argumentów postanowił najeżdżać na mnie personalnie i tworzyć jakieś kurwa dziwne sugestie o tym, że nie mam kolegów. Ojej. Weź mi napisz jeszcze, że w szkole kradli mi kanapki, to zachowasz swój iście wysoki poziom.

I oczywiście tak - to ja sram. Zachowuję maksymalny poziom kultury i staram się Ciebie nie obrażać, Ty w zamian na mnie wjeżdżasz, ale to ja sram. Nikomu już kurwa nie można nic napisać, bo od razu się zaczynają spinać i kazać wypierdalać, weźcie się sami wszyscy nawzajem poblokujcie, to będziecie mogli czytać tylko własne piękne i prawdziwe słowa, bo przecież tak ciężko się popotyczkować na słowa i normalnie postarać się przekonać do swoich racji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.05 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli bierzesz teksty o kolegach na serio do siebie i uważasz to za personalne najazdy to nie jest dobrze. Nie kazałem Ci wypierdalać, nie myl mnie z Sarkazmem. Sam stwierdziłeś, że gnijesz na tym forum. Tylko zasugerowałem, że może znajdziesz coś ciekawszego do roboty, niż gnicie tutaj z nami. Uwierz mi - ja nie szukam tutaj z Tobą zwady, za to o Tobie bym tego tak do końca nie powiedział. Skończmy ten temat, bo wyjechaliśmy zbyt daleko poza temat. No i nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie. ;)

Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2018.12.05 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz powtórzę - do Ciebie się nie spinam, w późniejszych słowach bardziej chodziło mi o pierwszy post na tej stronie (i w pewnym sensie ogólne podejście pewnych ludzi do pewnych spraw na tym forum). Tekstów z internetu też nie biorę do siebie, ustaliłem jedynie poziom Twoich docinek, bo sam mnie w swojej metaforze przyrównałeś do dupy.

Co do nowych zajęć - zaraz wjeżdża Arsenal - United. Woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.12.12 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Ramos zrobił to co Van Dijk wczoraj - płaczu kibiców choćby tego wiecznie pokrzywdzonego Liverpoolu i komentarzy z całego świata nie byłoby końca.

Ba, to było po stokroć gorsze niż sytuacja/intencjonalność o którą się oskarża Ramosa w starcu z Salahem.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.19 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cichy bohater meczu, świetna gra w obronie. Jakoś bardzo mnie to nie dziwi, przeciwko Sevilli zawsze jest zmotywowany, bardziej się można o przemotywowanie obawiać. Pamiętam jak - chyba w rewanżu Pucharu Króla w 16/17 (?) mieliśmy serię trzech spotkań z Sevillą. I w jednym z nich zagrał ZAJEBIŚCIE, jego najlepszy mecz pod kątem obronnym jaki widziałem, był tak nabuzowany, że... wbił swojaka XD

Ale świetnie, to bardzo ważny symptom dla naszej obrony i zapewne powód dla którego w tym elemencie ostatnio wyglądamy lepiej.

Powrót do góry
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2019.01.20 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu o krok od bezmyślnej czerwonej kartki.

Powrót do góry
Pabloos.
benzemisti

PostWysłany: 2019.01.24 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby miano arbitra nosiła osoba, która faktycznie na nie zasługuje, capi kończyłby mecz z trzema bramkami. Co za legenda, co za piękny człowiek. Milusio, że jesteś.

Powrót do góry
novy154
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.01.24 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jebany, kiedyś go ktoś na tej panence złapie.

Ale póki co <serce>

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2019.01.25 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karne ma w stylu Lewego, a on też nie pudłuje. Naprawdę super je wykonuje i kiedyś bramkarz poczeka, to Ramos po prostu uderzy w róg. Cały czas mam tylko czarną wizję nieudanej panenki w bardzo ważnym meczu Very Happy

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2019.01.25 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Król. <serce>

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
bol33
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.25 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed karnym byłem pewny ,że będzie panenka ale że zostanie złapany. Jednak bramkarz bez szans. Szacun za karnego i brameczkę głową. <serce>

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.25 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś kto go wyczeka na bank, złapie piłke i zasmieje mu sie w twarz Very Happy Oby nie w ważnym meczu

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 204, 205, 206  Następny
Strona 201 z 206
Skocz do: