Liga Mistrzów 2018/19
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Któż to Ligę Mistrzów w sezonie 18/19 wygra?
Real Madryt
47%
 47%  [ 18 ]
Juventus
13%
 13%  [ 5 ]
FC Barcelona
10%
 10%  [ 4 ]
Bayern Monachium
7%
 7%  [ 3 ]
Paris-Saint Germain
7%
 7%  [ 3 ]
Manchester City
5%
 5%  [ 2 ]
Atletico Madryt
2%
 2%  [ 1 ]
Liverpool
2%
 2%  [ 1 ]
Arsenal
2%
 2%  [ 1 ]
Manchester United
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 38
Wszystkich Głosów : 38
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.12 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@PearsonSpecter

A to nawet lepiej, jak już Cię tu mam, to mógłbyś jakoś odnieść się do sytuacji Calluma-Hudsona Odoiego? Po ostatnich wypowiedziach Sarriego spodziewałem się go dzisiaj zobaczyć w wyjściowym składzie na Newcastle, a wszedł dopiero w bodajże 80. minucie. Ogólnie na reddicie wszyscy kibice Chelsea nie chcą za żadne skarby chłopaka oddać (a rzekome 40 milionów, które jest na stole od Bayernu to nie byle jakie pieniądze, jak za 18-latka, który do dzisiaj chyba nie miał jeszcze występu w Premier League) i jeśli uda nam się go zakontraktować, to uznają to jako blamaż Chelsea w świetle tego, że gra cały czas u nich 31-letni Willian, który już podobno nie daje za wiele drużynie The Blues (przy okazji - ładna brameczka dzisiaj), a mają takiego kocura ze swojej akademii. Z mojej strony mogę powiedzieć, że chłopaka w ogóle bym nie kojarzył, gdyby nie to transferowe zamieszanie i mam nadzieję, że nie uwzięliśmy się na niego głównie dlatego, że chcemy mieć własnego Sancho.

Co do Tomasza - szkoda, że Niemiec Cię już nie zachwyca swoją grą, bo być przez nią oświeconym jest wspaniałym uczuciem. Euro 2016 miał tragiczne i chyba to samo można powiedzieć o Mundialu w Rosji, w fazach pucharowych CL w 2017 i 2018 również był raczej niewidoczny - wszystko prawda. Jeśli nie oglądasz Bundesligi, to ciężko żebym się do czegoś odniósł, bo to jednak tam pokazywał (jeśli już pokazywał) swoje najlepsze oblicze w ostatnich latach. No ale to jednak też nie jest tak, że Müller stracił swój cały blask w kluczowych meczach i basta. Myślę, że ma to swój związek z tym, że te lata 2012-2016 gdy miał chyba jak dotychczas swoje najlepsze lata, to były też najlepsze lata dla całej drużyny Bayernu, która zdobyła tryplet - dzisiaj można powiedzieć, że wszyscy zatracili trochę swój dawny blask, a punktem, w którym Müller jakby się złamał był obroniony przez Oblaka rzut karny w półfinale CL w 2016, myślę że wtedy się wszystko zjebało. No cóż, pozostaje liczyć, że Tomek będzie mógł jeszcze odmienić Twoje zdanie w tym sezonie.

Temat rzeka - sam nie mogę tego przeboleć: 2012, 2016 i 2018 to lata, w których tak niemiłosiernie sfrajerzyliśmy i przepierdoliliśmy te Ligi Mistrzów, że smutno się robi, jak patrzę na taki Real, który w takich sytuacjach idzie jak po swoje i niezależnie czy ma drabinkę życia, czy drabinkę najcięższą, czy jest na 1. miejscu w lidze, czy na miejscu 4., czy na wygraną zasługuje, czy nie zasługuje, to po prostu te Ligi Mistrzów kolekcjonuje. Historia z sezonu 12/13 jest piękna, ale potencjał tej kadry został tak niemiłosiernie zmarnowany, że przed pójściem spać zamiast scen z Wembley, mam przed oczami piłkę meczową na czubku buta Müllera w ostatniej sekundzie na Santiago Bernabeu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
PearsonSpecter
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.01.13 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Rokoko

Hudson zagrał w dwóch ostatnich meczach po 90 i 80 minut. Mówi się, że chciał go w tym meczu oszczędzić na kolejny mecz z Arsenalem, ale ja tego nie kupuję. Maurizio Betonarri chce teraz zamydlić oczy Callumowi kilkoma występami, parę razy go wpuści z ławki i "uzna", że zrobił co mógł. Hudson jest ogromnym talentem. Ma 18 lat, a gra bez jakichkolwiek kompleksów. Świetnie się go ogląda. Jest to kolejna perełka z akademii Chelsea. Mało kto chyba rozumie poczynania Chelsea. Wystawianie przeciętnego Pedro, Williana, a olewanie takiego talentu. W Lidze Europy rozegrał żałosną ilość minut, gdzie powinien grać w każdym meczu. Pieniądze są ogromne, ale jeśli się On rozwinie na miarę jego potencjału to za kilka lat będzie kosztował pięć razy tyle. Aczkolwiek patrząc na to jak Real jest skłonny wydawać takie same kwoty za jeszcze mniej pewniejszych potencjalnych przyszłych świetnych zawodników, ta cena nie jest wzięta z kosmosu. Chelsea dopiero teraz się obudziła jakiego to mogą mieć grajka. Wychowanek, Anglik, nie trzeba za niego płacić. Jedynie się nim zainteresować, otoczyć "ojcowską opieką" i dawać mu grać. Chłopak jest bardzo mądry. Można to odnieść po wywiadach. Mądrze się wypowiada, nie robi z siebie nie wiadomo kogo. Talent to jedno, ale charakter to drugie. On ma te dwie cechy. Wszystko przed nim. Dodatkowo jego mądrość widzę w tym, że myśli o odejściu. Widział pewnie jak to wyglądało w przyszłości. Ile Chelsea zmarnowała talentów. Mam ambiwalentne odczucia co do jego odejścia. Zostając w Chelsea może zostać zmarnowany przez idiotyczne wypożyczenia. Odchodząc do Bayernu może tam dostać szansę, czas, pełne wsparcie i rozwinąć się na miarę jego potencjału. Widzę to tak, że Bayern chce również mieć swojego Sancho. Gdyby nie On, to nie sądzę, że mieliby aż taką ochotę na Hudsona, ale spokojnie. Kwota, która zostanie na niego wydana zwróci się i możliwe, że za kilka lat, będzie to wręcz śmieszna cena.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.23 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neymar chyba coś sobie zrobił.

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2019.01.23 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źródło? Boże taki post jest najgorszy. Bez kontekstu bez niczego.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.23 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty moich postów podobno nie czytasz.

Proszę. Ta sama kostka co rok temu przed mundialem.

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2019.01.24 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czytam tam gdzie wyrażasz swoją opinię. Szkoda czasu. Na treningu sobie rozwalił czy jakoś przypadkowo?

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.24 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to radzę czytać wszystko, być może dzięki temu wyostrzysz swoją umiejętność czytania i nie przegapisz w przyszłości rzuconego linka - *proszę, łap jeszcze raz!* Widać tu idealnie, że działo się to podczas meczu. Ah i przepraszam - mogła mi się wkraść do mojego postu moja własna opinia, mam nadzieję, że i tak Cię to nie odstraszyło od lektury, a po jej ewentualnym przebyciu nie dolega Ci nic złego.

Powrót do góry
bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.24 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wygląda to na jakąś poważną kontuzję, bez przesady.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.24 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jest ta sama kontuzja, przez którą nie zagrał chyba z wami w rewanżu 1/8 CL w zeszłym sezonie i później ledwo się wykurował na Mundial, a podobno i tak nie do końca zaleczył ten uraz i przez to nie mógł grać na 100%, a teraz sobie go odnowił. Swoją drogą jak tak patrzę, jak niejednokrotnie Neymar jest wręcz perfidnie faulowany, a później czytam wypowiedzi takich piłkarzy Strasbourga, gdzie usprawiedliwiają swoje ataki na Brazylijczyka tym, że inaczej nie mogą odpowiedzieć na jego styl gry - no to spoko, fair enough, ale że sędziowie nie potrafią odpowiedzieć na takie zachowania kartkami, to niejako przyzwolenie na takowe jaskiniowe rozumienie piłki nożnej - a przez to tacy magicy futbolu muszą cierpieć. Jasne - faul to jest element tej pięknej gry, ale jest to też jednocześnie wykroczenie, które gdy nie jest karane, to znaczy, że jest przyzwalanie na ciągłe występowanie czegoś takiego, przez co taki drwal nie będzie się przejmował etycznością swojego zachowania i będzie się uciekał do takich machlojek. No i teraz obecnie PSG ma w szpitalu Verrattiego i Neymara przed United, a ludzie chyba powoli zaczynają wręcz oczekiwać, że Czerwone Diabły tych Paryżan jebną, ja osobiście po losowaniu nie byłem przekonany co do tego dwumeczu, teraz natomiast po tym jak United zaczęło grać godnie swego imienia, czekam z niecierpliwością - największy hit zaraz po Atleti - Juve i Bayern - Liverpool.

Powrót do góry
ryba1984
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.24 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak człowiek sobie przypomni jakie mecze nas czekają to micha się sama śmieje. Trzeba tylko przetrwać tę nudę ligowo pucharową.

Powrót do góry
lol1def
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.24 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat u Neymara karma działa. Za swoje żałosne zachowania dostaje swoje.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.25 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLIK
Tak sobie przeglądam różne klasyfikacje strzeleckie, kojarzyłem że Messi miał najwięcej bramek z całej Europy na ten moment, że Piątek rywalizuje z Ronaldo, że Luka Jovic w tym sezonie strzelecko wybuchł formą, że Salah w miarę nadrabia swoje liczby z zeszłego sezonu, ale nie kojarzyłem za bardzo Ligue 1, bo jak zwykle niewiele o niej słychać, gdy na pierwszym miejscu ciepło sobie przesiaduje klub z Paryża, ale jak tak spojrzałem na liczby Mbappe, to aż mnie zamurowało - 17 goli ligowych w 14 meczach! To jest jeden gol mniej niż Messi, który rozegrał od tego młodzieńca 4 mecze więcej, to jest jeden gol więcej od Salaha, który tych meczów ma o 9 (!) więcej. I to wszystko w wieku 20 lat, gość wygląda na już ukształtowanego piłkarza, a przecież wiadomo, że ma jeszcze hektary pola do rozwinięcia się, według mnie skoro Modric mógł być odpowiednio zahajpowany na Złotą Piłkę, to gdyby taki Kylian był w drużynie, która swoje mecze co tydzień rozgrywa na bardziej medialnym poziomie, aniżeli te we francuskiej ekstraklasie, to mógłby być on realnie kreaowany już teraz na najlepszego piłkarza świata, bo w gruncie rzeczy liczby na poziomie ofensywnego cracka już ma, brakuje mu co najwyżej medialnego światła, które mógłby na siebie skierować poprzez zabłyśnięcie na tym najwyższym szczeblu, znajlepszymi drużynami na świecie - w Lidze Mistrzów. Bardzo mnie ciekawi jak sobie chłopak poradzi w nadchodzącym dwumeczu z United, gdzie PSG może zabraknąć Neymara i Verrattiego. Pokazał, że potrafi być decydujący w kluczowych i wielkich meczach już na Mistrzostwach Świata z reprezentacją Francji, ale na klubowym poziomie w zeszłym sezonie z Realem jednak zawiódł, a po wybrykach z Monaco 16/17 i ustrzeleniu City i BVB, przyszło Juve, które dopiero po prowadzeniu 4:0 w dwumeczu dało sobie strzelić honorową bramkę przez Mbappe i jednak nie były to występy, które mogły zapaść w pamięć. Myślę, że PSG potrzebuje bardzo błyskotliwego występu ze strony Francuza, żeby można było przejść United Solskjaera, które znowu potrafi straszyć podczas europejskich wieczorów na Old Trafford, a najfajniejsze jest to, że oczekiwanie takiego "liderowania" od 20-latka jest całkowicie uzasadnione, a co będzie za parę lat? Według mnie ma bardzo dobrze zaplanowaną karierę i mimo tego, że w Realu już teraz mógłby robić różnicę, to może podążyć drogą trochę na wzór Cristiano Ronaldo, zbudować i utrwalić swoją pozycję w światowym futbolu w wielkim i prestiżowym klubie, wygrać tam CL, a później dopiero, już będąc w pełni gotowym i ukształtowanym, doprowadzić do nieuniknionej przeprowadzki do Madrytu, gdzie będzie punktem, wokół którego będzie budowana drużyna i tam spróbować stać się największą legendą i stanąć w tej samej hali sławy co jego idol - CR7.

Powrót do góry
vitocorleone20
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.01.25 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy z naszych już na 164 miejscu xD I to notując, według mediów, świetny sezon.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

PostWysłany: 2019.01.27 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ajax w swoich ostatnich dwóch meczach stracił 10 bramek.

Zaczyna się...

Powrót do góry
drentwy
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2019.01.27 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real znowu na farcie zamelduje się się w finale.

Możesz już zamówić maść.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 17 z 27
Skocz do: