Bundesliga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vini639
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2018.11.11 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
A tak swoją drogą, bo teraz dopiero zwróciłem na to uwagę - niezły z Ciebie ignorant vini. Po jednej połowie meczu oceniasz całą ligową sytuację i skreślasz cały potencjał tak zajebistej drużyny jaką jest BVB. A ignorancja wychodzi z Ciebie, dlatego że jakbyś wykazał choć minimalne zainteresowanie obecnym sezonem, to byś wiedział, że w Dortmundzie wyjątkowo nie siedzą im pierwsze połowy, zaś w drugich jak dotychczas odrabiają praktycznie wszystko. Jakbyś wykazywał choćby minimalne zainteresowanie obecnym sezonem, to byś wiedział, że na ławce siedział wtedy Paco i jaką ma on średnią goli na minutę i którą wypracował właśnie będąc cały czas jokerem. W ogóle nie mogłeś chociaż założyć, że ci którzy tak zachwalali Borussię w tym sezonie, bo interesowali się sprawą, nie uprawiali czczego gadania, tylko wiedzą o czym mówią? Jakbyś wykazał się choćby troszeczkę, to nie pierdoliłbyś takich głupot.

No to prawda, niestety byłem sfrustrowany pierwszą beznadziejną połową Borussi.

To rzeczywiście był mój pierwszy mecz tej drużyny w tym sezonie i nie miałem pojęcia o tym, że różnica pomiędzy pierwszą a drugą połową może być tak spora. W pierwszej połowie oni wyglądali jak dzieci we mgle, generalnie widać było pomysł, że chcą grać z kontry, ale co z tego skoro kompletnie nie radzili sobie z gegenpressingiem Bayernu - wyglądali jak jakaś Huesca przy Barcy, nie było widać jakości. Szczerze był to pierwszy mecz Bayernu w tym sezonie, w którym widziałem taką przewagę drużyny z Monachium, co nie przełożyło się na więcej goli tylko dlatego, że słabo wam idzie budowanie akcji - coś jak u nas. Choć i w tej połowie Hummels zdążył się popisać, ale jednak był to jego indywidualny błąd.

Druga połowa to już znacznie inny Bayern i co za tym idzie inna Borussia - mniej zestresowana przede wszystkim + wystarczyło wyjść spod pressingu, który już nie był tak intensywny - i mogliśmy rozkoszować się popisami całej defensywy Bayernu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Capo
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2018.11.11 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również byłem zniesmaczony pierwszą połową natomiast druga wynagrodziła wszystko z nawiązką, świetny mecz i emocje do samego końca. 7 pkt. przewagi to już sporo jeśli chodzi o Bundesligę ale wiadomo Bayernu nie można lekceważyć, myślę że się podniosą w rudzie rewanżowej natomiast ciekaw jestem czy faktycznie problem leży w Kovacu czy stare wygi czyli Ribery i Robben trzęsą szatnią.

Znalazłem filmik jak całą świtę Bayernu na trybunach oblano piwem po bramce na 3-2 :lol2:
https://twitter.com/Arwin9_/status/1061334575434162176/video/1

Link

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.11.11 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to było oczywiście zachowanie żenujące.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.11.24 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tam się odjebało w Munchen <wow>

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.24 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że chociaż Bayern łapie formę.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.11.24 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko luzik arbuzik, szykujemy formę na wiosnę, spotkamy się w finale w czerwcu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.12.18 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, no to Borussia zaczyna puchnąć.

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2019.02.02 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko, co tam się stanęło w Leverkusen???

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.02.03 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłem, nie wiem.

Powrót do góry
Onoma
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.02.04 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko, czy Ty uważasz, że utrata mistrzostwa przez Bayern może spowodować pozytywne zmiany?

Raczej nie sądzę, by była powtórka z 2012 gdzie nie dość, że BVB obroniła mistrza, a na dodatek wpierdoliła Wam w pucharze (nie wspominam o LM, bo to był najbardziej fartowny mistrz jeżeli chodzi o te rozgrywki), ale mistrzostwo dla Borussi raczej pewne.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.02.04 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że jest to popularna opinia wśród kibiców Bayernu i innych klubów, ale osobiście nie sądzę, że same niewygrane mistrzostwa z 2011 i 2012 miały jakiś ogromny wpływ na naszą ekipę, to porażka w finale w Monachium była tym, co w nią uderzyło najmocniej i było powodem, dla którego Bayern był pierdolonym walcem w 12/13, a BVB dostała trochę rykoszetem. Natomiast nie wiem, co może świadczyć o zmianach, bo w letnim okienku transferowym 2012 roku Bayern przeprowadził jeden wielki transfer - ściągnięcie Javiego Martineza z Athletiku Bilbao, który okazał się brakującym elementem do drużyny idealnej, ale teraz potrzebujemy większej ilości transferów, mamy zdecydowanie większe braki, niż wtedy. I z tego co widzę, to włodarze Bayernu raczej nie czekają na to, czy w naszej gablocie pojawi się kolejna mistrzowska patera, według mnie letnia ofensywa transferowa jest nieunikniona bez względu na rezultat tegorocznej walki o mistrzostwo.

Powrót do góry
Onoma
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.02.04 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nie powiesz mi, że na hattrick Lewego w finale DFB Pokal mieliście wyjebkę. ;)

Chociaż pamiętam tamten finał i generalnie wtedy Bayern grał, a Borussia strzelała (wiem, głupie tłumaczenie rodem z pamiętnika Xaviego), no ale jednak 5 bramek od swojego największego ligowego rywala w finale też miało swój wpływ na to, jak graliście sezon później.

Powrót do góry
Onoma
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.02.05 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitalne widowisko BVB z Werderem w pucharze. <serce>

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.02.06 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ten Claudio, 40 latek <wow>

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.02.09 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5 punktów. 13 kolejek. Mecz o 6 punktów na Allianz z Borussią. No według mnie jest bardzo ciekawie i jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte, trochę też nie widzi mi się wygranie wszystkich kolejek do końca sezonu, ale dwa remisy z rzędu BVB + odpadnięcie z DFB Pokal również o czymś świadczy, więc będzie pewnie jeszcze parę przegranych punktów z obu stron, trochę jak w Premier League - jednym słowem - dawno się tak nie jarałem Bundesligą <serce>. Swoją drogą nie wiem co tam się odjebało z Hoffenheim, bo akurat oglądałem jak męczycie to Atletico, ale zaraz coś tam podglądnę ze skrótu.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 12 z 19
Skocz do: