Kto powinien opuścić nasze szeregi i dlaczego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 137, 138, 139

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.02.11 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale na chwile obecna byłoby mi szkoda wyłącznie z odejścia Ramosa albo Varane. Obecny sezon tak pomieszał, ze nikt oprócz tej dwójki nie ma dla mnie statusu nietykalnego. Tak jak miał chociażby Marcelo czy Modric.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2019.02.11 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest, dorzuciłbym do tego Viniego, bo z chłopaka może być crack na wielką skalę ga reszta faktycznie możliwa do wymiany.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.02.22 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według ABC - Bale, Isco, Navas, Marcelo, Kova i James = 400 mln? To byłoby zbyt piękne, ale jeśli by do tego doszło to floty będzie na tyle, żeby przemeblować porządnie nasz skład: Militao, Firpo, Hazard, Eriksen i ktoś do przodu?

Będzie ciekawie.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Avadis
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.02.22 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że to skrajnie utopijna wizja. Jakby faktycznie byli kupcy gotowi dać 60 mln za Jamesa (co brzmi dosyć prawdopodobnie), to ta kasa powędruje do Bayernu, a nie do nas. Bale za 120 mln też brzmi jak marzenie ściętej głowy, patrząc na jego wiek, tygodniówkę i formę. Pozostałe kwoty też wydają mi się trochę zbyt optymistyczne, chociaż przy sprzyjających wiatrach są pewnie do osiągnięcia.

Ja osobiście obstawiałbym mniej więcej taki rezultat:
Bale - zostaje w klubie z powodu braku chętnych na jego kupno lub zbyt wielką rozbieżność pomiędzy oczekiwaniami Realu i kupca). Po roku-dwóch powtórka z casusu Kaki, tj. Real oddaje gracza za darmo i dokłada do jego pensji, by zminimalizować straty. Szczytem marzeń byłaby wymiana z Chelsea na Hazarda (z dopłatą z naszej strony) w najbliższym okienku, na którą Londyńczycy mogliby przystać z powodu nadchodzącego zakazu transferowego.
James - 1 lipca dostajemy przelew od Bayernu na 35 mln i na tym nasz udział w sadze się kończy. Ewentualnie wróci do Realu i rozegra u nas przynajmniej jeszcze jeden sezon, ale to mało prawdopodobna opcja.
Isco - odchodzi za 60-80 mln; jak zgłosi się Guardiola z City, to może faktycznie dostaniemy te 80 mln, o których mowa w newsie.
Navas - odchodzi za 15-25 mln.
Marcelo - odchodzi za 30-40 mln do Juventusu albo zostaje w klubie na kolejny sezon.
Kovacić - nie śledzę zbytnio jego losu, także nie będę strzelał kwot, ale patrząc na jego wypowiedzi raczej również odejdzie.
W newsie wymieniony był jeszcze Ceballos za 50 mln, ale tutaj stawiałbym raczej na wypożyczenie. Do tego spodziewałbym się także wymiany Mariano na kogoś słabszego, żeby tradycji stało się zadość.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.03.06 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza sprawa. Po tak fatalnym sezonie trzeba pożegnać całą "zastygłą śmietankę" tego klubu. Tutaj, ze starszych graczy jedynie Modrić i Ramos jako kapitan mają znaczenie. Reszta jest do wyjebania bez wyjątku. Marcelo - brak formy, kondycji, sylwetki. Bale - to nie jest piłkarz, który odchodził z Totków, z niego ambicja po prostu tryskała. Kroos - wyliczony flegmatyk, nie mam ochoty dłużej patrzeć na te jego wyliczone podanka do najbliższego, anemiczne strzały i dośrodkowania, który spadają przed pierwszym obrońcą. Benzema - jako kapitan przyczynił się wczoraj do naszej największej porażki w Europie. Gratuluję, zapraszam wypierdalać. Esencją jest podanie od Modricia i Benzema lądujący niemal w bramce po wyjebaniu się na trawie.. Dramat. Od tego wypadało by zacząć.

Mamy wychowanków: Lucas, Nachos, Reguilon czy Carvajal. Oni muszą tutaj zostać pi pokazywać na każdym kroku zaangażowanie. To fajny, ligowy poziom - każdy z nich.

Dalej są wielkie niewiadome.. Casemiro. Ten gość jest dziwny. potrafi wszystko spierdolić, ale i zagra zajebiście. Nie wiem - dla mnie nie wywiązuje się z gry jako typowy DMF. Czysto FMowo podmienił bym na Kante. Normalnie pewnie zostawił do walki z Llorente, który jest kolejnym pytajnikiem. Ogarnie problemy zdrowotne? Casemiro będzie niepotrzebny. Dalej mamy Ceballosa, Isco i Asensio. Dla mnie minimum jeden do odstrzału. Obstawiam Isco. Fatalny sezon, dużo nieścisłości. Gość czasem miga, ale nigdy nie rozbłysł u nas na dłużej.

Sprawdzając pomocników do końca mamy jeszcze tego dziwnego Valverde, który niczym szczególnym się nie wyróżnia, Brahima, który nie gra i odejdzie na wypożyczenie, oraz dwóch gagatków na wypożyczeniu - Kova i James. Pierwszy rzucony na głęboką wodę - zatonął. Drugi potrafi być decydując i magiczny - zostawił bym Jamesa.

Transfery do nas? Erkicksen to marzenie. Kante jako destruktor również marzenie.

Reasumując pomoc to
Zostają: Modrić, Ceballos, Llorente, Asensio, Casemiro
Odchodzą: Kroos, Valverde, Kovacić, Brahim, Isco
Przychodzą: Ericksen, James i Kante jeśli Casemiro odchodzi.
Problemy to na pewno zamknięte okno w CFC i Levy w Tottenhamie.

Przebudowa obrony jest również ważna. Ramos, Varane - ta para sporo wpuszcza. Nacho nie naciska na nich obecnie tak mocno. Potrzebują jakiegoś bodźca. Ten De Ligt ma wszystkie cechy na przyszłego kapitana - tak jak Ramos. Genialny jest. Oprócz tego rozważany Militao o którym nic wiele nie wiem. Prawa zostaje - Odrio musi się doszlifować taktycznie, bo jest nieogarem na ten moment. Do Regilona ściągamy kogoś albo z TOPu, albo czekamy rok na Hakimiego.

Napad jest do totalnego ZA O RA NIA. Bale Benzema wypad. Mariano i Lucas powinni zostać. Jest Vini, nie wiadomo co z Rodrygo. Potrzebujemy kogokolwiek, kto potrafi strzelać bramki. To musi być 9tka. Mbappe takim typem nie jest. Taki Cavani czy Lewy był by spoko. Mają swoje lata, ale przypomnę Wam o RvN. Taki gość jest potrzebny. Do tego turbocrack w postaci jakiegoś Mbappe czy Salaha i można wracać na salony. Przede wszystkim wypierdolmy ten kał.

Kadra:
Odchodzą: Marcelo, Kroos, Isco, Bale, Benzema, Kovacić, Brahim i Valverde
Przychodzą: Crack do obrony (De Ligt/Militao), lewy obrońca (Fripo/Alonso/Sandro), Pomocnik (Ericksen), typowa 9tka (Cavani/Lewy/Icardi) i turbocrack (Hazard/Salah/Mbappe).

Uzupełnieni Rodrygo i Jamesem możemy coś powoli budować. Innego ratunku nie ma. Trzeba wypierdolić w chuj hajsu na raz jak si,e tego nie robiło systematycznie. Poza tym kadra jest kompletnie niezbilansowana. Pomocników od chuja, a napastnika brak, skrzydłowego brak.. z 200 baniek za ten szrot może dostaniemy.. dokładamy 100 z Krystyny i mamy już jakiś zalążek na coś nowego. Tutaj trzeba będzie dokładać!

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Quros
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.03.06 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuje się pod powyższym.
Jedynie dałbym może Marcelo jeszcze jeden rok.
Reszta do zaorania. Z tym, że takie same posty pisaliśmy rok temu i to jest największą katastrofą, że ludzie tam siedzący żyją jakby oderwani od rzeczywistości.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.03.06 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy bardziej mi się chce śmiać z naszej impotencji w tym sezonie czy tego, ze ktoś wierzy, ze przyjdą Lewandowscy, Icaerdi, Salahy :lol2:

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.04.02 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niepokoi brak któregokolwiek kawałka CKM na kolażu z Marki. Bez ruszenia tego betonu chuj będzie, a nie rewolucja. :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 137, 138, 139
Strona 139 z 139
Skocz do: