Championship & Football Manager [cz. 5]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 118, 119, 120

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2018.11.23 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie 2015. Ja tak zrobiłem. Z FM 2012 na FM 2015, później chwila 17 i 18. Najlepsze wrażenie jednak 2012 i 2015.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.11.24 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

groguet napisał:
Ta, ostatnie .... :P Za każdym razem tak sobie mówię i ciągle wracam do FMa... tylko 15 Smile

Ostatnie, ostatnie. Już dwa razy przegrałem w finale z United więc jak teraz też w plecy to mi się nie będzie chciało grać jeszcze jednego. No chyba że wygram to dogram do grudnia żeby KMŚ zdobyć na koniec :P

Jak na razie Juve odprawione w 1/8. Jedziemy dalej.

[ Dodano: Dzisiaj o 19:20 ]
Projekt zakończony
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

[ Dodano: Dzisiaj o 19:27 ]
Sorry, nie mogę edytować postu wyżej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2019.01.13 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami nienawidzę tej gry...

Powrót do góry
Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2019.02.08 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przymierzam sie do zakupu FM2019. Jako ze ostatnie manager w jakiego gralem to CM 03/04 moje pytanie brzmi:

Od czego zaczac, jak wgryzc sie w temat? yt ? Odpalenie gry i metoda prob i bledow?

Po obejrzeniu kilku recenzji tego FMa, przeraza mnie ilosc mozliwosci i opcji jakie daje ta seria i nie chcialbym sie zrazic do gry juz na starcie. Jak wy zaczynaliscie?

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.02.08 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzyj sobie filmiki chrzano na YouTube. Polecam też stronę cmrev, jak kumasz angielski to też jest sortitoutsi czy fm-base, fm scout. Najlepiej jednak ucz się na błędach odpal sobie karierę jakąś średnia drużyna, bez wielkich długów i ucz się na błędach. Nie czytaj jednak info o wonderkidach etcm
Czerp jak najwięcej z własnych doświadczeń, niepowodzeń.

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2019.02.09 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Graj w polskiej lidze, tak z doświadczeń to chyba najprostsze, bo bez problemu w poprzednich robiłem mistrza i potem faza grupowa jakiegoś pucharu Podbeskidziem albo Ruchem.

W ogóle, jeśli się nie mylę, to jeśli ostatnio grałeś w CM 03/04 to ominęły Cię zmiany w treningu, bo chyba ten 03/04 to ostatni, gdzie można było sobie ustawiać trening tak szczegółowo. Rozumiecie: tu bieganie, tu główki, tu karne itp. Potem było cały czas inny system, a teraz w 2019 wróciło to co kiedyś, co mnie osobiście bardzo cieszy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 1 tydzień temu o 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kleyo napisał:
Graj w polskiej lidze, tak z doświadczeń to chyba najprostsze, bo bez problemu w poprzednich robiłem mistrza i potem faza grupowa jakiegoś pucharu Podbeskidziem albo Ruchem.

A ja mam wrażenie że najlepiej zacząć od ulubionych klubów, gdzie zna się zawodników, ogólną charakterystykę drużyn.

Ja np o polskiej lidze wiem tyle co nic i dla mnie zaczynanie tam kariery to droga przez mękę Smile

Mój fm19 jest na etapie 19.1.0 - widziałem, że są już nowe patche, nie wiem czemu steam sam tego nie zaktualizował, no ale.. pytanie tylko czy teraz wystarczy ściągnąć i ręcznie aktualizować tylko najnowszy patch i wszystko wejdzie samo czy po kolei każde?

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 1 tydzień temu o 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie zgadzam. Ja grałem fajną, długą jak na mnie karierę w FM 2017, odpuściłem 2018 i teraz chcę zacząć w 2019.

Realem nie grałem chyba od 2012, więc myślę że trzeba wrócić i zdobyć wszystko. No, ale cholera, zagrałem 2 sparingi, grając w połowie Castillą, bo połowa składu jeszcze na urlopie. Chcę sprzedać Bale i Benzeme, ale mało kto ich chce, no i sam nie wiem kogo ściągnąć jeszcze, skoro ja wszystkich pozostałych bardzo lubię.

Drugi minus, jak grasz Realem i potrzebujesz np. napastnika, to masz do wyboru z 5-10 graczy, którzy coś wniosą do drużyny, a reszta jest za słaba.

Natomiast jak grasz w polskiej lidze, oczywiście z dużą bazą danych, to masz z 200 napastników, którzy od razu podniosą poziom. No i znać polskiej ligi nie trzeba, bo trzeba ściągać graczy z zagranicy, bo Polacy są przepłaceni.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 1 tydzień temu o 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdą pierwszą karierę w kolejnych Fma zaczynałem polskim klubem. Zgadzam sie z tym, że warto rozpocząć od własnego podwórka. Dla mnie branie od razu Realu i innych wielkich jest troche bez sensu. Najwięcej nauczymy się tam, gdzie mamy od razu sporo do zrobienia. W Realu to tylko od transferów za masę kasy do sprzedaży za tyle samo. A gdzie sztab, asystenci, kombinowanie ze scoutami i zamkniecie siew budżecie?

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 6 dni temu o 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na zawsze jak zaczynałem Realem to w pierwszym okienku zmieniałem tylko sztab i układałem wszystko od tej strony, pierwsze zmiany graczy dopiero w styczniu jeśli trzeba.
Polską ligę próbowałem kilka razy, nie kręciło mnie to wcale. Zdecydowanie bardziej wolałem średniaka z Hiszpanii czy Włoch.

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 5 dni temu o 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FM 12 na zawsze! <serce> Tym razem Ajax Twisted Evil

Powrót do góry
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: Wczoraj o 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gram już tyle lat i FM 12 dalej mnie zaskakuje! Podwyższył mu się atrybut determinacja o 3 punkty. Mieliście już taką informacje?

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: Wczoraj o 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miał opiekę kogoś starszego? Jak tak, to standard.

Jak nie, to kiedyś gościu zadebiutował w pierwszej drużynie i też mu wzrosła determinacja.

Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: Wczoraj o 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miał, a właśnie wiem, że jak ma mentora to 'przejmuje' jego atrybuty ukryte i determinacje.
Prowadziłem Ajax przez 2 sezony, w drugim go kupiłem,a po sezonie zrezygnowałem bo mnie nie bawiła ta liga i przejąłem Milan w połowie grudnia(10 miejsce w tabeli) i marni zawodnicy nie licząc Thiago Silvy, Robinho i Pato(o dziwo pierwszy raz ma tak mało kontuzji <serce>) + Ibrahimovic, który był kontuzjowany, aż do kwietnia i idzie na wolny transfer, także puszczam go na mało ważne mecze.
Tego typka w okienku styczniowym kupiłem i mi podziękował bo mało grał w Ajaxie+ma mnie w ulubionych - może to miało jakieś znaczenie?

Trzy mecze do końca i 5 miejsce ze stratą 2pkt do:
3. Lazio 66 pkt
4. Inter 66 pkt

Do tego Finał LM!
1/8 z przypakowaną Barceloną:
San siro: 0:1
CN: 0:2 - męczenie buły do 70 minuty, a później pełna ofensywa i nie cofnąłem się po pierwszej bramce co sie opłaciło i strzeliłem w doliczonym czasie <serce>

1/4 z Chelsea:
SS: 3:2 (comeback z 0:2 do połowy)
SB: lekkie 1:4

1/2 z Manchester United:
OT: 1:1 - strzały 22:3 - 100% 0-1
SS: 6:2 - po 22 minutach 5:0 i Pato z hat-trickiem 9', 11', 17'. Mógł mieć więcej, ale dostał kontuzji(mógł grać), a w przerwie go zmieniłem.

Trzy mecze do końca w lidze i finał LM z OL.
Dawno już sie tak nie jarałem FM'em. Mega kariera na razie Tongue

Jestem ciekawy jak sie ten gość rozwinie. Na razie gra mega w kratkę i szkoda, że ma tylko prawą nogę.

Obecne umiejętności 2*, a potencjał 4*.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 118, 119, 120
Strona 120 z 120
Skocz do: