Kto i dlaczego powinien dojść do Realu? (cz.4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 201, 202, 203  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.02.09 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transfermarkt tego Have coś tam wycenia na 65 mln euro! <wow> Serio gosc jest tak dobry? Nie oglądam Bundesligi, stąd pytanie?

Rokoko - ma już z Bayernem kontrakt, jest wypożyczony z Bayernu do Bayeru czy jak?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.02.09 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, skądże znowu. Ale Bayern zamierza sobie trochę poszaleć na rynku transferowym, a taką perełkę niemiecką nie będzie chciał przepuścić, ale gdzie ostatecznie przejdzie, nie wiem. Może jak kiedyś w mojej świetlanej przyszłości zamieszkam w jakimś bawarskim hotelu, to będę mógł się z wami takimi informacjami dzielić, ale na razie macie tylko moje rokokowe słowo, że Kai Havertz przejdzie do Bayernu, które nic nie znaczy, ale wciąż mam prawo go używać.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.02.11 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc w zupełności na chłodno, kto może przyjść do nas latem.

Eriksen - dla mnie mówiąc szczerze, największy pewniak wśród "cracków". Nie podpisał umowy i pewnie nie podpisze. W przypadku odejścia Modrica, wchodzi do 1 składu i jest na prawdę crackiem. Mało jest piłkarzy o takiej sylwetce i myślę, że latem byłaby promocja na niego. No i on jest 92 rocznik. Także spokojnie, jeszcze swoje pogra.

Icardi - dla mnie odpada, tak samo jak Kane, Lewandowski, Drogba, Eto i Szewczenko. Żadna 9tka tutaj nie przyjdzie, dopóki będzie Benzema. Chyba już zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Do tego, jak się spojrzy na chłodno, da się temu Karimowi ciekawych skrzydłowych, to naprawdę da się go lubić i ciężko nie doceniać wkładu. Goleadorem tutaj nigdy nie będzie, ale to co robi ostatnio. Jeśli grałby tak zawsze, nie będę miał nic przeciwko. Podstawa to skrzydła, bo inaczej wszystko jest na barkach Karima.

Militao - przyjdzie na 99%.

Hazard/Neymar - no i tutaj będzie piękna saga. Serce, rozum, rozsądek, portfel, boisko, szatnia, sprawy pozaboiskowe wszystko mówi, weź Edena, ale ... pożądanie mówi weź Neymara. Tak to można najgrzeczniej ująć. Praktycznie ciężko wskazać na argument przemawiający za Brazyliczyjkiem. Hazard dałby to samo, za mniejsze pieniądze i przy mniejszych problemach, jednak Neymar to romans, uniesienie, ktoś, dla kogo można zgubić głowę i zatracić się w zadłużeniach. Dlatego uważam, znając Pereza, że stracił głowę na punkcie Neymara, a drugą "kochanką" w jego oczach jest Mbappe. Nie myśli, że obok na wyciągnięcie ręki jest mądra, poukładana, grzeczna i spokojna dziewczyna w postaci Edena, on chcę burzliwego romansu i zrobi wszystko, aby ściągnąć Neymara.
Koniec końców, pewnie nie przyjdzie nikt. PSG odpadnie z hukiem z LM, za pewne juz za kilkanaście dni, a Neymar raz jeszcze spróbuje sukcesu w Paryżu, po czym w 2020 ich drogi się rozejdą.

Natomiast uważam, że naszym przeznaczeniem jest atak Vini - Benzema - Rodrygo. Czy się uda? Kurewsko się boję, ale cóż. Jeśli się uda, wyjdziemy z tego na tarczy, jako nie galaktyczni, a królowie scoutingu. Jeśli się nie uda? W 2020 przyjdzie Mbappe i na nowo zacznie się zabawa.

Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.02.11 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Presi dla France Football:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Także tego :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.02.12 03:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry prezes, szkoda tylko, że żyje w swoim świecie. :]

masterlag
Trener
Trener

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2019.02.12 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

71 lat- można wybaczyć staruszkowi oderwania od rzeczywistości, przynajmniej w pewnych kwestiach.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.02.12 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokażcie mi JEDNEGO lepszego prezesa w XXI wieku.

Dzieci chciałyby najlepiej szejka albo Abramowicza z początków jego kariery w Londynie, jak mu się jeszcze chciało. Szkoda, że oni wszyscy razem wygrali mniej niż my w 3 lata.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.02.12 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno na forum o lepszego kandydata do nauki dojrzałości.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2019.02.12 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do rzeczywistości - widać to najlepiej po tabelach najlepszych strzelców w lidze Smile

No to o napastniku już można zapomnieć.

Powrót do góry
Quros
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.02.12 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu to kogoś może dziwić ;) Nie będzie nowego napastnika dopóki sam nie skończy kariery.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.02.12 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Trudno na forum o lepszego kandydata do nauki dojrzałości.

Podaj mi tego prezesa.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.02.12 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak twoja prośba o podanie "lepszego prezesa" ma się do tego, co napisałem przed tobą?

Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.02.12 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się ma, że jesteś kolejnym malkontentem bez żadnych merytorycznych argumentów. Byle pomarudzić dla zasady. Nieważne, że Perez to najlepsze, co nam się trafiło w tym wieku, nieważne, że cała Europa nam zazdrości prezesa, nieważne, że zbudował wielkie imperium i buduje kolejne na lata, nieważne, że zarządza klubem w wybitny sposób, nieważne, że ściągnął nam przez lata najlepszych, zbudował wybitny skład, który zapisał się w historii na dziesiątki, jak nie setki lat. Ważne, że to dziadek, który żyje w swoim świecie, przeszkadza, nie wie co robi, a forumowicze, którzy nie odróżniają aktywa od pasywa, zarządzaliby klubem lepiej. Wiadomo.

Dziwne, że nikt w Hiszpanii nie ma nawet jaj, żeby kandydować i zagrozić Florkowi. Ważne, że forumowicze zarzadzaliby lepiej, byliby lepszymi trenerami, scoutami, no i napastnikami od Benzemy.

Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2019.02.12 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawiam, że zaraz zejdą się forumowicze krzyczący: "Ale gdyby Prezi poczynił kilka ruchów więcej moglibyśmy zdominować cały futbolowy świat na XXX lat!!!111". :]

Żeby nie było, ja jestem po stronie Sarcasma, tak jak często nasze opinie się rozjeżdżają, tak tym razem gość ma rację.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.02.12 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem zdziwiony najmniejszym negowaniem osoby Florentino Pereza przez kibiców Realu i w pełni popieram Pawła.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 201, 202, 203  Następny
Strona 191 z 203
Skocz do: