Kto i dlaczego powinien dojść do Realu? (cz.4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 228, 229, 230  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Priorytetem do środka pola powinien być...
Paul Pogba
62%
 62%  [ 15 ]
każdy byle nie Paul Pogba
25%
 25%  [ 6 ]
Christian Eriksen
8%
 8%  [ 2 ]
Donny van de Beek
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowało Użytkowników : 24
Wszystkich Głosów : 24
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
pelart
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.02.14 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie wygląda ten De Ligt z Ajaxu, przy coraz starszym Ramosie może być opcją na nowego stopera. Jednak cena będzie kosmiczna, bo i podaż kiepska.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sarcasm
SUPERSTAR

PostWysłany: 2019.03.02 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......................................Courtois/Donnarumma
Carvajal/Odrizola - Ramos/Nacho - Varane/Militao - Regi/Marcel
..........................................Casemiro/Kante
..........kropka.............Modric/Eriksen De Bryune/Kroos
.....................Mbappe/Hazard - Lewy/Icardi - Neymar/Vinicius

Jak myślicie? Musimy zrobić zmiany, bo nie wygrywamy. Musimy mieć piłkarza co bramki strzela. Rozumiecie? Jeszcze można Cavaniego kupić, ale on może nie przyjść, bo Mbappe i Neymar przyjdą, ale oni na pewno! To jest skład. Zgadadzie się?

BigDaddy.
Trener
Trener

PostWysłany: 2019.03.02 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Sarcasm: dobrze, że w porę zorientowałem się, że to Ptak

Ech, naprawdę chciałbym pokurwić na Pereza za każdym razem, gdy widzę jak ta parodia piłkarza z 11 na plecach pojawia się na boisku, albo gdy Karim chowa się w polu karnym za 18-letnim Brazylijczykiem i trzema obrońcami rywala - ale gdy patrzę, co się wyprawia na forum w różnych tematach, zawsze ostatecznie zostaję adwokatem diabła.

Myślę, że niektórzy zapominają, że Florentino naprawdę chciał kupić Mbappe i Lewego (to nie były plotki, o Mbappe wspominał bodajże sam Wasiliew, a o Lewym też było kilka różnych źródeł, Zahavi przede wszystkim), więc choćbyśmy tego chcieli, aż tak ślepo zapatrzony w duet Breaking Bad raczej nie jest. Ponadto na 99% było też coś na rzeczy i z Hazardem, i z Icardim (rok temu Sampaoli wspominał o ofercie Realu, nie?), możliwe, że też z Neymarem.

Niestety trzeba pogodzić się z rzeczywistością, nie wszyscy będą chcieli do nas przejść, nie wszystkich będziemy w stanie wyrwać. To nie tylko kwestia stadionu. Nie chce mi się teraz wymieniać powodów, dlaczego każdy z powyższych deali nie wyszedł, bo myślę, że wielu jednak te powody zna - najczęściej rozbijało się to właśnie o zaporowe warunki - chociaż, jeśli będzie taka potrzeba, mogę to zrobić. Po prostu - słynne "to nie FIFA" najlepiej oddaje naszą sytuację, więc gdy piszecie o tym, że potrzebujemy Mbappe czy Salaha, weźcie jednak pod uwagę, że to dosłownie niemożliwe do przeprowadzenia transfery. Nasz zarząd zdaje sobie na pewno z tego sprawę i dlatego starają się szukać rozwiązań w postaci Viniego czy Rodrygo, czekają być może na lepsze warunki do negocjowania transferu Hazarda, Eriksena czy takiego Dybali.

Dodatkowo - w różnych momentach ostatnich sezonów pojawiały się posty, nawołujące do tego, żeby dać szansę Isco, Asensio czy nawet Mariano - i nasz zarząd zrobił dokładnie to, niestety obaj Hiszpanie mocno zawiedli, nie wiem, czy można to też zrzucać na barki Floro. Kibicowi łatwiej zmienić zdanie, podejrzewam, że latem przy informacjach o 180mln ofercie za Asensio większość była na nie, a teraz...

Nie bronię transferu Brahima, nie wiem, czy dobrze postąpił oddając już Ronaldo (aczkolwiek skłaniałbym się ku temu, że tak, po prostu bardzo źle, że nie udało się go nikim nawet po części zastąpić), ale serio, nasz zarząd nie śpi i cóż, "starają się" - może po prostu powinni się starać mocniej. Odpadnięcie w 1/8 LM raczej dużo w tej kwestii nie zmieni, więc wypada trzymać kciuki za zespół.

Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.05 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie? Czy po takim blamażu będą poważne transfery i poważna przebudowa z poważnym projektem czy Perez dalej będzie centusiem i rozbudowa stadionu przede wszystkim?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lol1def
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.03.05 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że jakieś "transferki" zrobi ale nic większego to nie będzie.

Powrót do góry
Sarcasm
SUPERSTAR

PostWysłany: 2019.03.05 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się cieszę. Ta drużyna od dawna tak wyglada, tylko bramki Ronaldo tuszowały wiele spraw. Teraz w końcu widać, czarno na białym, co kuleje. Jest czas, są możliwości, są piłkarze dostępni na rynku. Jest namacalny, brutalny dowód, ze potrzeba świeżego powietrza.

No i odejdzie ta zgraja, co przyszła, bo wygraliśmy 3 LM. Banda przebierańców-sezonowców.

RESET. Każdemu z piłkarzy i nam się przyda. Wiadro zimnej głowy, bo co rok chcieliśmy potrójnej korony, a każdy wielki zespół odpada regularnie w 1/8 czy 1/4. My zostaliśmy rozpieszczeni, stad boli to bardziej. Jednak wrócimy, nie mam wątpliwości.

El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.05 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boli bardziej dlatego, że to co jest teraz zgotowaliśmy sobie na własne życzenie. Może i gdyby w lecie zostały przeprowadzone sensowne transfery to tez byśmy chuja ugrali, ale na pewno nie przegralibyśmy wszystkiego w tak żenującym stylu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wolf
Łysy czarodziej

PostWysłany: 2019.03.06 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol1def napisał:
Uważam, że jakieś "transferki" zrobi ale nic większego to nie będzie.

Ja myślę (mam nadzieję), że jednak zrobi. Wypadliśmy z hukiem z wszystkich rozgrywek. Nie da się tego przykryć pięknymi słowami. I na ego Pereza w tym wypadku liczę, tym bardziej, że Hazard, Icardi i Eriksen to transfery wręcz się wpraszające a rozwiązujące wiele naszych problemów.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2019.03.06 01:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz na pytanie:
Ktokolwiek, dlaczego? Bo tu nie ma prawdziwych pilkarzy.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.03.06 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tak samo jak El Mou.
Niesmak pozostał. Nie zrobiliśmy nic, by choć walczyć o coś w tym sezonie. Odszedł najlepszy gracz, zastąpiliśmy go (sorry, ale taka prawda) no name'em z Brazylii, chłopakiem, który wchodzi dopiero do seniorskiej piłki. Nie wzmocniliśmy ekipy, nie zrobiliśmy nic, by walczyć jak równi z równym. Inni się wzmacniali, by pijąc whisky i paląc cygaro patrzyliśmy tylko na to, co inni robią, bo przecież oni musieli, my mogliśmy.

Powrót do góry
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.06 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że zdajecie sobie sobie sprawę, że my w jedno okienko nie nadrobimy trzech przespanych lat?

Tak naprawdę to potrzebujemy:
- napastnika do pierwszego składu, najlepszy byłby Kane, ale jest nie do wyjęcia. Kolejna opcja to może Icardi? Lewy i Cavani chyba za starzy.
- skrzydłowego do pierwszego składu, pierwszy na myśl przychodzi Hazard, ale jeśli Chelsea nie odroczy bana to wcale nie będzie go łatwo wyciągnąć. Innych opcji na rynku nie kojarzę
- ŚP do pierwszego składu, do głowy przychodzi mi tylko Eriksen, ale wiadomo jak to jest z Totkami
- rezerwowego obrońcy, obojętnie kogo

Wcale to nie wygląda tak kolorowo, nawet jakbyśmy chcieli wydać 500mln. Poza tym jeszcze płace - nam nie będzie łatwo sprzedać Benza, Benzeme czy Kroosa.

Nie widzę też trenera, powrót Mou to nie jest wg mnie dobra opcja.

Powrót do góry
NeVeS
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.06 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale jakiś wielkich transferów nie potrzebujemy,
napastnik : Jovic 60 mln
obrońca: Militão 50 mln
pomocnik: Eriksen 40 mln
skrzydło: Rodrygo,
spokojnie w 150 mln i mamy kadrę kompletną, ewentualnie jakbyśmy chcieli poszaleć to do wzięcia są Kai Havertz (70 mln), João Félix(50 mln), de Ligt (100mln)

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2019.03.06 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, powiększajmy przedszkole, mało mamy świeżaków w drużynie. No i ten Eriksen za 40 baniek. xD Tyle to zaśpiewają za jego buty, rok do końca kontraktu nie ma znaczenia, rynek się zmienil.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.06 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, opierajmy nasz atak na Rodrygo i Jovicu Ptak

Powrót do góry
Wolf
Łysy czarodziej

PostWysłany: 2019.03.06 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz potrzebni są gracze, którzy z buta wejdą do podstawowej 11. Hazard i Icardi to podstawa (mimo cholernych zastrzeżeń do Wandy). W dodatku zakładam optymistycznie, że odstrzelimy jednak Bale'a wtedy byc może drugi skrzydłowy?
Z pomocą może być różnie, zależy od trenera. Jeśli przeszlibyśmy na 4231 to może obyłoby się bez transferów. Obrona Militao i powrót Hakimiego. Pytanie co z Marcelo? No i przede wszystkim trener, który to ogarnie.
Czyli podstawa to trener i rewolucja w ataku.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 228, 229, 230  Następny
Strona 193 z 230
Skocz do: