FC Barcelona --- Wróg nr 1 (cz. 12)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 117, 118, 119  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.03.09 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, właśnie czytam, że Dembele jest pod znakiem zapytania na rewanż z Lyon, a co gościa oglądam, to robi ofensywę tej Barcelonie.

Ja sobie do kościółka idę ładnie, a później Liverpool - Burnley o 13:00, żeby sobie podglądnąć co tam u podopiecznych Kloppa przed wyjazdem do Monachium. Też całkiem dobrze się czuję.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2019.03.09 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jebniecie Live na luzie. Tylko szkoda że to w przypadku Barcelony wszystko jedno :( Dembuś to miód na me znudzone serduszko takimi paziami jak Coutinhio ale cóż zrobisz jak nic nie zrobisz. Niech zdrowieje na finał.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.09 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie teraz wszyscy wokół mi powtarzają, że jebniemy ten Liverpool. Tsa. Po demolce Ajaxu z Realem i kompletnym błędzie Matrixa w Paryżu nie wiem jak można być czegokolwiek pewnym. W ogóle nie rozumiem jak można być w życiu czegokolwiek pewnym. Ten Lyon to też stać na remis na Camp Nou. Chociaż jak myślę o tym stadionie w kontekście tego sezonu, to wciąż mam przed oczyma to 6:1 z Sevillą - jak Messi będzie miał swój dzień i reszta jego drużyny będzie odpowiednio zmotywowana (a w CL o to nietrudno, a swoją nauczkę po Romie też macie), bądź się nie przemotywuje, to możecie się znaleźć w tym finale. Tyle że ja was w takiej wersji od lat nie widziałem i żadne wyżywanie się na biednym Realu tego nie zmienia. 0:0 z pierwszego meczu z Lyonem też według mnie swoje mówi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.03.09 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie truj. Liverpool jedzie do domu.
Co to Barcy to zbytnio mi się gadać nie chce bo to się czuje że coś jest silne albo nie jest silne. Żadna różnica czy 1/8 czy 1/4 czy tam finał. Barcelona jest za słaba w tym roku. Tak to czuję. A bywały lata że bez gry bym wszystkich i wszystko odjebał. No chyba że pojedziemy na totalnym szczęściu jak Real. Ale tego głośno nie wypada mówić.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.10 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzie, jedzie - pytanie tylko z jakim wynikiem? W wyśmienitej formie byliśmy też w 15/16 za Guardioli, pamiętam nawet, że też zaliczyliśmy wtedy przed rewanżem z Juventusem dokładnie 6:0 z Werderem u siebie (chociaż to nie była taka gra, jak dzisi... już wczoraj) i z tym Juventusem musieliśmy się później ratować Neuerem, ślepym liniowym i dobrymi ostatnimi 20 minutami meczu, w których odrobiliśmy dwubramkowy deficyt + dogrywka, którą wygraliśmy dwumecz. Sądzę, że będzie się działo, takiego rewanżu nie da się zagrać na spokojnie, ale za chuja nie wiem, w którą stronę. Klopp też głupi nie jest, swoje z Bayernem poprzegrywał i powygrywał, na pewno ma na czym bazować, jeśli chodzi o rywalizację akurat z nami. Miejmy swój dzień, możemy pozjadać wtedy każdego, ale według mnie to samo można powiedzieć o Liverpoolu.

Powrót do góry
Taft
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.03.10 06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Chociaż dobrze, że go puściliśmy, bo z nim w kadrze Goretzka mógłby tak nie zabłyszczeć .

To ja w takim razie posiadam inne kryteria oceny, bo dla mnie to Goretzka nie pokazał jeszcze niczego ciekawego w barwach Bayernu. Teoretycznie ma chłopak czas, aby odpalić, ale nie mamy gwarancji, że wraz z upływem czasu Niemiec stanie się kluczową postacią Bayernu, a taką jednak był Vidal.

Ja tam jednak wole "najemnika" który zostawia serducho na murawie, niż wychowanków, którzy poprzez media wyrażają swoją miłość i oddanie dla klubu, a na boisku nie pokazują nawet połowy takiego zaangażowania w grze, jakie prezentuje choćby taki Vidal. Ma swoje chłop za uszami, ale charakteru to mu odmówić nie można. Szkoda że to właśnie jego postanowiono się pozbyć z Monachium, bo teraz brakuje trochę w składzie Bayernu kogoś charakternego. Ostali się już tylko grzeczni chłopcy Tongue Tongue Tongue

Powrót do góry
sebo939
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.03.10 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Jedzie, jedzie - pytanie tylko z jakim wynikiem? W wyśmienitej formie byliśmy też w 15/16 za Guardioli, pamiętam nawet, że też zaliczyliśmy wtedy przed rewanżem z Juventusem dokładnie 6:0 z Werderem u siebie (chociaż to nie była taka gra, jak dzisi... już wczoraj) i z tym Juventusem musieliśmy się później ratować Neuerem, ślepym liniowym i dobrymi ostatnimi 20 minutami meczu, w których odrobiliśmy dwubramkowy deficyt + dogrywka, którą wygraliśmy dwumecz. Sądzę, że będzie się działo, takiego rewanżu nie da się zagrać na spokojnie, ale za chuja nie wiem, w którą stronę. Klopp też głupi nie jest, swoje z Bayernem poprzegrywał i powygrywał, na pewno ma na czym bazować, jeśli chodzi o rywalizację akurat z nami. Miejmy swój dzień, możemy pozjadać wtedy każdego, ale według mnie to samo można powiedzieć o Liverpoolu.

Bayern to dla mnie teraz najgorsza ekipa jeśli Barcelona by przeszła. Nawet z brakami kadrowymi w 14/15 napsuli sporo krwi i Messi musiał odpalić GOD Mode żeby coś sie ruszyło. W poprzednim sezonie w półfinale również pomimo dwóch sabotaży walczyli do końca i wielu tutaj miał stany przedzawałowe. Obok Atleti największy faworyt do wygrania LM

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.10 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahh, sezon 14/15, ze wszystkich szpitali, które mieliśmy, wtedy był chyba największy. A fakt, że trzymaliśmy się w Barcelonie w pierwszym półfinałowym meczu aż do 77. minuty był głównie zasługą Neuera, który wyciągnął w pierwszym kwadransie chyba dwa razy sam na sam z Suarezem (a wtedy był bestią), bo Guardiola wyszedł tak niemądrze, że aż sam się łapał za głowę po piętnastu minutach i kazał nam się jednak trochę cofnąć. Pamiętam, że wtedy wyjątkowo nie lubiłem Barcelony, ale po tych dwóch golach Messiego, to aż sam miałem ciary i nawet nie byłem zły. Szkoda tylko, że Lewy nie dobiegł tam do sety jeszcze w pierwszej połowie, może inaczej by się to wtedy potoczyło, ale to Barcelona była w tym dwumeczu zdecydowanie lepsza.

A bycie faworytem gówno znaczy. Kiedyś mnie to jarało, ale teraz jestem świadomy, że to zwyczajnie nic nie znaczy. Zwłaszcza w sezonie, gdzie na razie odpadają prawie sami faworyci.

@Taft
Nie no, wiadomo że Goretzka to nie klasa Vidala, przynajmniej jeszcze nie teraz, nie to miałem na myśli pisząc o "zabłyśnięciu". Ale wykręca dobre liczby, pod nieobecność i brak formy Jamesa bardzo dobrze wpasował się do drużyny, teraz sam po swojej krótkiej absencji, będzie stanowił bardzo silną opcję z ławki. Bardziej chodziło mi o to, że nie wiadomo, czy znajdowalibyśmy się w tym miejscu, co teraz, gdybyśmy mieli wciąż Vidala w składzie. A to, że Vidal to najemnik, nie jest dla mnie żadnym minusem skoro, jak sam napisałeś, oddaje on serce na boisku. Z tym brakiem charakternych, to bym się nie zgodził - wciąż mamy Francka w kadrze, jest Kimmich - przyszły kapitan Bayernu, a jak się trzeba wstawić na boisku za kumpla z drużyny, to pamiętam, że Sanches pod koniec meczu z RB Lipsk podjechał do jakiegoś cwaniaka po jego groźnym faulu na bodajże Riberym.

Powrót do góry
sebo939
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.04.02 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic ich nie nauczył blamaż z Romą. Tak więc LM można sobie schować do sfery marzeń dopóki są tu tacy piłkarze jak Busquets

Powrót do góry
ryba1984
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.04.03 06:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poważnie traktujesz ten mecz jako wyrocznię na dalszą część sezonu?

Powrót do góry
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2019.04.03 06:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę Atletico zrobi bydło w meczu o sezon - porozbijają Was przed LM - ciekawe jak będzie wyglądała tabela po weekendzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.04.03 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że te fartuch wywieźli remis w meczu z Villa. Ciekawiej byłoby bez tych 2 oczek w tabeli.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2019.04.03 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, ta drużyna jest tylko zmotywowana na silniejsze ekipy. Nie zdziwię się jak rozniesiemy Atletico, a przerżniemy ze słabeuszem w następnej kolejce.

To było wczoraj widać.

Dlatego w LM same silniejsze zespoły, żeby nie powtórzył casus Romy.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.04.03 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Innymi słowy - Barcelona przegrywa tylko wtedy, gdy jej się nie chce.

Volfgang
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.04.03 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosta sprawa. Inni wygrywają tylko wtedy gdy Barcelonie się nie chce. Dobrze, że im się przez ostatnie trzy lata w Europie grać nie chciało bo licho ten Real by skończył...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 117, 118, 119  Następny
Strona 100 z 119
Skocz do: