Antoine Griezmann [Atletico Madryt]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Antoine Griezmann w Realu Madryt, tak czy nie?
Tak
52%
 52%  [ 39 ]
Nie
48%
 48%  [ 36 ]
Głosowało Użytkowników : 75
Wszystkich Głosów : 75
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.07.11 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, paziu, podsumujesz w końcu jakiś sezon Karimka, czy będziesz się wychylać z nory co jakiś czas, trollując dalej.

Tymczasem, Francja bez swojego najbardziej utytułowanego piłkarza, w niedzielę zagra w finale MŚ. Pozdro. :lol2:

lol1def
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.07.11 01:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko dla mnie Griezmann jest ostro przereklamowany. Nie ma co się podniecać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.07.11 04:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak poziom wyżej niż nasz obecny duet w ataku

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2018.08.16 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francuski Grosik xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.16 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za dzban. Fenks gad nie musiałem tej jego debilnej cieszynki wczoraj oglądać, to byłoby dopełnienie wieczoru.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.16 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to, że pojawiła się ona w jebanym finale Mistrzostw Świata to i tak przejście już wszystkiego. Co jak co, ale od wyprawiania tych cyrkowych repertuarów po strzelonym golu typu Antek, czy te daby Pogby i Lingarda, cenię sobie zdecydowanie bardziej typu darcie mordy + potrząsanie rąk w geście triumfu i celebracja z resztą drużyny typu Müller - jakby mało wymyślne to nie było to jest jednak prosto od serca i prezentuje faktyczne emocje. Wogóle wymyślanie tych markowych cieszynek dla siebie jest jakieś takie sztuczne. To wywalanie jęzora przez Lewego na ten przykład (dziękuję Panie Boże, że już tego nie robi - nieraz niedobrze mi się robiło przez to po jego golu). Oczywiście są też jakieś fajniejsze, jak maska Dybali, ale to zmierza według mnie w zdecydowanie złym kierunku. Do futbolu będą wchodzić coraz to młodsze pokolenia i jest to całkowicie naturalne, lecz boję się, że do mojej ukochanej dyscypliny sportowej wniosą zbyt dużo znaków obecnych czasów. Nie wiem, może jestem odosobniony w tym co sądzę - ale że się tak wyrażę - to dla mnie nie ma jaj. Wyobrażacie sobie Ramosa strzelającego na 1:1 w ostatniej minucie finału Ligi Mistrzów z Atleti w meczu o tę upragnioną Decimę i podczas gdy kibice Realu doświadczają jakichś wewnętrznych wybuchów ekstazy, gdzie możliwe, że żadna z chwil w ich życiu temu nie dorówna i reszta będzie w porównaniu z tym takim downhillem, a kibice neutralni spotykają się ze świadomością przeżywania chwili legendarnej, to Sergio sobie odpierdala jakieś tańce-pomazańce jako cieszynkę? Przecież to są kurwa jakieś memy, żarty. I mają się one odpierdalać w czymś co dla wielu jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu? A dla niejednego jest to rzecz najświętsza - wtedy takie coś można właściwie przyrównać tylko do sytuacji, gdy do domu takiego pasjonaty wparował jakiś ekshibicjonista i zmasturbował się na obrazek jego ukochanej niedawno zmarłej matki, która mu życie dała i uczyniła je pięknym. Kiedy ktoś drze japę, podbiega do trybuny i wskakuje na niego cała ławka rezerwowych, a zasypuje ich do tego reszta drużyny na boisku, która podbiega dopiero później, a kibice na trybunie gdzie podbiega strzelec bramki są bliscy do spowodowania jakiejś tragedii i wzajemnego zadeptania się, to jest to dla mnie zgodne z pierwotnymi instynktami, czuję wtedy piękno tej gry - jak właśnie widzę jak uwalniają się wtedy z nas te największe i najbardziej naturalne emocje. A tańce z Fortnajta? Czuję wtedy, że jest to robione tylko pod publiczkę i tak naprawdę gówno znaczy. Antek to jest dla mnie spoko mordka, ale jak te jego wygłupy spowodują zalanie się piłki nożnej przez takowe cieszynki i zamienią ten wspaniały sport w igrzyska głupoty, kto sprawi większą wiochę po strzelonym przez siebie golu, to ta osoba stanie się dla mnie największego sortu bestią bez krzty uczuć i honoru. Każdy piłkarz powinien czuć zobowiązanie do zachowania chociaż tej cząsteczki romantyzmu w piłce mimo oblegającego zewsząd ciemnego dymu, który sprawia że staje się ona coraz bardziej biznesem ponad resztę. Jak tego nie będą robić to na chuj to wszystko?

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2018.08.17 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym czekam na derby, akurat dzięki temu nasi bez względu na cokolwiek wyjdą na takiej kurwie, że tym razem koncentracja będzie jak należy.

E7 FENOMENO
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.08.17 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Antek bez kitu jest głupszy niż myślałem, w dodatku te wyjebane ego w kosmos. Ja rozumiem że jest świetnym piłkarzem, rozumiem to że podniecił się bo w końcu wygrał finał z Realem, do tego zdobył też niedawno mistrzostwo świata, ale mam wrażenie że on się stawia w rzędzie obok Ronaldo, Messiego czy Neymara a jest co najmniej półkę niżej.

kabanog
Just relax

PostWysłany: 2018.08.17 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o post to chłopaki zluzujcie gumkę w gaciach. Dajcie mu trochę poszydzić. Każdy z nas lubi swojemu kumplowi, który jest kibicem Barcy czasami tak dopiec. To jest akurat naturalne. Właśnie dla takich uszczypliwości warto być kibicem jakiejś drużyny, a nie po prostu futbolu. Aby po wygranej się cieszyć i przy okazji potriggerować innych, a że akurat przegraliśmy to jesteśmy teraz po drugiej stronie. A jak was tak mocno boli ten post to wyślijcie mu gola Ramosa z finału może zobaczy.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2018.08.18 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ramos sie pewnie posmial razem z nim i wymienil wiadomosciami na WhatsAppie, natomiast polscy huligani w internecie spinaja poslady :lol2:

lol1def
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2019.03.12 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największy plus dzisiejszego zwycięstwa jest to, że nie będę widział tej łajzy (razem z Simeone oczywiście) w dalszej fazie. Jego wkład w grę zespołu jak zawsze przekłamany.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.12 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze? Antek jest kurewsko niedoceniony. Nikt nie mówi o nim w kontekście MŚ. Każdy tylko o Mbappe. Antek od 1/8 miał wpływ na każdą bramkę Francuzów (gol, asysta, asysta II stopnia), oprócz bramki Kyliana w finale.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.12 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivan kiedyś go dobrze podsumował - przy wyniku na styku typa nie ma. Fajny piłkarz na drugie skrzypce, tyle.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.13 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj już dajcie spokój i nie oceniajcie go przez pryzmat jego spontanicznej wypowiedzi o byciu przy tym samym stole co CR7 i Messi. No nie, typ nie wygra nikomu meczu przedryblowując uprzednio pół boiska, ale nie oznacza to, że w odpowiednio skrojonej drużynie nie będzie się spisywał jak na lidera przystało. Tyle że Cholo zabił zapał ofensywny ze strony Atletico już w samym zarodku.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strona 20 z 20
Skocz do: