Kto i dlaczego powinien dojść do Realu? (cz.4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 203, 204, 205  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.03.12 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żebym odmawiał wam posiadania wybitnego zawodnika jakim jest Neymar (chociaż wolałbym go u was nie widzieć, bo to byłby kosmiczny skok jakościowy względem tego co jest teraz) to jednak nie wydaje mi się to zbyt realne. Myślę, żę nawet 300 mln mogłoby nie przekonać szejka, a nawet gdyby, to taka kwota zamyka w jednym okienku temat jakiegokolwiek Eriksena/Hazarda czy kogokolwiek z górnej półki, bo zwyczajnie nie da się bez złamania FPP kupić kogokolwiek za 300 mln, dołożyć jednego grajka za +100 i jakimś cudem nie dostać bana

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2019.03.12 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie ja Neymara chyba jednak bym nie chciał.

Ale biorąc pod uwagę słowa Borka (że Ney ma klauzulę która może go uwolnić) oraz liczby:
- mamy w kasie coś pod 200 baniek,
- mamy ze 100 baniek w zobowiązaniach które do nas wpłyną (raty z transferów),
- mamy Isco, Bale'a, może Kroosa na sprzedaż + Jamesa/Kovę.

To te 500 baniek jest, i szansa na Neya także może być.

Biorąc pod uwagę, że FFP każe zbalansować wyniki w ciągu ostatnich 3 lat - to będziemy mieli możliwość wydać nawet 800 i to bez jakiegoś specjalnego narażania się. Oczywiście byłoby to głupie i zablokowałoby nam ruchy na kolejne lata, no ale jednak ten klub przez ostatnie lata zarządzania i zarabiania dodatkowych pieniędzy - czy to z Moraty, czy to z Ronaldo - zdolność ma. Piszę z pamięci i względnej orientacji, więc możecie mnie poprawić i podać szczegóły.

Odrębną kwestią jest stadion. Jeśli w koszt do FFP wchodzi cała kwota (500 baniek) na najbliższe lata przebudowy - to mocno nas obciąży. Jeśli tylko rata kredytu (ok 20 milionów) - to spoko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vinicius2019
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2019.03.13 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał współczesnego Ruuda Van Nisteroya.
Oglądam tylko Real, więc nazwisk nie podam.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.13 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu to nie Twoja praca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.13 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez pracy nie ma kołaczy.

Chciałbym, żeby do Realu doszedł jakiś napastnik, który gra na pozycji napastnika i strzela dużo goli.

Powrót do góry
vinicius2020
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2019.03.13 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
W końcu to nie Twoja praca.

Potwierdzam, że nie jestem scoutem Realu Madryt. Nie wysyłajcie do mnie na priva wiadomości z pytaniem, czy wasze pociechy mają szanse dostać się do szkółki piłkarskiej Realu.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.03.14 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Militao klepnięty.
Teraz Eriksen i Hazard.

Mam w głowie taką małą iskierkę, że Perez pójdzie va bank i ściągnie Neymara i Hazarda, ale to wciaz Sci Fi, i wielka strata Viniego.

NeVeS
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.14 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neymar nie ma paszportu EU, gdyby Perez chciał po niego ruszyć to by nie sprowadzał tylu Brazylijczyków. A tak gdyby Neymar przyszedł to Rodrygo pewnie by wylądował na 4 letnim wypożyczeniu, takie zagranie wydaje mi się zbyt chamskie jak na poważny klub jakim jest Real.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.14 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Militao klepnięty.
Teraz Eriksen i Hazard.

Wiadomo - dalej boli brak "9", ale uważałbym takie okienko i tak za cudowne.
Natomiast - nie zdziwiłbym się jak zamiast Eriksena spróbowalibyśmy pójść po Pogbę. 2 lata temu słyszeliśmy, że Zidane był zwolennikiem tego transferu, Perez nie.

Militao, Hazard, Eriksen + ten Jović i jest cudnie. Reszta leży już w gestii Zizu.

Powrót do góry
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2019.03.14 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj spodobał mi się Ndombele i jeśli ZZ szuka jeszcze oprócz Eriksena kolejnego pomocnika, co byłoby uzasadnione, to może byłby alternatywą dla znanych ale nierealnych Francuzów: Pogby i Kante.

Wyżej proponowany zestaw wygląd już naprawdę dobrze, oczywiście mają poprawkę na ciągłe monitorowanie sprawy Mbappe i upierałbym się, bliską obserwację Joao Felixa.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2019.03.14 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hazard super, Eriksen super, jeżeli rozbija duet Kroos Modric i daje tam powiew świeżości. Militao klepnięty. Ale jeżeli mam wybierać między Eriksenem a atakującym, to zdecydowanie wybieram Hazard + ktoś jeszcze do ataku. Albo drugi skrzydłowy, albo napastnik. W ogóle jak Perez odpowiedział na pytanie kogo woli, Neya czy Mbappe i odpowiedział obu, to się trochę rozmarzyłem Very Happy To by był koniec naszych bolączek w ataku. Traktuję Hazarda prawie jak pewniaka, więc jakby dołożyć Neya czy Mbappe do niego, to byłoby naprawdę coś. W sprzedaż Benzemy nie wierzę, więc kogoś na prawe skrzydło i tak trzeba na mus. Mbappe powinien być absolutnym priorytetem. Jak nie, to próbowałbym z Salahem, który pewnie jest prawie niewyciągalny. Neymar to w ogóle by było moje marzenie, bo dla mnie koleś jest po prostu niesamowity, ma wszystko co potrzebne do rozruszania naszej ofensywy. Fekir to chyba bardziej 10-tka, ciężko mi powiedzieć jakby się wkomponował na prawym skrzydle schodząc do środka. Z tego co widziałem, to koleś jest naprawdę dobry.

Nie ma też co kupować na siłę, jak już to kogoś, kto faktycznie nas wzmocni i się do nas wkomponuje, więc albo ktoś klasowy, albo w ogóle, dość już mam szrotu. Jak nie da rady z kimś klasowym, to jedziemy Hazard + Vini + Benz.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.03.14 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam po cichu liczę, że trafi do nas klasyczna 9tka w postaci choćby Cavaniego. Neymar i Mbappe uparcie są dementowani. Może tak warto zapolować na Edisona? Gość ma przed sobą jeszcze 2-3 sezony, nie powinien dużo kosztować, a do tego zawsze można dobrać takiego Hazarda.

RvN91
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.03.14 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnego Neymara, gość ma 27 lat w tym roku i płacenie za niego kolejnego rekordu transferowego to byłby żart biorąc pod uwagę, że jego jedyny indywidualny tytuł to chyba król strzelców jednej edycji ligi mistrzów, a w ostatnim roku czy dwóch nie pokazał totalnie nic nadzwyczajnego. Poza tym ta kolonia brazylijska robi się w Realu już za duża, dlatego jak wyciągać kogoś z PSG to tylko Mbappe, choć wiadomo jak to realnie wygląda.

Teraz próbować Hazarda, a do środka pola ja bym pomyślał nad Ndombele i jestem pewien, że ta opcja będzie co najmniej rozważana w klubie.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.14 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Charakterystyka Ndombele? Ktoś, coś?

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.03.14 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w ogóle to ten Eriksen o którym wszyscy marzą to kiedyś wyrażał jakiekolwiek zdanie na temat Realu? Są jakiekolwiek przesłanki że woli nas od Barki, którzy także mogą się przyznać do porażki z Coutinho? Nigdy jakoś nie sprawiał wrażenia, że jest bardziej przychylny nam niż Katalońcom :>

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 203, 204, 205  Następny
Strona 196 z 205
Skocz do: