Florentino Pérez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 161, 162, 163

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.12 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było raczej pytanie w stylu "Kochasz bardziej mamę czy tatę?"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Peluquero
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.12 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca, prędzej "na randkę poszedłbyś z żoną kolegi czy narzeczoną brata", mniej więcej tak to odebrali w biurach PSG, chodz oficjalnie mowa jedynie o randce, a nie pójściu na calość.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.12 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu zażartował? Nie pierwszy raz zresztą, pamiętam kilka jego żartów po zatrudnieniu Julena("Nie pytajcie mnie tylko o Neymara, bo ich prezes się obrazi"). Myślę, że ten wywiad, w którym wybitnie nadmienił Mbappe (cholera, nie pamiętam kontekstu - coś apropo Złotej Piłki, Cube to cytował) jasno pokazuje kogo preferuje.

W sumie odpowiedź na to pytanie "Mbappe" czy "Neymar" byłaby w chuj słaba z wielu powodów. Więc zażartował, bez większych podtekstów.

Powrót do góry
bathlord
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.03.12 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi w głowie urodził się iście hollywoodzko popierdolony scenariusz.
Florentino czuje ogromny respekt przed prezesem PSG, ale myślę, respekt ten jest odwzajemniany. Wydaje mi się, że Szejkowi nie szczególnie zależy na sukcesie Paryżan a po prostu na sukcesie w piłce. Może w środowy wieczór, po porażce PSG, staruszek zadzwonił do szejka i powiedział. Słuchaj alu-dubalu, to nie jest klub na najwyższe cele. "Mam dla Ciebie propozycje - przejmij po mnie Real. Dziś sprzedasz mi Mbappe i Neymara, jutro zrobie Cię wiceprezesem, a w ciągu najbliższych lat wprowadzimy takie zmiany w statucie, że to Ty zostaniesz głową największego klubu na świecie".
Just sayin ... XD

Powrót do góry
vinicius2019
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2019.03.12 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plan Pereza jest taki, żeby Real pozostał w rękach kibiców Realu Madryt. Nie są to domysły, ale słowa prezesa, który kilka miesięcy temu wyjaśniał brak wielkich transferów tym, że priorytetem jest przebudowa stadionu, dzięki czemu klub za kilka lat jeszcze bardziej zwiększy przychody.
Perezowi można wiele zarzucić, ale on jest prawdziwym kibicem Realu.
To jest człowiek, który wyciągnął Real z finansowej dupy w 2000 roku, zabezpieczając własnym majątkiem operacje klubu, które sprawiły, że Real stał się najbogatszym klubem świata.
Perez to wizjoner, który widząc, co dzieje się przez zabawy szejków i przepłaconą drewnoligę, po raz kolejny stworzył plan, dzięki któremu Real pozostanie wielki, dumny i w rękach swoich kibiców.
Na chuj miałby po tym wszystkich oddawać klub w ręce jakiegoś ciapucha?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2019.03.13 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vinicius2019 napisał:
Plan Pereza jest taki, żeby Real pozostał w rękach kibiców Realu Madryt. Nie są to domysły, ale słowa prezesa, który kilka miesięcy temu wyjaśniał brak wielkich transferów tym, że priorytetem jest przebudowa stadionu, dzięki czemu klub za kilka lat jeszcze bardziej zwiększy przychody.
To jest człowiek, który wyciągnął Real z finansowej dupy w 2000 roku, zabezpieczając własnym majątkiem operacje klubu, które sprawiły, że Real stał się najbogatszym klubem świata.
Perez to wizjoner, który widząc, co dzieje się przez zabawy szejków i przepłaconą drewnoligę, po raz kolejny stworzył plan, dzięki któremu Real pozostanie wielki, dumny i w rękach swoich kibiców.

Duzo interesów Perez upieklo sie w piecu publicznych pieniedzy, a takze w cieniu korupcji.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
vinicius2019
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2019.03.13 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne skąd ma te pieniądze. Nie o tym był mój wywód.
Perez wychował się w erze legendarnego Bernabeu.
Florentino robi wszystko, żeby Real pozostał w rękach socios, a przy tym wciąż dorzucał do przepełnionej gabloty kolejne Puchary Ligi Mistrzów.
Nie po to było to wszystko, żeby teraz oddać klub jakimś ciapatym czy kozojebcom.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.03.14 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cule a muerte napisał:
vinicius2019 napisał:

Duzo interesów Perez upieklo sie w piecu publicznych pieniedzy, a takze w cieniu korupcji.

hahahahahahaha, padłem ze śmiechu:DVery Happy
Perez ma gdzieś Real Madryt jako klub piłkarski, dla niego to po prostu prywatny folwark na którym zarabia i robi co chce niszcząc ten klub sportowo.
Kto to widział, żeby Prezes bez konsultacji z Trenem kupował zawodników i jeszcze zamiast trenera ustalał skład.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 161, 162, 163
Strona 163 z 163
Skocz do: