Liga Mistrzów 2018/19
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 89, 90, 91  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Któż to Ligę Mistrzów w sezonie 18/19 wygra?
Real Madryt
32%
 32%  [ 18 ]
FC Barcelona
17%
 17%  [ 10 ]
Juventus
14%
 14%  [ 8 ]
Liverpool
10%
 10%  [ 6 ]
Paris-Saint Germain
8%
 8%  [ 5 ]
Bayern Monachium
5%
 5%  [ 3 ]
Atletico Madryt
5%
 5%  [ 3 ]
Manchester City
3%
 3%  [ 2 ]
Arsenal
1%
 1%  [ 1 ]
Manchester United
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 56
Wszystkich Głosów : 56
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.03.14 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wypominam ci tej ligi. Oburzył ciebie skład opału, więc przyjąłem twoją terminologię. Właściwie to wolę tę ligę od Premier League. Za dużo liter. To coś jak z nowym nickiem Kjuba.

Wybacz, że nie pisałem w tamtym poście do ciebie, ale jak widać nie przeszkadza ci to w walce o atencję. Co więcej, podałem ci nawet nick gościa do którego się odniosłem i konkretny przykład głupich wypowiedzi, które miałem na myśli, więc nie ogarniam, czemu dalej twierdzisz, że nie wiesz o kim piszę.

Nie wypominam tobie, że wypowiadasz się na forum nie swojego klubu, o ile tylko robisz to jakkolwiek konstruktywnie, a twoim celem jest coś więcej niż uwaga. Więcej, nie raz pisałem, że cenię sobie obecność kibiców drużyn postronnych, nawet barcelonistów, bo to zawsze jakieś urozmaicenie i możliwość poznania perspektywy na różne kwestie piłkarskie osób z innego środowiska. Szydzę natomiast z osób niechętnych do jakiekolwiek dyskusji na tym forum, za to każdorazowo przypominających sobie o nim właśnie w chwilach takich małych triumfów jak tegoroczna faza 1/8 LM, spragnionych miłości/ zakompleksionych/ odczuwających hiszpańską dominację z ostatnich lat jako jakąś osobistą porażkę, czy powód do wstydu, których nie interesuje dyskusja, a jedynie trolling czy próby wbijania szpili i liczenie na jakąś reakcję kibiców, którzy akurat po latach tak gigantycznych sukcesów mają pełne prawo zlewać to ciepłym moczem i - niestety dla atencjuszy - dokładnie to robią. Jeżeli jednak uważasz, że swoją aktywnością na forum nie wpisujesz się w ten model, naprawdę nie musisz kontynuować tej obrony, tym bardziej po moim dość precyzyjnym wskazaniu, do kogo konkretnie w tamtym poście się odniosłem. :]

PS. Forum ma słaby słownik, podkreśla mi słowo "atencjusz" jako błędne. :(

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2019.03.14 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o mnie, to wyjątkowo w tym roku 4 kluby w półfinale mogą być z Anglii. Przynajmniej Barcelona odpadnie, a to obecnie moje największe kibicowskie marzenie na ten sezon :lol2:

Kolejnym, już mniej ważnym, jest wygrana Juve.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.03.14 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia komu kibicować. Na pewno będę trzymać kciuki za underdogi - Porto, Totki i Ajax, ale to raczej nie są kandydaci do sięgnięcia po uszatego. Za Juve nie przepadam, a jeszcze bardziej za jego kibicami (wybaczcie uogólnienie), nie chciałbym też, żeby co głupsi po ewentualnym triumfie turyńczyków zaczęli przypisywać nasze sukcesy tylko osobie Ronaldo. City życzę bana na transfery, relegacji do Championship i rozwiązania klubu, jak wszystkim petrodolarowym tworom, a osoba Pepa tylko pogłębia moją niechęć. United jest za słabe, a ich grę ciężko się ogląda, więc lepiej żeby odpadli dla samego poziomu półfinałów. Normalnie w takim wypadku kibicowałbym Liverpoolowi, ale Klopp, Salah i Karius od paru miesięcy robią wszystko, żeby życzyć im sromotnej porażki. Nie wiem, może rzeczywiście od biedy byłoby najlepiej, gdyby to oni zgarnęli ten puchar. I tak źle, i tak niedobrze.

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.14 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Dla mnie opcja nr 1 to Ajax. I to serio opcja nie mniejszego zła, ale ekipa, której naprawdę ze szczerym sercem kibicuje. Tak jak już gdzieś pisałem, dla nas to fajnie byłoby gdyby zaszli jak najdalej, bo tak zawsze będzie można się pocieszyć, że inni też sobie z nimi nie poradzili w tym sezonie. Do tego co pokazał nasz dwumecz, tu nie ma mowy o kunktatorstwie, tylko będą grać w piłkę, przynajmniej przyjemnie będzie się ich oglądało.

Potem Tottki i Porto, dokładnie w tej kolejności. Paradoksalne jest to, że akurat moim ulubionym klubem z Anglii w tej chwili jest ten gdzie Anglicy rzeczywiście stanowią solidny fundament drużyny. xD

Porto to dla mnie w ogóle najsłabsza ekipa i pewnie każdy tam marzy, by na nich trafić.

Dalej jest ciężko. Szkoda tego Bayernu, bo brakuje mi zwłaszcza solidnej w ostatnich latach firmy, które braki mogłaby krygować doświadczeniem w rozgrywkach.
Wiadomo, najgorsze co może być to jednak Barka. Potem w tym antyrankingu oczywiście City, dalej jednak Juve (Cris to za mało, a poza tym serio, w gronie "ekspertów" bez wątpienia pojawi się przekonanie, że nasze sukcesy to naprawdę tylko zasługa Crisa). Potem niby powinien być MU, zwłaszcza pamiętając pierdolenie jakie tu się wylewało choćby po słynnej kartce Naniego. IMO jednak lata w piłkarskim czyśćcu otrzeźwiły nieco kibiców Utd. i mam wrażenie, przynajmniej po tych których znam z rzeczywistości, że oni zdają sobie sprawę, że to raczej byłby trochę fuks, zbieg okoliczności połączone z pewną ambicją i takim porządnym kopem motywacyjnym jaki dało zatrudnienie Solskjaera i uwolnienie się od Jose. ;)
Dlatego chyba jednak Pool przed MU w tym antyrankingu. Sorry, ale te płacze o których pisze wyżej hugh są zbyt świeże i żałosne, żeby tak łatwo poszły w niepamięć.

No i liczę na jakieś fajne losowanko jutro, City-Barca brzmi bajecznie wprost. Very Happy

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.03.14 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, mecz z City to moja wymarzona para, myślę, że nawet by nie pierdnęli, poza jakąś chwilą (30 minut) uniesienia na Etihad. Oczywiście poza swoim klubem, kibicuje Ajaxowi i MU, aczkolwiek co do tych drugich, to jestem pewien, że ich przygoda kończy się na 1/4, bo nawet w niej nie powinni się znaleźć, ale mieli dzień konia, poziom podobny do frajerstwa PSG z Barcą, więc drugi raz to nie przejdzie, za mało jakości.

Wiem jedno - Live znowu zostanie z niczym w tym sezonie, ale wiecie, za rok to będzie TEN SEZON [/quote]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2019.03.14 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Liverpool
2. Juventus
3. Manchester City

Dlaczego tak?
Liverpool to mój drugi ulubiony klub. Kibicuję im nawet pomimo głupich wypowiedzi Kloppa i niektórych zawodników na nasz temat.

Juventus... pewnie nikogo nie zaskoczę, ale to ze względu na Cristiano.

City. Za to tu jest zaskakująco, co? Jestem po prostu fanem ładnej, ofensywnej gry i uważam, że każdy zespół, który tak gra, zasługuje na zwycięstwo. A City tak gra. Nigdy nie kibicuję zespołowi, który stawia autobus. Chyba, że jest to Real Very Happy

Tottenham obojętny, Manchester United NIE ze względu na Liverpool, Ajax i Porto obojętne, a Barka wiadomo.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.03.14 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to dlatego, że nie ma już naszych, ale strasznie lipna jest wg mnie ta edycja. Liga Mistrzów bez Realu i Bayernu traci co najmniej połowę tego smaczku. Jedyna ekipa, za którą będę jakoś bardziej trzymał kciuki, nie ma żadnych szans na triumf. Tą ekipą jest Ajax.

Poza nimi, to bez względu na to, kto wygra, będzie to takie "meh". A znając życie skończy się trzecim triplete Barcelony. Już nic dobrego z tej edycji wyjść nie może.

Byle do sierpnia.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.03.14 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje serce jest teraz zbyt wściekłe i ranne, i podpowiada mi żeby nie wybierać kto jest moim personalnym faworytem po odpadnięciu ukochanego Bayernu, że nie warto, że po co, ale rozum mówi, że i tak będę się tym ekscytował, gdy w końcu nadejdą te ćwierćfinały - mniej, to jasne, ale ta edycja Ligi Mistrzów biorąc pod uwagę całokształt jest tak zajebista, że żaden kibic się nie oprze! W ogóle to zadziwiony jestem jak relatywnie szybko dochodzę do siebie po porażce z Liverpoolem, wiadomo - jest dołek, ale bywało zdecydowanie ciężej, a sama reakcje w internetach, kumpli i cała otoczka wokół tego odpadnięcia jest jakaś taka... obojętna? Kurwa, my przecież serio byliśmy underdogiem w tym dwumeczu i aż czuję się z tym jakoś nieswojo po tych wszystkich latach, w których byliśmy wymieniani rok w rok wśród głównych faworytów do końcowego triumfu i gdzie rok w rok było oczywistością, że do tego półfinału dochodziliśmy, a tam same te "przedwczesne finały" (nie moje określenie) z Barceloną, z Realem. Naprawdę wysoko jeździliśmy przez ten cały czas, teraz chyba już wypada z tego konia zejść i co najwyżej ciężko sobie zapracować na odzyskanie siodła, bo - nie oszukujmy się - idzie nowe. Jeszcze nie nadeszło, bo wyżej wymienione wspomnienia wydają się zbyt żywe, ale to już chyba ta edycja Ligi Mistrzów, która oddzieli to grubą linią. Nikt się Bayernu już nie boi.

No to tak, według mnie faworytem jest Juventus, wiadomo. Ale za kogo, w miarę możliwości, może, jak mi się nie zmieni, będę trzymał kciuki? No na pewno nie za Barcelonę - raz, że są Barceloną, a dwa, że są Barceloną nudną, 14/15 był dla nich elektryczny, ale obecnie nie wzbudzają we mnie nawet wymuszonego podziwu (serio, starałem się, ni chuja nic nie drgnęło), a takim nudziarzom mówimy precz! Jak już macie wygrywać, to chociaż grajcie jak Barcelona! City też odpada - sorry, ale raz, że są Manchesterem City, a dwa, że są Manchesterem City Guardioli - nie podobałoby mi się, gdyby po klęsce w Bayernie w materii przywiezienia uszatka do Bawarii, udało mu się go wygrać dla tego plastikowego klubu, wtedy poczułbym się trochę zdegradowany. Być może mam kompleksy, nie wiem, ale mimo ciepłych słów o Bayernie - sorry Pep, liczę że przepierdolisz wszystko jak leci! Nie chcę widzieć też za blisko Pucharu Europy Liverpoolu, bo raz, że są... nooo, powiedzmy, że w miarę nie mam nic do tego klubu, ale dwa, to to, że są Liverpoolem, z którym przejebaliśmy - sorry, ale rzadko mam podejście typu: skoro nas wyrzucili, to chociaż bądźmy tymi, którzy zostali wyrzuceni przez ewentualnych mistrzów! No nie, przegrana = bardzo negatywne odczucia, więc wolę o Anglikach jak najszybciej zapomnieć.

Kciuki będę trzymał za Ajax. W sumie ucieszyłaby mi się micha, jakby wylosowali teraz Barcelonę, której kibice tak się cieszyli z tego, że wyrzucili oni z Ligi Mistrzów Real, tak jakby sami to zrobili, a teraz spotkało ich to samo z ręki tego samego kata. W dodatku chwalę ich od 2. kolejki fazy grupowej, to mógłbym się poczuć, jak ten ekspert piłkarski, hehe. Dalej mógłbym wymienić Porto, ale oni zostaną zjedzeni, więc są mi w sumie bardzo obojętni. Dalej Manchester United - mam dobrego kolegę, który jest ich kibicem i w życiu nie powiedziałbym mu tego w twarz, ale uznajmy, że po cichu trzymam kciuki, żeby miał on się z czego cieszyć 1 czerwca. Kolejny jest Juventus - z chęcią pozachwycam się jeszcze historycznymi występami Ronaldo w Lidze Mistrzów, no i sam klub jakoś na to... wiem, że jest to chujowe określenie i świat tak nie działa, wszystko trzeba sobie zdobyć, ale no - zasługuje. Nie chcę sobie przypominać, czy wymieniłem wszystkich, bo wtedy musiałbym przypomnieć sobie całe grono ćwierćfinalistów, a nie czuję się jeszcze aż tak na siłach. Czas leczy rany, czas umierać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.03.14 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://videos.marca.com/v/0_b4cd78mz-el-video-de-la-teoria-del-no-gol-de-cristiano-que-revoluciona-las-redes-sociales?uetv_pl=futbol&count=10

Pojawiają się informacje, że jest bardzo prawdopodobne, iż drugiego gola Ronaldo we wtorek nie powinno być, a piłka nie wpadła cała do bramki. Szczerze mówiąc mi też wydawało się bardzo dziwne to ujęcie z technologią linii bramkowej (wg tejże była bardzo wyraźnie w bramce), normalne powtórki sugerowały zdecydowanie, że Oblak jednak zdążył.

Powrót do góry
PearsonSpecter
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.03.14 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz ma zostać powtórzony, zaraz po karnym Błaszczykowskiego z Portugalią :>

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.03.14 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, czy byłoby Ci tak wesoło, gdyby stało się to na korzyść Hiszpanów. :] Sugerując się Twoim trollpostem z wczoraj, który wywołał tu taką dyskusję, pewnie napisałbyś "nawet z technologią kradną!!!"

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.14 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejęli Ronaldo, przejęli sędziów, wiadomo co następne...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.14 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Totki=Porto>Juventus>>Man Utd>Ajax>Liverpool>>>>>>City>>>>>>>>[...]>>>>>>>>Barcelona.

Taka moja struktura preferencji co do wygranej Ligi Mistrzów.
Na ten moment liczę, że Barca dostanie Liverpool lub City, inaczej cholera mogą to wygrać. Szczególnie na ten Liverpool liczę.
Z innych ciekawych meczy? Juventus-City byłoby fajne, stawiałbym wtedy mimo wszystko na Obywateli.

Powrót do góry
vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.03.14 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsza wygrana którejś z angielskim ekip.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.15 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wariant

Liverpool - Ajax
Juve - Porto
United - Tottki
Barca - City

II wariant

City - LFC
United - Porto
Tottki - Ajax
Barca - Juve

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 89, 90, 91  Następny
Strona 38 z 91
Skocz do: