Ubrania, moda itd. (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116, 117  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2019.03.14 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyłącznie skórzane Balenciagi żeby flexować przed biedakami.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.14 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Herman, ale czil, sam postów Sarcasma tutaj nie traktuję szczególnie poważnie, więc nie ma szans by jakimkolwiek "dissem" mógłby mnie tu dotknąć. Bo jak, tym, że jestem korpofinansistą? No i dobrze, jestem, fajnie mi z tym nawet i jestem całkiem dumny, że łączę studia, pracę, pisanie mgra, czas dla dziadków, życie towarzyskie i czas (niemały) na forum i naszą małą społeczność. Fach ani lepszy ani gorszy, ale dla mnie przede wszystkim ciekawy, co najważniejsze - i co równie ważne dający pewien poziom życia.

Więc niech sobie trzepie ozorem, e tam.

Co do Ciebie, Paweł - postaram się coś wrzucić jak się ubieram dzisiaj, jutro, czy ogólnie jak będzie mi się chciało.

Ogólnie lubię elegancję (prostą, krawatów, much czy poszetek unikam), czy np. spodnie + longsleeve, uwielbiam płaszcze, ale dalej mam licealne zamiłowanie do bluz skejtowskich, paska odstającego od spodni i wysokich Conversów, sporadycznie vansów.

Treningi? Trenowałem siatkówkę z 7 lat, a w siatce wszyscy nosili Asicsy, a i mi to do dzisiaj zostało. Z Najaczy - lubię Air Maxy, bardzo wygodne buty, rozpaczałem, gdy zgubiłem moje 90 infraredy. Takie, które Ty podałeś są zbyt 'obudowane' i wygląda imo tragicznie. Lubię buty bardziej smukłe.

Nie mam problemu z kupieniem [świadomie] podróbek jeśli alternatywą jest wyjebanie 7 stówek na buty - a mi się podobają. :]

Na codzień - sztyblety, półbuty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.14 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i brawo miXUE, świetna odpowiedź. Serio. Sam bardzo lubię Asiscy Gel Lite III.

No i cieszę się, że znajdujesz czas na forum w swoim wirze obowiązków

Herman, widzisz, z klubem chujowo wybrałeś, ale chociaż gust masz.

To są dwie inne emotki.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.03.14 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awwww, bo każda historia musi mieć pozytywne zakończenie! Bardzo dojrzałe posunięcie Pawle!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.14 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://zapodaj.net/cc6ca0f93e364.png.html

https://zapodaj.net/f75b7c5aa9da4.png.html

https://zapodaj.net/0ee17430217b5.png.html

Absolutnie nie umiem dodawać zdjęć na forum. No ale tu są trzy linki, przykłady co bardziej 'codziennych' ciuchów, wiadomo, że na imprezy/wyjścia na piwo się ubiorę luźniej. Ale zarys jest.

PS: Nawet nie wiem od jak dawna nie używałem hostingu zdjęć. Chryste, chyba z 7-8 lat.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.03.14 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, na selfiaczki na forum nie byłem jeszcze przygotowany. Very Happy

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.14 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

:>

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.03.14 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź, bo zacznę zazdrościć Crawlerowi.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.03.14 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne sztyblety i koszula na drugim zdjęciu. Takie coś to szanuję. Również kocham płaszcze i to wszelkiej maści eleganckie- nie mówię tu o tym, w którym Krychowiak się pojawił, ten z mysich pipek. Do tego koszule, szczególnie w kratę. Za każdym razem jak jestem w 3 mieście to zachaczam o Recmana. Mają bardzo dobre, w przystępnej cenie ciuchy, szczególnie koszule. Slimki nie są tak obcisłe, a fajnie się układają, bez zbednego odkładania się materiału na rękawach, boczkach czy bebzonie. No i wszelkiego rodzaju marynareczki <serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2019.03.15 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Nie mam problemu z kupieniem [świadomie] podróbek jeśli alternatywą jest wyjebanie 7 stówek na buty - a mi się podobają. :]

O Jezu. Bardzo, bardzo współczuję.

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2019.03.15 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Weź, bo zacznę zazdrościć Crawlerowi.

Jestem w pociągu i boję się teraz otworzyć te spoilery Surprised

Ja wszędzie biegam boso (i nago), trzeba się szanować.

madritosa0
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2019.03.15 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka!
Znacie może jakiś sklep stacjonarny w Krakowie, w którym mogłabym kupić gadżety związane z Realem? Noszę się z takim zamiarem już od dłuższego czasu i wciąż nie mam jakoś weny do tego Very Happy może wy mi coś podpowiecie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.03.15 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami w Factory są koszulki z zeszłych sezonów w fajnych cenach.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.16 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Świetne sztyblety i koszula na drugim zdjęciu. Takie coś to szanuję. Również kocham płaszcze i to wszelkiej maści eleganckie- nie mówię tu o tym, w którym Krychowiak się pojawił, ten z mysich pipek. Do tego koszule, szczególnie w kratę. Za każdym razem jak jestem w 3 mieście to zachaczam o Recmana. Mają bardzo dobre, w przystępnej cenie ciuchy, szczególnie koszule. Slimki nie są tak obcisłe, a fajnie się układają, bez zbednego odkładania się materiału na rękawach, boczkach czy bebzonie. No i wszelkiego rodzaju marynareczki <serce>

A dziękuję, jeszcze zacznę częściej odwiedzać ten temat Very Happy Ja mam z tą modą elegancką dość 'różnie'. Nie przepadam za takim full garniakiem typu spodnie od garniaka, koszula, marynara, krawat. Jeśli wyjątkowo nałożę i koszulę i marynarkę to w życiu krawata nie nałożę. Najczęściej lubię ubierać koszulę + normalne spodnie jeansy jakieś bardziej dopasowane, a jeśli marynarka to na longsleeve.

I serio, spodni od garniaka wręcz nie cierpię. Miałem w ostatnich czterech latach studniówkę znajomej, swój bal magisterski, imprezę bożonarodzeniową pracowniczą, ze 2 śluby i wesela - zawsze brałem jeansy. Schludniejsze oczywiście, czasem pod kolor np. marynarki (grafitowe, ciemny granat), ale samych spodni od garniaka to pewnie i na swój ślub nie założę xD

Ze swojej strony sicario jak do Pozka się kiedyś zapuścisz to polecam Ci bardzo Miler Spirits&Style. Ceny takie optymalne, a dobieranie garnituru, ogólna pomoc przy wyborze czy potem zniżki dla stałych klientów - 10/10. Do tej pory nie umiem odżałować, że sobie na ten cały Black Friday nie wziąłem urlopu i nie kupiłem ichniej marynary w kratę księcia Walii, świetna była.

Ivan napisał:
O Jezu. Bardzo, bardzo współczuję.

Wiesz co, to też trochę stan na przed-własnym-zarabianiem, jako bieda student, od tej pory nie miałem okazji stanąć przed takim wyborem. Więc teraz może i na to bym inaczej spojrzał, ale jak chuj jestem pewien, że nie wydałbym 6 stówek na jakieś buty tylko dlatego, bo to Jordany czy limitowana edycja sneakersów, zwyczajnie mnie to nie jara wystarczająco.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.16 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie i tak wszystko te same małe, żółte raczki robią. Często z tych samych materiałów :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116, 117  Następny
Strona 115 z 117
Skocz do: