Forum - uwagi, opinie, sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 293, 294, 295, 296, 297  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2019.03.11 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sensie? Mam napisać, że ci współczuję, czy co? Nie zadałeś nawet pytania.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.03.11 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podałem propozycję zmiany czegoś. Świat poszedł do przodu, nie wiem kiedy wyście tę granicę 40 kilobajtów ustawili, ale moglibyście to zwiększyć do tych 100 kb. Albo 70. Cokolwiek.

I moje uwagi co do konkretnego zmniejszenia czasu potrzebnego do odczekania po napisaniu posta, jeśli się go chce edytować, wciąż są aktualne. Ja bym to w ogóle wyjebał.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2019.03.11 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacytuję klasyka:

Cytat:
na rm.pl 2.0

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Bugiel4
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.11 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donoszę, że Rokoko złamał regulamin w temacie: http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?t=15539&start=240

Wnoszę o przyznanie mi statusu świadka koronnego.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.11 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Bugi, próbuję tu jakoś chłopaków rozruszać. Ten Zidane trochę ich rozbudził, więc może nie będę musiał pod własnymi postami pisać.

Ej, i weź zostań, a nie tak znikasz. Nie znikaj tak.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Bugiel4
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.03.11 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:

Ej, i weź zostań, a nie tak znikasz. Nie znikaj tak.

Link

Ostatnio zmieniony przez Bugiel4 dnia 2019.03.11 18:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2019.03.11 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy po wejściu w życie dyrektywy w sprawie praw autorskich forum i komentarze zostaną wyłączone?

Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2019.03.12 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
Zacytuję klasyka:

Cytat:
na rm.pl 2.0

W Waszym przypadku to chyba odrazu 3.0 Smile

Od dawna już reklam macie głównej więcej niż na innych stronach, a z rozwojem to zgineliście. O ile szata graficzna jakos mnie nie boli, o tyle super jakbyście w końcu dorobili edycje komentarzy. No ale do tego potrzeba wersji pewnie i 4.0, co jest nieosiągalne jak sadze w tym wieku. Trochę szkoda. Sam niezbyt wiele komentuje, ale widać jak dzieciaki się wkurzają, że nie mogą czegoś poprawić.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.17 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się dowiedzieć, co kierowało moderatorem, który usunął mój post:
Rokoko napisał:
ryba1984 napisał:
Huj cię to obchodzi lamusie <won>
Chciałem Cię sklasyfikować, teraz jesteś anomalią w mojej głowie.*

A zostawił sam post rybsona, na który odpowiadałem. Serio, bez żadnych uszczypliwości, chciałbym poznać jakie myśli ciążyły w głowie człowieka, który uznał że prawidłowo będzie usunąć mój nikomu nieszkodzący post, ale jednak - jak się domyślam - jednocześnie będący "jałowym", ale w tym samym momencie uznał, że sprośny post zadeklarowanego kibica Barcelony i sympatyka Ajaxu i Manchesteru United wobec mojej skromnej osoby był wartym pozostania na tej stronie. Żeby nie było - mnie ten post osobiście rozbawił, mogę się tylko domyślać jakie były intencje autora, ale generalnie zostawiłbym obie odpowiedzi na swoim miejscu. Chodzi o tę "mumię"? Ej chłopaki, sądzę że w głębi duszy luźne mordki jesteście, tylko ta funkcja was trochę przeciążyła.

* - mój post składniowo mógł brzmieć troszeczkę inaczej - nie wiem, bo piszę go z pamięci, a bardzo słabo pamiętam tamten moment, bo właśnie wybierałem się spać. Całe szczęście było to krótkie zdanie.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.17 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

btw. czemu za to nie poleciał warn

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.17 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też ciekawa sprawa, bo dawano tutaj ostrzeżenia za głupsze sprawy i jest to kolejna rzecz, która stawia moderatorów tego forum w bardzo nieciekawym świetle (cokolwiek to znaczy), ale generalnie sam osobiście nie jestem za dawaniem ostrzeżenia za każde udzielenie się na tej stronie - zwłaszcza jeśli mowa o ostrzeżeniu równającym się banicji. W ogóle jestem przeciwny jakimś spisanym regulaminom w takim miejscu, gdzie i tak nie ma szczególnego ruchu. Ludzie, żyjemy w miejscu pełnym chaosu, w którym komuś nagle może spodobać się zrobić sobie streama z naszej śmierci. Jesteście jak taka nauczycielka, która na widok dobrze bawiących się dzieci w zerówce, każe im przestać. Muuuuuuumie.

Haha, właśnie ogarnąłem, że mogę sam do siebie pisać prywatne wiadomości. Świetna zabawa, a ile rzeczy może się o sobie człowiek dowiedzieć w takiej rozmowie!

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.17 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem ekspertem, wypowiem się.

Twój post został usunięty prawdopodobnie dlatego, że był pisany już PO (?) komunikacie moderatora:

Cytat:
Sorry, że wam przeszkadzam, ale peselami możecie się powymieniać przez PM.
Jaff

Moderator prawdopodobnie założył sobie: "ok, ostrzegłem ich, teraz już będę kasował każdy kolejny post nie na temat". Wg mnie całkiem sensowne i powszechne w pracy moderatorów na wszystkich forach płaskiej Ziemi. Tak walczy się z offtopiciem i spamem.

Natomiast nie wiem czemu ryba1984 nie dostał warna za tamten wcześniejszy tekst. Tutaj już nie mam pomysłu. A poza tym, Rokoko... huj cię to obchodzi lamusie. Zajmij się czymś poważnym, a nie będziesz tutaj na forum zadymy robił.

Ej, żartuję jakby co. Mam przyjazne zamiary.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.17 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wyjaśnienie Keyser, teraz już wiem czemu moderator winny całemu zamieszaniu bał się/wstydził się/cholera go wie odpowiedzieć na moje pytania. Bo nie wiem jakim sposobem mój post był nie na temat - był w temacie o Lidze Mistrzów i dochodziłem tam tymi postami, co jest najważniejsze dla ryby w kontekście porównania Ligi Mistrzów z tytułami krajowymi. Paweł rozpoczął dochodzenie o dacie urodzin rodziców ryby, ryba na to odpowiedział - i tego tyczyła się notka moderatora, a ja kompletnie nie o tym pisałem, a jednak mój post został usunięty - post, z którym w jakiś sposób się związałem emocjonalnie, chciałem go ujrzeć po przebudzeniu się podczas słonecznego niedzielnego poranka, a dostałem rykoszetem niekompetencji moderatora, który się tego czynu dopuścił i nie chce odpowiadać przed ludem!

Ehh, coś głęboko wewnątrz siebie czuję, że to trzecie ostrzeżenie nadchodzi i wydarzy się ono w najmniej spodziewanym momencie.

No to jak przy temacie jesteśmy, to może niech sam [pogrubienie]rybatysiącdziewięćsetosiemdziesiątcztery[/pogrubienie] powie mi co miał na myśli pisząc "Huj cię to obchodzi lamusie" w moją stronę? Czy gdy spotkamy się kiedyś na ulicy i przedstawimy nickami z tego forum, mogę liczyć na przyjazne nastawienie? Czy życie ma jakikolwiek sens?

Powrót do góry
Onoma
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.03.19 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostał bana już, na razie się nie wypowie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.19 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero dzisiaj, mógł udzielić odpowiedzi wcześniej, a tak to teraz nie wiem co o tym myśleć. Ryba, jeśli to czytasz, to odpowiedz mi przez Bugiela, on jest świętym medium.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 293, 294, 295, 296, 297  Następny
Strona 294 z 297
Skocz do: