Podziel się swoim szczęściem! (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 236, 237, 238, 239  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.03.15 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaliczyłem dziś pierwszego w życiu nura z butlą na rafie karaibskiej. Kurwa nie do opisania jakie to jest zajebiste uczucie pływać w ławicach ryb i obok wraków statków. Mogę tylko porównać ze stanięciem na krawędzi Wielkiego Kanionu parę lat temu. Niesamowita sprawa.

Polecam wszystkim, niezależnie od tego za jak słabych pływaków się uważacie i czy waszym rekordem głębinowym jest 5m na basenie w Pabianicach, ja dalej kraulem przepłynę najwyżej dwie długości na płytkiej pływalni. Jak jedziecie na Kanary, Wyspy Zielonego Przylądka, w azjatyckie tropiki czy na Karaiby, scuba diving to musowe doświadczenie.

<serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.15 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.03.16 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zarzygałem wczoraj gabinet lekarski oraz lekarkę krwią.

Nie wiem, czy to w sumie frustracja, czy szczęście. Ulżyło, więc chyba szczęscie.

Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2019.03.16 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młodzież i ich zabawy Rolling Eyes

Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.16 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tonsillektomia, nowa, świetna zabawa. Polecam :]

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.03.16 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czego Ty miałeś Sarcasm tak zajechane migdałki, ze Ci je usuwali ;D?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.16 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to miałem anginę, której nie wyleczyłem. Wziąłem antybiotyk kilka dni i przestałem brać. Wróciłem do normalności i za kilka dni powrót. Wtedy już wziąłem całą paczkę antybiotyku przez 10 dni. Przeszło, ale znowu 3 dni i nawrót.
Ogólnie przeistoczyło się w przewlekłe zapalanie migdałków. Szkoda organizmu na trucie się antybiotykami, pewnie za 4-5 antybiotykiem (coraz silniejszy, pewnie w zastrzykach) by to ustąpiło, ale skutki uboczne dla organizmu + nikt nie da gwarancji, że nagle nie przejdzie to na nerki, serce czy stawy. Także lekarz zdecydowała się wyciąć to w pizdu.

Ogólnie nie byłem anginowcem, to znaczy miałem kilka angin w życiu, z 3-4, jednak ciagły problem z gardłem. Zimą tak naprawdę wieczny ból gardla, lekkie przewianie, coś zimnego, od razu gardło.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.19 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja auto-destrukcyjna natura powoduje, że często gdy zamierzam już iść spać i praktycznie się już za to zabieram, to mimo faktycznego wewnętrznego poczucia, że potrzebuję tych godzin snu, to moment zamknięcia powiek leżąc już pod ciepłą kołderką, odwlekam ile się da - na przykład chwytam za telefon i przeglądanie internetów przeciąga się w nieskończoność, aż do momentu jak już wszystko staje mi się obojętne, a nawet jeśli jakoś mi specjalnie akurat nie odjebuje, to i tak zawsze kradnę sobie te kilkadziesiąt minut ze snu i powoduję tym tylko narastającą w sobie irytację. Z powodu braku snu zacząłem w siebie władowywać kawę i piłem ją nawet o 20.00 i jak można było się domyślić - na dłuższą metę wytworzyłem błędne koło, w którym nie mogłem się za nic chwycić bez zastrzyku kofeiny, a samo doładowanie się kawą stało się dla mnie i tak zbyt powszednie. Będąc tego wszystkiego świadomym, wciąż za nic w świecie nie mogłem się przymusić do wcześniejszego snu, żeby to jakoś nadrobić, no i jakoś to leciało z dnia na dzień, z nocy na noc, jakoś się przyzwyczaiłem, choć w głębi duszy marzyłem, żeby być jak Gareth Bale i chodzić spać, jak Pan Bóg przykazał. I tak to życie jakoś się wiodło, aż przyszedł pewien sobotni wieczór, który miałem wolny cały dla siebie, nigdzie się nie wybierałem. I tak jakoś położyłem się na swojej kanapie z książką w ręku, lecz po paru minutach stwierdziłem - ni chuja, nie chce mi się czytać. To tak jakoś chwyciłem za ten telefon, ale akurat było dosyć wcześnie, bo około 21.00 i leciał ćwierćfinał Pucharu Anglii Wolverhampton - United, którym nie byłem specjalnie zainteresowany, ale z braku laku, odpaliłem mecz na telefonie. No i mecz nie był najgorszy, gospodarze całkiem fajnie grali, ale jednak mając ślepia wlepione w ekran, to samą czynnością oglądania spotkania byłem średnio zainteresowany. I tak po 20-25 minutach zaczęły mi się przymykać oczy, ogarniało mnie uczucie znużenia, aż przestałem się temu przeciwstawiać, odłożyłem telefon na bok i spokojnie usnąłem. O 21.30. Kurwa, jak to możliwe? Zajebiste uczucie mieć coś tam grającego w tle podczas błogiego wypoczynku i tym właśnie podreperowałem swój cyk snu, że aż nawet poczułem się przez chwilę szczęśliwy. Dawno się tak nie cieszyłem na nadciągającą przerwę reprezentacyjną, gdzie jakieś nieistotne mecze zagrają główną rolę w mojej rozpisce dnia. No, to tak jakoś poczułem potrzebę podzielenia się tym, może dla kogoś takie sposoby są oczywiste, ale dla mnie okazały się przełomowym odkryciem. Peace.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.19 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się chce często siku przed spaniem.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.19 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co, sprawia Ci to jakąś wyjątkową przyjemność? Podczas nocnego oddawania moczu wchodzisz w błogi stan?

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.20 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwleka to mój moment zamknięcia powiek leżąc już pod ciepłą kołderką.

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.20 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nie ten temat ziom. Mam nadzieję, że jeszcze przezwyciężysz swoje problemy.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.27 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie niezmiernie, że mój serdeczny przyjaciel, nosi pod swoim szlachetnym nickiem moje kilkuminutowe dzieło <serce>

i publicznie wyraża uczucia do mnie <serce>

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.03.27 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najs, najs - bardzo ładnie się prezentuje ta plakietka Pawle, wreszcie coś sobą reprezentuję na tym forum. Very Happy

Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2019.03.29 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 miesiące po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego okazuje się, że może nie będę musiał przechodzić rekonstrukcji, by wrócić do sportu. Kolano samo w sobie, jak na razie, trzyma stabilizację i "coś" tam mu w tym pomaga. <serce>

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 236, 237, 238, 239  Następny
Strona 237 z 239
Skocz do: