Praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.03.21 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm jeśli konkretniejsza podwyżka była w sierpniu plus jakaś teoretyczna w tym roku to IMO trochę za szybko atakować teraz. No chyba, że doszły ci jakieś nowe zadania, z których się dobrze wywiązujesz. Taki argument byłby dobry przy negocjacji, bo jakie masz inne? Ślub czy mieszkanie za bardzo szefa nie będą obchodzić, pensja od potrzeb raczej zależeć nie będzie. Ja wspomniałbym o nich w innym kontekście, w bardziej luźnych rozmowach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.03.21 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki panowie za konkrety. Potwierdziliście mnie tylko w tym, co chciałem zrobić. Od kilku miesięcy zdecydowanie na moje barki spadło więcej obowiązków, bo dziewczyna, o której wspominałem praktycznie przestała wykonywać dotychczasowe obowiązki- czyli takie same jakie ja mam, przez co to ja jestem w głównej mierze odpowiedzialny za ważne projekty, codzienną funkcjonalność naszego portalu/strony. Prawda jest taka, że jak ja lub ta kobieta wypadamy na dzień, dwa, mamy urlop, któreś z nas ma jakieś szkolenia (częściej ona wyjeżdża) to mamy hmm zapierd... i małe zaległości, bo uzupełniamy się, gdy jesteśmy w pracy. Uderzę z tematem koło czerwca/ lipca by jeszcze zwiększyć swoją zdolność kredytową i dla własnej satysfakcji, bo czuję, że od pewnego czasu moja pozycja urosła. Niedawno po roku pracy w firmie miałem rozmowę, taką luźną na prośbę szefa (często w rozjazdach) z właśnie tą dziewczyną, standardowo padło hasło czy obecna pensja mnie satysfakcjonuje i jaka ewentualnie byłaby satysfakcjonująca. Padłą kwota nieco wyższa, od tej, o którą chcę zawalczyć, ale która w pełni by mnie uszczęśliwiła na tę chwilę przez dłuższy czas.
stanie pytanie w takiej rozmowie z szefem warto podać konkretnie o jaką kwotę nam chodzi czy jednak nie robić z mordy tyłka i czekać na propozycję? To w sumie trochę jak rozmowa kwalifikacyjna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46
Strona 46 z 46
Skocz do: