RealMadryt.pl 2.0
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.03.11 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest wręcz żałosne

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.03.11 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zidane zdobył złotą pilkę, skończył karierę piłkarską, zaczął karierę trenerską, wygrał 3 LM, odszedł, zaraz wróci.

Wrócimy do tego postu, gdy Ronaldo zrobi to samo, a tu wciąż będzie bez zmian :]

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.03.11 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nemoein napisał:
16YearsChellenge wersja realmadryt.pl
link do stronki z 2003 roku https://web.archive.org/web/20031204081505/http://www.realmadryt.pl/

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ja tu widzę ewidentny regres - 16 lat temu w layoucie były przynajmniej klubowe grafiki :lol2:

Powrót do góry
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2019.03.11 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to wy nie macie jeszcze RM.pl 2.0?

Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.13 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko w weekendy.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2019.03.15 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
nemoein napisał:
link do stronki z 2003 roku https://web.archive.org/web/20031204081505/http://www.realmadryt.pl/

Ja tu widzę ewidentny regres - 16 lat temu w layoucie były przynajmniej klubowe grafiki :lol2:
To jest regres? To jest profesjonalizacja, używanie herbów było nielegalne, teraz nie korzystamy z takich grafik, bo zwyczajnie nie posiadamy takiej licencji. Oczywiście byliśmy do tego zmuszeni przez klub, ale nie widzę tu żadnego regresu.

Co do 2.0, nie mam nic do dodania. Na czele projektu dalej stoi najmniej odpowiedzialna osoba, jaką było mi niestety dane poznać.

To oczywiście moja opinia, a nie stanowisko redakcji czy coś.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.15 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy osoba decyzyjna nie mogłaby np. sięgnąć ręką do swojego kroku i sprawdzić, czy w tamtym miejscu znajdują się jaja? Jądra w sensie.

Być może sama by się wtedy zdziwiła (jeśli oczywiście są) i poczuła siłę do działania. No żeby coś z tym w końcu k... zrobić.

Aczkolwiek dzisiaj odkryłem nowy trick w smartfonie - właśnie dzięki realmadryt.pl. I podejrzewam, że odmieni on moje życie i już nie będę się tak wkurzał na tę stronę. Mianowicie dotychczas myślałem, że istnieją tylko dwie opcje powiększania strony na smartfonie:
1) dwukrotne stuknięcie w ekranik daje jakieś stałe powiększenie x - takie nie za duże. Przez co nawet przy tym powiększeniu trudno wycelować w strony paginacji, jeśli dany temat ma więcej stron niż jedna (no a k... zazwyczaj mają - jakieś 99,97%),
2) kliknięcie ekranu dwoma palcami w dwóch różnych miejscach i rozsuwanie ich - niestety do tego potrzeba raczej dwóch rąk, a staram się używać telefon jedną, bo drugą mam hehe zajętą. No trzymam się czegoś hehe. Uchwytu w autobusie lub tramwaju, ok? Więc to jest niebezpieczne, bo musiałbym wtedy na chwilę jechać bez trzymanki. A nie chciałbym, żeby mi na grobie napisali "zginął próbując otworzyć temat Karima Benzemy na realmadryt.pl". Słabo trochę.

No i właśnie dzisiaj zupełnie przypadkiem odkryłem trzeci sposób.

3) Otóż robi się to tak jak w 1), ale po drugim stuknięciu w ekran, nie odrywa się palca od ekranu, tylko przesuwa nim w danym kierunku, dzięki czemu obraz się powiększa lub pomniejsza. Zajebiste, nie? Dzięki temu możecie powiększyć wszystko, jak tylko chcecie, przy użyciu zaledwie jednego kciuka.

Pewnie to znaliście, ale jak komuś tym pomogłem, to dajcie łapkę w górę i zasubskrybujcie mój kanał.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2019.03.15 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając przypomniała mi się epicka rozmowa...

Sondokan napisał:
Dla Ringa za rm.pl 2.0, pracuje nad tym dopiero 2 i pół roku :]

18 Sie 2010 [2.0 zapowiedziane rok wcześniej]:

RinG napisał:

Don RAUL napisał:
Chciałem zapytać czy w najbliższych dniach można spodziewać się nowej szaty graficznej na stronie? Bo chyba w sierpniu tego roku miała się zmienić, prawda?

Owszem, jeżeli zamienisz "najbliższe dni" na "najbliższe tygodnie". Nie udało nam się wyrobić z wszystkimi pracami, więc premiera zaliczy, niestety, obsuwę. Jako że jestem głównym odpowiedzialnym za projekt RM.pl 2.0, koperty z wąglikiem możecie przesyłać na mój adres :]

[11 Sty 2011]:

RinG napisał:
Jeżeli chodzi o "nową szatę graficzną", czyli po prostu RealMadrid.pl 2.0 to jedynym odpowiedzialnym za opóźnienia jestem ja - to tak, żeby była jasność. Tym niemniej jeżeli w tym roku nie wystartuje, wytatuuję sobie "kocham Valdesa" na pośladkach i wrzucę tu zdjęcie. Serio.

[16 Sty 2011]:
RinG napisał:
Symfony2, Doctrine 2, czyli 2.0 pełną gębą ;)

Co do bazy, to jeszcze może ulec zmianie. W każdym razie MySQL lub PostgreSQL.

<serce>

Ale i tak najlepsza była putka, która skomentowała to w taki sposób:

Cytat:
Spokojnie, do La Decimy pewnie się wyrobi.

:lol2:

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.03.16 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keyser Soze napisał:
A czy osoba decyzyjna nie mogłaby np. sięgnąć ręką do swojego kroku i sprawdzić, czy w tamtym miejscu znajdują się jaja? Jądra w sensie.

Być może sama by się wtedy zdziwiła (jeśli oczywiście są) i poczuła siłę do działania. No żeby coś z tym w końcu k... zrobić.

Aczkolwiek dzisiaj odkryłem nowy trick w smartfonie - właśnie dzięki realmadryt.pl. I podejrzewam, że odmieni on moje życie i już nie będę się tak wkurzał na tę stronę. Mianowicie dotychczas myślałem, że istnieją tylko dwie opcje powiększania strony na smartfonie:
1) dwukrotne stuknięcie w ekranik daje jakieś stałe powiększenie x - takie nie za duże. Przez co nawet przy tym powiększeniu trudno wycelować w strony paginacji, jeśli dany temat ma więcej stron niż jedna (no a k... zazwyczaj mają - jakieś 99,97%),
2) kliknięcie ekranu dwoma palcami w dwóch różnych miejscach i rozsuwanie ich - niestety do tego potrzeba raczej dwóch rąk, a staram się używać telefon jedną, bo drugą mam hehe zajętą. No trzymam się czegoś hehe. Uchwytu w autobusie lub tramwaju, ok? Więc to jest niebezpieczne, bo musiałbym wtedy na chwilę jechać bez trzymanki. A nie chciałbym, żeby mi na grobie napisali "zginął próbując otworzyć temat Karima Benzemy na realmadryt.pl". Słabo trochę.

No i właśnie dzisiaj zupełnie przypadkiem odkryłem trzeci sposób.

3) Otóż robi się to tak jak w 1), ale po drugim stuknięciu w ekran, nie odrywa się palca od ekranu, tylko przesuwa nim w danym kierunku, dzięki czemu obraz się powiększa lub pomniejsza. Zajebiste, nie? Dzięki temu możecie powiększyć wszystko, jak tylko chcecie, przy użyciu zaledwie jednego kciuka.

Pewnie to znaliście, ale jak komuś tym pomogłem, to dajcie łapkę w górę i zasubskrybujcie mój kanał.

1) Zdajesz sobie sprawę, że niekażdy ma ten sam telefon, co ty?
2) Jeśli kliknę dwa razy to jest idealne przybliżenie.
3) Może okulista

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.16 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Ale jak to? To nie wszyscy Polacy mają teraz Xiaomi?
2)
Sarcasm napisał:
1) Zdajesz sobie sprawę, że niekażdy ma ten sam telefon, co ty?

Smile
3) Mistrzu, tu nie chodzi o wzrok, ale stosunek powierzchni opuszka palca (a przecież mówimy o kciuku) do powierzchni przycisku paginacji. To mniej więcej tak, jakbyś próbował piłką do piłki nożnej wcelować idealnie w sam środek dołka golfowego, który leży 1cm od innego dołka golfowego. I jeśli telefon uzna, że chodziło Ci o ten drugi dołek, to nie otworzy Ci się ta strona, którą chciałeś. To bardzo przykre.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.03.16 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze mówiąc powiewa mi to 2.0, jestem typem który przyzwyczaja się do niektórych rzeczy i tak wygląd strony jak i forum kompletnie mi nie przeszkadza, choć śmiesznie wyglądają te kolejne zapewnienia o nadejściu nowej odsłony serwisu. Rozumiem, że Ring jest tutaj odpowiedzialny, ale nie rozumiem jednego - nie da się jego tej, najwidoczniej przerastającej go odpowiedzialności pozbawić i zlecić robotę komuś kompetentnemu? On jest jakąś redakcyjną wersją Benzemy i będzie pracował przy rm 2.0 tak długo, jak u sterów jest Per... Sobek?

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.03.16 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu napisał:
Sondokan napisał:
nemoein napisał:

To jest regres? To jest profesjonalizacja, używanie herbów było nielegalne, teraz nie korzystamy z takich grafik, bo zwyczajnie nie posiadamy takiej licencji. Oczywiście byliśmy do tego zmuszeni przez klub, ale nie widzę tu żadnego regresu.

Z prawnego punktu widzenia faktycznie, sprawy zostały uregulowane. Patrząc czysto designersko (?) - jest regres.

Leszczu napisał:
Co do 2.0, nie mam nic do dodania. Na czele projektu dalej stoi najmniej odpowiedzialna osoba, jaką było mi niestety dane poznać.

To oczywiście moja opinia, a nie stanowisko redakcji czy coś.

Jak już nazwaliśmy sprawę po imieniu - czyt. totalną kompromitacją tego projektu i tejże tajemniczej osoby - to może faktycznie warto to zaorać i zacząć sprawę od nowa? Pytanie retoryczne.

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2019.03.16 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Jak już nazwaliśmy sprawę po imieniu - czyt. totalną kompromitacją tego projektu i tejże tajemniczej osoby - to może faktycznie warto to zaorać i zacząć sprawę od nowa? Pytanie retoryczne.
Tajemniczej? Very Happy Wszyscy wiedzą, kto odpowiada za ten projekt.

Gdyby moje zdanie się liczyło, projekt zostałby zaorany lata temu i pewnie lata temu byłaby nowa wersja portalu.

Wote
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.03.27 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo jak to robią inne serwisy: https://zrzutka.pl/juvepoland

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.03.27 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wote napisał:
Proszę bardzo jak to robią inne serwisy: https://zrzutka.pl/juvepoland

He he.

Grudzień 2016:
Para Siempre napisał:
Chłopaki, nosz kurwa - zróbcie kampanię na polakpotrafi.pl albo wspieram.to i na pewno ludzie odwiedzający stronę sfinansują Wam zlecenie nowej strony do profesjonalnej firmy, która zamknie Wasze prace w ciągu miesiąca, maksymalnie dwóch :] Ileż można ciągnąć temat.

El Jarek napisał:
Tak też się stało w poniedziałek w kwestii zlecenia tego firmie.

http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?p=1344110#1344110
Polecam też resztę postów. Tchnęło to nieco optymizmu, ale niektórzy się temu nie poddali i jak czas pokazał - mieli rację Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: