Premier League 2018/19
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Mistrzem Anglii w sezonie 2018/19 zostanie...
Manchester City.
39%
 39%  [ 11 ]
Liverpool FC.
35%
 35%  [ 10 ]
Manchester United.
10%
 10%  [ 3 ]
Tottenham.
7%
 7%  [ 2 ]
Arsenal.
3%
 3%  [ 1 ]
Chelsea FC.
3%
 3%  [ 1 ]
ktoś inny.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 28
Wszystkich Głosów : 28
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Tindr
Paprykarz

PostWysłany: 2019.04.14 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Que golazo
https://streamable.com/8v3qb?fbclid=IwAR2cIKMMlcauhjGFyDewxOL7HHWCmog3pLknZH6BPPkmKb9u_gYEBJFPcEI

A z tym spulnieciem Fabinhio to zły kąt kamery, tam się nic nie stało, podczas meczu nawet nikt tego nie komentował...

Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.04.14 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emocje będą do końca. W normalnych warunkach, Liverpool z taką liczbą punktów miałby mistrza, a tutaj do rozegrania wciąż 4 kolejki.

City ma United i Koguty w terminarzu, będzie ciekawie.

Onoma
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.04.15 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech wygrają ten puchar i to ciśnienie z nich w końcu zejdzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.04.15 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech spadają na drzewo, vamos City. Mam nadzieję, że obronią mistrzostwo jednym punktem, albo - jeszcze lepiej - bilansem bramkowym. W 13/14 chciałem żeby wygrał LFC, teraz za dużo tam płaczków i przegrywów. Tamta drużyna miała większe jaja. Mimo że dała ciała w najważniejszym momencie, to nie lamentowała co chwilę.

Gdy przestaną usprawiedliwiać swoje porażki niewłaściwym kierunkiem wiatru, to wtedy będę im życzył tego mistrzostwa, tak jak życzyłem pięć lat temu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.04.15 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jürgen, co pan tak oczętami świecisz? Notuj pan, żeś se pan ukrócił przychylność kibiców Realu, to teraz trzeba to odzyskiwać - jak to tak tytuły bez niej wygrywać?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.04.15 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba już nie tylko kibiców Realu. Ktoś tu coś pisał o ich wypowiedziach z jesieni czy zimy - już nie pamiętam - żalących się, że zespół dużo słabszy piłkarsko śmiał z nimi walczyć o remis i go wywalczył, zamiast grzecznie oddać mecz i czekać na ich łaskawość modląc się o jak najmniej goli w plecy.

Z uwagi na to i przy okazji (a jak!) na płacze z zeszłego roku w tym sezonie niech zwiewają na drzewo. Tak jak pisałem, oby przegrali tego mistrza najmniejszą możliwą różnicą, żeby uwierało bardziej.

Niestety terminarz obu zespołów stawia ich jako faworytów i trzeba liczyć na jakiś kolejny poślizg zawodnika albo kariusowy błąd bramkarza w kluczowym momencie któregoś z meczów, które pozostały im do rozegrania.

Gdy tylko nauczą się przegrywać znów będę im życzył tego kubka. Chociaż i tak nic od moich życzeń nie zależy i każdy ma je gdzieś, no ale tak piszę w celu wyjaśnienia swoich preferencji na bieżący sezon.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2019.04.15 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że jedynym sposobem na pozbawienie Liverpoolu tytułu jest porażka z City, która to da mistrzostwo Obywatelom. Co to, kurwa, za czyściec i czym sobie na niego zasłużyliśmy. xD

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.04.15 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźcie Bejla, a wszystko zostanie wam przebaczone.

Zidanista
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.04.15 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę zaskoczony jak samuraj wróci do Premier League, dajmy na to do Diabołków i się odrodzi zostając tam najlepszym graczem sezonu.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.04.15 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@madrid

Ja zaś nie rozumiem jak ktoś, kto ma sobie choć trochę człowieczeństwa może życzyć City czegokolwiek dobrego. I to jeszcze kurwa z powodu jakiś wydumanych komentarzy, które nie wiem gdzieście znaleźli (pierwsze słyszę to o czym piszesz madrid) i jakichś fake filmików o charkającym na Hazarda Fabinho.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.04.15 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, teraz poszperałem, i to narzekanie, że WBA wywalczyło z nimi punkt było jeszcze w zeszłym sezonie.

Ale zwalanie na pogodę było już chyba w tym. Do tego narzekanie na sędziowanie meczu, w którym to oni wyraźnie okradli West Ham.

http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?p=1409903#1409903

Nie lubię takiej mentalności. Czas dorosnąć.

Cytat:
Ja zaś nie rozumiem jak ktoś, kto ma sobie choć trochę człowieczeństwa może życzyć City czegokolwiek dobrego.

Szczerze to nie życzę niczego dobrego City, po prostu akurat oni z nimi walczą o to trofeum. Pech. I tak pewnie kiedyś wrócą na drugą półkę, Liverpool sobie poradzi, ma mnóstwo fanów i zawsze będzie wyżej. Po za tym czy ten jeden puchar będzie aż taki ważny w rozbudowanej historii tej dyscypliny sportu? Czy wpłynie istotnie na jej przyszłość, zmieni jej bieg?

Po prostu niech LFC po tych jękach pomęczy się jeszcze jeden sezon. Nie żeby mi tam jakoś bardzo na tym zależało, nie zepsuje mi się humor nawet na minutę jeśli będzie odwrotnie. Pomyślę "ech, no dobra" i będę żyć dalej. Silne emocje wywołują u mnie tylko losy Realu, siłą rzeczy także losy klubów z nim o coś rywalizujących (choć tu już te emocje są słabsze), ale po prostu byłby to całkiem zabawny scenariusz. No, przynajmniej moim zdaniem. :]

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.04.15 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Po za tym czy ten jeden puchar będzie aż taki ważny w rozbudowanej historii tej dyscypliny sportu? Czy wpłynie istotnie na jej przyszłość, zmieni jej bieg?

Jak Ty mało rozumiesz madrycie.

Wspierajcie błękitnego diabła, droga wolna. I nie mówcie, że to tylko dlatego, że nie lubicie Liverpoolu - to żadna wymówka, tutaj wartości są zbyt wyraziste żeby kierować się takimi błahostkami. Ja tylko patrzę z boku i nie dowierzam.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.04.15 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Rokoko. Dla mnie porażki szczególnie w LM City i PSG to rozkosz.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.04.15 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nie życzę PSG wygranej LM czy przejścia tego zakichanego ćwierćfinału, a City majstra europejskiego. Ale City wygrywało ligę angielską już wielokrotnie, więc jaka to różnica czy ją wygra kolejny raz?

Natomiast Liverpool niewygrywający Premier League to już tak kultowy koncept, że aż żal go tracić Twisted Evil
I cały ten ruch "Fuck Ramos" utworzony z ziomków z Egiptu i kibiców Lfc w 70%-ach nie powoduje, że pałam do nich większą sympatią.

Herman napisał:
Możliwe, że jedynym sposobem na pozbawienie Liverpoolu tytułu jest porażka z City, która to da mistrzostwo Obywatelom. Co to, kurwa, za czyściec i czym sobie na niego zasłużyliśmy. xD

Zasmiałem się XD Ale jestem przekonany, że 90% kibiców United by wolało w tym momencie faktycznie taki scenariusz niż wygraną Lfc, prawda? Z drugiej strony cały czas nie macie pewnego top4, a to powinno być najważniejsze.

Powrót do góry
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.04.15 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja klasycznie włożę kij w mrowisko - nie widzę żadnego powodu, dla którego City czy PSG miałoby zasłużyć sobie na moją nieprzychylność tylko z powodu tego, że kapitał uzyskali dzięki pomocy inwestora. Takich klubów jest masa, a największe płacze o nie z reguły mają Ci, którym na rękę jest zabetonowanie sceny sportowej, w której tylko 4-5 drużyn rozdaje karty, a reszta ma grzecznie zaakceptować status tych gorszych, którzy nie będą nigdy z nimi rywalizować instytucjonalnie i finansowo.

Ach no i oczywiście Liverpool, chociaż w sumie go lubię, to jednak klub mem i chciałbym żeby tak zostało, a jakiś nie daj boże dublet w tym sezonie kompletnie by to zniszczył. A tak dalej można przypominać im, że to drużyna która ma na twarzy wypisany ten taniec na lodzie Gerrarda przed Demba Ba Very Happy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 19 z 27
Skocz do: