Zinédine Zidane (cz.2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 98, 99, 100  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak będzie wyglądała druga kadencja Zizou?
rewolucja (sprzedać wszystkich, kupić Hazard)
38%
 38%  [ 20 ]
"rewolucja" (milion wrzutek na Benzemę)
36%
 36%  [ 19 ]
Ziza (+50 do motywacji i vamos po trzy puchary)
21%
 21%  [ 11 ]
Camacho ("nie wyciągnę więcej z tego zespołu")
1%
 1%  [ 1 ]
inaczej (jak?)
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowało Użytkowników : 52
Wszystkich Głosów : 52
Ankieta Wygasa Za 19 Dni, 23 Godzin, 43 Minuty
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 5 dni temu o 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to? Przecież miał być kolejnym galactico? Pól forum tutaj w zaparte szło po niego. Jak to mozliwe? Niemożliwe! Z Jovicem, Piątkiem, Felixem na 100% tak nie będzie, jak ktoś ma dobry sezon to już na całe życie!

Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 5 dni temu o 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to nie do końca tak, że on gra jakiś fatalny sezon, tylko w porównaniu do poprzedniego, teraz gra znacznie głębiej i ma więcej zadań defensywnych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

PostWysłany: 5 dni temu o 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam, pierdzielisz. Jak Paweł mówi, że ma rację, to rację ma. W zasadzie to już można składać kwiaty i zapalać znicze nad grobami niespełnionych wspaniałych karier Piątka, Jovica i Felixa. Co za strata.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 5 dni temu o 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolf, Dexter, dzięki za odpowiedź. Pytam o SMSa, bo zastanawiam się, jakie klub może widzieć opcje rezerwowe w przypadku fiaska transferów Pogby i Eriksena, a z Serbem wiązani byliśmy rok temu i przynajmniej na papierze wygląda na kogoś, kto mógłby stanowić substytut w/w dwójki.

Nie zdziwię się, jeżeli odejdziemy od 4-3-3, a już na pewno jeżeli Zizou będzie zmieniał ustawienie w zależności od spotkania. Tak naprawdę za jego panowania najlepiej graliśmy czwórką w środku, tak też wychodziliśmy na część najważniejszych spotkań.

Wolf
Bale&Benzema out

PostWysłany: 5 dni temu o 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko przy czwórce w środku to albo 442 w linii tylko wtedy brak pozycji Isco albo diament, tylko wtedy brak pozycji dla skrzydłowych typu Vini czy Hazard.
Ponadto czwórką wyglądaliśmy dobrze bo w zasadzie dobrych skrzydłowych nie mieliśmy. Ja bym szedł w kierunku 4231 i przy transferze Hazarda już można sklecić trójkę Vini-Isco-Hazard. Gdyby do tego dodać z przodu napastnika a nie podróbkę np. Jović to już to wygląda nieźle. Ideałem byłoby Hazard-Isco-Mane a przed nimi Jović, ale to już byłoby za dużo szczęścia.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 5 dni temu o 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że w dzisiejszej piłce ustawienie jest bardziej umowne, a bardziej liczą się poszczególni wykonawcy i przypisane im zadania. Tacy zawodnicy jak Hazard, Asensio i Benzema, o ile będą grać w jednym czasie, pewnie często będą zmieniali się pozycjami na boisku, bo żaden z nich nie lubi trzymać się jednej strefy. Jakaś forma ustawienia z czterema pomocnikami, gdzie dwóch będzie trzymało tyły z grającym przed nimi cofniętym napastnikiem/mediapuntą i dwoma skrzydłowymi w typie Hazarda i Asensio, to nie jest chyba jakiś niemożliwy scenariusz. Marco lubi schodzić do środka, grać głębiej, podobnie Hazard. Z Cristiano w składzie było inaczej, bo wiadome było, że on w defensywie nie dawał zupełnie nic, a jeszcze z Marcelo na tej samej stronie, drużyna miała przesunięty balans. Jak pisałem wcześniej, raczej spodziewam się, że Zizou nie będzie na stałe przywiązany do jednego ustawienia i w zależności od meczu, będzie stawiał na różne rozwiązania.

Swoją drogą po przeczytaniu dzisiaj całego tłumaczenia konferencji, trochę straciłem pewność co do pozostania Toniego w drużynie, a boję się, że jeżeli odejdzie, to szybko będziemy tego żałować. Marcos z kolei wydaje się być już jedną nogą poza klubem. Chlip, chlip.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 5 dni temu o 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poza tym decyzją trenera na liście brakuje Sergio Reguilóna

Zaufania do młodych ciąg dalszy. Prawdziwe objawienie w tym sezonie, zamiast odważnie na niego stawiać by się rozwijał, to lepiej odbudowywać Marcelo, jakby nie można było tego robić po sezonie. Skończy jak Achraf, razem z Llorente.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Piotrek.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 5 dni temu o 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłem fanem Pogby, a ostatnio kumpel, wielki fan United był na meczu z Arsenalem. Po meczu napisał krótko - Pogba gra tylko jak ma piłkę, jak nie ma to totalna olewka obrony, pressingu itd. Za takiego grajka to ja dziękuję. Milion razy bardziej wole Eriksena, fantastyczny gracz, idealny następnca Modrica jak dla mnie.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 5 dni temu o 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy juz kogoś takiego, który pozoruje tylko pressing i jest fatalny w destrukcji. Co lepsze podobna pozycja do Pogby Smile

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 5 dni temu o 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba liczyć na to, że United ustawi albo zaporową cenę, albo rzucą Pogbiakowi jakieś 400k/tydzień i ten podpisze. Zdecydowanie są do tego zdolni, skoro Sanczis zarabia bóg wie ile, a Rashowi chcą niby dać już teraz 300.

Powrót do góry
Wolf
Bale&Benzema out

PostWysłany: 4 dni temu o 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pojawiła się plotka, że United gotowe jest mu dać podwojenie zarobków i opaskę...

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 4 dni temu o 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę to tutaj, bo zdecydowanie od niego zależy kształt naszej kadry w przyszłym sezonie.

Bramka - mamy dwóch bramkarzy na poziomie pierwszej 10tki, może piętnastki. Trzeba zdecydować na kogo będziemy stawiać. Moim zdaniem w odstawkę pójdzie Navas i zostanie sprzedany. Jest starszy od belga. Także w bramce od nowego sezonu pewnie będzie stał Tibo. Ławka być może dla młodego Łunina. Trzecie miejsce dla kogoś nowego ze szkółki.

Lewa obrona. Tutaj jest sporo do przemyślenia. Marcelo zaliczył katastrofalny zjazd pod względem wszystkiego co się dało. Jest po prostu tragiczny. ZZ chce go odbudować, a ten odpłaca się kolejnymi tragicznymi występami. Jak dla mnie gość jest do mocnego przemyślenia. Sergio Reguilon to melodia przyszłości - będzie potrzebował konkurencji. Na pewno spalony jest Theo na ten moment, bo kompletnie gdzieś zaginął. Hakimi ma jeszcze sezon w Zagłębiu. W skrócie dla mnie Marcelo po takim sezonie może zostać sprzedany. Mimo, że bardzo go lubię, to odpierdala straszny szajs. Pierwsze wzmocnienie(pytanie kto?), drugi po Keylorze do sprzedania.

Środek obrony. Tutaj zależymy głównej mierze od tego co powie Rafa. Jak zostaje, to nadal potrzebujemy jednego top grajka, który go naciśnie. Nie wiem na jakich zasadach będzie tutaj Militao. Czy zastąpi nam Nacho, który zjechał w tym sezonie? Czy może jednak ma stanowić nacisk na parę Varane - Ramos. Do odstrzału Vallejo - wypożyczyć lub sprzedać z opcją wykupienia. Jeśli Rafa odchodzi, to walczyć do końca o De Ligta. Najlepsza cena do jakości obecnie.

Prawa obrona - tutaj nic bym nie zmieniał. Odrio musi mocno naciskać na Daniego, bo ten trochę z tonu spuścił. Będzie konkurencja, będzie ogień. Dadzą radę - mentalnie Dani jest mocny i udowodni, że to chwilowy zjazd.

Pomoc - tutaj jest konkretna jazda. Pozostanie CKM, to gwóźdź do trumny nowej odbudowy Realu. Ja zapytam tylko raz. Po co gramy 4-3-3 z Casemiro, który ma być przecinakiem, a wcale nim nie jest? Przecież rywal nas masakruje jak chce i wchodzi z buta w nasze pole karne. Jeśli on tego nie ogarnia, to pora na transfer(wtedy Llorente powinien zostać). Kolejną primadonną, której nie chce się biegać za rywalem jest Kroos - owszem, ma swoje atuty jak dyktowanie tempa gry, przerzuty (tutaj i tak jst w dupie za Xabim), ale granie wzdłuż pola karnego, klepanie z obroną i udawany pressing wkurwia niemiłosiernie. Albo się ogarnie, albo zamiana na Eriksena. Modrić powinien dostać wolną rękę. Od niego będzie zależał los takich piłkarzy jak Ceballos czy Isco. Jeśli on zostanie, to minimum jeden musi odejść. Jeśli odejdzie, to trzeba pomyśleć, czy Isco udźwignie pierwszy skład, czy Ceballos da radę.. Dla mnie generalnie Isco jest mocno przereklamowany. Totalnie nie leży mi jego gra w obecnym systemie. Nie rozpatruję sytuacji Jamesa i Kovacića, którzy są poza kadrą. Real musi wprowadzić nowości w środku pola. Piłkarzami do wyboru są Eriksen, Pogba, Ndombele. Moim zdaniem minimum 2 z 3 powinno trafić do nas (przy tym trzeba liczyć sprzedanie kogoś z dwójki Kroos/Modrić na 100%i być może Isco/Ceballosa). Trzeba nadać trochę ognia. Bardzo podoba mi się gra Naby Keity z Liverpoolu. Takiego grajka potrzebujemy. Gościa który będzie zapierdalał, ale przy tym nie będzie tak mocno drewniany jak swego czasu Khedira. Zostaje nam Valverde bez paszportu.. Gość zagadka mimo tego że gra coraz więcej. Podsumowując do odstrzału 2 z 4 filarów. Dwie postaci z CKMI powinny zostać pożegnane. W ich miejsce nowa dwójka Erkisen/Pogba lub Eriksen/Ndombele.

Atak. Bale OUT. Benzema tylko jako cofnięty napastnik - szpica wolna do obsadzenia lub piekielnie skuteczne skrzydła. Co my tam mamy? Mamy LV, który będzie zadaniowcem - nie odejdzie. Mamy Asensio, który kompletnie się nie nadaje na skrzydła. Mamy Mariano, który na 90% odejdzie.Mamy Viniciusa, który ma 18 lat i zero wykończenia. Potencjał ofensywny w skrócie? Dramat w trzech aktach. Lewym, środkowym i prawym. Sprzedamy Bale'a - mamy rezerwowe skrzydła i gościa, który nie ogarnia gry na skrzydle + Króla Benzemę. Do sprowadzenia jest napastnik + crack na skrzydło, być może dwóch po wyjaśnieniu Asensio. W odwodzie pozostaje Rodrygo, który w zasadzie kseruje pozycję Viniciusa. Do kupienia napastnik + crack na skrzydło, jeśli wywalimy Asensio to byc może 2 skrzydłowych o ile nie postawimy na Rodrygo.

Kogo bym widział poza Realem(zastępca):
Keylor (Łunin), Marcelo (Brak alternatywy na ten moment), Casemiro/Isco (Ndombele/Pogba) Kroos/Modrić (Eriksen) + jeden z chłopaków Valverde/Ceballos do kasacji.
Bale (Crack) Mariano (Goleador) Asensio (Rodrygo lub jakiś PS)

Ponadto jakim systemem będziemy grać? Cofnięty Benzema i mocne skrzydła? 4-4-2? 4-1-2-1-2? Opcji jest multum - najpierw sprzedajmy szrot, później uzupełnijmy to tak rozsądnie.

emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 4 dni temu o 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za Solariego przynajmniej grali najlepsi ;/

Powrót do góry
Quros
Trener
Trener

PostWysłany: 4 dni temu o 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu jak zwykle w punkt, zgodziłbym się z każdym zdaniem. Szkoda, że się pewnie mało co sprawdzi dotyczące pomocy i ataku.

Ja w tym sezonie jeszcze tylko czekam na powrót Viniciusa bo zżera mnie ciekawość czy zostanie wyjaśniony i zaorany przez ZZ tak samo jak Llorente czy może jednak coś pogra.

Powrót do góry
lol1def
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 4 dni temu o 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu dobrze napisał. Ja osobiście uważam, że nie ma szans na Neymara i jeszcze bardziej na Mbappe. Jedyny crack, który tutaj ma realne szanse na przyjście to Hazard. Problem w tym, że boję się co znowu odwali zarząd (50-50 na przyjście Belga). Tylko Hazard może znowu wnieść Real na wyższy poziom.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 98, 99, 100  Następny
Strona 99 z 100
Skocz do: