Bundesliga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.05.04 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Contragafe mordo!

Się chciał człowiek poemocjonować na ostatnie kolejki to taki chuj, z taką forma to nie wiadomo czy wicemistrzostwa nie zgarnie jeszcze Lipsk. No to zostaje jeszcze finał Pucharu Niemiec, przynajmniej sezon wciąż dłuższy od Realu.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.05.04 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern z tytułem, rzecz tak nieoczywista jak to, że Boże Narodzenie jest w grudniu. Gratulacje, które to już mistrzostwo z rzędu? Siódme, ósme?

Szacunek dla BVB, ale widać, że na końcówkę sezonu zabrakło sił.

a ponadto:
hugh hefner napisał:
Polonista, geograf, człowiek renesansu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
lol1def
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.05.05 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzę na tabelę, ciekawy mecz. Obie drużyny walczą o europejskie puchary. Kurwa zdrowo się pomyliłem. Kopanina jak jakieś orliki. Leverkusen gra jako taki mecz, ale to co odwala Eintracht to jest poziom Casemiro z dzisiejszego meczu. Kolejny raz włączam Bundeslige i kolejny raz nie przekonuje. Zdecydowanie lepiej się oglądało Atalante z Lazio.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.05.11 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie wyrokowanie na tym forum w ostatnich tygodniach jest weryfikowane Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2019.05.11 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Eintracht wygra z Mainz to wystarczy im remis z Baya żeby awansować do CL
natomiast Baya wystarczy remis, żeby wygrać mistrzostwo :-)

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.05.11 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borussia przegra ten tytuł na własne życzenie. Tyle razy mieli okazję nas przeskoczyć w ostatnich kolejkach, tyle razy ile Bayern się potykał, tyle razy BVB się wręcz wypierdalała o własne nogi. Dzisiaj zresztą też prawie pogrzebali już swoje szanse na mistrzostwo i oddali dwubramkowe prowadzenie w doliczonym czasie gry.

Żeby jeszcze się nie okazało, że w tych wszystkich okolicznościach Bayern wypierdoli się na koniec jeszcze mocnej i Jovic nas powyjaśnia - już się nie nastawiałem na ból w tym sezonie.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.05.12 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda mi Eintrachtu, eh miałem nadzieję, że zajmą te 4 miejsce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2019.05.12 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja trzymam kciuki za Bayer. Kapitalnie grająca drużyna, która w następnym sezonie przynajmniej na papierze będzie jeszcze mocniejsza (już kupiony Demirbay). Z Eintrachtu odejdzie Jović, może Rebić. Nie wiem czy Kostić wraca do HSV, pewnie więcej roszad będzie i tym samym będą słabsi. Niestety gdybym miał kogoś obstawiać, kto skończy tuż za podium, to postawiłbym na Gladbach.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.05.15 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1128555831044210689/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1128555831044210689&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2F4rr_crCUw%2F

Bardzo fajna inicjatywa. Tak to się powinno robić
;)

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.05.15 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super wyglądają te okolicznościowe koszulki, ciekawe w jakim limicie będą rozprowadzane.

Rokoko, bierzesz obie, c'nie? Tak

a ponadto:
hugh hefner napisał:
Polonista, geograf, człowiek renesansu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.05.15 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyną rzecz związaną z Bayernem, którą mam w domu to torebka, w której znajomy robił zakupy w Monachium. Nigdy jakoś nie byłem zaangażowany w kupowanie rzeczy związane z klubem, któremu kibicuję, ustawianiu sobie tapet tematycznych pod Bayern i tego typu rzeczy. I guess I am a plastic, eh?

Swoją drogą domowe stroje na sezon 19/20 wzbudzają we mnie odczucia nieróżniące się od tych z poprzednich lat - czyli takie meh. Ostatnie koszulki, które mi się szczerze podobały to były te z 13/14 (i finałów z 12/13 <serce> ), 14/15 były bardzo oryginalne i w sumie dobrze funkcjonowały jako odskocznia, natomiast od 15/16 jakoś nic specjalnego Adidas w domówkach nam nie wypuszcza. Przynajmniej nie dostajemy szachownic jak Barka.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2019.05.16 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.05.18 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj ostatnia kolejka Bundesligi, która wreszcie rozstrzygnie, kto zabiera w tym sezonie paterę za majstra do domu. Chyba oprócz finału Pucharu Anglii o 18:00 nie ma dzisiaj nic ciekawszego do oglądania, więc jeśli macie trochę wolnego czasu, to polecam dzisiaj włączyć odbiorniki o 15:30 i zachwycać się pierwszą taką zaistniałą w tej lidze sytuacją (walką o mistrza do ostatniej kolejki) bodaj od sezonu 2008/09. Nie mogę obiecać, że będą tutaj wybuchy i pościgi niczym w Grze o Tron, bo jak wiecie nawet najlepsi się mylą - więc i Rokoko dostawał w ostatnich miesiącach (latach) lekcje pokory, ale za to mogę zagwarantować, że jeśli chcecie sobie pooglądać waszego przyszłego piłkarza Jovica w akcji przeciw gigantowi jakim jest Bayern, popatrzeć sobie na nowe koszulki Bayernu i na koniec wrócić tutaj i określić czy ten sezon Bundes był nudny (wygrana Bayernu), czy ekscytujący (wygrana Borussii), to wiecie co robić! Jak nie wiecie, to piszcie na PW, to może wam pomogę! EYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2019.05.18 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co pisać do Ciebie na PW skoro o 16:15 na Canal+Now Multiliga z meczów Valladolid-VCF, Getafe-Villarreal i Espanyol-Real Sociedad. Wybór jest prosty. :]

W cuda i magiczną wygraną Eintrachtu na Allianz nie wierzę, tym bardziej że walczycie o mistrza. Szkoda BVB, ale sami sobie winni.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.05.18 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet z takim wyborem los wyciąga do ciebie jeszcze rękę i daje ci możliwość oglądnięcia całej pierwszej połowy i ostatnie 15 minut (jeśli dobrze liczę) drugiej połowy wybranego bundesligowego meczu. Żebyś później nie żałował! Jovic! Koszulki!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 17 z 27
Skocz do: