Zinédine Zidane (cz.2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 144, 145, 146  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak będzie wyglądała druga kadencja Zizou?
"rewolucja" (milion wrzutek na Benzemę)
36%
 36%  [ 21 ]
rewolucja (sprzedać wszystkich, kupić Hazard)
35%
 35%  [ 20 ]
Ziza (+50 do motywacji i vamos po trzy puchary)
21%
 21%  [ 12 ]
Camacho ("nie wyciągnę więcej z tego zespołu")
3%
 3%  [ 2 ]
inaczej (jak?)
3%
 3%  [ 2 ]
Głosowało Użytkowników : 57
Wszystkich Głosów : 57
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
sicario
Manhunt

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.05.14 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla niektórych czytanie to szczyt trudności. Wiele osób jest zawiedziona i mają prawo do tego. Wyniki, styl, skład jaki awizował do tej pory nie napawa optymizmem. Zatem uzasadnione są obawy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2019.05.14 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę moment, w którym przejął drużynę - nie oczekiwałem od niego niczego w tym sezonie... ani w następnym.

Nie spisuję następnego sezonu na straty, ale jestem nastawiony bardzo sceptycznie wobec nowych kampanii. Mając w pamięci styl w lidze za jego czasów - nie spodziewam się niczego nowego i dobrego. Znając jego upodobania co do francuskich zawodników - nie spodziewam się dobrego okienka transferowego, ani dobrego pola dla rozwoju naszych młodych talentów.
Także pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że nas zaskoczy.

Zidanista
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.05.14 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melchor Ruiz (COPE) - Luca Zidane na pewno nie będzie drugim bramkarzem. Zostanie nim Lunin.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.05.14 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Rozumiem, że jakieś gównosparingi w lipcu miarodajne już będą?

Ciekawy tok myślenia.

Po co w ogóle pytasz? Ty mi powiedz co jest, a co nie. Jesteś na to wystarczająco bystry :]

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2019.05.14 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim fanom Łunina przypominam że gośc nie ma paszportu UE. Tak jak Vinicius, Militao, Rodrygo i ew. Jovic.

Miłego dalszego plucia na Zidane.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Zidanista
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.05.14 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jović nie potrzebuje paszportu do grania w LL.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.05.14 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim fanom młodego Zidane'a przypominam, że mając inne nazwisko nawet nie dowiedzielibyśmy się o jego istnieniu. :]

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.05.14 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tacy z was kibice.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.05.14 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko rozwiń swą myśl, bo nie wiem do czego pijesz Potfur

a ponadto:
hugh hefner napisał:
Polonista, geograf, człowiek renesansu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.05.14 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz mnie zaatakować.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.05.14 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Żeby nie było OT, napiszę tylko, że coraz mniej optymistycznie patrzę w przyszłość na kolejny sezon. Najpierw Zidane wyrzuca Llorente, Ceballosa czy Reguillona, następnie usilnie chce pakować do klubu "swoich" Francuzów, Benzema trzymany pod parasolem ochronnym, teraz ta sprawa z jego synem... Na domiar złego Real od momentu przejęcia przez Zizou nie prezentuje się wcale lepiej niż za Solariego, wręcz zaryzykowałbym twierdzenie, że jest gorzej niż było.

Czekam na ofensywę transferową, mam nadzieję, że się doczekam.

a ponadto:
hugh hefner napisał:
Polonista, geograf, człowiek renesansu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.05.14 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też napływają mi wątpliwości, bo co wychodzi jakieś info w mediach, to mi się nie podoba i mam obawy, że decyzja jest nietrafna, prawie wszystko zrobiłbym dokładnie na odwrót. Trzeba też mieć jednak na uwadze, że część z tych info to na pewno fake-newsy.

IMO prawdziwymi, takimi na bank, są te o odejściu Keylora, po ostatniej konfie trenera wydaje się, że los Bale'a również jest już przesądzony.

Podejrzewam, że ZZ musi w niektórych przypadkach iść na ustępstwa. Wywalić Courtois po jednym sezonie to faktycznie byłby dla klubu PR-owy przypał i może ZZ wcale nie wyrzucałby Keylora, gdyby nie ten czynnik, ale gdy wiem, że Belg ma być bezdyskusyjnym numerem jeden, bez żadnej poważnej konkurencji (słowa ZZ - "nie będzie w ogóle dyskusji o tym, kto jest naszym numerem 1 w bramce"), to się boję. No bo tak serio - czy kogoś on tak w pełni przekonał w tym sezonie, żeby zaufać mu na 100 procent? Mnie nie bardzo, zero jakichś naprawdę spektakularnych obron, pełno klopsów jak po wolnym Schoene z Ajaksem, czy ostatnio na Anoecie, w wielu sytuacjach z pewnością dało radę zrobić więcej. No nie wiem... faktycznie szkoda, że nie zdecydowaliśmy się sypnąć groszem na tego Alissona.

Już prędzej rozumiem wiarę w Marcelo, bo on udowodnił wieloma sezonami gry w Realu Madryt, że na tym poziomie podołał. Natomiast tu mamy gościa, który niczego wielkiego dla naszego klubu nie dokonał, w pierwszym sezonie sprawdził się - łagodnie mówiąc - średnio, a my mu w ciemno powierzamy, jakby nie było, dość ważną rolę w drużynie i nie mamy planu awaryjnego, gdyby za sezon też częściej słychać było o jego relacjach z modelkami, niż o paradach bramkarskich. No bo przecież co, Łunina wsadzimy, jeśli nadal się nie będzie sprawdzał? (Zakładam, że ten news o Luce jako drugim bramkarzu to fake, ale nawet jeśli nie, to przecież to żaden gwarant top poziomu).

Rozumiem kierowanie się wiekiem TC i KN oraz piarem klubu, ale one wyników nie zagwarantują.

Pozbycie się Marcosa, wiadomo, chyba nie ma tu nikogo, kto nie dziwiłby się tej decyzji. Ceballosa da się jeszcze przeżyć.

Na wyniki nie ma co patrzeć, po Ajaksie morale padły na twarz, zespół o nic nie gra i było do przewidzenia, że będzie męczenie buły do samego końca. Niektórzy w nagłym przypływie entuzjazmu spowodowanym powrotem ZZ liczyli na 33 punkty na 33 możliwe z uwagi na efekt Zidane'a, ale wiadomo było, że to mrzonki. Ci piłkarze jeszcze nigdy nie grali o czapkę gruszek przez ponad dwa miesiące, nie ogarniają tej sytuacji, nie są z nią obyci, kompletnie nie kumają co robić, jak się motywować, każdy związany z RM najchętniej skończyłby ten sezon 5 marca. Zatem o wyniki po Solarim nie ma się co rzucać.

Ale niektórym decyzjom się dziwię. No dobra, pozostaje nam liczyć na to, że jak zwykle zostanę "wyjaśniony", już raz ZZ to zrobił, wygrywając 3 Ligi Mistrzów z rzędu. Nie obrażę się za kolejne tego typu "wyjaśnienie". I tego się trzymajmy, byle do czerwca.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2019.05.14 17:26, w całości zmieniany 14 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.05.14 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dexter. napisał:
Szczekajcie dalej. Mam tylko nadzieje, ze jak Zizou wygra ligę to grzecznie przeprosicie.

A jak nie wygra, to ty przeprosisz :>

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.15 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@madridcampeon

De Gea w United w pierwszym sezonie bronił bardzo słabo, Ferguson mu zaufał a ten odpłacił mu się z nawiązką. Nie ma co skreślać Belga po takim sezonie szczególnie że udowodnił już wcześniej że bronić potrafi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.05.19 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam newsy po jego powrocie, jak to niby maja wygrać wszystkie z 11 meczów. Kurwa, no Solari to przy nim był trenerski Bóg (tak, wiem, że już o nic nie grają).

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 144, 145, 146  Następny
Strona 113 z 146
Skocz do: