Wasze telefony
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.06.07 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtanowsky napisał:
Poluj na promocje lub z outletu poekspozycyjnego na mi9. Są sklepy gdzie chodzi za około 1900 zł w oficjalnym kanale sprzedażowym, to poekspozycyjny ma szansę zejść do 1600 i warto dołożyć te 100 zł ponad Twój limit, bo nic lepszego nie dostaniesz (zwłaszcza na allegro przeglądaj oferty od sklepów internetowych) na ten moment

Trochę się obawiam powystawówek. Być może premiera K20 Redmi/9T troszkę zbije ceny starszych modeli ;)

jukatos
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2019.06.07 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Odstrasza brak diody powiadomień i na ten moment chyba tyle..

Za to ma donośny głośnik, nie wiem czy jest jakaś aplikacja do tych powiadomień, ja nie mogę znaleźć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2019.06.08 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kabanog
Czasami ścięcia przy korzystaniu z różnych aplikacji. Przede wszystkim Messengera. Dodatkowo ostatnio problemy z YouTube'em podczas jazdy samochodem i puszczaniem muzyki przez Bluetooth. Podczas nieużytkowania telefonu i przy włączonej transmisji danych bateria spada dość szybko (tak że przy wyjściach jestem zmuszony siedzieć przy wyłączonej DT). Nie jest to zły telefon, nie oczekiwałem cudów i takich nie dostałem. Dodatkowo fatalny aparat. Mimo wszystko jako budżetówka, telefon idealny.

@Gehu
5 telefonów? Nieźle. Ja mam 20 lat i w sierpniu biorąc S9+ będzie to mój 8 lub 9 telefon. xD
Co Ci mogę polecić? LG G7 ThinQ wygląda sensownie (tylko że tu nie mieści się w twojej skali, minimalnie za nią wyjeżdża - 6.10"), jeśli jednak tak niewielka różnica Ci nie przeszkadza to będzie to jedna z lepszych opcji. Bardzo dobrze pracuje procesor, do samej pracy systemu nie można się przyczepić. Dźwięk, filmy w 4K i zdjęcia też dają radę, czytnik linii papilarnych i funkcja rozpoznawania twarzy też bez zarzutu.
LG V30 ma tę przewagę IMO nad G7 ThinQ, że dysponuje lepszą baterią. Z minusów jest przednia kamerka, ale obstawiam, że bardziej zależy Ci na tylnym aparacie niż na strzelaniu sobie selfiaków. Dodatkowo dobry w obsłudze tryb nagrywania filmów.
Z LG te konkretne modele brałbym pod uwagę. Trzeba też przyznać, że na ten moment ciężko jest znaleźć coś optymalnego co mieściłoby się w granicy 5.50"-6.00". Teraz większość modeli to +6.00".
Ponadto możesz zastanowić się też nad P30 Lite (6.15") czy LG G6 (5.10").

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2019.06.08 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W piątek uderzam na weekend do Lwowa.
Orientuje się ktoś jaki internet na kartę najlepiej kupić?

Chodzi tylko o korzystanie z messengera/emaila.

Powrót do góry
frantik
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2019.06.09 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Gehu

A rozważałes zakup Pixela 2/ 2 XL?

IMO bardzo dobra propozycja w okolicach Twojego budżetu (nieznacznie powyżej w przypadku mniejszej wersji).

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.06.09 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, szczerze mnie zainteresowaliście tym Xiaomi Mi9. Możecie się więcej rozpisać? Jak w ogóle stoją Xiaomi po dajmy na to półtorej roku użytkownia, kolejne pół roku to katorga czy nie? Parametrowo jak sprawdziłem - komórka wydaje się genialna, teraz pytanie o jej 'płynność', czy dobrze działają w niej aplikacje, ogólna ergonomiczność.

Chodzi o zwykłą 9tke nie 9 SE. Chyba, że uważacie, że dopłacenie tych kilku stów nie jest warte różnicy w jakości telefonu.

Budzet to ~2 tysie.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.09 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem mi5 i po półtora roku było nadal bardzo dobrze, oprócz baterii, bo była w fatalnym stanie, ale też jej nie oszczędzałem. Jednak bateria to był jawny minus tego telefonu, wszyscy o tym pisali.

Teraz mam Mi Mixa 2 od 1.5 roku i do tej pory zero problemów, więc polecam. Nie ma spadku szybkości działania ani nie ubija aplikacji.

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.06.09 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:

@Gehu
5 telefonów? Nieźle. Ja mam 20 lat i w sierpniu biorąc S9+ będzie to mój 8 lub 9 telefon. xD
Co Ci mogę polecić? LG G7 ThinQ wygląda sensownie (tylko że tu nie mieści się w twojej skali, minimalnie za nią wyjeżdża - 6.10"), jeśli jednak tak niewielka różnica Ci nie przeszkadza to będzie to jedna z lepszych opcji. Bardzo dobrze pracuje procesor, do samej pracy systemu nie można się przyczepić. Dźwięk, filmy w 4K i zdjęcia też dają radę, czytnik linii papilarnych i funkcja rozpoznawania twarzy też bez zarzutu.
LG V30 ma tę przewagę IMO nad G7 ThinQ, że dysponuje lepszą baterią. Z minusów jest przednia kamerka, ale obstawiam, że bardziej zależy Ci na tylnym aparacie niż na strzelaniu sobie selfiaków. Dodatkowo dobry w obsłudze tryb nagrywania filmów.
Z LG te konkretne modele brałbym pod uwagę. Trzeba też przyznać, że na ten moment ciężko jest znaleźć coś optymalnego co mieściłoby się w granicy 5.50"-6.00". Teraz większość modeli to +6.00".
Ponadto możesz zastanowić się też nad P30 Lite (6.15") czy LG G6 (5.10").

Widzisz, prawie 10 lat różnicy między nami, a taka przepaść w ilości telefonów - ja po prostu jak coś mam to staram się przed zakupem przemyśleć czy to ogarnie kilka lat do przodu. Wiem, że bywają różne historie, ale faktycznie dziwie się czasem, że tak mało telefonów miałem.
Wracając do mojego przyszłego telefonu - selfie nie jest takie istotne jak aparat z tyłu. Postanowiłem wymagać czegoś więcej ponad płynne działanie - niech ten aparat po prostu ogarnia. Na telefonie zdecydowanie nie będę grał, więc najmocniejszy procek wcale nie jest konieczny. Kolega wyżej zapytał mnie o Pixela 2 XL - owszem przekątna mieści się w przedziale, ale jednak cały telefon jest spory, bo ramki są dosyć grube. Gdyby nie to, była by to fajna alternatywa. Zastanawiam jaka jest różnica między podwójnym aparatem w P20 i potrójnym w 9SE? Jak czytam te wszystkie recenzje, to P20 jest na prawdę bardzo mocno chwalonym telefonem, ale 9SE jako mniejsza wersja flagowca Xiaomi również zbiera zajebiste opinie. Nadal nie wiem co wybrać Very Happy

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.06.11 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.ceneo.pl/77166127
Dobra, Panowie, guglając informacje przeróżne czy filmiki z porównaniami jestem coraz bardziej zdecydowany na Xiaomi mi9. Dzięki vini za opinię, btw.
I sytuacja jest taka - pierwszy raz szykuje mi się kupno telefonu 'na raz', poza umową - jak się nie naciąć? Wszystkie w/w sklepy internetowe w tym ceneo mają upoważnienia do dystrybucji Xiaomi? Ktoś, coś?

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.11 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, na pewno nie wszystkie. Chociażby Bestcena nie sprzedaje w oficjalnej polskiej dystrybucji i mam wrażenie, że jest tak też w przypadku reszty sklepów, w których jest on poniżej progu 1800zł.

Ze swojej strony polecam proline albo x-kom.

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.06.13 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei sklep bestcena polecam. Dosłownie 2 tygodnie temu kupiłem xiaomi mi mix 3 z tego sklepu, było szybko, sprawnie, telefon z polskim systemem, normalna gwarancja na 24 miesiące. Nadmienię, że kupowałem przez allegro z ich profilu.

Powrót do góry
vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.13 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, kolego, nie masz normalnej gwarancji na 24 miesiące.

Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.06.13 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg. polskiego prawa konsumenta okres rękojmi wynosi 24 miesiące.

vini639
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.13 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę tutaj rozwijał tego tematu - polecam kupować z polskiej dystrybucji z
24-miesięczną GWARANCJĄ producenta.

I polecam też Amazon - tutaj można złapać mega okazję, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość i śledzić promocje. Ostatnio Mi9 była po ok. 1600.

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2019.06.13 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam 12 miesięcy od producenta i 24 rękojmi. To pierwsze jest mi po grzyba potrzebne, bo jeżeli spierdolę coś czego gwarancja nie obejmuje, to czy od producenta czy od sprzedawcy, uznania roszczeń nie uzyskam, a jeżeli coś jest wadą fizyczną lub prawną która powoduje całkowitą niemożność korzystania ze sprzętu, to nie ma znaczenia czy realizuje to producent czy sprzedawca, w obu przypadkach dostaję zwrot kasy albo nowy sprawny sprzęt. Trudno jest mi sobie wyobrazić uszkodzenie telefonu które obejmuje gwarancja, które mi uznają, a którego nie opłaca się reklamować zgodnie z zasadami rękojmi.

Wiem, że są tacy co lubią mieć wszystkie możliwe gwarancje, ale jeżeli firma wysyła z magazynu w Polsce towar i całość operacji od początku do końca realizowana jest na terenie polski, to można nawet kupować z najbardziej zapiździałego sklepu, prawo jest nieubłagane i wszelkie grube problemy to problem sprzedawcy nie Twój

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221  Następny
Strona 217 z 221
Skocz do: