Paul Pogba [Manchester United]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 83, 84, 85  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Volfgang
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.06.02 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bale na miejscu Kaki w 1/2 LM 2012 swojego karnego po prostu ładuje do sieci, tym bardziej mając w nogach jedynie kilkadziesiąt minut. Nie ma co porównywać, Bale ma swój rozdział w wielkiej historii klubu, Kaka nie.

A co do walki o miano najbardziej znienawidzonego piłkarza w drużynie to ja największą konkurencję widzę w kimś innym. Generalizując oczywiście.

Też wolałabym Pogbę, szczególnie dlatego, że woli go trener. Poza tym uważam, że Francuz ma o wiele większy potencjał, no i posiada zestaw cech, którego nie ma żaden z naszych zawodników. Jeśli ZZ ma pomysł na grę, w którym widzi Paula to Perez powinien właśnie tym kierować się w pierwszej kolejności przy transferze pomocnika. Ja dobór pomocników w pełni oparłbym na tym czego chce Zizou.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bordowemajty
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.06.02 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za Pogbą przemawia wszystko.
Po pierwsze, jest zachcianką Zidane'a.
Po drugie, jest twarzą Adidasa. A Real największym klubem współpracującym z tą marką.
Po trzecie, Pogba jest piłkarzem medialnym. 20% zysków ze sprzedaży koszulek i gadżetów inkasuje Real.

Osobiście nie przepadam za Pogbą, ale wolę, żeby o transferach decydował trener Realu Madryt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.06.02 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciąż nie jestem i raczej nie będę zwolennikiem pozbywania się Jamesa tak lekką rękę, ale pakiet Bale + James + Keylor za Pogbę, zakładając, iż obędzie się bez żadnych dopłat - nie wygląda źle. Bale wart mniej więcej 80 mln + James za 60 + Keylor mniej więcej 15, czyli wychodzi z grubsza te 150 baniek, jakich domaga się Manchester.

a ponadto:
hugh hefner napisał:
Polonista, geograf, człowiek renesansu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2019.06.02 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłoby cudnie - pozbywamy się problemu (Bale), i nie boli nas tak te 100 mln różnicy, jakiej nie można przeskoczyć na koniec okna.

A co do Bale vs Kaka

Rozumiem, że Bale wkurwia swoją postawą, ale Gareth mimo 50% czasu spędzonego w szpitalu i 20% czasu w którym "wraca do formy" - był piłkarzem wybitnym. Kaka swoją wybitność spędził w Milanie, Bale w Realu. Bale gdy już był w formie, ładował gole, wrzucał na centymetry, rozstrzygał półfinały (z City), finały (CdR z Barcą, gol na 2:1 - Decima, asysta do Ramosa - Undecima, no i Kijów MoTM - 2 gole). A Kaka? Co Kaka zrobił w Realu? Dał parę dobrych zmian? No kurwa rzeczywiście jest o czym rozmawiać... :]

Powrót do góry
sicario
Manhunt

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.06.02 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro był decydujący i tak ważny to może dajmy mu jeszcze sezon :>?

Powrót do góry
bordowemajty
Fanatyk
Fanatyk

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2019.06.02 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Para Siempre napisał:

Rozumiem, że Bale wkurwia swoją postawą, ale Gareth mimo 50% czasu spędzonego w szpitalu i 20% czasu w którym "wraca do formy" - był piłkarzem wybitnym. Kaka swoją wybitność spędził w Milanie, Bale w Realu.

Real spektakularne sukcesy w Lidze Mistrzów odnosił pomimo tego, że Bale grał. Ten piłkarz nigdy nie był materiałem na cracka. I nie miałbym nic przeciwko niemu, gdyby odgrywał rolę, do jakiej został stworzony - taniego rzemieślnika pełniącego rolę podobną do tej, jaką odgrywa Lucas.
A Bale był kreowany na pana wielkiego gwiazdora tak długo, że sam uwierzył, że nim jest i teraz musimy użerać się z primadonną.
Kaka niczym nam nie zawinił. Nie grał za wiele. Nie mnie oceniać czy słusznie, ale nie miał czym zawinić, bo nie blokował miejsca. Nie pamiętam, żeby robił jakieś wielkie fochy. A jak przesiadywał na ławce, to nie straszył szczurzą gębą.
Można mieć niedosyt, że Kaka nie zapisał się w historii Realu tak, jak zrobił to Ronaldo, który przyszedł w tym samym czasie. Nie można mieć jednak pretensji do Kaki, który nie był kulą u nogi. A Golfista bezsprzecznie nią jest.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.06.02 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby wszyscy mówią, że człapie, pozoruje i gwiazdorzy. Mi też trudno się oprzeć temu wrażeniu, nigdy nie byłem jakimś jego entuzjastą, ale tak na zdrowy rozum, to do cholery! Przecież skoro Zidane go chce, to musi coś w tym typie widzieć. No bo chyba nie sabotuje, c'nie?

Pokazał polecając lata temu młodych Varane'a i Hazarda do nas, że oko ma jak mało kto.

O Eriksenie też nie wiem już, co sądzić, co go w tym sezonie widziałem (czyli 5 razy), to nie przekonywał, nie wybijał się ponad przeciętność. Wcześniej widziałem go w listopadzie 2017 przeciwko nam, zagrał dobrze, czytałem wiele pozytywnych opinii o nim i tym głównie się sugerowałem, potem w dwumeczu z Juve w zeszłym roku, ale jeśli on częściej gra jak w ćwierćfinałach, półfinałach i finale tej edycji LM, to to rzeczywiście nie jest ta półka. Nie będę udawał eksperta - zbyt rzadko oglądam ligę angielską, by mieć o Duńczyku swoją własną opinię. W jego przypadku jestem zdany na głos tzw. większości Internetu.

Skłaniam się ku chyba najrozsądniejszej opcji. Po prostu in Zizou I trust.

Jeśli faktycznie go chcemy, to liczę na to, że Pogba również chce do Realu/Zidane'a, usadzi na tyłku tego głupkowatego Makarona Raiolę i tym samym jakoś się z Perezem dogadają. Bo jeśli sprowadziliśmy ZZ z powrotem, a potem nakupimy mu zawodników nie tych, o których prosił, a w zamian jakieś niesatysfakcjonujące go substytuty, następnie wymagając od niego superwyników, no to coś tu będzie nie halo. Zwyczajnie to nie wypali.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 2019.06.03 07:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy przyjdzie Poczet i wszystko wypali :]

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.03 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się wyłączam z ględzenia, jak łysy chce Pogbiaka to brać go. Jak chce sprzedać lekką ręką zajebistego Llorente, trudno. Koleś, który w 2,5 roku wygrywa 3 LM zasługuje na jakąś dozę zaufania Ptak Nareszcie wraca uczucie wyczekiwania na kolejny mecz Blancos, niech ten sezon już się zacznie.

Powrót do góry
Volfgang
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2019.06.03 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co ty? Mnie ostatnia kampania tak psychicznie zniszczyła, że jeszcze z chęcią troszkę odpocznę od futbolu. W sumie to mam ochotę bezstresowo poemocjonować się sezonem ogórkowym. Niech karuzela transferowa się kręci. Pewnie szybko mi to przejdzie, ale tymczasem wcale nie czekam na pierwszy mecz.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.03 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mnie zniszczyła, ale nareszcie idzie nowe. Nareszcie mamy to wyczekiwane od minimum 3 lat okienko z prawdziwymi transferami, a nie jakimiś zapychaczami na odpierdol.

Powrót do góry
Pabloos.
benzemisti

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.06.03 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokładam wiarę w Zizę i nadzieję w Pogbie. Jeżeli transfer okaże się totalną klapą, cóż, zawsze będzie można go opchnąć nad Sekwanę w rozliczeniu za Kyliana. Cena zostanie sztucznie zawyżona ze względu na potencjał marketingowy. Wieża Eiffla, Luwr, Aleja Pól Elizejskich i Paul Pogba, wielka gwiazda reprezentacji Le Bleu. Zrobią mu prezentację pod Łukiem Triumfalnym. Warto spróbować. Jeśli się uda, to super. Jeśli nie, to jest szansa, że Blancos i tak będą tymi wygranymi.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.03 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doświadczenie podpowiada, że nawet jeśli będzie to niewypał, a Perez go pokocha tak mocno jak Benzemę, (co wydaje się wielce prawdopodobne) to będziemy płakać i oglądać go, aż do zmiany zarządu, trenera i aż się ziemia odrodzi. Coś jak Czarnobyl.

Powrót do góry
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.12 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam, że on mówi płynnie po hiszpańsku, googlam i faktycznie. Zdziwiło mnie to i trochę u mnie zaplusował. Ma sporo w tej głowie i jak chce to może.

Powrót do góry
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.06.12 06:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miła niespodzianka, tyle że jego transfer do czasu odejścia kilku piłkarzy jest totalnie zablokowany.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 83, 84, 85  Następny
Strona 74 z 85
Skocz do: