RealMadryt.pl 2.0
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.07.11 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się przyzwyczaiłem do tego archaicznego ale i do bólu czytelnego notatnika, że obawiam się jednego - pójdziecie w wielkie kafelki i po prostu przekombinujecie, tak jak wiele stron teraz. Ta zajawka (screen) z poprzedniej strony szczerze mówiąc nie powala na kolana, ale zobaczymy i ocenimy finalny produkt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ImageX7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.07.11 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panzerfaust napisał:
Tak się przyzwyczaiłem do tego archaicznego ale i do bólu czytelnego notatnika, że obawiam się jednego - pójdziecie w wielkie kafelki i po prostu przekombinujecie, tak jak wiele stron teraz. Ta zajawka (screen) z poprzedniej strony szczerze mówiąc nie powala na kolana, ale zobaczymy i ocenimy finalny produkt.

Wszystkim nie dogodzisz, mi się podoba. Jednym będzie się podobać drugim już nie.
Jak dla Ciebie obecna strona jest czytelna to nie mam pytań...

1. Czcionka jest nieczytelna;
2. Wszystko jest pisane "maczkiem" jakbym czytał jakieś haczyki w umowie z gwiazdką -*.
3. Na telefonie to już w ogóle jakaś masakra, będąc w pracy muszę wszystko powiększać.

Są strony funkcjonalniejsze, ładniejsze i czytelniejsze, nie wiem jak można bronić archaiczną stronę. Gdzie nie wejdę to każdy wyśmiewa stronę i nazywa "notatnikiem".

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.07.11 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że koledze bardziej chodziło o to, by nie przekombinować i nie pójść w stronę modern dizajnu na siłę kosztem funkcjonalności i przejrzystości serwisu. By nie stać się drugą fcbarca.com, tylko znaleźć trudny kompromis między nowoczesnym wyglądem strony a jej użytecznością. Dotychczasowa strona ma wiele wad, ale jest bardzo prosta, intuicyjna i szybka w obsłudze.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.07.11 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ImageX7 napisał:
panzerfaust napisał:

Wszystkim nie dogodzisz, mi się podoba. Jednym będzie się podobać drugim już nie.
Jak dla Ciebie obecna strona jest czytelna to nie mam pytań...

1. Czcionka jest nieczytelna;
2. Wszystko jest pisane "maczkiem" jakbym czytał jakieś haczyki w umowie z gwiazdką -*.
3. Na telefonie to już w ogóle jakaś masakra, będąc w pracy muszę wszystko powiększać.

Są strony funkcjonalniejsze, ładniejsze i czytelniejsze, nie wiem jak można bronić archaiczną stronę. Gdzie nie wejdę to każdy wyśmiewa stronę i nazywa "notatnikiem".

Na telefonie korzystaj z apki, a nie z przeglądarki. Aplikacja jest zrobiona bardzo dobrze, absolutne minimum, tak jak ma być. Tak jak wyżej, obecna strona nie jest ideałem i swoje też robi to, że jednak ponad dekadę już się w nią gapię, więc znam wszystko na pamięć, ale nie ulega wątpliwości, że jest prosta i intuicyjna. fcbarca.com jest całkiem ok, ma ciekawe rozwiązania i dośc ładną szatę graficzną. Bardziej myślałem o tym ich drugim polskim potworku, czyli blaugrana.pl. Z innej beczki taki pclab.pl też ostatnio przeszedł lifting i efekt jest po prostu tragiczny.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 1 tydzień temu o 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aplikacja jest tylko na Androida.

Poza tym, strona powinna byc dostosowana do mobilnej wersji. Na telefonie mam najpotrzebniejsze rzeczy, nie bede instalowal aplikacji do kazdej strony z informacjami, ktora odwiedzam. Od tego mam przegladarke na telefonie.

Ten screenshot wyglada OK... 5 lat temu. Nie chce narzekac, bo nowa strona na pewno usprawni funkcjonalnosc, ale wyglad juz na starcie bedzie "out od date". Ale tak to jest, gdy robi sie upgrade przez 10 lat.

Darkness
Kibic
Kibic

PostWysłany: 1 tydzień temu o 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
Aplikacja jest tylko na Androida.

Poza tym, strona powinna byc dostosowana do mobilnej wersji. Na telefonie mam najpotrzebniejsze rzeczy, nie bede instalowal aplikacji do kazdej strony z informacjami, ktora odwiedzam. Od tego mam przegladarke na telefonie.

Ten screenshot wyglada OK... 5 lat temu. Nie chce narzekac, bo nowa strona na pewno usprawni funkcjonalnosc, ale wyglad juz na starcie bedzie "out od date". Ale tak to jest, gdy robi sie upgrade przez 10 lat.

Lepiej nie wybrzydzaj bo znowu będziemy czekać 10 lat na nową stronę. Wygląd dupy nie urywa, ale lepszy rydz niż nic.
I tak to będzie duży przeskok porównując do obecnej strony.

Powrót do góry
XaooBBX
Kibic
Kibic

PostWysłany: 5 dni temu o 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tego zrzutu strony głównej RMD 2.0. Data postów to kwiecień 2016, która oznacza tylko tyle, że już w tedy był robiony design. Mamy lipiec 2019 :P

I tak wiem, że to przykładowa data, ale zazwyczaj podaje się datę dnia w którym była projektowana dana sekcja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
mogwil
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 3 dni temu o 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tu gadu gadu ale ktoś z was został zaproszony do testowania nowej strony ?
Bo wygląda to tak, że zostało rzucone hasło ale jest jak z Yeti wszyscy słyszeli ale nikt nie widział :P
I tak na koniec zupełnie nie wierzę, że nowa strona zostanie uruchomiona do końca wakacji. A jak już koledzy wyżej wspomnieli jeśli ma być kafelkowa to lepiej żeby zostawili tak jak jest teraz ale wprowadzili funkcjonalności o jakich pisali...

Darkness
Kibic
Kibic

PostWysłany: 3 dni temu o 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogwil napisał:
Bo wygląda to tak, że zostało rzucone hasło ale jest jak z Yeti wszyscy słyszeli ale nikt nie widział :P
I tak na koniec zupełnie nie wierzę, że nowa strona zostanie uruchomiona do końca wakacji. A jak już koledzy wyżej wspomnieli jeśli ma być kafelkowa to lepiej żeby zostawili tak jak jest teraz ale wprowadzili funkcjonalności o jakich pisali...

Tak jak jest teraz? Czyli strona z 2000 roku? To że 10 osób nie lubi kafelkowego wyglądu to nie znaczy, że reszta też tego nie lubi. Wszystkim nie dogodzisz.
Właśnie przez takie komentarze czekamy 10 lat na nową stronę. Kilka osób napisze, że obecna strona jest idealna, a Ci z góry później biorą takie komentarze na poważnie...
RinG pisał, że beta wystartuje w Czerwcu, a mamy już połowę Lipca, RinG pisał, że nowa strona wystartuje przed sezonem, ale nie napisał którym :lol2:

Powrót do góry
voitek
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 3 dni temu o 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzieli, że będzie strona, to będzie. Nie musicie im przypominać co 3 lata :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Darkness
Kibic
Kibic

PostWysłany: 3 dni temu o 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

voitek napisał:
Powiedzieli, że będzie strona, to będzie. Nie musicie im przypominać co 3 lata :]

Koniec świata też kiedyś będzie, ale nie wiadomo kiedy... Swoją drogą ciekawe co będzie szybciej :lol2:

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 3 dni temu o 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darkness napisał:

Właśnie przez takie komentarze czekamy 10 lat na nową stronę.

No na pewno.

Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 3 dni temu o 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wina Tuska!

Ruter321
Kibic
Kibic

PostWysłany: 3 dni temu o 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogwil napisał:

Przecież pisałem, że w tym tygodniu mają być testy redakcji, a potem dopiero można oczekiwać beta testów. Podałem również info, że prawdopodobnie nie będzie masowej rekrutacji, a tylko zaufane osoby wezmą udział.
Ruter321 napisał:
Odbyło się spotkanie [chyba... głowy nie dam sobie urwać], o którym informował El Jarek, gdzie miała być ustalona data beta testów. Wymienię najnowsze informacje:
- beta testy - w bieżącym tygodniu będzie przerwa (El Jarek wyjeżdża), a w następnym tygodniu (15-21.07.19) rozpoczną się testy dla redakcji, gdzie będą wprowadzać nowe artykuły na stronie. Opóźnienia są właśnie związane z artykułami, ponieważ redakcja chciała jakiś nowych funkcjonalności, żeby newsy były przedstawiane w najlepszej formie. Dopiero po poprawnym przejściu testów redakcji wejdzie wersja beta dla niektórych użytkowników;
- kryteria udziału - MOŻE nie być masowej rekrutacji, bo powstał pomysł, że jedynie osoby zaufane, które będą w stanie dać produktywną ocenę przy testach, będą mogły wziąć udział.

A co do forum, to nie otrzymałem na razie odpowiedzi, ale temat będę drążył.

Źródło: Link - 2019.07.08, godz. 19:26, El Jarek

Żadnych nowych informacji nie uzyskałem oprócz tej, że "poprawili rzeczy na portalu i robią coś dalej w temacie frontend/backend". No jeszcze otrzymałem odpowiedź związaną z forum - nie została podjęta żadna decyzja w tej sprawie 😕
Źródło: Link - El Jarek

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2 dni temu o 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą komunikacja w komentarzach na głownej pod randomowymi newsami jest prześmieszna i tylko doskonale świadczy o "zaawansowaniu" prac nad nową stroną. Serio, można by raz a dobrze walnąć na głównej "Real Madryt 2.0 - kiedy?" i tam dokładnie wszystko opisać, a nie enigmatycznie chować się pod toną gównowpisów o Pogbie i transferach. Żenua.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: