Odwołania od ostrzeżeń (czytać 1. stronę!)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.07.19 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No witam, jak tam moje odwołanie od trzeciego ostrzeżenia?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.07.19 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokkokko is back! <jupi>

Brakowało mi tutaj twojego bawarskiego sznytu xD Dzisiaj zjem za ciebie wunder-wursta i popiję hefe-weizenem!

a ponadto:
hugh hefner napisał:
Polonista, geograf, człowiek renesansu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.07.19 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko się później wyspowiadaj, bo dzisiaj piątek.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.07.19 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki był ten twój "niedozwolony awatar"? Twój ban mnie niestety ominął.

a ponadto:
hugh hefner napisał:
Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.07.19 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten z Eminemem.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.07.19 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tan na którym Eminem pokonuje 30 kwietnia 45' austriackiego akwarelistę w rap-battle? :lol2:

Wrażliwcy.

a ponadto:
hugh hefner napisał:
Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.07.19 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inna sprawa, że miałem go tutaj prawie miesiąc i nikt nie miał z nim problemu, aż wpadł Klatus na forum. No ale między nami spoko, bo na pewno podzielił się moim odwołaniem od warna z innymi moderatorami, do czego był zresztą zobowiązany. Teraz tylko czekam na werdykt - szkoda tylko, że już swój ban przebyłem, no ale było to na pewno ciekawe doświadczenie, więc nie narzekam.

[ Dodano: Dzisiaj o 20:12 ]
Dobra, już zupełnie poważnie.

Data: 5 lipca 2019, 13:23
Wystawiający: Klatus
Powód: Niedozwolony avatar.

Cytat:
Nie wiem kogo chcesz udawać, ale masz przykład/konkret na tej stronie. Chciałeś zabrzmieć interesująco i skorzystałeś z trzyletniego żartu o emeryturze Messiego, podczas gdy Leo po porażce z Brazylią nie schował się, tylko swoją pomeczową wypowiedzią wstawił się za swoją reprezentacją i pokazał swoją przynależność do niej.

E: jednak na poprzedniej masz.

Argumenty na moją obronę: Zapewne parę osób z gremium moderatorskiego wie, że jestem ogromnym fanem ich pracy, ale tym razem jeden z was tak bardzo przeszedł samego siebie, że nawet nie wiem od czego mam zaczynać wymieniać absurdy związane z moim banem... może od tego, że poniższy tekst napisałem dwa tygodnie temu, ale Klatus nie był skory się z wami nim podzielić, mimo iż był do tego zobowiązany? Bany może rozdawać, ale z minimalną odpowiedzialnością wiążącą się z czymś takim już nie potrafi się zmierzyć? Jak już zamierzacie bronić takie absurdy, bo nie wątpię, że nie wyciągniecie z tego żadnych konsekwencji, to chociaż zmieńcie 6. zasadę odwołań z pierwszej strony tego tematu na, nie wiem, ów moderator jest moderatorem, więc może bezkarnie robić, co mu się żywnie podoba, grrrrrrr. Bądźcie chociaż zgodni ze swoim sumieniem.

- No ale może już faktycznie zacznijmy i zróbmy to od istoty całego zamieszania, czyli od mojego avataru, za który zostałem zbanowany. Oto jak się prezentował powód mojej zguby:

avek minimalnie różnił się od powyższego tym, że Hitler stał bliżej Eminema, ale niestety nie mogę tego przedstawić, bo został on usunięty przez Klatusa, a nie miałem nigdzie zapisanej kopii, no i wiadomo - wymiary

Z tego co rozumiem zostałem zbanowany za postać Hitlera z nałożoną swastyką na swoim ramieniu. Albo za Slima, kto wie kto tu jest tym niedozwolonym No ale w każdym razie - jeśli miałbym być banowany za faktyczne szerzenie nazizmu, wizerunku Hitlera, czy innych takich, to nie mógłbym się z czymś takim kłócić. Tylko że, widzicie - jest coś takiego jak kontekst. Jest kontekst ukryty, niewyraźny, generalnie taki w którym mało kto by się połapał o co chodzi i niezrozumienie go nie jest powodem do wstydu. Lecz przesuwając się w górę skali dochodzimy do kontekstu, który jest nierozerwalny ze swoją sytuacją i gdzie razem tworzą ewidentną, niepomijalną całość, kontekst, którego wyłapać by nie mogła jedynie osoba nierozgarnięta. Jak już zapewne wszyscy z was (minus jedna osoba, której imię niech nie będzie w tym miejscu wymienione) domyślacie się, że mój avatar nie miał na celu szerzyć idei, która wiodła Adolfa Hitlera i tego nie robił, wręcz przeciwnie - on tę osobę i wszystko co było/jest z nią związane WYŚMIEWA. Nie mam pojęcia jak ten obrazek nie wysłał pewnego sygnału do mózgu pewnej osoby, że przedstawia on absurdalną sytuację battle rapu Marshalla Mathersa z führerem Trzeciej Rzeszy, czyli wyśmiewa złą postać z tego obrazka i czyni z niego błazna, a całe to przemówienie (czy co to tam było), z którego została zrobiona ta przeróbka (bo to się nie wydarzyło naprawdę jak coś) przedstawia jako rzecz, którą z perspektywy czasu należy wyśmiewać. Taki mem. Nic niepropagujący mem. Nawet nie jest edgy, podpisałbym go nawet jako family friendly content. A więc avatarem tym nie łamię żadnego prawa, a jeśli ktoś ma problem z samym użyciem Hitlera na tym forum (co, jak ładnie wyjaśniłem powyżej, jest bezsensownym opisem sytuacji wyrwanej z kontekstu), to powinien zaakceptować fakt, że Adolf Hitler to postać historyczna i nigdzie nie jest zabronione ukazywać jego wizerunku choćby do tego, żeby pokazać, jak wyglądał jeden z największych zbrodniarzy w historii ludzkości, bądź po to, żeby go wyśmiać (co ja też zrobiłem). No chyba że jest gdzieś niedozwolone wyśmiewanie się z Hitlera i nazizmu, no to sorry, hehe, nie wiedziałem. (notka dla moderatora, którego imię niech wciąż pozostanie niewymienione - nie ma nigdzie w Polsce takiego prawa *wink*)
No a żeby nie być gołosłownym, bo ktoś tu jednak jest oderwany od rzeczywistości, to proszę bardzo - Adolf Hitler występujący w OTACZAJĄCEJ nas kulturze - *LINK*
Chcecie mi powiedzieć, że na przykład ta okładka łamie jakiekolwiek prawo? Jest gdzieś niedozwolona? No chyba tylko to nazistowskie w nazistowskich kurwa Niemczech, ale ja już się trochę gubię z czym my tu walczymy. Nie wiem

- Następna sprawa: do momentu bana miałem ten pierwszy obrazek wstawiony na swoim profilu od 24 dni. Niektórzy doskonale z was wiedzą, że pewne wizualne sprawy związane z moim kontem mogą spokojnie załatwić za pomocą prywatnych wiadomości i ja raczej nie zwykłem się kłócić z "poufnym" załatwianiem spraw. Nikt tego nie zrobił. Nikt nie wystawił mi też ostrzeżenia. Mam rozumieć, że dziesięciu moderatorów nijak nie zareagowało na moją rzekomą zbrodnię i nagle przychodzi jeden typek, który się chyba gdzieś zgubił (w momencie wystawiania warna pod moim postem, mój post miał dwa dni - czyli mniemam, że tak sobie akurat wpadł na foro i błędnie wykorzystał swój autorytet) i zwraca akurat uwagę na mój avatar, przy czym przypominam, że nosiłem go 24 dni i pisałem tutaj regularnie. Mogę zostać zbanowany za coś, na co inni równouprawnieni stróże prawa tego forum mi przyzwolili, bo są istotami myślącymi?

Ten wariant dwóch dni to oczywiście wariant optymistyczny jak coś. Bo ani śmiem twierdzić, że to forum uprawnienia moderatora pozostawia użytkownikom, którzy wpadają na forum dosłownie raz na miesiąc. Są jakieś granice dobrego smaku, prawda?

Jakbyście mi nie wierzyli to tutaj macie dowód w postaci Gondoli komentującego dnia 12 czerwca mój wtedy nowy avatar bieżącego roku (data mojego bana wyżej podana w postaci daty wystawienia ostrzeżenia, od którego się teraz odwołuję): *LINK*
A tutaj link do mojego posta napisanego 3 lipca bieżącego roku (ponownie - data mojego bana podana wyżej): *LINK*

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.07.26 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie o mnie? :(

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2019.07.26 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętamy.
Odwołanie rozpatrzone negatywnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.07.26 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bo ani śmiem twierdzić, że to forum uprawnienia moderatora pozostawia użytkownikom, którzy wpadają na forum dosłownie raz na miesiąc. Są jakieś granice dobrego smaku, prawda?

Pełna zgoda, towarzyszu Rokoko.

Reddit nie banuje, Facebook nie banuje, Twitter nie banuje, ale forum realmadryt.pl nakłada banana za śmieszny obrazek Hitlera z Eminemem. To z kogo nie można żartować, przez kogo ten ban? Eminema czy Adolfa?

Kuriozum.

a ponadto:
hugh hefner napisał:
Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.07.26 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:
Pamiętamy.
Odwołanie rozpatrzone negatywnie.

Brrrrr, z tej waszej kliki tylko madrid jest do polubienia.

A jakieś konsekwencje wobec Klatusa? Przypominam:
Cytat:
6. Osoby z banem, które nie mogą odwołać się w tym temacie, powinny wysłać swoje odwołania na maila moderatora, który wystawił ostatnie ostrzeżenie. Ów moderator ma wówczas obowiązek przedstawić odwołanie przed gronem moderatorskim. Zakładanie nowych kont będzie odpowiednio karane.

Czy już jesteście aż tak bezczelni? Tak, tak, znam odpowiedź - jednak ja jako zwykły śmiertelnik jeszcze łudzę się, że nawet kostuchy mają w sobie trochę sprawiedliwości.

Żeby było jaśnie i klarownie, bo ktoś mógłby uznać, że w magiczny sposób nie wiadomo o co chodzi - parę dni po moim banie wysłałem maila Klatusowi z odwołaniem, a z tego co widzę, to wy je pierwszy raz na oczy widzicie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Strona 39 z 39
Skocz do: