Samochody marzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2013.08.14 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko,że w XJR kompresor nie jest czymś nadzwyczaj awaryjnym i jeśli ktoś dbał o auto należycie (czyli jeździł do serwisu itp) nie powinno być z nim problemów.
Bardziej martwiłbym się o skrzynie biegów które potrafią padać,ale to faktycznie jest półka BMW,Mercedesa czyli wysoka,ale trzeba się z tym liczyć. Moja teściowa ma XJ 3,5 258hp i to co urzeka w tym samochodzie to wnętrze. Typowy Brytyjski klimat,świetna deska,drewno. Miejsca nie ma może tak dużo jak w konkurencji (Mercedes,Bmw itd),ale auto ma niepowtarzalny klimat i po drodze płynie.
Technologia nowych BMW jest zabójcza i czegokolwiek by nie zrobili to wyjdzie im na pewno z dobrym skutkiem. Jedyne co mi się nie podoba w nowych BMW i to szczególnie uraziło me uszy w F10,że jest jakaś taka niemrawa jeśli chodzi o dzwięk wydobywający się z rur wydechowych.
Elektryczne M może być świetne wraz z pomocą Japończyków. Swoją drogą nie mogę się doczekać premiery nowej NSX.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gumistrz
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2013.08.14 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też właśnie najbardziej w tym aucie urzeka ten klasyczny brytyjski klimat. Dlatego nawet gdybym miał pieniądze to wolał bym x350/x358 zamiast nowszego x351.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

realjuves04
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2013.08.16 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czejenus napisał:
Jedyne co mi się nie podoba w nowych BMW i to szczególnie uraziło me uszy w F10,że jest jakaś taka niemrawa jeśli chodzi o dzwięk wydobywający się z rur wydechowych.

Rzeczywiście, nawet w M5 F10 dźwięk jest, moim zdaniem (przyznaje mimo ze jestem fanem BMW) delikatnie mówiąc słaby.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Z8-zdecydowanie najpiękniejsze BMW w historii marki i moje największe motoryzacyjne marzenie. Na drugim miejscu jest dla mnie M5 e39.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Aleksa
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.08.13 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja marze o BMW Q7 w takiej miedzianej okleinie. Ostatnio jeden z użytkowników wstawił zdjęcie swojego auta na CIACH i szczena mi opadła... Jakie to auto jest piękne!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64
Strona 64 z 64
Skocz do: