Jak zdobyć bilet na mecz Realu? cz. 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2019.08.31 13:02    Temat postu: Jak zdobyć bilet na mecz Realu? cz. 2 Odpowiedz z cytatem

Cz. 1 zakończona tu:

http://forum.realmadryt.pl/viewtopic.php?t=6093&start=2280

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
HubiSSJ3
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.09.05 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam w poprzednim temacie, nie powinno być problemu z zakupem biletów na PSG, co mnie cieszy, a teraz pytanie: jak cenowo? Narazie nie ma na żaden mecz biletów w sprzedaży, to nie wiem. Ile przypuszczalnie będzie kosztował bilet na mecz z ligowym średniakiem, ile na Brugge a ile na PSG?

I myślicie, że będą szanse dostać się na El Classico na Camp Nou? Jako kibic Realu albo są jakieś strefy "neutralne"? Bo gdy będą grać na Bernabeu to już mnie w Hiszpanii nie będzie, a to jedyna okazja żeby zobaczyć Klasyk.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.09.05 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cennik biletów na Brugię:
https://www.realmadrid.com/entradas/real-madrid-brujas-2019-10-01

Na PSG myślę, że najtańsze mogą być od 40-50 euro.

#APorLa14
Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.05 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najdroższe tylko stówkę euro? <wow> Na głupi Betis dwa lata temu płaciłem 105 czy 110€ i kupowałem z oficjalnej strony. Chociaż to był czas rekordów, szkoda że akurat w tym spotkaniu przerwaliśmy serię meczów z golem.

Mam nadzieję, że na PSG będą podobne ceny i uda się kupić jakieś fajne wejściówki

Powrót do góry
wojtas19162
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2019.09.10 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siemanko. 29.10 Planuje pojechać na tydzień ze znajomymi do Madrytu na zwiedzanie i mecze ;) możecie polecić jakieś hostele zeby było nie za drogo a w miarę spoko i w centrum ? ( wiadomo metro śmiga więc nie musi być idealnie ) . Chodzi albo o apartament dla 9 lub jakies pokoje 2-3 osobowe; ) piona

P.S jeśli zły dział proszę o przeniesienie.

Powrót do góry
realln
Kibic
Kibic

PostWysłany: 1 tydzień temu o 8:30    Temat postu: Bilety na mecz Real - Osasuna 25.09 Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry

Planujemy z rodziną polecieć na mecz Real - Osasuna 25.09

Jestem zarejestrowany jako Madridista - w związku z tym doczytałem, że będę najlepiej zakupić bilety na oficjalnej stronie w sobotę 14.09 (w normalnej sprzedaży mają być w poniedziałek 16.09).

Mam jeszcze kilka pytań, z nadzieją, że mi pomożecie:
1. Czy dla dzieci - wiek 5at i 9lat - zakładam, że muszę kupić normalne bilety, ale może wiecie czy sa jakieś ulgowe/darmowe - nie udało mi się znaleźć takiej informacji na stronach...
2. Czy w ramach karty Madridista mogę kupić 4 bilety (2 dorosłe, 2 dla dzieci) ?
3. Czy macie jeszcze jakieś uwagi/podpowiedzi związane z pierwszą wizytą na stadionie Realu - dotyczące samego meczu lub zwiedzania stadionu?

Ps. Jak się wszystko dobrze ułoży to załapiemy się jeszcze na mecz na stadionie Atletico. Czy maciej jakieś doświadczenia kupowaniem biletów na mecze Atletico oraz z oglądaniem meczu Atletico - Real na stadionie Atletico jako kibic Realu?

Pozdrawiam
Łukasz

Powrót do góry
puto_jefe
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 1 tydzień temu o 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtas, na bookingu znajdziesz dużo ofert - ja od siebie mogę polecić Mad4You, fajna lokalizacja, blisko do sklepów, barów, kawiarni i metra, duży plus to śniadanie w cenie - co prawda codziennie to samo, ale jednak. Nie pamiętam czy mają tak duże pokoje, na pewno są 4, 6 i 8.

realin, nie przypominam sobie o żadnych zniżkach dla dzieci. Mając kartę Madridista, na meczyk z Osasuną będziesz pewnie mógł kupić max. 6 biletów (cenowo pewnie tak jak teraz z Levante). Co do zwiedzania - dzień przed i w dniu meczu niektóre części są wyłączone ze zwiedzania, na kartę Madridista masz zniżkę 50% (tylko na 1 bilet). Tutaj możesz śledzić rozpiskę godzin otwarcia: https://realmadrid.entradas.com/deportes/tour/rm/tour_bernabeu?lang=es&_ga=2.90353434.1267680549.1568110931-608209966.1568110931

#APorLa14
Powrót do góry
realln
Kibic
Kibic

PostWysłany: 1 tydzień temu o 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puto_jefe

realin, nie przypominam sobie o żadnych zniżkach dla dzieci. Mając kartę Madridista, na meczyk z Osasuną będziesz pewnie mógł kupić max. 6 biletów (cenowo pewnie tak jak teraz z Levante). Co do zwiedzania - dzień przed i w dniu meczu niektóre części są wyłączone ze zwiedzania, na kartę Madridista masz zniżkę 50% (tylko na 1 bilet). Tutaj możesz śledzić rozpiskę godzin otwarcia: https://realmadrid.entradas.com/deportes/tour/rm/tour_bernabeu?lang=es&_ga=2.90353434.1267680549.1568110931-608209966.1568110931[/quote]

Dziękuję za informację
Ł

[ Dodano: Dzisiaj o 12:47 ]
Informacyjnie, odpisali mi bezpośrednio z klubu:

Dear madridista,

We inform you that the madridista preference for that match starts on the 14th of September at 10 AM. You will need your madridista card number and password for the purchasing process at the official website:

www.realmadrid.com

Regarding the tickets for children, we inform you that prices are the same for everybody (regular tickets).

We also inform you that you can buy a maximum of six tickets using one madridista card.

In relation to the visit to the Bernabéu Stadium, we recommend to visit the Official Tour (you will have a discount as a Madridista card holder), but doing it other day different than the match day, because that day the visit is shorter.

Best regards,

Pozdrawiam

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojtas19162 napisał:
siemanko. 29.10 Planuje pojechać na tydzień ze znajomymi do Madrytu na zwiedzanie i mecze ;) możecie polecić jakieś hostele zeby było nie za drogo a w miarę spoko i w centrum ?

Konkretnego hostelu ci nie doradzę, za to polecam całą dzielnicę La Latina i szukania jakiegoś mieszkania na AirBnB. Według mnie miejsce ze zdecydowanie najlepszym klimatem w mieście (choć nie znam odległych od bardzo rozległego centrum miasta dzielnic, ale chyba nie takie ciebie interesują), wszędzie bary i restauracje, co drugie skrzyżowanie jakieś skwerki, gdzie zawsze gromadzą się ludzie, cały tydzień wieczorami dzielnica tętni życiem, a jednocześnie na bocznych, wąskich uliczkach jest spokój, więc można się wyspać, bez strachu o hałas. W dodatku w samym centrum dzielnicy działa zajebista hala targowa, czynna bodajże trzy razy dziennie, gdzie jest pełno świeżych produktów spożywczych, masa owoców morza, ryb, które na wasze życzenie od razu potną i oczyszczą, warzyw, owoców i genialnych wędlin, więc sami będziecie mogli sobie ogarniać jedzenie w kuchni i ewentualnie wieczorami jadać na mieście.

wojtas19162
Kibic
Kibic

PostWysłany: 6 dni temu o 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Panowie Smile coś znalazłem Very Happy a tą dzielnicę odwiedzę na bank ! Smile piona

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: