Piłka reprezentacyjna (Liga Narodów itp.)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2019.09.09 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciąż jesteśmy dziadami.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2019.09.09 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dramat. Jak można było wpuścić takiego trenera do drużyny narodowej. Jak?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pabloos.
benzemisti

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.09.09 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzęczek to analogia do Luxemburgo, który dostał do trenowania galacticos. Kuriozum, że w tak miernej grupie celem selekcjonera jest sam awans, a nie budowanie drużyny. Na Euro będziemy chłopcami do bicia, których wylosować będą chcieli Ronaldy i Kejny, aby nastrzelać sobie bramek do pichichi.

Powrót do góry
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2019.09.09 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda marnotrawienia takiej generacji w naszej piłce. Ale niech nadal żyje kolesiostwo.

Prawdziwe Mistrzostwa Europy zaczynają się w 1/8 (czyli kiedy gra tyle drużyn ile powinno w tym turnieju)a tutaj będzie mega spust nad awansem z grupy śmiechu.

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.09.09 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to ja się martwię nawet o awans z grupy, chyba że zrobimy dobry bilans na trzecim miejscu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.09.09 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy tak gównianą grupę, że nawet tak chujowo grając, powinniśmy z niej wyjść psim swędem.

Wyniki w tych ostatnich dwóch rzeczy nie są absolutnie żadnym zaskoczeniem, to raczej nasze rezultaty z wcześniejszych starć takimi są. Gramy całkowicie chujowo od początku eliminacji, a fakt, że do tej pory tak dobrze punktowaliśmy jest jakimś cudem, który w żaden sposób nie odzwierciedlał naszej gry. Gramy dokładnie tak, jak graliśmy do tej pory, tylko w końcu wyniki osiągamy adekwatne do tego, co nasi piłkarze prezentują na boisku.

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.09.10 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, awans awansem - w końcu to on jest najważniejszy dla Brzęczka, Bońka i tej całej zgrai. Mi chodziło o to, że jak już awansujemy na Euro, to co my tam sobą zaprezentujemy? Bo w wyciąganie wyników psim swędem, tak jak teraz robiliśmy to z Łotwami i Macedoniami, jakoś nie wierzę. I teraz każdy widzi, że to się nie może zakończyć inaczej, niż kolejnym upokarzającym odpadnięciem, zwolnieniem Brzęczka i czczych, znowu gówno wartych słowach prezesa po fakcie. A my mamy piłkarzy do czegoś przynajmniej minimalnie większego, tylko tak jak można się było spodziewać - Boniek wkopał tę reprezentację w głęboki dół zatrudniając Brzęczka i nie wyciągnie jej dopóki nie zapadnie się ona kompletnie i nie zmarnujemy kolejnych dwóch lat dobrej generacji naszych piłkarzy. Kurwa mać, awans może być celem takiej Irlandii Północnej w grupie z Niemcami i Holandią, my w swojej powinniśmy budować drużynę, zdobywać punkty, ale też móc jakoś spoglądać z nadzieją na imprezę, na którą zamierzamy się wybrać, a tymczasem jest tak źle, że nawet kapitan drużyny wie, że Austria, która przyjeżdża na Narodowy, będzie faworytem w meczu z nami, a najgorsze jest to, że ma kurwa rację.

raq77
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.10 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego Austria nie ma nie być faworytem, skoro ma lepszych piłkarzy?

My mamy z topu Lewego.

Reszta jest niezła: Zieliński - w sumie nie wiem jak tam forma w klubie, Piątek padaka,
Krycha? Liga Europy. Grosik, 2 liga?
Fabian, średniak ligi angielskiej.
Glik? Nie wiem jak sobie radzi w tym Monaco.
No obiektywnie rzecz patrząc to składowo nie ma żadnych podstaw uważać, że jesteśmy lepsi od Austrii.

Borek dobrze powiedział. W reprze Austrii 8 gra w Champions Leuge, 2 w Lidze Europy, 1 gość z Chin. No ale prosta sprwana, z gówna bata się średnio da ukręcić.
https://www.youtube.com/watch?v=K7ytP5Mik-4

Brzęczek tytanem trenerskim nie jest ale śmieszne jest zakłamywanie rzeczywistości.

Mamy chujową, żałosną ligę, piłkarze co grają za granicą poza Lewym to raczej są pod formą.

No z czego mają być wyniki?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.09.10 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wyniki przecież są, mamy lidera!

Niech Austria będzie faworytem, to mnie tak nie boli. Boli mnie 35% posiadania i 113 strat w jednym meczu. Kurwa mać. Co to jest.

Tu chodzi bardziej o to, że mając kiedyś podobną drużynę do obecnej, mieliśmy też trenera Nawałkę, który do momentu aż się nie zagubił jakimś kombinowaniem graniem trójką stoperów przed mundialem, wydawał się mieć jakiś pomysł na tę drużynę i ten pomysł wkomponowywał, dało się poczuć do czego dążymy - nawet w takim meczu, jak porażka we Frankfurcie z Niemcami 1:3. Tutaj? Męczymy niemiłosiernie bułę z taką Łotwą na Narodowym, męczymy bułę z każdym i nie w znaczeniu, że bijemy głową w mur; jeśli nazwać, to co grali Austriacy kulturą gry, to my jesteśmy gburami i chamotą, tylko dotychczas nam wpadały cudowne wyniki. Ale my na cuda nie powinniśmy liczyć na starcie eliminacji, tylko na samym turnieju, jak będziemy próbowali się przepychać coraz dalej.

Austria jest taką Danią 2.0 - też przepieprzyli początek eliminacji, ale przynajmniej widać, że buduje się u nich styl i stawiam, że na Euro pojadą, ale bez względu na to, oni mają tam po co jechać. My sobie strzeliliśmy w stopę zatrudnieniem Brzęczka i kulejemy, a zdaje się nie widzieć tego tylko Boniek, który z wczorajszego meczu jest zadowolony. Gość mówi, że jesteśmy drużyną TOP 20-30 czy coś takiego. No i spoko, już nie komentuję zamykania się na dalszy rozwój, co ja pierdolę - jakikolwiek rozwój. Ale czemu mamy na ławce trenera, który nie mógłby pomarzyć o pracy w żadnej reprezentacji, która aspiruje do pojechania na mistrzostwa.

Przynajmniej nie będzie wreszcie przed samymi mistrzostwami tych wkurwiających komentarzy pompowanie balonika czas zacząć.

Pabloos.
benzemisti

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.09.10 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuja Brzęczek napisał:
Jeżeli Zieliński wstanie pewnego dnia i coś mu przeskoczy w głowie, to będziemy mieli zawodnika, którego będą nam zazdrościć.

36. kraj pod względem liczby ludności na świecie reprezentuje człowiek, którego poziom inteligencji można zrównać z przeciętnym gimnazjalistą. Nikt w świecie sportu nie wzbudzał we mnie takiej antypatii jak on.
Piotrka uwielbia jeden z najwybitniejszych szkoleniowców XXI wieku, docenia Sarri - rewelacja ostatnich lat w świecie trenerskim, Klopp widzi w nim zawodnika na pierwszy skład triumfatora Ligi Mistrzów i wtedy wchodzi on, Wuja, który twierdzi, że powinno musi mu się coś przestawić w głowie. Ten człowiek jest tak kuriozalny i przygłupi, że Smuda wymięka.

Powrót do góry
raq77
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.10 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, tylko mieliśmy na prawej stronie świetny duet: Kubę i Piszczka.
Robili robotę. Dziś te akcje na prawej sie nie kleją.

O ile środek pola od lat u nas jest słaby, o tyle boki w miarę hulały. Czy to właśnie prawa czy lewa strona.

Obecnie cała pomoc kuleje. Krychowiaka bym się nie czepiał jakoś, bo on nie jest tam od myślenia i rozgrywania, tylko przecinania, co nie zmienia faktu, że cała reszta pomocników gra słabo.

W efekcie biedny Lewandowski zamiast grać jako 9 musi grać często jako 10.

No ale pytanie. Czy jest jakiś pomocnik w Polsce, który by rozwiązał nasz problem. Taki cofnięty jak Modrić.

Nie wiem jak z tym Zielińskim, nie ogladam go za często ale w kadrze raczej gra słabo.

Powrót do góry
KNXtz
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2019.09.10 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby ci nasi kopacze grają w tych zagranicznych ligach i nawet coś tam znaczą, ale nie ma u nas teraz persony, która miała by charyzmę by wziąć grę za mordę. Mamy powody do małego optymizmu z powodu Krystiana Bielika, który wygląda na mega ułożonego chłopaka i w przyszłości może dać nam naprawdę wiele, ale to jeszcze nie teraz. Reszta naszej drużyny to zlepek przeciętnych graczy, jakich ma wiele reprezentacji + zawodnicy, którzy są wyłącznie trybikami w niezłych zespołach i za nic nie potrafią wziąć odpowiedzialności. Takiego Zielińskiego to by Napoli mogło 10 razy wymienić na kogoś innego z tym samym skutkiem albo lepszym.

Dlatego Lewandowski musi wracać i rozgrywać bo zdaje sobie sprawę, że nasza pomoc zwyczajnie nie wyrabia. Oprócz Zielińskiego nikt u nas nie jest lepiej wyszkolony technicznie od Roberta. Zieliński niestety ma tylko kilkusekundowe przebłyski na boisku i nic więcej. Jemu przydałby sie kompan w postaci gracza pokroju Hamsika. Niestety nie mamy takiego zawodnika w naszym zespole i pewnie długo mieć nie będziemy.

Kuba był wartością dodatnią dla naszej reprezentacji, ale wiek robi swoje. Fakt wpuszczania go na boisko pokazuje jak wielkie braki mamy w drużynie. Przecież oprócz kilku zrywów, on nam już nic nie będzie w stanie zaoferować. A i tak czasami oferuje więcej niż inni. Dopiero co wrócił z kontuzji i znów przerwa. Sylwetka też już nie taka jak kiedyś. Piszczka już z nami nie ma i to też ogromne osłabienie.

Glik najlepsze czasy w Monaco z Mbappe ma już za sobą. Pazdan to w ogóle gra taką padakę, że szkoda gadać. Słusznie wybił się po Euro za Nawałki, jednak teraz to kompletnie nie ten piłkarz. Krycha nic nie wymyśli w konstrukcji, a Grosik jak to grosik więcej biega niż myśli.

W takiej sytuacji powinniśmy zatrudnić trenera, który ustawi do pionu naszą grę i piłkarzy. Na domiar złego zatrudniamy Brzęczka, który nie osiągnął nic i prędzej czołg mi pod okiem przejedzie niż z nim osiągniemy dobry wynik na Euro. Poleganie na farcie i pojedynczych indywidualnościach z przeciętniakami. Nie mamy za grosz stylu, zawodnicy grają jak osrani. Odciąć tylko Lewego albo Piątka + posiadać kogoś pokroju Ilcića i jesteśmy zaorani. My nie mamy nikogo na kim moglibyśmy polegać oprócz dwóch napastników. Macedonia grała z nami jakby była zespołem klasę wyżej od nas.

Naprawdę niewiele trzeba żeby nas objechać. Kilku dobrze wyszkolonych technicznie zawodników i np. taka Islandia by nas zjadła i wysrała. Wielu świeci oczami co to za drużyna nie wiedząc, że pół składu gra w Premier League. Poprzednie Euro to był pokaz naszej obrony i mieliśmy ten balans + młodszego Kubę i Piszczka. Turniej pokazał, że Lewandowski wcale wtedy nie musi być aż tak bardzo potrzebny. Na nasze nieszczęście mamy kozaków tylko na szpicy. Obrona to cień tego co było. Pomoc to jeden wielki chaos.

Tylko ci durnie z PZPNu myślą, że ktoś taki jak Brzęczek wyciśnie coś z Pazdana, Glika, Krychy i reszty. Piłkarzy, którzy są pod formą. Trener z takimi osiągnięciami, śmiech na sali. Potrzebujemy wodza jak Czerczesow albo kogokolwiek kto będzie umiał wpłynąć na tych chłopaków i będzie miał pojęcie o taktyce. Nie uważam, że jesteśmy kompletnymi słabiakami. Mamy potencjał ale z wujem na ławce trenerskiej zawsze nasi piłkarze będą wyglądali tak jak wyglądają. Czyli albo przeciwnik przyjedzie jak po odwodnieniu, albo przyjedzie w formie i pokaże nam co to piłka. Na Euro nadejdzie smutna weryfikacja przez teoretycznie słabsze zespoły.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 1 tydzień temu o 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa statystyka
Lewy w kadrze
- u Nawałki 40 meczów, 38 bramek
- u Brzęczka 10 meczów, 2 bramki (z tego chyba z karnego coś )

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 1 tydzień temu o 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KNXtz napisał:
Oprócz Zielińskiego nikt u nas nie jest lepiej wyszkolony technicznie od Roberta.

Mnie natomiast zastanawia to ogólne przekonanie, że Zieliński jest lepiej wyszkolony technicznie od Lewandowskiego, jakby Zielu był jakimś Thiago w tej kwestii.

Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 1 tydzień temu o 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opinia słyszana z wielu źródeł, od ludzi którzy grali z nim za dzieciaka, ale i w kadrze. Podobno technicznie na treningach jest zajebisty, dużo lepszy od Lewego. No ale gdzie Lewy a gdzie Zielu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Strona 39 z 39
Skocz do: