Martin Odegaard [wypożyczony]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 40, 41, 42  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.27 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.08.27 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawa pomoc/prawe skrzydło. Ciekawe, szczególnie, że mamy tu właśnie problem. Oczywiście bardzo możliwe, że ten sezon nam zobrzydzi młode talenty, dlatego Norweg za sezon musiałby tutaj wchodzić nie z łatką wonderkida a gościa z wyrobioną marką w La Liga, rewelacją tego sezonu i kluczowym zawodnikiem na San Sebastian.

Bardzo ciężkie zadanie, ale wierzę w niego. Na ten moment widać tutaj bardzo inteligentne zarządzanie swoją karierą, więc to co najważniejsze - głowa - jest na swoim miejscu. A o talent techniczny się nie martwię, to w końcu z taką łatką został kupiony. I oby ciało za tym nadążyło, moje największe życzenie wobec tego chłopaka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.08.27 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Oczywiście bardzo możliwe, że ten sezon nam zobrzydzi młode talenty, dlatego Norweg za sezon musiałby tutaj wchodzić nie z łatką wonderkida a gościa z wyrobioną marką w La Liga, rewelacją tego sezonu i kluczowym zawodnikiem na San Sebastian.

Komu obrzydzi temu obrzydzi.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.08.27 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi obrzydzi. Chryste, ile można?

Sezon temu:
- Klub nie kupuje zastępcy Ronaldo, bo ufa Asensio.
- Odkupienie Ceballosa i Llorente pod trenerem innym niż Ziza
.

Teraz:
- Tylko transfer (wybłagany przez zawodnika i Zidane'a) Edena, klub pokłada wiarę w Viniciusie po zeszłym sezonie.
- Rodrygo przejdzie tą samą drogą co Vini.

- Czas Valverde

Etc. Jeśli i w tym sezonie to nic nie da, jeśli w kolejnym znów zabawimy się w takie założenie z młodym talentem X i znów nie wyjdzie - to ja uznam, że głupotą jest robić to samo i oczekiwać innych rezultatów. Uznam też że kupowanie wonderkidów nie działa. Oczywiście są wonderkidy (Rodrygo, Vini, Paqueta) i superwonderkidy (Mbappe, Sancho) - być może lepszym modelem byłoby kupno jednego takiego Sancho miast dwóch Rodrygo i Vinim? Hu nołz.

I przez superwonderkidy nie mam na myśli potencjału, bo chuja się znam na mierzeniu potencjału, ale sprawdzenie w Europie, sprawdzenie na najwyższym poziomie i cały aspekt hype'u wokół zawodników - bo dla większości osób interesujących się piłką nożną Vini/Rodrygo/Paqueta byli wciąż dość anonimowi przed plotkami o transferze do Realu/Barcy/Milanu.

PS: To wcale nie oznacza, że Ci wspomnieni Rodrygo/Vini/Paqueta nie osiągną genialnego poziomu. Ale czekanie na to 3-4 lata? W Realu Madryt nie ma takiej cierpliwości i ten brak cierpliwości powoduje, że ten klub uchodzi za najlepszy na świecie. To nie nasz model biznesowy.

Ostatnio zmieniony przez miXUE dnia 2019.08.27 12:37, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.08.27 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@panzer, co to za strona?

Pokładam niezachwianą wiarę w Martina. Jaram się nim bardziej i mam co do niego o wiele mniej wątpliwości niż np. co do Viniego i chciałem, żeby Norweg został na ten sezon w Madrycie, bo jest dokładnie takim zawodnikiem, jakiego nam brakuje, ale patrząc na to teraz, cieszę się, że został znowu wypożyczony, bo Zizou ewidentnie nie ufa młodym i po prostu boi się odważnie na nich postawić, a to tylko zahamowałoby rozwój Odegaarda. Kubo też sprawia wrażenie kocura "in progress" i niech się w spokoju rozwija w miejscu, gdzie będzie miał do tego rzeczywiście szanse, bo te wszystkie bajki o wielkim rozwoju młodych zawodników w wyniku samego trenowania z pierwszym zespołem, to takie życzeniowe pierdolenie, na potwierdzenie którego jeszcze nie widzieliśmy żadnych dowodów. Teraz należy się martwić, aby Rodrygo nie przepadł marnując po "awansie" z Brazylijskiej ekstraklasy, do trzeciej ligi hiszpańskiej.

Martinie, nakurwiaj. Jeżeli Zizou nie przejrzy na oczy, to zrobi to kolejny trener Realu.

Ostatnio zmieniony przez hugh hefner dnia 2019.08.27 12:45, w całości zmieniany 1 raz

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.08.27 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.whoscored.com/

Nie lubię jej. Nie wiem czemu.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.08.27 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, korzystam czasem z whoscored i rzeczywiście grafika tak wygląda, ale nie zwróciłem wcześniej uwagi, że pokazują heatmapy. Właściwie używałem jej do sprawdzania statystyk poszczególnych zawodników, a możliwe że nigdy nie wszedłem w poszczególny mecz, stąd ta heca. Dzięki.

Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.08.27 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli utrzyma ilość kluczowych podań z Vitesse gdzie potrafił mieć ich nawet 8 na mecz to może zostać Asistencas w tym roku. RSSS ma o wiele lepszych napastników. Wtedy na pewno wróci.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.09.11 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://politiken.dk/sport/fodbold/art7373883/Real-Madrid-gav-kæmpetalents-far-en-kontrakt-til-25-millioner-for-at-træne-U11-holdet

Duńska frakcja Football Leaks twierdzi, że podpisanie Martina przez Real zbiegło się z objęciem posady trenera w sekcji U-11 przez jego ojca z zarobkami koła 4.5 miliona euro rocznie.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.09.11 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w tym wypadku lata mi to koło siusiaka, bo Martin jest tego warty.

kabanog
Just relax

PostWysłany: 2019.09.11 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plus jego ojciec podobno w miarę ogarnia temat. Wiadomo pewnie taka pensja to mocno zawyżona jeżeli chodzi o trenerów w tych kategoriach. Ktoś się orientuje jakie są mniej więcej stawki?

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.09.11 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ancelotti wg Guardiana w Napoli zarabia 6. Zizou rzekomo ok. 12 przy 23 Valverde.

Młodzieżowych stawek nie mogę znaleźć.

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2019.09.11 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra to jak wrócę po pracy to odpalę FM'a i spojrzę Very Happy

Powrót do góry
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.11 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci w najlepszych klubach zarabiają około 250 tysięcy ojro rocznie...

Powrót do góry
Karim123
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.09.14 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramka z Atletico trochę szczęśliwa, ale ile ten chłopak ma jakości. Jeśli nie spuści z tonu, będzie crack. Pewnie w przyszłym sezonie będzie już śmigał na Bernabeu

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 34 z 42
Skocz do: