Eden Hazard (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.09.06 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Jakbyście po tylu latach obcowania z angielskim żarciem nagle znaleźli się w Hiszpanii, też by wam odbiło. Dajcie mu się chwilę pocieszyć.

Słodycze hiszpańskie to największe, słodkie gówno jakie jest na świecie. Poważnie, pracowałem w firmie że tak powiem hiszpańskiej i często ich słodycze dostawaliśmy. Pominę fakt, że orzechy i nasiona same w sobie są w cholerę kaloryczne (choć zdrowe) to jednak dodatkowo muszą być wszystkie zalane i sklejone jakimiś syropami, miodami lub nadziewane innym słodkim szajsem.

Natomiast czy normalne dzienne żarcie ma być już bardziej kaloryczne niż to w Anglii? Hm, nie wydaje mi się. Dopatrywałbym się tutaj już bardziej tej luźnej formy życia Hiszpanów/Włochów jak kultura spotkań towarzyskich przy jedzeniu 2x dziennie, tu sangria, tam sangria.
Ale ciężko mi uwierzyć, że mimo wszystko sportowiec nawet w okresie urlopu może sobie tak pofolgować. Niby GS mówi tutaj o tym, że nie wolno oczekiwać od nich by 365 dni w roku traktowali ciało jako świątynię, no ale... jak widać można. I tu nawet nie chcę przytoczyć przykładu Ronaldo, bo to ewenement, ale Bale? Kroos? Modrić? Nacho? Ten ostatni może zły przykład z uwagi bycia cukrzykiem.

Clue jest takie, że na tym poziomie do głowy przychodzi mi wielu sportowców w kopanej, którzy nie wracają z tymi x kg nadwagi. Nie uważam by Eden/Marcelek/Isco stanowili tutaj regułę - przeciwnie, to nie pierwszy raz gdy widzieliśmy zdjęcia z presezonu i zdecydowana większość wygląda bardzo prawidłowo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.09.06 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Niby GS mówi tutaj o tym, że nie wolno oczekiwać od nich by 365 dni w roku traktowali ciało jako świątynię, no ale... jak widać można. I tu nawet nie chcę przytoczyć przykładu Ronaldo, bo to ewenement, ale Bale? Kroos? Modrić? Nacho? Ten ostatni może zły przykład z uwagi bycia cukrzykiem.

Clue jest takie, że na tym poziomie do głowy przychodzi mi wielu sportowców w kopanej, którzy nie wracają z tymi x kg nadwagi. Nie uważam by Eden/Marcelek/Isco stanowili tutaj regułę - przeciwnie, to nie pierwszy raz gdy widzieliśmy zdjęcia z presezonu i zdecydowana większość wygląda bardzo prawidłowo.

Nie zgadzam się. Clue jest takie, że oczekiwanie od nich bezdyskusyjnego trzymania fasonu w wakacje, a bycie przyzwyczajonym do tego że jakaś, większa lub mniejsza, część kadry świetnie się prowadzi "bo lubi" bez względu na okoliczności to dwie różne rzeczy. To że taka jest natura zawodu, że czasem 3 tygodnie pizzy mogą się odbić na kilkunastu pierwszych spotkaniach nie znaczy, że mamy mieć za złe zawodnikom że robią absolutnie co chcą w czasie pozasezonowym. Mają do tego prawo. Jako kibice IMO powinniśmy to uszanować i dać im święty spokój oraz liczyć na to że sumiennie przepracują przygotowania i doprowadzą się do formy wystarczającej by spełniali oczekiwania. Na razie ani nie ma dowodu na to że Eden się opierdalał na treningach ani na to że nadwaga robi z niego mało efektywnego grubasa. Na to drugie trzeba poczekać przynajmniej kilka tygodni.

A osobiście coś mi mówi że nawet nie trzeba będzie tego tak usilnie monitorować.

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.09.07 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Jak już jesteśmy przy tym temacie - jak najlepiej zrzucić oponę? Ktoś zrzucał i wie może? Mógłby się podzielić tą wiedzą? Czy nie warto już, zbyt trudno? Trzeba się pogodzić ze zmarnowanym życiem i iść dalej?

Nie słuchaj tego, co pisał Sarcasm. Samą dietą dasz radę. Ja jestem dziesiąty tydzień na diecie, spadło mi 8 kg. I A co lepsze w 6 tygodni spadło mi najwięcej. Z usług tego samego dietetyka korzysta kumpel, też mu spadło (on miał sporą nadwagę). Co do ćwiczeń, one oczywiście są dobrym narzędziem, ale jeśli chcesz tylko schudnąć to dasz radę bez nich, po prostu więcej spacerów, jazdy na rowerku i tyle. Ja dopiero od 2 tygodni ćwiczę i bez ćwiczeń schudłem. Miałem problem z mięśniem dwugłowym ramienia i miałem operację kolana. I co ważne nie mam jakiś chorych i niskich zapotrzebowań kalorycznych. Odstawiłem te świństwa przetworzone żarcie i jazda. I to co napisał Ryba u mnie też się sprawdziło. Mimo biegania, boczki zawsze mi się robiły, pewnie przez to gówno, które się jadło, czyli gotowe, przetworzone produkty. Jem częściej, mniejsze porcje, ale czuje się w ciul najedzony.
PS Eden w razie w jak czytasz forum, call me

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.09.07 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, nie sluchaj się mnie. Sluchaj się kogoś, kto ma boczki i z kolega chodzi do dietetyka :]

Jakie jeszcze złote rady? Nie jeść po 22? 5 posiłków dziennie? Sniadanie to najwazniejszy posiłek dnia?

Samą dietą zawsze człowiek schudnie, to żaden wyczyn, przy deficycie kalorycznym. Sztuka jest wypracować ciało, a nie mieć potem wiszącą skóre i boczki jaka kobieta.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.09.07 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miał. Miśku czytaj dwa razy jak masz problem ze zrozumieniem. Ewentualnie rozpisz sobie wszystko na kartce. Rokoko nie pytał o to jak zbudować ciało, a jak zgubić oponkę. Oponkę zgubi samą dietą. Jak wcześniej pisałem, proszę cie przeczytaj coś dwa razy, przemyśl i później odpisuj. Eh słuchaj kogoś, kto ma problem z podstawowymi umiejętnościami, których każdy człowiek nabywa w podstawówce - oczywiście bez obrazy. To się fachowo nazywa analfabetyzm wtórny, co jest wielkim problemem w dzisiejszych czasach. Co do kolegi nigdzie nie napisałem, że Z NIM chodzę. Napisałem, że znajomy korzysta z tego samego dietetyka. Po raz 3 brak u ciebie czytania ze zrozumieniem. Nie moja wina,że mam kolegę, który jest tłusty, nie każdy ma takich jak ty, wtyki w świecie piłki Nieładnie...

Powrót do góry
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2019.09.07 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paradoksalnie, ale moim zdaniem łatwiej zrzucić kilogramy samą dietą. Tkankę tłuszczową traci się tylko i wyłącznie wskutek ujemnego bilansu kalorycznego, który stosunkowo łatwo wyliczyć prowadząc "przeciętny" tryb życia. Dodając wysiłek sportowy łatwo narazić się na pokusy spożywcze, które trudno będzie skalkulować w całkowitym bilansie.
Uprawianie sportu nie odchudza - jest tylko sposobem do osiągnięcia prawdziwego celu, czyli długotrwałego, ujemnego bilansu kalorycznego.

Oczywiście powyższe odnosi się do amatorów, bo ktoś kto uprawia sport od lat, zna swoje ciało i organizm to swobodnie zsynchronizuje dietę i sport.
Ja zrzuciłem 15 kg w 5 m-cy ( 97kg do 82kg, wzrost 184cm) bez jakiejkolwiek aktywności sportowej, kolejne 8 kg doszlifowałem rowerem i bieganiem ;)

Kończąc OT:

Cholernie liczę na debiut Edena. Niekoniecznie na jego indywidualny wkład, bardziej na jakiś nowy pomysł w sposobie atakowania całej drużyny, bo na razie to nie za bardzo wiedzą co mają robic. Marcelo, Eden, Bale, Brahim, Vini, Benz, Jović i Rodrygo - ta mieszanka ofensywna na papierze jest "wybuchowa" i powoli powinna zacząć trybić ;)

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.08 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abstrahując od pewnej myśli która mi się kłębiła cały czas w głowie (mózg zacząć kurwa ćwiczyć, nie tylko ciało) - co jest złego w chodzeniu do dietetyka? Można się znać dobrze na hmm biochemii żywności, można dużo o tym wertować w necie, wiedzieć, że l-cytrylina przekształca się w l-arginine i jest jej sporo w arbuzach - ale nie będzie się lepszym od specjalisty, który na tym zarabia, ma studia w tym temacie, prace naukowe i pewnie cyklicznie jakieś warsztaty czy szkolenia.

W sensie - można olać, jasne. Można to samemu robić i być w tym zajebiście efektywnym. Ale to jak z outsourcingiem wszelkich usług innych niż operacyjne - nie trzeba, kosztuje, a jednak się opłaca.

Osobiście nie korzystałem nigdy, bo odkąd pamiętam mam dobrą wagę i nigdy się nie zapuściłem + łatwo mi się zrzuca masę i ją nabywa. Ale absolutnie bym tego nie wykluczał w przyszłości, szczególnie gdybym chciał wykonać krok z dobrego_ciała na bardzo_dobre. Ten bardzo_dobry stan niestety nie umiem utrzymać i większy tu mam problem na poziomie motywacyjnym i treningów niż diety samej w sobie. Choć z tym drugim też.

@Topic
Daaaaaajcie mi ten debiut Hazarda. Generalnie jeśli chcemy liczyć na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie to wymaga to dwóch rzeczy:
a) pełni formy Edena
b) formy i zdrowia Bale'a LUB Jovicia, który szybko zaadoptuje się do hiszpańskiej i zacznie zdobywać bramki.

Bo jakkolwiek Eden jest super to dalej brakuje nam bramek. To może dać albo Bale albo Jović.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 1 tydzień temu o 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kończąc OT, bo widzę, że w jakiś sposób zostałem wezwany do tablicy.
Moim skromnym zdaniem, dietetycy się po prostu w wielu przypadkach chuja znają. Schematyczne podejscie, które można samemu ogarnąć po kilku poradnikach. W wielu przypadkach nie mają bladego pojęcia, co robią, trzymają się pojebanych ram, które dawno zostały obśmiane i obalone. Oczywiście, nie mówię, że wszyscy, ale niestety w wielu z nich leci na ładnej nazwie - dietetyk.

To samo się tyczy ortopedów. Świetni fachowcy, żeby wykonać operację i zdiagnozować uraz widząc zdjęcie RTG. Jednak, żeby doprowadzić człowieka do sprawności, nie mają o tym pojęcia. Najlepiej wsadziliby gips, zakazali sportu i nakazali siedzenie pod kocem z herbatą.

Zresztą dziś tyle jest tego gówna, że znaleźć prowadzącego z prawdziwego zdarzenia to nie lada wyczyn. Dziś każdy, kto trenuje na siłowni kilka miesięcy, wpada na pomysł bycia trenerem, dietetykiem :lol2:

https://www.youtube.com/watch?v=vWLXrHPmW9o&t=937s

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 1 tydzień temu o 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
To samo się tyczy ortopedów. Świetni fachowcy, żeby wykonać operację i zdiagnozować uraz widząc zdjęcie RTG. Jednak, żeby doprowadzić człowieka do sprawności, nie mają o tym pojęcia. Najlepiej wsadziliby gips, zakazali sportu i nakazali siedzenie pod kocem z herbatą.

Bo ortopedzi są od diagnozowania i leczenia schorzeń. W przypadku doprowadzania człowieka do sprawności idzie się do fizjoterapeuty po tym jak ortopeda zrobi swoje.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 1 tydzień temu o 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko niestety oni wiele schorzeń leczą prehistorycznymi metodami. Skręć kostkę i idź do ortopedy. Wsadzi Ci nogę w gips i będziesz siedział.

Dobra, koniec OT.

Swoją drogą, czekam na tego Hazarda, liczę, że zastąpi mi w sercu Ronaldo w jakimś procencie.

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 1 tydzień temu o 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie widziałem, żeby ktoś skręconą kostkę dał w gips, chyba, że weterynarz. Pierdolisz strasznie.

W każdym zawodzie są profesjonaliści i ludzie z papierkiem. Jeśli nie potrafisz sam wybrać odpowiednich usługodawców, to świadczy to wyłącznie o tobie.

Quros
Prezes
Prezes

PostWysłany: 1 tydzień temu o 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy tu gadu gadu a Eden chyba rzeczywiście zrzucił oponkę w tydzień Ptak

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 1 tydzień temu o 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie naczytał się dobrych poradników w necie Ptak

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

PostWysłany: 1 tydzień temu o 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

labeleq napisał:
Nigdy nie widziałem, żeby ktoś skręconą kostkę dał w gips, chyba, że weterynarz. Pierdolisz strasznie.

W każdym zawodzie są profesjonaliści i ludzie z papierkiem. Jeśli nie potrafisz sam wybrać odpowiednich usługodawców, to świadczy to wyłącznie o tobie.

To mało w zyciu widziałeś. Miałem 6 razy skręcone kostki. Z tego 3 razy za dzieciaka w gipsie.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 1 tydzień temu o 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałem skręconą i do gipsu. I tutaj się zgodzę z sarcasmem, wjebać w gips jest najłatwiej, wtedy po prostu przyjąłem, że tak ma być, po latach ogarnąłem, że po prostu trafił mi się ortopeda leń/idiota.

Jak jesteś gruby to czasem zrzucisz kilogramy po prostu odstawiając cole. W ogóle myślę, że Eden po prostu nic nie robił w wakacje, ale się ogarnie. W Premier był nieziemski i jeżeli Bale utrzyma formę, to skrzydła Bale Hazard naprawdę mogą być topowe. Czekam ogromnie Very Happy

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: