Siatkówka cz. 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2019.09.26 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atak nie istniał, środek bloku wiecznie spóźniony... ilość błędów włąsnych koszmarna. Słoweńcy zasłużyli na wygraną.

Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.26 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniejsza z tym Leonem. Cały skład powinien dostać po głowie. Nawet Kubiak.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ryba1984
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2019.09.26 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już wolę żeby bił w dół taśmy nasz Kurek. Powaga.
Fabian dzisiaj fatalny. Nic nie szło to druga sprawa.
Kurwa porażka totalna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.09.26 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieprzypadkowo ci Słoweńcy ogolili także Rosję, zresztą też 3:1. To nie jest słaby zespół. Ich sposób gry - takie proporcje siły i umiejętności technicznych nam nie leżą, to nie był pierwszy raz, kiedy się z nimi męczymy albo wręcz przegrywamy. A mentalem ze Słowenią, a tym bardziej na ich terenie, się nie wygra. Szczerze spodziewałem się drogi przez mękę i uważam, że z każdą inną drużyną byśmy wygrali.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2019.09.26 22:01, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.09.26 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jestem wkurwiony, że też nasz najgorszy mecz na turnieju musiał się zbiec akurat z najważniejszym meczem na turnieju. Słowenia 3 raz z rzędu jest naszym oprawcą na ME.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.09.26 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nza napisał:
Zagumny to jednak był wirtuoz.

Ktoś w to kiedykolwiek wątpił? Jestem z Olsztyna, miałem okazję go oglądać regularnie przez wiele sezonów na żywo w Hali Urania i gość przecież zawsze był genialny. Nieprzypadkowo w Pekinie został wybrany najlepszym rozgrywającym, a i nigdy nie widziałem kogoś tak spokojnie i efektywnie kiwającego.

Co do meczu - jeny, szkoda jak cholera. Ale od początku byliśmy tutaj swoimi największymi przeciwnikami w meczu, choć poziom Słoweni należy docenić i pogratulować zasłużonego zwycięstwa.

Mamy fantastyczną ekipę, ten mecz tego nie zmienia. Fajnie by było jakby Leon miał okazję zgrać się z resztą ekipy całkowicie w tych meczach o cięższej stawce lub z świetnymi reprami. Wtedy mamy szansę na trzecie złoto z rzędu w MŚ.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.09.26 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza sprawa to fatalne rozegranie. Fabian grał tragicznie na rozegraniu i w zasadzie tylko dzięki temu że Leon to Leon kończyliśmy jakieś ataki. Pojedyncze piłki skończone przez Kubiaka czy Konara to za mało. Druga sprawa - Słowenia zagrała środkiem kilka razy, dosłownie na palcach jednej ręki można liczyć, a nasz środkowy wiecznie skakał do środkowego zostawiając pojedynczy blok na skrzydle. Koszmar. Float w naszym wykonaniu? Dramatycznie słaby, lekki i prosty do przyjęcia na palce. Gdzie się podziała agresja w tym aspekcie? Drzyzga i Konarski tymi plasami na drugą stronę trochę się ośmieszali. Kubiak jest sytuacyjnym graczem, ale dzisiaj to mu wybitnie nie szło. Nie można powiedzieć nic dobrego na temat naszej gry. Aaa no i jeszcze.. gdzie podział się Pipe w naszym wykonaniu? Dzięki Fabian!

Reggie
ja tu tylko sprzątam

PostWysłany: 2019.09.26 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, cały czas skakaliśmy do krótkiej, chociaż Słoweńcy praktycznie nie grali nic ze środka. Z kolei Drzyzga też grał tylko skrzydłami, gdzie często aż prosiło się zagrać innym wariantem w ataku. Słoweńcy byli niemożliwi w obronie i diabelsko skuteczni na kontrach, nam tego właśnie brakowało, tak jak bloków, co zawsze było mocną stroną naszej reprezentacji. Im wychodziło prawie wszystko, nam niestety o wiele mniej. I boli niestety to, że nawet przy naszej gorszej dyspozycji i fantastycznej formie Słoweńców, każdy set był na styku.

A, i ten sędzia też swoje dołożył po tym jak nie widział 4 odbić Słoweńców w pierwszym secie, dał im się kutas nakręcić.

Powrót do góry
bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.27 06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał w samo sedno to o czym myślałem. Mimo słabszej dyspozycji dawaliśmy radę ale byliśmy zawsze o krok spóźnieni. Szkoda.
Z drugiej strony nie podoba mi się organizacja tych mistrzostw. Z Holandii musieliśmy przylecieć do Słowenii gdzie rywal przebywa od samego początku mistrzostw. Za dużo jest kilometrów do pokonania w tak krótkim czasie. Oczywiście nie usprawiedliwia to porażki, ale współczuję Serbom, którzy jak przegrają, będą musieli tej samej nocy przylecieć do Paryża i już nazajutrz stoczyć bój o brąz z Polską.

MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2019.09.27 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgoda co do Fabiana, grał słabo i powtarzalnie, ale srodek u nas nie potrafił nic skonczyl jak miał ;/

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.09.28 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrócą silniejsi. MŚ Świata rozkręcaliśmy się z meczu na mecz. Tu na ME od razu wskoczyliśmy na wysoki poziom, graliśmy z frajerami do meczu ze Słowenią. Do tego te problemy z lotem ch.. wie jaki to miało wpływ, może na tym poziomie jakiekolwiek zakłócenia mają wpływ na formę. Wszyscy grali klasę słabiej, to nie była nasza kadra. Coś musiało się spiździć po drodze.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2019.09.28 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać na ME każdy może przegrać Very Happy Oby nasi dzisiaj zagrali już na luzie i pokazali fajną siatkówkę.

Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.28 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu Francję 3:0 odprawili. Przyjemnie się to oglądało.

Powrót do góry
Reggie
ja tu tylko sprzątam

PostWysłany: 2019.09.28 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jest krążek na ME, co prawda w trochę ciemniejszym odcieniu niż byśmy chcieli, ale to i tak ogromny sukces. Ta reprezentacja jest jeszcze w fazie rozwoju, brakło też Kurka, który też byłby ogromnym wzmocnieniem, Leon jeszcze trochę pogra u nas, zgra się z resztą zespołu i będziemy mieli kosmiczną reprezentację. Brawa za dzisiaj, bo zagraliśmy fenomenalnie.

Powrót do góry
raq77
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2019.10.04 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, oglądałem trochę meczu z USA i w sumie mam kilka spostrzeżeń.
- Zbyt przewidywalnie Drzyzga wystawiał do Leona. Za często. Amerykanie szli do niego w ciemno.
- za mało gry środkiem. Kiwek albo wlasnie próby rozrzucenia bloku.
- Kurek słabiutko. Mało pewnie w ataku, widać że szuka formy.
- Anderson co napierdalal. Świetny mecz.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: