Komentatorzy w TV cz. 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2019.10.08 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogolnie jezeli lubisz podcasty, moj ulubiony to: https://www.patreon.com/tsfp
Wspomagam chlopakow od 2015 i nie zaluje ani centa. Oprocz tygodniowego podsumowania La Ligi maja epizody z historia hiszpanskiej pilki, rywalizacja pomiedzy lokalnymi klubami, historie najwiekszych transferow/najgorszych transferow czy niedawno zaczeli nowy cykl "Cult Heroes" gdzie mozna posluchac historii o najwieszych graczach tej ligi (zapowiada sie swietnie, do tej pory byl Juanito, 'Magico' Gonzalez i ostatnio Ivan de la Pena). Od cholery innych rzeczy, nawet poranne podsumowania gazet. MOCNO polecam.

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.10.08 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Tego nie da rady kupić legalnie będąc w Polsce. Sam szukałem sposobu kilkanaście miesięcy temu, aby pokazać fucka naszym rodzimym telewizjom i kupić sobie ligę poprzez hiszpański BeIN Sport. Wtedy kosztowało to bodaj 17 euro bez centa, czyli jakieś nasze 70 złotych miesięcznie, i to w pakiecie z Ligą Mistrzów oraz Ligą Europy. No ale oczywiście okazało się, że nie da rady, bo przecież te zjebane ograniczenia geograficzne nakładają.

A jakieś VPNy + płatność revolutem/paypallem?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.10.08 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie można było płacić PayPalami, ale zabić się za to nie dam, bo już wyleciały mi z głowy dokładnie te pola, które trzeba było wypełnić.

Zresztą to i tak już nieaktualne - przed tym sezonem coś się zmieniło w transmisjach na terenie Hiszpanii, także ten pakiet, który wielu anulowało i poszukali sobie innych możliwości. I dodatkowo jakieś udziwnienia są, typu 8 meczów transmitowanych normalnie cena znośna, a za dwa najlepsze - sobotni wieczorny i niedzielny wieczorny, transmitowane przez Movistar, trzeba bulić jeszcze dodatkowo.

Czyli w starej cenie zobaczysz Real, FCB i najlepsze hity ligi jak świnia niebo, bo prawie zawsze Movistar bierze te mecze.

Kiedyś było wszystko za 17 euro i oprócz całej LaLigi i Ligi123, również cała Liga Mistrzów i Liga Europy, mogłeś sobie nawet bieda-mecz typu Qarabag - Astana włączyć, wszystko było.

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2019.10.08 11:02, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2019.10.08 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez najnormalniejsza karta Visa czy Mastercard ktore kazdy na swiecie ma mozna zaplacic. Stracisz 10 zlotych na przewalutowaniu i tyle, groszowe sprawy.

Sondokan

PostWysłany: 2019.10.08 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o koszty przewalutowania tylko o samą możliwość, która może być zablokowana z powodów geograficznych.

Madrid, a jakieś pakiety np., które są w USA albo innych krajach?

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2019.10.08 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy czasem UE nie miało zakazać geoblokady płatności?

hugh hefner
forumowy ekspert

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.10.08 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Dimhil, dzięki, posłucham w wolnej chwili.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2019.10.08 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Tu nie chodzi o koszty przewalutowania tylko o samą możliwość, która może być zablokowana z powodów geograficznych.

Pierwsze slysze. Kupowalem wielokrotnie roznego rodzaju rzeczy z USA, regularnie kupuje LP z japonii i nigdy nie mialem problemow z platnosciami karta VISA albo Mastercard.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2019.10.08 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko to jest co innego z przedmiotami, a co innego z usługami. Dane platformy mają wykupione prawa do pokazywania lig w danych państwach i jednocześnie bronią się przed utratą na rzecz innych, które tych praw nie posiadają.

LP z Japonii, np.?

Sondokan

PostWysłany: 2019.10.08 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
Sondokan napisał:

Pierwsze slysze. Kupowalem wielokrotnie roznego rodzaju rzeczy z USA, regularnie kupuje LP z japonii i nigdy nie mialem problemow z platnosciami karta VISA albo Mastercard.

Przykładów jest mnóstwo. Na przykład problemy z kupnem biletów polskimi kartami po tym jak bydło z Legii robiło zadymy w Madrycie trzy lata temu, albo brak możliwości płatności polską kartą w sklepie playstation w rejonie USA.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2019.10.08 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

A nie wiem szczerze mówiąc, sprawdzałem jedynie ten hiszpański BeIN, bo tam były absolutnie wszystkie mecze ligi, co było dla mnie kluczowe. Chciałem uniknąć sytuacji, w której jest jakiś fajny mecz, a okazuje się, że nie mogę go sobie obejrzeć, bo mają kaprys, by go akurat nie transmitować.

Nie wiem, ile dają meczów LL w innych krajach, lecz sądzę, że prawie na pewno nie ma aż tylu transmisji, co w Hiszpanii. Ale jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 5 dni temu o 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki a wyjaśnienie, ma to sens.

hugh hefner napisał:

LP z Japonii, np.?

Bardzo lubie japońska scena muzyczna, zwłaszcza instrumentalny hip hop. Poza tym mozna bardzo często dorwać płyty po niższej cenie, wiele albumow ktore wyszly na japonskim rynku tez jest w Limited Edition, z jakimis dodatkowymi smaczkami (box-sety, inne okladki,np. Dark Side of The Moon z 1973 roku ma fajna naklejke na okladce, dwa wielke plakaty, ksiazke i kartke pocztowa - tego typu smaczki). Planuje kupic sobie kolekcje King Crimson w japonskiej edycji, bo raz ze mam na punkcie japonii bzika, a dwa mastering jest lepszy (i tak jest w przypadku wielu albumow).Raj dla kolekcjonerow Smile

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 5 dni temu o 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego zadałem pytanie, bo jeżeli japońska scena muzyczna z czymś mi się kojarzy, to właśnie z instrumentalnym hip-hopem. Przegapienie koncertu DJ Krusha w Sopocie to dalej mój największy muzyczny fail obok niepójścia na Opener, na którym grali Beastie Boys. Do tego Nujabes i inni artyści, z którymi nagrywał, ale pewnie jest tego o wiele więcej, niż samemu do tej pory poznałem.

Cytat:
mastering jest lepszy

Ciekawe. Nie miałem o tym pojęcia.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: