Koszykówka cz. 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcasm
SUPERSTAR

PostWysłany: 2019.09.15 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się KOMPLETNIE na koszykówce. Obejrzałem w życiu kilka meczów koszykówki, w tym dzisiejszy finał. Oczywiście nie zrobiłem tego z ciekawości, tylko bardziej z nudów, żeby akurat coś leciało w TV.

Pytanie, dlaczego Amerykańce się wyjebali na to? Bo chyba tak trochę zrobili? Nie znam się, jak mówię, ale nie kojarze żadnego koszykarza z USA. Nie, żebym znał ich wielu, ale jednak człowiek chcąc, nie chcąc zna Jamesa, Duranta, a resztę przynajmniej z twarzy.

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2019.09.15 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni chyba od dawna olewają wszelkie imprezy tego typu łącznie z IO i skupiają się na tej swojej enbijej Tongue

hugh hefner
#teamTortex

PostWysłany: 2019.09.15 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, generalnie Amerykanie mają względnie wyjebane na kadrę, choć np. Olimpiadę traktują trochę poważniej.

W tym roku doszła do tego kolejna kwestia, mianowicie po latach dominacji NBA przez jeden superteam nastąpiły tego lata wielkie przetasowania sił i dosłownie z 1/4 ligi wierzy w swoje szanse na wygranie mistrzostwa, przez co większość tych najlepszych zawodników woli skupić się na przygotowaniach do sezonu, niż marnować czas na granie w Chinach.

LeBron lada moment będzie miał 35 lat, swoje z kadrą wygrał, a Durant zerwał achillesa, choć i tak marne szanse, żeby przyjął powołanie.

Stany i tak powinny dalej zajść w turnieju, ale mieli problem z kontuzjami i z tego co wiem, po prostu grali słabo i nieskutecznie.

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2019.09.15 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni nie traktują MŚ poważnie. Rzadko kiedy lecą tam grać gwiazdy, a do tego doszła kwestia nowego rozfania, o któej wspomniał hugh.
Można też doda zmianę trenera kadry USA, to też musiało mieć wpływ na ich grę w turnieju.

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2019.09.15 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A od zawsze mieli tak wyjebane na kadrę czy w dawnych czasach bimbru i Carmenów jednak traktowali je poważniej? Zawsze mnie to zastanawiało.

Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2019.10.24 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/mavshighlights/status/1187199647003168768?s=21

<serce>

Poprawić jeszcze wybory, ale jest wystarczający materiał na budowanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
#teamTortex

PostWysłany: 2019.10.25 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech tylko więcej zacznie zbierać i się nie połamie ponownie, punkty w fantasy muszą się zgadzać. :]

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2019.11.09 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno znaleźć bardziej tępego i nieprofesjonalnego zawodnika NBA. A tak dobrze się zapowiadał, niestety lenistwo i zwykła głupota robią swoje.

https://zkrainynba.com/dion-waiters-przedawkowal-zelki-stracil-przytomnosc-na-lotnisku/

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.01.02 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://clutchpoints.com/mavs-news-rick-carlisle-admits-there-is-no-timetable-for-kristaps-porzingis/?fbclid=IwAR34YcAv40zgBRO9nwdv3WkFDRq8qgiOWQMoGqvoNwX_WpR5005xzUK-NJ0

Ech [']

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2020.01.02 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slabo liczulem, ze pomoże Luce namieszac w playoffach.

hugh hefner
#teamTortex

PostWysłany: 2020.01.03 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Cube, może coś w tym jest, bo zdążyłem go parę tygodni temu wymienić. :>

To nie jest to samo kolano, które rozwalił wcześniej, podobno nie ma większych uszkodzeń i nie będzie potrzebna operacja, więc wygląda mi to na typowe dmuchanie na zimno ze strony Dallas - i bardzo dobrze. Do PO jeszcze daleka droga i ta kontuzja raczej go nie wyeliminuje.

Para Siempre napisał:
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.01.03 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak, wiem. Pamiętam że dyskutowaliśmy już swego czasu na forum o tym czy KP nie ma problemów ogólnie z lewą stroną swego ciała. Oby wyszło na nic. Bardziej szkoda, że Luka w obliczu tej kontuzji jest pozbawiony partnera w dłuższej walce o korzystną pozycję w PO i będzie zdecydowanie trudniej dotrzymać kroku LAC czy HOU. Miałem nadzieję, że uda się dociągnąć top3 do końca, może dadzą radę, ale nie jestem pewien jakim kosztem.

Powrót do góry
hugh hefner
#teamTortex

PostWysłany: 2020.01.05 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Top 3 to spore oczekiwania względem ekipy, która rok temu nie była nawet blisko awansu do PO. Sukcesem będzie samo wejście do PO w tym sezonie, a tego już raczej nie spierdolą. Przed następnym sezonem zrobią parę zmian, miejmy nadzieję, że KP nie połamie się do tego czasu na dobre, trochę się ogarnie, wróci mu forma, dopasuje się do systemu Mavsów i za rok powinni być dużo mocniejsi. Czas gra zdecydowanie na ich korzyść, więc nie powinni niczego popędzać.

Para Siempre napisał:
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.01.05 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie oczekiwania a życzeniowe myślenie. W playoffach nie nastawiam się na nic, bo ta drużyna nie ma przede wszystkim ławki by grać defense w długich seriach bez HCA. Jednak im lepsza pozycja wyjściowa tym ciekawiej mogłoby być w drugiej czy trzeciej rundzie przeciw mocnym przeciwnikom. Myślę tu jedynie względem łapania doświadczenia na kolejne lata w PO przez Lukę i KP, bo odpadaniem z Clippersami w pierwszej rundzie niczego się nie nauczą. A w kolejnym sezonie po powrocie GSW o korzystną pozycję będzie jeszcze trudniej.

@d
Nie miałem na myśli jakiegoś konkretnego zespołu, w tym kontekście mogą to być Lakers, Warriors, Rockets.. obojętne.

Ostatnio zmieniony przez Goldschmidt dnia 2020.01.05 21:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.01.05 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
Myślę tu jedynie względem łapania doświadczenia na kolejne lata w PO przez Lukę i KP, bo odpadaniem z Clippersami w pierwszej rundzie niczego się nie nauczą.

Z tymi Clippersami wcale może nie być tak, że Kawhi i PG zrobią z PO swoją piaskownicę i będą rozjeżdżać kolejnych rywali, bo mam wrażenie, że przed sezonem wszyscy rozdali już mistrza LAC, a starego LeBrona i chimerycznego Davisa skazali na "drugą rundę max". Z Memphis zagrali tragicznie, Kawhi człapał po parkiecie i nawet PG nie zrobiłby tutaj żadnej różnicy, zresztą Memphis ot tak nie wrzuca pierwszej lepszej drużynie 140 punktów. Nie wiem, czy Dallas byłoby w stanie pokonać LAC w serii, ale na pewno - zakładając udział zdrowych KP i Luki - nie skazywałbym ich na porażkę.

PG cały czas nie jest w pełni zdrowy, nie mówiąc już o powrocie do formy sprzed urazu, Kawhi standardowo w RS bez szału, ale te 20 punktów w co drugim meczu (mr. load management :-) robi. Wciąż Clippersi to drużyna z gigantycznym potencjałem (śmiem twierdzić, że z drugą najlepszą parą gwiazd + naprawdę mocną ławką), ale czasu na "docieranie" się przed PO jest coraz mniej, a progresu nie widać (5-5 w ostatnich dziesięciu grach).

Chyba, że ktoś liczy, że magicznie "zaskoczą" od pierwszych meczów PO, no cóż - na tym można się boleśnie przejechać.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6
Skocz do: