Komentatorzy w TV cz. 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.01.12 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak mam czasem pretensje do Święcickiego o niezbyt obiektywny(dziś zdecydowanie ok) komentarz, tak eksperci w studio Eleven są często spoko. Zwłaszcza pan Maciej Kruk, bardzo trafne spostrzeżenia, duża inteligencja. Podoba mi się jego ocena meczu, Zidane'a etc.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 1 tydzień temu o 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madridcampeon napisał:
Cover, jeśli jeszcze tu wchodzisz - nie mów "Bilbao" na Athletic. Ich kibice mają focha, gdy ktoś ich tak nazywa. Very Happy

Najlepiej "Athletic" lub "Athletic Club", ewentualnie jak już musisz "Athletic Bilbao", ale samo "Bilbao" nigdy w życiu.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Czasem wchodzę. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale masz kwestię wyborów, kiedy robisz coś dla szerszego grona niż kibice danego klubu (a tak było z natury, kiedy zapadła decyzja, że mecz będzie na antenie. Pisząc, staram się pisać o Athletic Club. Mówiąc już mniej, a przyjęliśmy Bilbao, bo tak większość ludzi kojarzy ten klub w Polsce. Rozwiązania optymalnego w tym wypadku brak, każde ma minusy. Obrażonych przepraszam, bo Lwy darzę bardzo dużym szacunkiem i raczej tak pozostanie.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 1 tydzień temu o 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha. W takim razie spoko - myślałem, że po prostu nie wiedziałeś, bo nawet niektórzy Hiszpanie nie zdają sobie z tego sprawy.
Ogólnie nawet fajnie komentowałeś, to był debiut na antenie? Masz całkiem fajny głos na drugiego komentatora, takiego do takich rzeczowych wtrąceń, razem z panem Zawackim dawaliście radę. Bez sztuczności, naturalnie, fajnie.

Dwie godziny później mecz też oglądałem Marbella - Real Valladolid i wiem, że Dominik Piechota chyba również debiutował. Kogoś jeszcze zaprosiliście do komentowania?

Szykują się jakieś kolejne mecze z Twoim udziałem? Będę oglądał co się da z Pucharu Króla na TVP Sport, hiszpańskiej piłki mi nigdy za wiele. Aż szkoda, że rok temu nie kupiliście, chociaż taka końcówka Valencia - Getafe byłaby dla komentujących niezłym wyzwaniem. Very Happy Ale pewnie w tej edycji też się jakieś partidazo trafi.

Powodzenia dalej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 1 tydzień temu o 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik nie debiutował, miał jakieś przetarcie wcześniej, jeszcze w czerwcu zeszłego roku.

Tak, debiutowałem. Głos był podłamany, bo miałem lekkie przeziębienie, normalnie moje warunki są dużo lepsze i będzie jeszcze okazja, żeby to pokazać (plus kalibracja itd., generalnie to co słyszałeś to jest mój dolny próg w jakości głosu obecnie, po prostu stres, debiut, sterty fajek noc wcześniej itd zagrały swoje, troche też kalibracja mikrofonu, ktoś mi zwrócił uwagę, że miałem dużo lepsze i gorsze momenty, glos skakal i rzeczywiscie tak bylo, ale skoro dolny próg został przyjęty dobrze, nastawiam się pozytywnie na przyszłość). Przy Bilbaon założenie proste - będę je stosować stale - żeby z meczu czwartoligowca z pierwszo nie robić koncertu darcia się na głos i dostosowywać poziom emocji/zaangażowania pod rangę meczu.

Nie daję 100% pewności, ale wszystko wskazuje, że tak, będziemy słyszeć się częściej. Mój cel jest taki, żeby stopniowo się rozwijać i dalej pracować. Ogólnie to dość ciężki kawałek chleba, dopiero po drugiej stronie widzisz to w pełni.

Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 3 dni temu o 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.przegladsportowy.pl/felietony/michal-zaranek-blogoslawieni-przestepcy-felieton/5w4yzh9

Real zaczyna wygrywać to i dupa zaczyna piec.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 3 dni temu o 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było dać skrina, żeby takiej dziennikarzynie wyświetleń nie nabijać.

Szkoda, że takich sytuacji - tylko mniej wokalnych/mniej widocznych - podczas meczu jest co najmniej 50. Faule taktyczne są stare jak świat, ba, przewodzi im mocno to pięknie grające w piłkę City. Różnica jest taka, że gdy są robione na połowie przeciwnika/w środkowej strefie to nie są tak widoczne.

W zamierzeniu i ten faul i ten faul niczym się nie różni, poza oczywistością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 3 dni temu o 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Atletico bezpowrotnie straciło szansę na wygranie meczu

Cytat:
wypaczenie wyniku meczu

Cóż za bóldupiasty bełkot janusza futbolu <serce>

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 3 dni temu o 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się tego czytać.

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 3 dni temu o 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Faule taktyczne są stare jak świat, ba, przewodzi im mocno to pięknie grające w piłkę City.

Toooooo. Teraz już mnie to tak nie rusza, ale pamiętam, że jak Liverpool był w bezpośredniej walce o mistrza z City no i po prostu życzyłem im w każdym meczu porażki, to niesamowicie się to rzucało w oczy i wręcz mnie od oglądania ich odpychało - faule taktyczne to jest niby element gry, ale czynione z taką ewidentną premedytacją i częstotliwością z przyzwoleniem sędziów są po prostu irytujące. Zwłaszcza, że jak Pep był w Bayernie, to jakoś nie poinstruował Thiago, żeby ten sfaulował Saula w półfinale :<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 3 dni temu o 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, czy oni w ogóle wiedzą, że to miano MVP finału przyznawał... Luis Enrique, jako że jest selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii.

Podejrzewam, że LE nie przyznał Valverdemu tej nagrody głównie za ten faul, lecz raczej za wyróżniającą się grę w tym meczu, ale przecież gdyby uważał, że należy mu się jeszcze jakieś moralne potępienie poza czerwoną kartką, to by dał tę nagrodę komuś innemu. Courtois był zaraz za nim w kolejce.

Zatem nie przyznawały tego jakieś randomy niemające pojęcia o świecie trenerskim, pokroju większości pismaków właśnie. RFEF przy promocji nowego Superpucharu zadbała nawet o to, żeby MVP został wybrany rzeczywiście przez eksperta.

Jak zwykle dziennikarze chcą być większymi znawcami od trenerów i mają się za nie wiadomo kogo. Stróże moralności od siedmiu boleści, myślący że mają jakąś misję życiową, podczas gdy tylko stukają w klawisze. Dziennikarze sportowi to w większości umysłowa bieda, dobrych jest niewielu i w dodatku często są schowani są w mediach drugiego rzędu pod względem liczby czytelników. W Hiszpanii wygląda to tak samo.

Powrót do góry
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 3 dni temu o 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się madridowi język wyostrzył <wow>

Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 3 dni temu o 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moment, w którym jakiś kibic bodaj Chelsea powiedział coś, co wkurzyło madrida i aktywowało jego rage mode, jest jednym z moich ulubionych momentów na tym forum.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 3 dni temu o 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może rzeczywiście zgorzkniałem?

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 3 dni temu o 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokoko napisał:
Moment, w którym jakiś kibic bodaj Chelsea powiedział coś, co wkurzyło madrida i aktywowało jego rage mode, jest jednym z moich ulubionych momentów na tym forum.

Osz kurła coś mnie ominęło? Tongue

a ponadto:
hugh hefner napisał:
Polonista, geograf, człowiek renesansu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 3 dni temu o 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On mnie nie tylko wkurzył, ale przede wszystkim zwyzywał. No to ja się zirytowałem. Nie pamiętam już, gdzie to było, ale chyba w którymś z tematów w "Transferach" i to już kilkanaście miesięcy temu.

Czyli jak zwykle przesadzają tam na górze Very Happy bo w takiej sytuacji każdy by się zdenerwował, zatem nie bardzo rozumiem zdziwienie. Zwłaszcza że zdarzało mi się bluzgać tutaj i to niestety często. A już na 99,9% użyłem na tym forum więcej wulgaryzmów, niż na przykład Crawler, za co hańba mi i chwała jemu.

Ale faktycznie trochę zgorzkniałem. Cóż, starość nie radość.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: