Polityka (cz. 4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 86, 87, 88  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

W drugiej turze wyborów prezydenckich zagłosuję na
Rafała Trzaskowskiego
79%
 79%  [ 19 ]
Andrzeja Dudę
20%
 20%  [ 5 ]
Głosowało Użytkowników : 24
Wszystkich Głosów : 24
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2020.02.07 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Społeczeństwo w jakimś tam minimalnym stopniu zaczyna ogarniać podstawowe prawa ekonomii. Na Money.pl widziałem ciekawy materiał - zrobili badanie z pytaniem "czy w związku ze wzrostem inflacji należy podnieść wysokość świadczenia "Rodzina 500+". Aż 55 proc. ankietowanych odpowiedziało, że nie. A 45% "zdecydowanie nie" Surprised

Pięknie to wygląda na tle preferencji politycznych:

https://www.money.pl/gospodarka/600-nie-dziekuje-polacy-nie-chca-waloryzacji-swiadczenia-500-6470563886110849a.html

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2020.02.07 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieskąpy naród.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.02.09 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrzcie sobie na to zdjęcie i podejmijcie jedyną słuszną decyzję w maju przy urnie wyborczej.

Chciałoby się wierzyć, że wieloletnie odsiadki, ostracyzm społeczny oraz miejsce w podręcznikach od historii jako przestroga przyszłych pokoleń to będzie to, co spotka członków partii rządzącej i ludzi łamiących prawo.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2020.02.11 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce Prezydent nie ma zbyt dużo władzy. Władze w Polsce ma Premier.
Clif napisał:
De Tocqueville powiedział że "Amerykańska demokracja przetrwa do czasu, kiedy Kongres odkryje, że można przekupić społeczeństwo za publiczne pieniądze"
Jak widać Kaczynski postanowił skorzystać z rady klasyka.

Tyle, że u Jankesów to władza Biały Dom idzie do Kongresu po pieniądze, a tak poza tym to władza wykonawczą nie zasiada w Kongresie (a w Polsce tak).

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
#teamTortex

PostWysłany: 2020.02.12 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie premier, tylko prezes największej partii.

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Sarcasm
SUPERSTAR

PostWysłany: 2020.02.14 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że człowiek sie już nawet nie może podrapać pod okiem, kilka razy, środkowym palcem.

Swoją drogą, drapaliście się kiedś środkowym palcem? To przecież strasznie niewygodne, wskazujący opiera się o policzek.

rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2020.02.14 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale pierwszy raz odkąd pamiętam natknąłem się przeglądając reddit na post o polskiej polityce. Już nigdzie od niej kurwa nie można uciec.

https://www.reddit.com/r/europe/comments/f3igox/polish_mp_joanna_lichocka_showing_a_middle_finger/

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.02.14 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opozycja powinna tym walić gdzie się da. Tym bardziej, że wszystkim od KO, poprzez PSL, Lewicę czy nawet Konfederację może to poprawić sondaże.

Z mniej poważnych rzeczy, "afera" z leśnym ruchadłem pokazuje na jakim poziomie jest pisowski SOP. To się w końcu bardzo źle skończy.

Btw. Inflacja w tym miesiącu 4,4 %.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.02.14 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Billboardy ze zdjęciem środkowego palca tej idiotki powinny znaleźć się w każdym zakątku polskich miast i wsi, od szpitali po centra handlowe. PiS sam się wrzuca na ruszt i prosi o porządne grillowanie (widzieliście minę Kaczyńskiego jak zdał sobie sprawę, co się odjaniepawliło?), zobaczymy, co zrobi z tym opozycja, która niestety najbardziej błyskotliwa i konsekwentna w wykorzystywaniu takich okazji nie jest.

W Poznaniu zdjęcie Lichockiej ze stosownym podpisem już zawisło na elewacji Wielkopolskiego Centrum Onkologii, akcja-reakcja - tak się to powinno robić.

https://epoznan.pl/news-news-102829-zdjecie_poslanki_lichockiej_ze_srodkowym_palcem_na_elewacji_wco_wazniejsza_jest_propaganda_a_nie_chorzy_na_raka

Oglądajcie dzisiaj Wiadomości, naczelni propagandyści pewnie od wczorajszego wieczora mają pełne gacie myśląc jak to w porę zatuszować i przestawić, by wyszło, że to Platforma jest za ten środkowy palec odpowiedzialna.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2020.02.14 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co oglądać, jak i tak wiadomo co powiedzą.

Link

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2020.02.16 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gondola. napisał:
Billboardy ze zdjęciem środkowego palca tej idiotki powinny znaleźć się w każdym zakątku polskich miast i wsi, od szpitali po centra handlowe. PiS sam się wrzuca na ruszt i prosi o porządne grillowanie (widzieliście minę Kaczyńskiego jak zdał sobie sprawę, co się odjaniepawliło?), zobaczymy, co zrobi z tym opozycja, która niestety najbardziej błyskotliwa i konsekwentna w wykorzystywaniu takich okazji nie jest.

Ja już słyszałem głosy symetrystów, że afera z fakiem jest już "przegrzana", powoduje śmiech i tak naprawdę zraża potencjalnych wyborców do opozycji. Ale to pewnie po prostu pisowscy pożyteczni idioci byli, jak zawsze zresztą.

Wracając do spożytkowania słynnych dwóch milionów:

Link

Nie, to nie fejk.
https://streamable.com/cxvty

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.02.16 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już nie złoto, to PLATYNA. xD

Rozsądnie wydane 2 miliardy :lol2:

https://www.wykop.pl/link/5338991/nowy-lektor-tvpis/

Cytat:
Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2020.02.20 05:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
Przygłupi Adrian to i tak profesor przy MKB. Jebnie to.

Z 6 Prezydentów III RP, "az" 2 nie mialo wyzszego wyksztalcenia.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.03.04 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ comeback Joe Bidena. Serio, właściwie w trzy dni kompletnie odwrócił losy prawyborów, wszystko chyba wskazuje, że po czorajszym dniu wskoczy na fotel lidera, no i ma to momentum, które jest tak istotne.

Swoją drogą, serio nie wiem po co Bloomberg wywalił tyle kasy, która akurat w sumie była na niekorzyść dla innych umiarkowanych kandydatów, bo dzieliła ich głosy. Ten hajs przydałby się w listopadzie jak będziemy mieli główne starcie.

Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2020.03.04 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bloomberg podbijał ceny reklam, aby Sandersa nie było na nie stać Tongue

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 86, 87, 88  Następny
Strona 42 z 88
Skocz do: