Polityka (cz. 4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 99, 100, 101  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.05.20 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

140 milionów dla firmy brata?

Rzeczywiści, wystarczy nie kraść.

https://fakty.interia.pl/polska/news-firma-marcina-szumowskiego-z-gigantyczna-dotacja-wyniki-kont,nId,4506203

Sir Vimes
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2020.05.20 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/KazikowskaEdyta/status/1263035134430924804

https://twitter.com/jciesz/status/1263037280979124225

<hahaha>

El Goral napisał:
140 milionów dla firmy brata?

Rzeczywiści, wystarczy nie kraść.

https://fakty.interia.pl/polska/news-firma-marcina-szumowskiego-z-gigantyczna-dotacja-wyniki-kont,nId,4506203

Jakiś "dziennikarzyna" z "Pulsu Biznesu" to napisał. Inni też coś tam "przebąkneli":

1) "Miliarder wprowadza na giełdę nową spółkę. Na jej lek czekają miliony",

2) "OncoArendi: Michał Sołowow traktuje inwestycję w spółkę długoterminowo".

Pewnie firma "krzak", bo zysków jeszcze nie ma, a jak powszechnie wiadomo, wyprodukowanie nowego innowacyjnego leku od zera powinno być błyskawiczne. PiSiory kradno piniundze!

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2020.05.20 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sir Vimes napisał:
https://twitter.com/KazikowskaEdyta/status/1263035134430924804

https://twitter.com/jciesz/status/1263037280979124225

<hahaha>

Ale czekaj, z kogo rżysz tak właściwie? No bo chyba nie z tego znajomego Neumanna, który się w marcu pytał o możliwość zrobienia legalnego, ale przyśpieszonego certyfikatu towaru PRZED jego zakupem? Czyli zgodnie z prawem i zarazem w przeciwieństwie do tego co przyleciało wielki Antonowem, którego Morawiecki witał? Przecież Ministerstwo Zdrowia zostało wydymane przez Chińczyków, od których kupiono niesprawdzony towar niespełniający norm, a sprawa trafiła do prokuratury :lol2:

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sir Vimes
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2020.05.20 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Ministerstwo Zdrowia zostało wydymane przez Chińczyków, od których kupiono niesprawdzony towar niespełniający norm, a sprawa trafiła do prokuratury

Cały świat został oszukany przez Chińczyków: "Tandeta pod maską dyplomacji. Władze wielu państw padły ofiarą nieuczciwych firm". Zresztą nie tylko państw, bo Komisję Europejską z maseczkami Chińczycy też wydymali.

Sondokan napisał:
Ale czekaj, z kogo rżysz tak właściwie? No bo chyba nie z tego znajomego Neumanna, który się w marcu pytał o możliwość zrobienia legalnego, ale przyśpieszonego certyfikatu towaru PRZED jego zakupem?

Z czego rżę? Ano z tego, że Nitras i Kierwa po chamsku wbijają na konferencję prasową wiceministra zdrowia i zaczynają drzeć japy z tekstami typu: "Jak można w takiej chwili wykorzystywać tę sytuację do prywatnych interesów, jakichś kolegów-narciarzy?, po czym nacinają się na ripostę wiceministra zdrowia wyciągającego telefon z SMS-em od Neumanna, który próbuje pomóc w ubiciu interesu jakiemuś swojemu ziomkowi, który nie wpadł na pomysł, żeby samodzielnie skontaktować się w tej sprawie z ministerstwem.

EDIT

Sondokan napisał:
Antonowem, którego Morawiecki witał

Wygląda na to, że powitanie samolotu jest dla Ciebie ważne, więc w ramach ciekawostki dodam, że w Niemczech Antonowa na lotnisku witała minister obrony Annegret Kramp-Karrenbauer, typowana na następczynię Angeli Merkel na kanclerskim stolcu. Relacja w telewizji też oczywiście była, a pani minister nawet wlazła na drabinkę: https://www.youtube.com/watch?v=XQhXr8Hf6Tk&start=2550.

Ostatnio zmieniony przez Sir Vimes dnia 2020.05.20 14:07, w całości zmieniany 1 raz

kubusmp
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2020.05.20 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan jesteś najlepszym przykładem, że nawet jak by ktoś chciał zagłosować np na Rafała, to ja np od razu myślę o takim trolu z forum (tak wiem, ty lubisz tak wszystkich nazywać kto nie podziela twojej opinii w każdej kwestii na temat pisu) i mi się odechciewa. A znam wielu rozsądnych wyborców czy to Hołowni, Kamysza czy właśnie Trzaskowskiego. I z każdym z tych osób dla się pogadać, ale z takim deklem jak ty już nie bardzo :-) każdemu nie totalnemu ANTYPISIOROWI od razu naklejasz łatkę trola czy wyznawcę kaczora.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2020.05.20 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sir Vimes napisał:
Z czego rżę? Ano z tego, że Nitras i Kierwa po chamsku wbijają na konferencję prasową wiceministra zdrowia i zaczynają drzeć japy z tekstami typu: "Jak można w takiej chwili wykorzystywać tę sytuację do prywatnych interesów, jakichś kolegów-narciarzy?, po czym nacinają się na ripostę wiceministra zdrowia wyciągającego telefon z SMS-em od Neumanna, który próbuje pomóc w ubiciu interesu jakiemuś swojemu ziomkowi, który nie wpadł na pomysł, żeby samodzielnie skontaktować się w tej sprawie z ministerstwem.

Od kiedy pytanie, o to, żeby wskazać czy jest procedura przyśpieszona to załatwianie interesu.
Śmieszne jest to, że gościu tak jak radzisz, skontaktował się z ministerstwem i certyfikat dostał.

Sir Vimes napisał:
Pewnie firma "krzak", bo zysków jeszcze nie ma, a jak powszechnie wiadomo, wyprodukowanie nowego innowacyjnego leku od zera powinno być błyskawiczne. PiSiory kradno piniundze!

Tego nie wiemy. Prosta kontrola powinna wyjaśnić sprawę, ale jako że z jawnością obecna ekipa ma nie po drodze (jak tam, kiedy oświadczenie Morawieckiego, co jego żona ma w majątku), to bez medialnego nacisku się nie obejdzie.

A to PiS na masową skalę rozgrabuje (oczywiście oficjalnie z grubsza zgodnie z procedurami) to wiadomo od dawna i nie wiem po co głupkowate ironizowanie.

I zaktualizuj sobie dane. AKK od lutego nie jest już typowana na następczynię Merkel, bo po serii wtop wyborczych, słabych sonadażach zrezygnowała z funkcji szefowej CDU.

wojtanowsky
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2020.05.20 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Generalnie od tego czasu mam bardzo wolnościowe myślenie i przywiązanie do Ruchu Narodowego.

Czyli skrajny ideologiczny zamordyzm to jest wolnościowe myślenie Very Happy Kurwa kiedy wy się nauczycie :lol2: :lol2:

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.05.20 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof Bosak i Konfederacja symbolem wolnościowych idei xD Żarty żartami, ale są chyba jakieś granice. :lol2:

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/98001932_1170591993286618_3948720316930326528_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=2BVDndFSjMEAX8QvyE7&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=70a584875f628d023b5251592972a86c&oe=5EE7D935

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2020.05.20 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle ktoś głębiej interesujący się tematem, mógłby mi wyjaśnić skąd te nagłe zachwyty nad właśnie Bosakiem i Hołownią? Tego pierwszego kojarzę jako określanego za prezentującego wysoki poziom merytoryczny, ale jednocześnie skrajne poglądy jak właśnie te wyżej, a drugiego za to, że się popłakał przed kamerą.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
wojtanowsky
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2020.05.20 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz, hehe, bo wolnościowiec to jest jak krul mówi, że tzreba niskie podatki i akcyzy.

Ale jak ktoś chce mieć prawa spadkowe, uznanie konkubinatów tej samej płci, albo cywilnych małżeństw osób tej samej płci, prawo do wspólnego rozliczenia podatkowego, prawo do wypłaty ubezpieczenia z powodu śmierci partnera, prawo do renty po zmarłym partnerze, prawo do bycia traktowanym łącznie jako wspólnota majątkowa żeby obliczać zdolność kredytową, prawo do odbioru korespondencji partnera NAWET JEBANEGO PRAWA DO POCHOWANIA ZWŁOK NIE MAJĄ ludzie żyjący ze sobą w związku przez całe życie to nie, to lewactwo, to jebać ich i oni wolności nie mogą mieć

A wy się kurwa mienicie mianem wolnościowców. Takich mamy kurwa wolnościowców jak całe społeczeństwo. Cholernych zamordystycznych debili. Już chuj z tą adopcją dzieci, Ci ludzie nie mają zapewnionych podstawowych potrzeb. Czemu?

Bo banda wkurwiających wpierdalających się komuś w życie pojebów będzie mu mówiła, że interes państwa, że wiara. Ależ się gotuje jak sobie pomyślę o tych wręcz ikonicznych już "normalnych" homoseksualistach, którzy w wymarzony przez prawaków sposób nie afiszują się ze swoją seksualnością, ale nie mogą załatwić nawet podstawowych spraw w tym kurwidołku bo kurwa nie, bo Bóg.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2020.05.20 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież on jest za wolnością, tyle że swoją własną. :]

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.05.20 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najbardziej ironiczne jest to, że jedyna partia, która zbliża się do pojęcia "wolnościowej", czyli Nowoczesna, została zaorana dzięki pisowskiej narracji pod tytułem "hehe Petru Swetru", "6 króli, beka", "myszka agresorka" itp. Jak widać partie liberalne gospodarczo i lewicowe światopoglądowo nie mają prawa bytu w takiej Polsce, jaką teraz mamy.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
raq77
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2020.05.20 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak widać partie liberalne gospodarczo i lewicowe światopoglądowo nie mają prawa bytu w takiej Polsce, jaką teraz mamy.

Wysyłałem tu program tej nowoczesnej liberalnej gospodarczej partii. Śmierdziało socjalizmem na kilometr. Nawet cytowałem niektóre pkt ich programu. Faktycznie liberalizm gospodarczo w szeregu świadczeń socjalnych Smile)

Z resztą część osób przestała się nabierać na numer, zróbmy taką samą partię, z takimi samymi programami, z takimi samymi mordami u steru, tylko inne figurki jako "twarze", ale nazwę podmieńmy. Tym razem nie pykło.

Cytat:
Ale jak ktoś chce mieć prawa spadkowe, uznanie konkubinatów tej samej płci, albo cywilnych małżeństw osób tej samej płci, prawo do wspólnego rozliczenia podatkowego, prawo do wypłaty ubezpieczenia z powodu śmierci partnera, prawo do renty po zmarłym partnerze, prawo do bycia traktowanym łącznie jako wspólnota majątkowa żeby obliczać zdolność kredytową, prawo do odbioru korespondencji partnera NAWET JEBANEGO PRAWA DO POCHOWANIA ZWŁOK NIE MAJĄ ludzie żyjący ze sobą w związku przez całe życie to nie, to lewactwo, to jebać ich i oni wolności nie mogą mieć

Ojej, prawie się wzruszyłem tą tyradą.
Wolność czyjaś kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiej strony. Widzisz Polska ma swoją historię, kulturę, tradycję i nie widzę powodu, dla którego ma sobie to wywracać do góry nogami, bo według lewaków tak trzeba i tak będzie lepiej.

Właśnie bawi mnie takie przekoanie dzbanów jak Ty, o jedynie słusznej linii "rozwoju" i tego co powinno się robić a co nie.

Cytat:
A wy się kurwa mienicie mianem wolnościowców. Takich mamy kurwa wolnościowców jak całe społeczeństwo. Cholernych zamordystycznych debili. Już chuj z tą adopcją dzieci, Ci ludzie nie mają zapewnionych podstawowych potrzeb. Czemu?
Mają zapewnione podstawowe potrzeby. Z resztą już Ci udowodniłem pkt bo pkt w tym temacie, że mogą sobie osiągnąć swoje cele przy pomocy już istniejących instrumentów prawnych. Zostałeś tu wyjaśniony boleśnie, więc skończ płakać jakieś żałosne tyrady.

Cytat:
Bo banda wkurwiających wpierdalających się komuś w życie pojebów będzie mu mówiła, że interes państwa, że wiara

Dokładnie określiłeś czym jest LGBT i cały ruch tęczowych pajaców wyłażący na ulicę. A ludzie nie chcą tego oglądać. W dupie to mam kto co robi w nocy. Nie chcę tego wiedzieć i nie chcę tego widzieć na mojej ulicy.

Cytat:
Ależ się gotuje jak sobie pomyślę o tych wręcz ikonicznych już "normalnych" homoseksualistach, którzy w wymarzony przez prawaków sposób nie afiszują się ze swoją seksualnością, ale nie mogą załatwić nawet podstawowych spraw w tym kurwidołku bo kurwa nie, bo Bóg.
W przeciwieństwie do Ciebie normalni homoseksualiści rozumieją, że w konserwatywnym polskim społeczeństwie, przebieranie się za klaunów, szkalowanie symboli religijnych i wkurwainie ludzi, to nie jest metoda by osiągnąć cokolwiek.

Mało tego, normalni homoseksualiści nie chcą być postrzegani przez pryzmat tego, kogo nadziewają na bolca w nocy jak to ma w nazwie LGBT. Są tacy, których całą ta tęczowa żenada wkurwia, bo są wyciągani obok społeczeństwa robiąc z tego jakąś nową rasę a oni chcą być jego częścią. Dodatkowo, społeczeństwo co raz bardziej się wkurwia i nastawia wrogo wobec tych osób.

W ogóle fenomenm tego lobby jest fakt, że o tak mało istotnych sprawach się gada tak dużo.
Dlaczego cisza jest chociażby na ten temat?
https://ungc.org.pl/info/zasoby-wodne-polsce/
Daleko ważniejszy problem, niż to że para gejów zamiast ślubu w kościele musi założyć spółkę cywilną. Przejebane po prostu. A może tak pogadamy o zarobkach w Polsce?
O ochronie praw pracowników i podatkach?
A może coś o firmach i innowacyjności oraz nowych technologiach?
A może o azymucie na rosnące napięcie między Stanami a Chinami. Co trzeba zrobić?
A może o starzeniu się społeczeństwa, rosnącej liczbie rozwodów, dzietności?
Rozpadzie UE.

Wiesz, są sprawy które dotyczą znacznie większej ilości ludzi niż 1%. Czyli margines. ALe to kurwa sprawa małżeńst homoseksualistów jest to, co nam jest do szczęścia potrzebne.

Albo powiem historię. Jak zajebisty rzad wprowadził e receptę. No i by obsługiwać e receptę, trzeba mieć porfil zaufany. By mieć profil zaufany to trzeba go założyć, trzeba go zweryfikować. No i założyłem to gówno ojcu i pojechałem z nim potwierdzić. I wiesz co? Chuja. Staliśmy jak debile pod skarbówką, bo nasi urzędnicy w pandemii to do obywatela nie wyjdą. Bo po co? Niech zdycha.

Do lekarza też się nie dostaniesz bo po co? Nie przyjmują, wizyty odwołana. Setki tysięcy ludzi, starszych, schorowanych ma takie sytuacje. Odbija się od betonowej ściany urzędasów na posadkach w szpitalach i urzędach.

W środku Europy takie jaja się dzieją a Ty klaunie masz czelność opowiadać, że największym problemem Polaków jest to, żę homosie sobie ślubu nie wezmą.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2020.05.20 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sir Vimes napisał:
Sondokan napisał:
Ale czekaj, z kogo rżysz tak właściwie? No bo chyba nie z tego znajomego Neumanna, który się w marcu pytał o możliwość zrobienia legalnego, ale przyśpieszonego certyfikatu towaru PRZED jego zakupem?

Okej czyli:

- Łukasz G. , który jest znajomkiem Szumowskich (ministra zdrowia i jego brata) powołuje się znajomość z nimi i dobija targu z ministerstwem na sprzedaż maseczek
- Łukasz G., prowadzi w Zakopanem szkołę jazdy na nartach i pensjonat. Jego gośćmi od lat są bracia Łukasz i Marcin Szumowscy z rodzinami
- Ministerstwo Zdrowia kupuje od niego jak się okazuje bezwartościowe maseczki za ponad 5,5 mln zł
- stroną transakcji z resortem będzie jest żona Łukasza G. 30 marca rejestruje w Zakopanem działalność gospodarczą pod nazwą Kaja. Zakres działalności: „sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych”. Dzień później wjeżdża przelew
- sprawie zaczyna przyglądać się CBA
- wiceminister zdrowia (ten od pokazywania smsa) domaga się zwrotu kasy i straszy prokuraturą, policja zaczyna przeszukania

I dla porównania sytuacja z riposty pana wiceministra w odpowiedzi na pytania Nitrasa i Kierwy:

- w połowie marca Neumann pyta się wiceministra zdrowia, że znajomy może mieć maseczki i czy jest możliwość przeprowadzenia szybkiej procedury certyfikatów bo nie mają (przyznaje wprost, a nie kłamie jak kumpel Szumowskiego)
- wiceminister zdrowia przyznaje, że jest taka możliwość (ale z niej sami nie korzystają i potem płaczą, że kupili gówno)
- znajomy Neumanna ostatecznie nie dostaje odpowiedzi, ale uzyskuje certyfikat/atest dla towaru, który kupuje. Towar jest ok, ale ministerstwo zdrowia go nie kupuje

I z tego rżysz? Przecież jedyne z czego można się śmiać w tej sytuacji to z samozaorania wiceministra zdrowia.

Neumann w imieniu znajomego zadaje pytanie, czy jest procedura szybkiej certyfikacji. I to jest równoznaczne/porównywalne z zakupem maseczek przez MZ od kumpla ministra, po zawyżonej cenie, nie spełniających norm? :lol2:

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2020.05.20 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq77 napisał:
Z resztą już Ci udowodniłem pkt bo pkt w tym temacie

po

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 99, 100, 101  Następny
Strona 54 z 101
Skocz do: