Sony Playstation (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2020.06.22 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym, że gameplayowo The Last of Us zawsze było mierne i "fabułą stało" (według fanów) , a w sytuacji, gdy fabuła to kilometr mułu to co zostaje?

Ponadto, co do tych ocen od krytyków:
https://www.reddit.com/r/TheLastOfUs2/comments/hcu8cg/its_official_reviewers_that_gave_tlou_2_positive/

Była też mała drama na polskim poletku, Quaz nie dostał gry i stwierdził (w delikatnych słowach), że grę dostają tylko "bezpieczni" recenzenci.

Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.06.22 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecie te konsoli nie masz to skąd wiesz jakie było Tongue

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2020.06.22 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe ilu pececiarzy nabiło zer czy jedynek na metacritic.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2020.06.22 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam konsoli, co nie znaczy, że nigdy z żadnej nie korzystałem.

Zresztą w tym wypadku kieruję się poniekąd wypowiedziami ludzi, którzy nie są z tych, co dają tylko 10/10 lub 0/10.

Pomijając powyższe, gry Naughty Dog to niemal jedno i to samo od pierwszego Uncharted. TLOU2 z wieloma niedoróbkami, męczącym gameplayem i idiotyczną fabułą ma być tym majstersztykiem ocenianym na maksymalną ocenę? Daleko mi od wystawiania ocen 0/10, bo to jest zwykłe, bezsensowne zaniżanie - ale z drugiej strony to odpowiedź na wylew tych idiotycznych ocen 10/10, które w wielu przypadkach wystawiane były w połowie rozgrywki lub kłóciły się z treścią recenzji. Ot, internetowa wojenka o napędzaną marketingowo średnią gierkę.

Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.06.22 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzmy że się zgodzę z przesadzaniem z dziesiątkami, ale jakoś nie chce mi się debatować nad adekwatną oceną tej gry bo wszyscy wiemy że dziura się znajdzie w każdej skali.
O Uncharted też nie musisz mi pisać, bo dobrze pamiętam moje kłótnie z Prelude o to co jest bardziej warte grania - Uncharted czy AC, w czasach świetności obu serii.

Co konkretnie w fabule jest wg Ciebie idiotycznego? Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.06.22 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się może, jaką ocenę wystawił ten recenzent z IGN, który nie był w stanie przejść tutoriala w Cuphead?

puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2020.06.29 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Last of US 1 to będzie cały czas skradanka w obrzydliwych ruinach i walka z Zombie? Na razie kompletnie gra mnie nie porywa i mam ochotę ją odłożyć. Jestem po jakiś 2h grania na etapie gdzie transportuje tę dziewczynkę ale wieje trochę nudą. Taki wiedźmin wciągnął mnie od 1 sekundy mimo że książek nie czytałem wcześniej.

Co polecacie jeszcze z exlusiv PS4 do ogrania? Pożyczyłem konsolę i mam teraz trochę czasu aby nadrobić kilka tytułów.

Powrót do góry
Sondokan

PostWysłany: 2020.06.29 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ogólnie to taki symulator chodzenia Very Happy

Poleciłbym GoW (nowego i w sumie GoW III Remastered też), RDR2, Unchartedy, GTA V, Spidermana, Horizon Zero Dawn.

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
puziols
Putka
Putka

PostWysłany: 2020.06.29 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GoW warto zagrać najpierw w III część a potem się zabrać za tę najnowszą?
Horizon Zero Dawn i Unchartedy mam na liście. To są podobne gry? Coś ala Tomb Raider?

Powrót do góry
Sondokan

PostWysłany: 2020.06.29 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, najpierw GoW III Re, a potem nowy GoW.

Unchartedy to typowe liniowe strzelanie w TPP i jakieś tam proste łamigłówki w przygodowym tonie à la Indiana Jones. Horizon też w TPP, ale tutaj jest otwarty świat, sandbox jak Wiedźmin czy GTA, ale w dosyć nietypowej scenerii. Pierwszego bym ograł Horizona, ale rzuć okiem na nagrania z gry na yt najlepiej.

Powrót do góry
Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2020.06.30 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puziols napisał:

Co polecacie jeszcze z exlusiv PS4 do ogrania? Pożyczyłem konsolę i mam teraz trochę czasu aby nadrobić kilka tytułów.

17 lipca wychodzi "The Ghost of Tsushima".

Link

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: