Real Madryt - Villarreal CF [2-1] CAMPEONES!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frantik
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2020.07.16 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real Madryt po raz 34. mistrzem Hiszpanii - piękna to sprawa!!!

Oby na kolejne ligowe trofeum nie trzeba było znowu czekać kilka lat!

Brawo, coś wspaniałego!!!

<serce>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.07.16 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<jupi> <jupi> <jupi>

Hala Madrid

Brawooo, jest majster <serce>

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2020.07.17 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym poczuć to co wy, chłopaki, ale czuję kompletną pustkę po tym wczorajszym mistrzostwie. Jeszcze parę lat temu pewnie bym puszczał Campeones przez pół nocy, a teraz nawet zapomniałem o meczu (włączyłem dopiero na drugą połowę).

Trochę mi się drogi z piłką rozjechały, nie wywołuje ona we mnie większych emocji. :(

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2020.07.17 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to tymczasowe. Ocenisz za 2 lata.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2020.07.17 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dokładnie to samo.

Wczoraj odpaliłem mecz w 88 minucie, obejrzałem do końca, popatrzyłem jednym okiem na 5 minut celebracji i wyłączyłem.

Tymczasowe to na pewno nie jest, ja u siebie obserwuję to od Decimy. Do tego czasu przeżywałem wszystkie sezony, a La Decima to był taki punkt kulminacyjny. Podejrzewam, że każdy, kto przeżył i pamięta te 12 lat oczekiwania to potwierdzi. Od tego czasu co roku emocje są mniejsze. Trzy LM z rzędu nie wywołały u mnie nawet 50% tej radości, jaką czułem w 2014 roku.

Chyba po prostu się starzeję :lol2:

Niemniej jednak serio zazdroszczę wszystkim, którzy nadal to wszystko mocno przeżywają i czują teraz tę radość. :-)

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2020.07.17 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku jest inaczej. Miałem podobny okres kilka lat temu - przy czym cały czas dokładnie śledziłem, co się dzieje w klubie. Tyle że też przeżywałem to słabiej niż powinienem. Natomiast jakoś pod koniec 2016 roku wróciła zajawka i jak do tej pory trzyma.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2020.07.17 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje słabsze przeżywanie jest pewnie silniejsze niż niejednego z nas za młodu...

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
Cement
Trener
Trener

PostWysłany: 2020.07.17 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po czasie człowiek sobie uświadamia, że kibicowanie i utożsamianie się z sukcesami innych ludzi, na które nie ma się żadnego wpływu, nie ma większego sensu. Wcześniej ta młodzieńcza naiwność i cotygodniowe rozmowy w szkole o losach Realu potrafiły utrzymywać emocje, pomimo, że klub oddalony jest o tysiące kilometrów. Po latach zostaje tylko ciekawość wyników i zwykła przyjemność z oglądania, atrakcyjnej dla oka, piłki.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2020.07.17 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest. Jeszcze niedawno każdy mecz zajadało się wzrokiem. Na każdy się spieszyło do domu, a teraz z tym słabiej - lepiej samemu z kolegami pokopać, mecz wczoraj leciał ale oglądało się jednym okiem. Pytanie czy to kwestia "dojrzewania do czegoś innego" czy po prostu gra drużyny już nie daje takich emocji, grając takim a nie innym stylem.

Powrót do góry
Sandman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2020.07.17 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwny sezon, ale najważniejsze, że tytuł jest nasz.

TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.07.19 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cement napisał:
Po czasie człowiek sobie uświadamia, że kibicowanie i utożsamianie się z sukcesami innych ludzi, na które nie ma się żadnego wpływu, nie ma większego sensu. Wcześniej ta młodzieńcza naiwność i cotygodniowe rozmowy w szkole o losach Realu potrafiły utrzymywać emocje, pomimo, że klub oddalony jest o tysiące kilometrów. Po latach zostaje tylko ciekawość wyników i zwykła przyjemność z oglądania, atrakcyjnej dla oka, piłki.

Też w szkole gadałem o sukcesach Realu, ale wtedy to był Panucci, Karembeu, Seedorf, Suker, Raul itp. 😉

Potem, owszem był czas przerwy od kibicowania, praca, zakladanie rodziny, kilka mieszkań, jakaś stabilizacja...

Teraz jak już wszystko dawno pochytane, dzieci niedługo w świat wyfruną, to jaram się meczami jak dzieciak. Oglądam w zasadzie wszystkie, a jak jest jakiś ważny to przeżywam jak finał LM. A ten finisz LaLigi to już w ogóle przeżyłem grubo💪🏻💪🏻💪🏻

Dimhil
49er

PostWysłany: 2020.07.19 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dave. napisał:
Ja mam dokładnie to samo.

Wczoraj odpaliłem mecz w 88 minucie, obejrzałem do końca, popatrzyłem jednym okiem na 5 minut celebracji i wyłączyłem.

Tymczasowe to na pewno nie jest, ja u siebie obserwuję to od Decimy. Do tego czasu przeżywałem wszystkie sezony, a La Decima to był taki punkt kulminacyjny. Podejrzewam, że każdy, kto przeżył i pamięta te 12 lat oczekiwania to potwierdzi. Od tego czasu co roku emocje są mniejsze. Trzy LM z rzędu nie wywołały u mnie nawet 50% tej radości, jaką czułem w 2014 roku.

Chyba po prostu się starzeję :lol2:

Niemniej jednak serio zazdroszczę wszystkim, którzy nadal to wszystko mocno przeżywają i czują teraz tę radość. :-)

Cytat:

U mnie tak samo. Mecze ogladam bo akurat sa o takiej porze, ze "mam juz wolne" i moge sobie taki mecz odpalic. Nie raz po chujowej pierwszej polowie zmienilem mecz na Netflix czy Hulu bo gownianiej pilki nie chce mi sie ogladac. Ale emocje? Juz dawno nie ma. Pilka nozna w innych krajach to w ogole sie nie interesuje, a jezeli chodzi o pilke miedzynarodowa to w ogole nie mam pojecia co sie dzieje. Nie jest tez tak ze ogladam te mecze bez jakichkolwiek emocji, na pewno radosc jest jak Liga Mistrzow byla wygrywana, takie rzeczy sie nie zmienia, ale jak wspomniane wczesniej - to nie to samo co kiedys.

Gdybam, ze fakt ze moj starszy syn ma na pilke nozna kompletnie wyjebane, w zasadzie, w ogole sportem sie nie interesuje, a mlodszy mimo lubi ze mna grac ale bardziej podoba mu sie koszykowka czy amerykanski football (przypuszczam, ze mogl zlapac zajawke bo ogladal to na zywo w USA, natomiast na meczu pilki noznej nigdy nie bylismy), ma tutaj tez jakis czynnik dlaczego futbol jest juz dla mnie obojetny - na pewno byloby inaczej gdyby ktorys z nich mial zajawke, plakaty na scianach itd. jak ja mialem za dzieciaka. Kiedys mialem nadzieje, ze bede mial mlodego Madridiste ;)

Z drugiej strony to chyba dobrze, bo pilka nozna idzie w zla strone. "Modern football" nie podoba mi sie, procent pizd ktore tarzaja sie na ziemi jak swinia w blocie po kazdym kontakcie z przeciwnikiem idzie w gore z kazdym rokiem, VARy, skorumpowana UEFA i FIFA, wynalazki pokroju PSG i City - bedzie tylko gorzej. Pilka ktora ja pamietam niedlugo juz bedzie tylko wspomnieniem. Kiedys to byl piekny sport teraz to pieniadze i polityka.

El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2020.07.20 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tak samo jak Wy. Jak sobie przypomne szczenięce lata, i to jak sie jarałem wszystkim co związane z piłką, to... Gdybym kiedyś miał taki dostęp do meczów, jak teraz. No, ale może to kiedyś wróci. Chociaż jakby Real zaczął sie w tym sezonie bić o LM, to pewnie bym oglądam z dużym zaciekawieniem. :P

Marcelo.
Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2020.07.20 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
Mecze ogladam bo akurat sa o takiej porze, ze "mam juz wolne" i moge sobie taki mecz odpalic. Nie raz po chujowej pierwszej polowie zmienilem mecz na Netflix czy Hulu bo gownianiej pilki nie chce mi sie ogladac.

A to trzeba było tak od razu.

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.07.20 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xD

Całe szczęście, że u mnie nie ma jeszcze takiego podejścia, najwyraźniej futbolowe zdziadzienie jeszcze mnie nie tknęło. I oby tak było jak najdłużej.
Emocjonowałem walką o ten tytuł i jeszcze większych emocji oczekuję po rewanżu 1/8 LM. Wóz albo przewóz.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: