Manchester City - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2019/20
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2020.08.07 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:

Przy analogicznej sytuacji w drugą stronę byłoby walenie konia nad geniuszem Zizou i całej ekipy.

To wiemy doskonale xD Ze skrajności w skrajność. Wkurwia mnie jedynie fakt, że całą naszą szanse zaprzepaścił jeden gość, gdzie przeciwnik nie musiał się dzięki temu kompletnie wysilać.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.08.07 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta klęska boli bardziej od Ajaxu, bo miałem nadzieję, że mimo wszystko powalczą i odpadną z podniesioną głową po dobrym meczu.

Otóż nic bardziej mylnego. Nie tylko nie powalczyli, ale nawet nie dojechali na mecz.

Trudno tu mówić o poszczególnych piłkarzach, bo niemal każdy zagrał zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Varane, którego w obronie z powodzeniem zastąpiłby dziś Hajto wyciągnięty z emerytury, Hazard, który miał być crackiem, a okazuje się, że wciąga go dupą byle Willian, Casemiro, który od analizowania meczów Pepa chyba doznał przepalenia styków i zaczął grać dla rywala. Zizou nie reagujący na boiskowe wydarzenia, klaszczący przy linii - też za dużo nie pomógł, gdzie były zmiany zaraz po drugiej straconej bramce? Dlaczego nie wpuścił na boisko Viniciusa, jedynego gościa, który mógł zrobić trochę szumu z przodu?

Najgorsze jest to, że City nie zagrało nawet szczególnie wybitnego spotkania, widziałem w tym sezonie przynajmniej z pięć lepszych występów drużyny Guardioli w samej tylko PL. Byli po prostu solidni i to wystarczyło. Energią i poruszaniem się po boisku, a także samą piłkarką inteligencją bili naszych zawodników na głowę, popełniali zdecydowanie mniej błędów, podczas gdy w szeregach Realu byli goście, którzy pewnie z połowę swoich kontaktów z piłką przeznaczali na oddanie jej rywalowi.

W sumie tak sobie myślę, że już pal licho tego Varane'a, bo i tak nie mieliśmy szans strzelić więcej niż jedną bramkę w tym meczu. Ile okazji sobie stworzyliśmy? Ile było setek? Czy rzeczywiście jakakolwiek bramka niż ta Benzemy miała poważną szansę w tym spotkaniu paść? Ja w to wątpię i dopóki nie wzmocnimy ofensywy, dopóty w takich spotkaniach będziemy boleśnie weryfikowani.

Cały sezon i tak należy ocenić na plus za zdobyte dwa trofea, ale tak czy siak ta klęska w LM nie musiała się zdarzyć, a co gorsza - jest duże prawdopodobieństwo, że powtórzy się w przyszłym roku. Jeśli Perez nie zadziała odpowiednio na rynku transferowym i nie kupi napastnika przez duże N, w kolejnym sezonie znów będziemy drżeli o każdy wynik i musieli polegać na dziadku Ramosie, dzięki któremu defensywa jest trzymana za mordę i potrafi grać na światowym poziomie.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2020.08.07 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyciągnie. Perez już powoli przygotowuje nas, że zaciskamy w tym roku pasa. Że nie wypada szastać pieniędzmi, gdy świat walczy z pandemią i takie tam. Mówił to zaraz po zdobyciu mistrzostwa kraju.

Trzeba liczyć, że w przyszłym sezonie Hazard odpali. Inaczej będzie ciężko w LM, póki nie wzmocnimy ataku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukexpl
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.08.07 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gondola. napisał:
Ta klęska boli bardziej od Ajaxu, bo miałem nadzieję, że mimo wszystko powalczą i odpadną z podniesioną głową po dobrym meczu

Co jak co, ale Ajax rewanż z nami zagrał perfekcyjnie i tam rzeczywiście było widać, że są lepszą drużyną. Dwumecz z City pokazał, że byli do przejścia, ale ZZ podjął irracjonalne decyzje, a obrona popełniała dziecinne błędy.

Powrót do góry
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.08.07 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest Majster więc wniosków nie będzie. Typowy Perez. Daleki jestem od dramatyzowania, ale każdy kibic widzi, że CKM+B to marna perspektywa. Zenek też, jak widać po dzisiejszym meczu, nie przepada za kreatywnymi zawodnikami. Jakim cudem w pogoni za wynikiem nie wszedł Marcelo lub Vinni? Wpuścił drewniaka Jowicza i Wrzutkeza, którzy z przodu nie dają kompletnie nic...

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2020.08.08 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są ludzie, którzy myślą, że gdyby nie dwa wylewy Varane'a to skończyłoby się 0:1? xD

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.08.08 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ty, byłaby manitka

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2020.08.08 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy początek nowego sezonu?

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2020.08.08 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

12 września

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.08.08 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów 1/8...
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ta drużyna jest uzależniona od Ramosa w takim stopniu jak była od CR, a może nawet bardziej. Drugi rok z rzędu odpadamy na tym etapie i drugi raz Sergio oglądał to z trybun.

Najgorsze jest to, że ten mecz był do wygrania. Nie mieliśmy wielu sytuacji, ale City stworzyło niewiele więcej, jak nie tyle samo. Przy 1:1 już czułem awans w powietrzu, konsekwentnie i spokojnie parliśmy do przodu, nic nie było robione na hura. Niestety Varane zniweczył cały ten wysiłek. Oczywiście nie tylko on miał wylewy wczoraj, ale akurat jego zakończyły się bramkami.

Życzę City wygranej w całym turnieju, uwielbiam KdB i niech zgarną w końcu ten kubek, byle nie zrobiły tego kluby FCB.

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a9nzNv1_460sv.mp4

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.08.08 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i życzyłbym City wygranej, gdyby nie Pep. W takiej sytuacji najgorzej, jak po LM sięgną właśnie City, oczywiście Barca i Atleti oraz Bayern. Całe szczęście, że już odpadł Liverpool.

Cała reszta mi wisi, nawet PSG niech sobie wygrywa.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
raul50
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2020.08.09 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo pisać mecz z City oddzielił chłopców od mężczyzn. Niestety sprawdziły się moje najgorsze obawy. Po panowaniu herosa z Madery największego z największych przyszło bezkrólewie. Niestety patrząc na naszą kadrę może czekać nas nowa era ,,klątwy 1/8"
Z czym my dzisiaj chcemy startować do takich drużyn jak Bayern, Liverpool,Man City, PSG . A do tego są jeszcze takie drużyny jak Chelsea czy Manchester United które się wzmacniają i rozwijają kiedy my się zwijamy.
Trzeba być naiwnym by wierzyć że Hazard(przy nim Kaka to transfer stulecia), Vinicius, Rodrygo(będą gotowi na wygrywanie Ligi Mistrzów za kilka lat o ile w ogóle będą), wieczny talent Asensio, 33-letni Benzema czy Jovic pociągną zespół do wygranej w Lidze Mistrzów.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2019/20 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: