Leo Messi [FC Barcelona] cz. 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.09.04 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Penaldo zawsze na klatce mówił dzień dobry jak Leon, też mógłby sobie na więcej pozwolić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.09.04 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Leonardo
Nie kojarzę co prawda, żeby Ronaldo negatywnie wypowiadał się o prezesie, ale co do kolegów, to nie trzeba sobie wyobrażać - była co najmniej jedna taka grubsza sytuacja z jego udziałem. A skoro jej nie pamiętasz, to średnio jesteś wiarygodny z tym płynącym hejtem, bo widocznie należałeś wtedy do grona tych, dla których nic się nie stało.

W każdym razie idę po popcorn przed kolejnym sezonem Barcy.

Btw, zajrzałem na stronę Barcy, żeby przeczytać ten wywiad i w komentarzach widzę:
Cytat:
Bartomeu świnio czekamy! Cos obiecałeś po takiej deklaracji Messiego.

Co obiecał?

alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.09.04 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli skończyło się tak, jak większość przewidywała. Ale trochę smrodu narobił, raczej w niczym to Barcy nie pomoże. Ciekaw jestem, co sobie myślą koledzy z szatni. Bezpośrednio nic im nie zarzucił, bo tu tylko uderza w Barto, ale pośrednio z jego słów wynika, że sportowo z nimi nic nie wygra i się z nimi męczy, jest nieszczęśliwy. Ogólnie to nie są ludzie, z którymi chce grać. To chyba nie bardzo pomoże uwolnić potencjał Griezmanna czy De Jonga. Tak jak myślę, że jednak dla Barcy lepiej jak Messi zostanie to jednak obowiązkiem Realu jest w przyszłym sezonie wygrać ligę. Nie wierzę, że w takiej atmosferze, bez wzmocnień są w stanie się poprawić na wyjazdach. Tym bardziej, jeśli Suarez odejdzie.

@up Nic nie obiecał, mówił, że jest gotów odejść, jeśli to miałoby zatrzymać Messiego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.09.05 00:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahhh jakich pięknych czasów dozylem.. zawsze jako fan Realu czekałem na zakończenie kariery Messiego, bo dobrze zdaję sobie sprawę ile on robi dla bordowych i jaki jest istotny. Ale nawet w najpiękniejszych snach nie wyobrażałem sobie, że to wszystko będzie się odbywało w taki sposób.
Messi nasrał na swój klub. Pokazał że uważa się ponad niego po raz kolejny. Fanboye bordowych podzieleni jak nigdy. Klub w mega długach z oskarżeniami za oszustwa.
Niech idą na dno i tam zostają - nie mam i nie będę miał nigdy szacunku do nich po wszystkim co się dzialo w przeszłości..
Za kradzież z Chelsea,. Za kradzieże w klasykach. Za śmianie się Pique. Za ich fanów. Za "byliśmy lepsi" i "zła murawa". Za wieczny kompleks Realu. Za symulki. Zdychać

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.09.05 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitan wypiął się na klub, ogłosił że odchodzi faxem i olał treningi.

Teraz mówi wprost, że chce odejść, a zostaje tylko dlatego, że klub go nie pusci, a nikt nie zapłaci 700mln klauzuli. Przy tym jedzie po pracodawcy, wytykając mu fatalne zarządzanie, i po kolegach z drużyny, ze nie są konkurencyjni.

I ten sam gość będzie biegał cały sezon z opaska kapitanska na ramieniu i kasowal klub na 100mln w dobie pandemii, czyli w czasie mocno okrojonych przychodów.

Przychylam się, niech idą na dno.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.09.05 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

zetep
Killing Football

PostWysłany: 2020.11.10 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro Cristiano to narcyz, egoista itd... to po przeczytaniu prasy jak można nazwać Leo?

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.11.22 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było odejść z Barcy w lecie i reanimować swoje legacy, tutaj on już nic poważnego nie ugra. Zresztą wygląda na to, że Messiemu to specjalnie nie przeszkadza, więc w sumie xD

2-3 lata pod Guardiolą mogłoby być zbawienne dla kariery Messiego.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14
Skocz do: