Żeńska sekcja piłkarska
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.07 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meh. Pierdolisz od rzeczy. Nie widzę krztyny tolerancji w tym jak traktujesz Gondole. Zresztą akceptacja i tolerancja to nie to samo i użycie tego w taki sposób jest błędem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2019.09.08 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idz juz sobie

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.08 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pomysł. To ty idź już sobie z tego forum.

Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.09.08 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pójdę, jak ty sobie pójdziesz.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.09.08 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowy pasożyt.

Powrót do góry
rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2019.09.08 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto się przezywa, to się tak samo nazywa.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.01.11 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mnie przed chwilą naszło, by zobaczyć co tam słychać w piękniejszej części białego jak śnieg Madrytu i jak radzi sobie drużyna niewiast, która od 1 lipca będzie wygrywać trofea i budować pozycję jako trzecia sekcja Realu Madryt.

I co?

Nie jest źle, spaść nie spadną, ale powodów do zadowolenia nie ma. W sezon piłkarki CD Tacon weszły otrzymując srogie baty od Barcelony, przegrywając aż 1-9. W drugiej kolejce uczyniły jednak pierwszy mały krok (dla człowieka - dla kobiet normalny) wygrywając 3-0 z Huelvą "u siebie", czyli na Campo 11 w Ciudad Real Madrid (jedno z bocznych boisk, może pomieścić do tysiąca kibiców). Później bywało różnie, zwycięstwa przeplatały porażki - ostatecznie Tacon zakończyło rundę jesienną w środku tabeli, zajmując dziewiąte miejsce na szesnaście zespołów z 16 punktami (4 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek).

Liderem FC Barcelona z 40 punktami - 13 zwycięstw i jeden remis, 56 goli strzelonych i zaledwie 5 straconych. o_O Na drugim miejscu broniące tytułu dziewczyny Los Rojiblancos, które niestety tracą do Barcy aż siedem punktów (10 zwycięstw, 3 remisy i porażka).

Jutro zostanie zainaugurowana runda wiosenna.

Szwedka Sofia Jakobsson żeńskim ekwiwalentem Karima Benzemy - strzeliła aż cztery bramki, najwięcej w drużynie. Liderką klasyfikacji najlepszych strzelczyń kobiecy Luis Figo - Jennifer Hermoso, która parę miesięcy temu celebrowała zdobyte mistrzostwo w koszulce Atletico, by przez tym sezonem dołączyć do ich największego konkurenta, FC Barcelony.

Na koniec zdjęcie jednej z najlepszych piłkarek Europy, barcelońskiej napastniczki Lieke Mertens.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2020.02.27 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gondola. napisał:

Jedyne co mnie w kobiecym futbolu bawi to fakt, iż są takie jednostki, które chciałyby zrównania płac mężczyzn i kobiet w piłce nożnej. Tongue

Sens taki sam, jak zrównanie plac modelek kobiet i mezczyzn.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.08.31 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłkarki Olympique Lyon po raz piąty z rzędu i siódmy w historii klubu zdobyły Ligę Mistrzyń.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-08-31/olympique-lyon-jest-jak-real-madryt-i-moze-panowac-jeszcze-dlugo/

Jestem ciekaw, co pokaże kobieca sekcja Realu od października, ale powodów do optymizmu raczej nie ma.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.10.08 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie trochę słabo wyszło z tą sekcją kobiecą, myślałem, że Perez bardziej zaszaleje na rynku transferowym i ściągnie choć jedną supergwiazdę, obudowując ją solidnym piłkarkami. A wygląda na to, że oprócz dwóch ofensywnych zawodniczek średniego kalibru (Jakobsson, Asllani), w mijające lato klub pościągał nikomu nieznane Hiszpanki i na tym poprzestał. Nie wróżę sukcesów w tym sezonie, top 3 nieosiągalne, zwłaszcza, że Barca i Atleti pewnie zaklepią pierwsze dwa miejsca w tabeli, bo potencjał kadrowy mają bez dwóch zdań największy w całej lidze.

Cytat:
Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2020.10.09 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze. Szkoda kasy na to. Rozumiem, że powstałą taka sekcja ze względów "wizerunkowych", bo prawdziwe pieniądze to jednak są do "zrobienia" gdzieś indziej.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.10.09 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idąc tym tokiem myślenia, to sekcja koszykarska też jest bez sensu, bo przynosi klubowi ogromne straty (prawie 30 mln na minusie w zeszłym roku) i trzeba do niej tylko dokładać.

Jakoś takie kluby-korporacje jak Chelsea, United, City czy Tottenham dały radę pościągać najlepsze zawodniczki z USA i nie tylko. Nawet Barca ma w swojej kadrze piłkarki o uznanej renomie, grające na najwyższym poziomie. Już nie mówiąc o PSG, Wolfsburgu czy głównym europejskim dominatorze, Lyonie.

Piłka kobieca ma przed sobą przyszłość - nie mam wątpliwości, że zakontraktowanie dwóch gwiazd amerykańskiej reprezentacji byłoby dla Realu marketingowo i wizerunkowo strzałem w dziesiątkę na rynku północnoamerykańskim. Wystarczy spojrzeć, jak wyprzedały się koszulki Tobin Heath i Christen Press po ich zaprezentowaniu w barwach Czerwonych Diabłów.

https://www.insider.com/christen-press-tobin-heath-manchester-united-jerseys-outsell-mens-2020-10

Zagospodarować tak ogromny rynek jak ten amerykański na pewno pomogłoby poważne podejście do utworzonej niedawno sekcji kobiecego futbolu. Można się też zwrócić w kierunku Azji (choćby Japonia), Australii czy nawet Ameryki Południowej. Biorąc pod uwagę, że rekordowy transfer w kobiecym futbolu wyniósł 250 tysięcy euro, a zdecydowana większość zawodniczek naprawdę zarabia grosze - zbudowanie konkurencyjnego klubu, który od pierwszych miesięcy mógłby być liczącą się siłą choćby w lidze hiszpańskiej, nie wymagałoby dużych nakładów finansowych. Wręcz przeciwnie, a na relacji "włożone pieniądze-osiągnięte profity" na 200% klub by nic nie stracił, a mógłby tylko zyskać.

Już abstrahując od tego, że absolutnie żadnej sekcji Realu Madryt nie przystoi finiszowanie w środku tabeli i wchodzenie w buty ligowego przeciętniaka, a na to się obecnie - niestety - zanosi.

Cytat:
Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2020.10.09 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie porównuj koszykówki mężczyzn, marki tego sportu do piłki nożnej kobiet, czyli zaścianka.
Moim zdaniem to jest bardzo duże ryzyko. Choćby ze względu na poziom jaki prezentują żeńskie ekipy. Zupełnie inaczej jest w przypadku koszykówki w Europie. "Euroliga" nadal to większy prestiż i poważniejsze rozgrywki niż żeńska kopanina. Kobieca piłka nigdy, powtórzę nigdy nie będzie znaczyła choćby ćwierć tego, czym jest męski odpowiednik tego sportu.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: