Komentatorzy w TV cz. 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2020.10.14 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra ziomeczki, koniec pierdolenia, widzę że muszę wyjaśnić kilka rzeczy.

Po pierwsze, absolutnie nie zgadzam się z tak ostrym krytykowaniu Eleven. Chciałbym przypomnieć, że zanim ta telewizja weszła do Polski, to w La Lidze na Canal+ widzieliśmy co weekend 3-4 mecze, Serie A chyba ze 2 mecze. Bundesligę chyba miał Eurosport i też pokazywał tylko kilka spotkań. Eleven weszło i zaczęli pokazywać spotkania Celta - Numancia czy Frosinione - Sassuolo. Przypomnę, że bywały weekendy gdzie w La Lidze czy Serie A, transmitowane były WSZYSTKIE mecze. To całkowicie zmieniło rynek w Polsce i teraz Canal+ też musi pokazywać więcej spotkań.

Natomiast zgadzam się, że podział praw mnie wkurwił i wolałbym żeby cała jedna liga była w jednej stacji, ale oczywiście przy założeniu, że pokazują tą ligę kompleksowo, a nie po 2-3 mecze.

Po drugie, jeśli ktoś chce mieć najtaniej to bierze pakiet Start + Canal+ za 55 zł, do tego Mistrzowska Piłka jest za darmo (zresztą te kanały Polsatu w Canal+ wrzucają praktycznie do wszystkich pakietów, więc trzeba być trochę frajerem żeby za to płacić 30 zł), a Eleven można mieć za 12 zł lub bawić się w opcję włącz/wyłącz wtedy wychodzi po 8 zł. Czyli 63 zł, moim zdaniem wcale nie tak dużo.

Po trzecie, o czym już kiedyś pisałem, jak macie jakąś umowę z Canal+ (czy tam Polsatem, nie wiem jak z kablówkami) to jak się kończy umowa to wyślijcie wypowiedzenie. Zobaczycie jak nagle zaczną pojawiać się sensowne oferty.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.10.14 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co piszesz powyżej się zgadza, ale dla nowego klienta. Co ma zrobić ktoś kto właśnie jest związany umową z innym dostawcą? Akurat w mojej sytuacji wszystkie opcje sportowe muszę dokupić osobno i nie wygląda to korzystnie.

Oczywiście liczę, że faktycznie zaczną się pojawiać sensowne oferty.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2020.10.15 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorzej jak jest oferta na czas nieokreślony i nie ma czegoś takiego jak koniec umowy Very Happy Sam muszę wypowiedzieć umowę, więc trudno będzie o jakąś walkę o klienta Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.10.15 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kleyo napisał:

Po trzecie, o czym już kiedyś pisałem, jak macie jakąś umowę z Canal+ (czy tam Polsatem, nie wiem jak z kablówkami) to jak się kończy umowa to wyślijcie wypowiedzenie. Zobaczycie jak nagle zaczną pojawiać się sensowne oferty.

O, z tym się zgadzam. Kilka miesięcy temu konsultant z Canal+ chciał nam zaoferować automatyczne przedłużenie umowy z tą samą pulą kanałów, ale wszystko o prawie dziesięć złotych miesięcznie drożej xD Po tym, jak stwierdziliśmy, że idziemy do konkurencji, nagle okazało się, że nie trzeba nic dopłacać, a pan z Canal+ łaskawie dorzuci nam kilka kanałów więcej + oba Cinemaxy na pół roku bez opłat.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2020.10.15 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TWL64 - Nie wiem jak jest z kablówkami, ale jeśli masz możliwość zamontowania anteny satelitarnej, to proponuję spróbować i wysłać wypowiedzenie do swojej kablówki. Może zaoferują coś lepszego, a jeśli nie to montujesz antenę i korzystasz z oferty dla nowego klienta.

Sicario - To praktycznie nic nie zmienia, różnica jest taka, że masz 3 miesięczny okres wypowiedzenia, a nie 1 miesięczny. Jeśli to mowa o Canal+ to gwarantuję, że jak wyślesz wypowiedzenia to zaczną dzwonić z naprawdę niezłymi ofertami. Jeśli to Polsat to pewnie też, jeśli inna sieć to nie mam doświadczenia, ale głupotą byłoby rezygnować z klienta.

Gondola - to załatwiłeś jedną rozmową czy po kilku?

Ogólnie ja ten schemat mam przetestowany od co najmniej 5 latu, żeby było zabawniej to tak dobrze mi to idzie, że mój telefon jest podany jako kontaktowy dla trzech umów, ale na szczęście konsultanci sami pytają czy mają przyjemność rozmawiać z Piotrem, Stanisławem lub Władysławem, bo inaczej bym nie wiem w temacie której umowy dzwonią.

Ja płacę za Canal+ 85 zł (w tym Eleven, Mistrzowska Piłka no i oczywiście Canal+ (ale bez Seriale i Dokument, bo i tak tego nie oglądam), a i jeszcze HBO na pół roku. Mojemu tacie wczoraj przedłużyłem umowę, miało być 90 zł za Canal+ i Mistrzowska Piłka (akurat bez Eleven) i to wszystko za 3 dekodery w multiroom, ale jak przyszły dokumenty na emaila, to widzę, że konsultant chyba się zakręcił i zrabatował jeden multiroom, więc będzie 80 zł za 3 dekodery <serce>

Wujek ma umowę do końca maja, więc znowu będę wysyła wypowiedzenie i negocjował. Jest jeden plus tej pandemii, bo można wysłać wypowiedzenie elektronicznie (podpisany skan), nie trzeba iść na pocztę jak wcześniej.

No i jak już do tego miejsca dobrnęliście, to zapamiętajcie, że jak dzwonią z Canal+ w sprawie umowy, to odbieracie tylko telefony z Krakowa czyli kierunkowy 12, bo to dział utrzymania klienta. Te z Warszawy czyli 22 można sobie darować, bo tam nie mają ciekawych ofert.

Jeszcze zauważyłem, że bardzo trudno jest zejść na niższy pakiet. Przykładowo jak ktoś płaci te 80 zł, to dużo łatwiej dostać dodatkowe kanały za darmo niż zrezygnować z wielu kanałów i płacić np. 60 zł. Ale jednak da się, tylko trzeba to robić na raty przez kilka umów.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.10.15 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kleyo napisał:

Gondola - to załatwiłeś jedną rozmową czy po kilku?

Dwa telefony, najpierw facet z Canal+ dzwonił i przedstawił droższą ofertę przedłużenia umowy, wtedy go jasno zapytałem jak rozwiązać z Canal+ umowę, bo na 99% idę do konkurencji. Drugi raz zadzwonił kilka dni później i powiedział, że jednak ma dla mnie lepszą propozycję - w takiej samej cenie dorzuca kilka kanałów więcej (plus te Cinemaxy).

Ja mam w nc+ wszystkie HBO i wszystkie Canal+ prócz seriale i dokument (ale m.in Canal+ Dokument jest w tym gratisowym pakiecie od konsultanta) no i z tego powodu zależy mi, by Canal+ posiadał jak najwięcej praw telewizyjnych do pokazywania meczów. Wykupywanie Eleven za kilkanaście złotych miesięcznie dla raptem połowy spotkań La Ligi czy wchodzenie w te sportowe kanały Polsatu zrobione na odpierdol jest dla mnie bez sensu.

Cytat:
Jeszcze zauważyłem, że bardzo trudno jest zejść na niższy pakiet. Przykładowo jak ktoś płaci te 80 zł, to dużo łatwiej dostać dodatkowe kanały za darmo niż zrezygnować z wielu kanałów i płacić np. 60 zł. Ale jednak da się, tylko trzeba to robić na raty przez kilka umów.

Otóż to, też mam takie spostrzeżenia. Często rezygnowanie z mnóstwa kanałów albo nie jest możliwe (albo przynajmniej konsultant tak twierdzi), albo po prostu jest nieopłacalne. I pewnie jeśli ktoś miałby czas i chęci, mógłby utargować na umowie znacznie więcej niż ja przez dwie rozmowy telefoniczne.

Może inaczej to też wygląda jak masz pakiet TV+ internet z nc+.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2020.10.15 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo miałem z tymi pajacami z C+. Dzwoni facet, mówi, że ma dla mnie świetną, super zajebistą, specjalną ofertę, jako że jestem stałym klientem od czasów wojny w Wietnamie i proponuje mi... płacić więcej za mniej kanałów, niż miałem do tej pory. Zacząłem się śmiać i powtórzyłem to, co mi zaproponował i zapytałem się, czy jest poważny. Jak usłyszał, że rozwiąże umowę jak jeszcze raz przedzwonią do mnie z taką super okazją, to zmienił gadkę o 180 stopni. Jebani naciągacze.

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2020.10.15 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak jest z CP czy C+, ale w takim UPC o wiele lepiej i konkretniej gadało się z ekipą w salonie. Na infolinii straszne męczenie buły, a przy rozmowie twarzą w twarzą sami proponowali jak namotać z cesją żeby fajny bonus wpadł jak dla "nowego" użytkownika (300 Mb/s za 39,99 zł).

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powyższy post nie sugeruje sprzedaży zawodnika poza Real Madrid CF z siedzibą przy Concha Espina 1 w Madrycie. Przed komentarzem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy ból dupy zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.
Powrót do góry
Wolf
Łysy czarodziej

PostWysłany: 2020.10.15 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Tak samo miałem z tymi pajacami z C+. Dzwoni facet, mówi, że ma dla mnie świetną, super zajebistą, specjalną ofertę, jako że jestem stałym klientem od czasów wojny w Wietnamie i proponuje mi... płacić więcej za mniej kanałów, niż miałem do tej pory. Zacząłem się śmiać i powtórzyłem to, co mi zaproponował i zapytałem się, czy jest poważny. Jak usłyszał, że rozwiąże umowę jak jeszcze raz przedzwonią do mnie z taką super okazją, to zmienił gadkę o 180 stopni. Jebani naciągacze.

Od czasów połączenia z nc+ to jest standard niestety. Wcześniej było inaczej. Dobrze, że metoda wypowiedzenia lub nawet zagrożenia wypowiedzeniem działa.

Z innej bajki - Klasyk w C+ w trzech wersjach komentarza znowu:

https://satkurier.pl/news/196326/el-clsico-z-4-wersjami-komentarza.html

Pamiętam jak przy pierwszej tego typu zabawie na neutralnym czy promadryckim był Orłowski :lol2:

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Tindr
Paprykarz

PostWysłany: 2020.10.20 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

45 min nowej edycji LM na Polsacie i człowiek ma ochotę wyłączyć dźwięk.
To całe studio to też żenada do kwadratu Evil

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: