Championship & Football Manager (cz. 6)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raq77
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2020.09.25 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Czy ty kiedykolwiek nauczysz się nie wpierdalać ludziom w ich życie?

Wygłaszanie opinii na dany temat to wpierdalanie się w czyjeś życie?
:lol2:

Od kiedy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
pistacjon
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2020.09.25 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłop ma coś z głową. Trzeba takich osobników dla swojego bezpieczeństwa omijać szerokim łukiem ;)

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2020.09.25 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kleyo ten:
https://www.epicgames.com/store/pl/product/football-manager-2020/in-game-editor

up: a waszej dwójce to szkoda czasu tłumaczyć takich oczywistości.

kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2020.09.26 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko to wygląda na zwykły edytor, który tak samo był dostępny na Steamie.

FM 2020 nie mam, ale w poprzednich wersjach zdarzało mi się z tego korzystać. Jeszcze jest (a przynajmniej był) drugi edytor czasu rzeczywistego, tam jest dużo więcej opcji, ale jest pewne ryzyko że save się spierdoli.

Ja uważam, że gra powinna sprawiać frajdę, więc jeśli mądrze korzysta się z tych edytorów to nie widzę w tym nic złego. Oczywiście mowa o single player.

No bo prosty przykład z mojej kariery, zaczynałem w Serie D, stadion na 1000 osób, po awansie przenieśli mi na wynajmowany stadion, bo mój był za mały. Klub biedny, więc nie wybuduje stadionu, więc odpaliłem edytor i powiększyłem do 4000 miejsc, bo założyłem sobie, że gmina Sondrio dorzuci się do rozbudowy stadionu. No i po rocznej przerwie wróciłem na swój stadion.

Inny przykład, grałem kiedyś jako selekcjoner reprezentacji Tajlandii, talentów tam za bardzo nie ma, więc znalazłem jakiegoś gościa Kevin Decośtam z obywatelstwem Tajlandii, ale gość sobie wybrał, że woli grać w kadrze Szwecji, ale nie grał w tej kadrze. Więc sobie to zmieniłem i voila. Kiedyś tak robiłem też z Aquafrescą ale to dawne dzieje, jak Lewego nie było.

Co do grafiki to oczywiście NALEŻY pobrać sobie to:
https://sortitoutsi.net/graphics/style/1/cut-out-player-faces
oraz
https://sortitoutsi.net/graphics/style/3/metallic-logos

Dodatkowo można jeszcze kitsy czy inne te twarze lub herby (ale ja lubię te 2 style). Co ważne, jak się to raz pobierze, to działa w każdej edycji Football Managera, ja pobrałem w 2014 roku i od tego czasu sobie tylko co jakiś czas aktualizuje. Ja sobie nie wyobrażam grać w FM bez herbów i twarzy, ba jak mam piłkarza w drużynie, który nie ma twarzy w megapacku, to szukam zdjęcia w necie i albo sam wycinam, albo daję prośbę i dodają.

Natomiast jak się już tym uporacie to polecam poszukać fajnych skinów, ja używam np. takiego, ale jest mnóstwo innych.

https://www.fmscout.com/a-fm-2020-flut-skin-dark.html

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2020.09.27 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest gdzieś ten CUT OUT do pobrania nie w częściach? Strasznie mozolne to będzie.. a skórkę przetestuję. Very Happy

kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2020.09.27 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No torrent jest, co prawda kilka tych części będzie trzeba pobrać, żeby mieć np. najnowszą fryzurę Ronaldo, ale zasadniczo jak pobierzesz torrent, to powinno już wiele ułatwić.

O ten link powinien pomóc, potem musisz ściągnąć tylko aktualizację, bo akurat tak pechowo trafiłeś, że niedługo będzie nowy FM, więc będzie nowy torrent pewnie.

https://sortitoutsi.net/file/torrent/50944

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2020.09.28 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż takimi wariatami Fmowymi jesteście, że zwracacie uwagę na fryzurę piłkarza i fotki Surprised ? Dla mnie najważniejsze koszulki i herby. Eh i ten magiczny tryb 2D z kulkami i widok trybun Evil
Są już jakieś oficjalne informację lub choćby przecieki, czy będzie jakaś mała rewolucja w tej edycji?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2020.09.28 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecieków nie widziałem, dopiero niedawno potwierdzili, że premiera będzie 24 listopada, ale niedługo powinno się już zacząć coś pojawiać.

Gehu89
Master of Drilling

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2020.09.29 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fryzury może niekoniecznie, ale facjaty by się przydały jakiekolwiek.

Ogólnie powiem tak - nie podoba mi się 2020. Lepszy 2016, a już najlepszy 2012 moim zdaniem. Najebali tych opcji tyle, że teraz ciezko się połapac.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2020.09.29 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej czekam aż w FM zostaną odzwierciedlone choćby kontrakty jakie mają konkretne ligi, czyli w Niemczech popularne są tzw. meczówki, czyli jak grasz to zarabiasz i w taki sposób generowane są koszty, jak nie to już mniej zarabia grajek. Ponadto fajnie gdyby pojawił się (tego co kojarzę to nie ma w 20-malo grałem w nią) jakiś wykres lub zwykle liczby wzrostu - spadku wartości pilkarza. Ponadto ciekawym byłaby plansza z możliwością po prostu przeklikania- umiejetnosci graczy w danych sezonach, by móc porównać to z tym, jak dziś wyglądają. Do tego większa interakcja na tych konfach. I co ważne utrudnienie rozgrywki, bo po kilku sezonach jakimś angielskim klubem jesteś w stanie zdobyć wszystko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2020.09.30 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc w lidze niemieckiej nigdy nie grałem, ale piłkarze mają w kontraktach premie meczowe, więc jeśli jest tak jak mówisz, że np. ma niską pensję, a dużą premię za mecz, to researcher powinien to ogarnąć i tak wpisać do bazy danych. No, ale nie wszędzie jest tak ŚWIETNY researcher jak w Polsce.

Niby jest taki wykres treningu, ale to chyba pokazuje tylko ostatni rok, a faktycznie przydałoby się zobaczyć dłuższy okres czasu.

Co do poziomu trudności, to uważam że świat piłki nożnej jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie, zresztą pisałem tu potencjalne pomysły na ciekawą grę. O, teraz mi się przypomniało, że był kiedyś taki tryb hardcore, gdzie gracze sami się sobie utrudniali grę.

O proszę bardzo:
https://forumcm.net/index.php?/topic/3348-tryb-hc-hardcore-w-fm/

No, a ja już też pisałem, chcesz trudnego wyzwania to weź Athletic Bilbao o albo lepiej Ruch Chorzów i graj tylko ludźmi ze Śląska (czyli osoby urodzone na Śląsku plus regeni z kolejnych lat).

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2020.10.17 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://ibb.co/bgHBLfs

Mam problem z FM2020. Po włączeniu zatrzymuje się na takim ekranie i ładuje, ładuje, ładuje... Jakiś pomysł?

Powrót do góry
Crawler
Płanetnik

PostWysłany: 2020.10.17 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://letmegooglethat.com/?q=fm+2020+stuck+on+loading+screen

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2020.10.17 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudne, wpisywałem po polsku i wyniki były marne.

Ostatecznie pomogło zostawić na pół godziny i się załączyło.

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2020.10.18 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za każdym razem tyle czekasz czy to było pierwsze uruchomienie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: